22.06.07, 11:40
Lykia World-ma ktoś w planach(poza mną)?
Obserwuj wątek
    • Gość: Michal2109 Re: 10.09;-) IP: 212.75.100.* 27.06.07, 07:45
      Ja wybieram sie z zonka i juniorem (3lata) od 12.09 wiec chetnie zlapie kontakt
      zwlaszcza ze zeby sie wydostac do Oludeniz lub Fethye trzeba taksówke lub
      wynajety samochod
    • Gość: Michal 2109 Re: 10.09;-) IP: 212.75.100.* 27.06.07, 07:52
      Widze ze tez dziecko 2,5 letnie, chlopak czy dziewczynka.
      Wlasnie czytam wczesniejsze dyskusje i zastanawianie sie na pewno Oludeniz to
      swietny wybor bylismy tam i w innych miejscach Turcji i okolica oraz atrakcje se
      nieporownywalne z innymi miejscowosciami na wybrzezu Turcji.
      Sam obiekt pierwszy raz ale mam nadzieje ze bedzie chociaz w polowie tak jak
      pisza i juz powinno byc super.
      Czytalem na forach brytyjskich i tam sa jakies dziwne rzeczy ludzie po 17-cie
      razy tam jezdza ale to chyba juz skrzywienie.
      Marti nas troche brak dolmuszy ale moze wynajmiemy sobie samochod na kilka dni i
      bedzie latwiej wyjechac do Saklikent czy do Fethye.
      Z jakiego biura - a zapomnialem jesli 10.09 to chyba Alfastar, my 12.09
      Wezyrholidays (dwa dni roznicy ale wyszlo oklo 1000zl taniej)
    • Gość: Michal2109 Re: 10.09;-) IP: 212.75.100.* 27.06.07, 07:53
      Jak by co to pisz na priva easy(malpa)easychoice(kropka)com(kropka)pl
      Andrzej

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka