15.02.06, 21:27
Witam smile

Forum będzie między innymi o: podróżach, relacjach z podróży, muzyce, wyspach
greckich, architekturze tego kraju, pysznym jedzeniu...
Nie będzie tu miejsca dla hoteli, bo takie fora już istnieją.

Liczę na Waszą pomoc w tworzeniu forum o tym ślicznym kraju i jego licznych
wyspach smile

Pozdrawiam serdecznie
Filakia
Obserwuj wątek
      • grecja-ellada Re: Powitanie 21.02.06, 21:57
        Wiemy smile) obie stamtąd się powiedzmy wywodzimy smile
        Teraz jednakże postanowiłyśmy zacząć z nowym forum, takim prywatnym, bardziej
        osobistym... a co wyjdzie liczę, że jak najlepiej smile
        Witaj i zapraszam jak najczęściej smile
    • jacek_1966 Re: Powitanie 20.02.06, 22:28
      -WITAM... !!!
      -DZIEKUJE ZA ZAPROSZENIE DO FORUM...!
      -NAM WSZYSTKIM ZYCZE DUZO PRZYJEMNYCH TEMACIKOW I MOCNEGO GRECKIEGO "DUCHA" W
      TYM FORUM...!

-pozdrawiam serdecznie...!-Jacek
      • grecja-ellada Re: Powitanie 21.02.06, 21:59
        jacek_1966 napisał:

> -WITAM... !!!
        > -DZIEKUJE ZA ZAPROSZENIE DO FORUM...!
        > -NAM WSZYSTKIM ZYCZE DUZO PRZYJEMNYCH TEMACIKOW I MOCNEGO GRECKIEGO "DUCHA" W
        > TYM FORUM...!
        >
        > -pozdrawiam serdecznie...!-Jacek

Jacku proszę bardzo smile
        A raczej to Nam będzie miło Cię tu jak najczęściej gościć i czytać Twoje
        wypowiedzi.
    • bachula_gr Re: Powitanie 20.02.06, 23:55
      Juz wtracilam swoje trzy grosze w watku kulinarnym a teraz dopisze sie tutaj.

Dziekuje za zaproszenie na kolejne greckie forum.
      Od 5 lat mieszkam w Grecji ale tej nietypowej czyli na kontynencie, w wysokich
      gorach, z dala od plaz choc w miejscu jak najbardziej z turystow zyjacym (i
      produkcji fety, makaronu i innych specyfikow).
      Wyspy narazie w sferze marzen bo na wakacje jezdzimy do Krakowa wink))

Sluze pomoca "kontynentalna" i cross-kulturowa z racji posiadania meza Greka i
      corek: Greczynek o slowianskiej urodzie.
      Tu mozecie nas znalezc- rodzinnie i zawodowo- www.hotelbitouni.com
    • goska52 Re: Powitanie 21.02.06, 09:26
      Dziękuję za zaproszenie na forum.
      Jestem od niedawna wielbicielką Grecji, a to za sprawa sympatycznego Afitos na
      Kasandrze. Sporo zwiedziliśmy w Europie (wyznając zasadę nowe miejsca, nowe
      kraje) i dopiero będąc w Grecji (po raz drugi, pierwszy pobyt niewypał)
      odczuliśmy że jest to kraj do którego chcemy wracac jak najczęściej i na jak
      najdłużej.

pozdrowienia

Gośka
    • czarodziejka1 Re: Powitanie 21.02.06, 09:29
      Bardzo dziękuję za zaproszenie smile Na punkcie Hellady, a właściwie wysp greckich
      mam kompletnego bzika smile Moja przygoda rozpoczęła się w 1999 roku od wyspy
      Kos smile Od tamtej pory nie ma wakacji bez wysp. Kocham te wyspy, gdyż dodają mi
      siły do życia na cały rok. Serdecznie pozdrawiam smile
        • molo000 Re: Powitanie 21.02.06, 10:27
          ja tez bardzo dziekuję za zaproszenie na forum i witam wszystkichsmile)
          Nie jestem jeszcze znawcą nawet małej części Grecji, z racji niewielu podrózy,
          ale juz ciesze się na wakacje w czerwcu - nadal nie ma ostatecznej decyzji
          Rodos czy Peloponezsmile) i kolejne fascynacje.
          pozdrawiam, molo
              • jacek1f dziękuję pięknie za zaproszenie! Będę chętnie 21.02.06, 11:40
                wpadał - forum już w ulubionychsmile
                1. Jestem przedstawicielem rodziny pukniętej na punkcie Krety, czyli Wyspy
                przez duze W.
                2. Jeździmy tam co roku po dwa razy w roku od 14 lat, czyli ... sami sobie
                policzcie.
                3. Mamy tam juz więcej znajomych i przyjaciół niż dajemy radę pozdrowić i
                odwiedźić z każdym pobytem kolejnymsmile))
                4. Kiedy Mikro Jacek mial 7 lat (7 lat temu)(ochcilismy go tam z Wielkimi
                Wspaniałymi Przygodami (i jest przez to obywatelem miasteczka Galini koło
                iraklionu).
                5. hm.. kuchnia kreteńska mi nie obca i nie straszna - z różnych powodów.
                6. Uczymy się juz dwa lata greckiego...bo wstyd nam było przed tamtejszymi
                przyjaciółmi...
                7. tańczymy na razie tylko 14 podstawowych tańcówsad...
                8. udaje mi się wygrać czasem z tambylcami w tavli - chwalę się!(choć musza
                mieć już w sobie troche tsykudii).
                9. czeka na nas już tam jedno miejsce..jeszcze nie oplacone na wlasnosc, ale
                zarezerwowane - na przyszlosc, ehh.

