Dodaj do ulubionych

Truva Beach - Side

06.09.04, 13:01
autor: Nesta, 02.09.2004, 11:45
happysad@tenbit.pl

Wczoraj wrocilam. Hmm hotel ogolnie spoko ale ja jestem bardzo
niewymagająca. Ogolnie mily maly hotelik. Podobno stracil wszystkie gwiazdki.
Bierz pokoj na samej gorze, bo moze kapac z sufitu w lazience chociaz watpie
bo bedzie juz pewnie malo ludzi. Mi to nie przeszkadzalo, tylko raz sie
zdarzylo. No w kazdym razie na przedostatnim pietrze i ostatnim widac morze.
Klimatyzacja regulowana przez gości, wiec włączasz kiedy chcesz, a nie tak
jak w niektorych 4 gwiazdkowych reguluje hotel. Kolacje bardzo dobre, na
sniadanie codzienie to samo az do bolu :P... Kilka osob mialo problemy
zoladkowe, przypuszczam ze to przez wode. W kranie jest ohydna woda... blee..
To co napisalam moze byc przerazajace ale szczerze to nie ma sie czego
bać!!!! Ja jestem zadowolona, w koncu to z tego co pamietam byl jeden z
najtanszych hoteli w katalogu. Wyglada lepiej niz na zdjeciu. Do centrum
plaza idzie sie jakies 20 minut, a do plazy masz 20 m.
Jesli chcesz wiedziec wiecej to pisz na maila: happysad@tenbit.pl
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka