weronka77 22.06.07, 11:40 Lykia World-ma ktoś w planach(poza mną)? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Michal2109 Re: 10.09;-) IP: 212.75.100.* 27.06.07, 07:45 Ja wybieram sie z zonka i juniorem (3lata) od 12.09 wiec chetnie zlapie kontakt zwlaszcza ze zeby sie wydostac do Oludeniz lub Fethye trzeba taksówke lub wynajety samochod Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Michal 2109 Re: 10.09;-) IP: 212.75.100.* 27.06.07, 07:52 Widze ze tez dziecko 2,5 letnie, chlopak czy dziewczynka. Wlasnie czytam wczesniejsze dyskusje i zastanawianie sie na pewno Oludeniz to swietny wybor bylismy tam i w innych miejscach Turcji i okolica oraz atrakcje se nieporownywalne z innymi miejscowosciami na wybrzezu Turcji. Sam obiekt pierwszy raz ale mam nadzieje ze bedzie chociaz w polowie tak jak pisza i juz powinno byc super. Czytalem na forach brytyjskich i tam sa jakies dziwne rzeczy ludzie po 17-cie razy tam jezdza ale to chyba juz skrzywienie. Marti nas troche brak dolmuszy ale moze wynajmiemy sobie samochod na kilka dni i bedzie latwiej wyjechac do Saklikent czy do Fethye. Z jakiego biura - a zapomnialem jesli 10.09 to chyba Alfastar, my 12.09 Wezyrholidays (dwa dni roznicy ale wyszlo oklo 1000zl taniej) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Michal2109 Re: 10.09;-) IP: 212.75.100.* 27.06.07, 07:53 Jak by co to pisz na priva easy(malpa)easychoice(kropka)com(kropka)pl Andrzej Odpowiedz Link Zgłoś