Pozostaję do usług.
                • grecja-ellada do Jacka 21.02.06, 15:50
                  czytałam już nie raz Twoje wypowiedzi na forum Grecja Cypr i zawsze byłam pod
                  wrażeniem smile
                  Ale to co przeczytałam teraz, powaliło mnie całkowicie. Aż wstyd się przyznać,
                  że jeszcze nie byłam na Krecie, może we wrześniu - zobaczymy smile)
                  Powiem Ci Jacku, że liczba 28 razy na Krecie pokazała mi właśnie, że nie mam
                  wykrętów i muszę, chcę tam pojechać jak najszybciej big_grin
                  Dziękuję, że do Nas dołączyłeś i pozytywnie pomagasz rozkręcać forum smile
                  Uściski wielkie.
      • grecja-ellada Re: Powitanie 21.02.06, 17:03
        boss17 napisał:

> ELO dzięki za zaproszonko!!niedługo wakacje .. myślami już w Grecjismile kierunek
        > Rodos! pozdro dla obieżyświatów!

Witamy serdecznie smile

Też w tym roku bedę na Rodos smile)
        Zatem jest już nas dwoje, a może jeszcze ktoś ?
    • amigo50 Re: Powitanie 23.02.06, 01:05
      Witałem się już, ale z radością przywitam się raz jeszczesmile
      Jeśli z całą wątłą mą posturą przydam się na coś, to deklaruję, że na mnie też
      możesz liczyć. Naturalnie na mojego świrka, któremu na imię Cyklady też!
          • bebiak Re: a ja tak myślę (i też nieśmiało)... 24.02.06, 01:51
            meisser napisał:

> Hmmm...Jakby co,to Greeks juz tu jestsmile Wprosił sie ten drań. Zaglądnął tu
            >pod innym nickiem i juz z takim zostal..I nawet sie odgraza ze bedzie tu
            >zagladał jeszczesmile

Co Ty za bajki opowiadasz Meisser? Greeks pod innym nickiem?!?!?!?!?
            Nie, nie zrobiłby tego, z pewnością by nie zrobił - chyba, że z jakąś notką
            stosowną (zmienić nick każdy może).

Wiesz co Meisser .... ? Oświeciło mnie właśnie na tyle, że chyba sobie
            dokładniej poczytam wszystkie Twoje wypowiedzi na tym forum, bo cholercia jakoś
            dotąd z takim nickiem się na tamtej Grecji nie spotkałam, a od dość dawna tam
            urzęduję (od kilku dni dopiero Cię tam widuję).
            Hmmm, Greeks pod innym nickiem się pojawił.. mówisz?
            I nie ujawnił tego... a ja za nim tak tęsknię...
    • chilu Re: Powitanie 14.03.06, 22:51
      Kalimera/Kalispera sas!
      Witam wszystkich serdecznie!
      Postanawiam się wprosić na to forum, od pewnego czasu moje ulubione.
      Czytam wasze posty i przenoszę się do Grecji, tesknię i planuje nastepne
      wyjazdy. Do tego cudownego kraju jeżdżę z pewną reularnościa juz prawie od 14
      lat, zawsze w wakacje i prawie zawsze w inne miejsce. Piszę ,,prawie zawsze,,
      bo są miejsca, do których wracam i nic na to nie poradzęsmile. Moją miłoscią jest
      wyspa Skiros w archipelagu Sporades, zapach morza i gór, błękit morza i nieba.
      • chiara76 witaj Chilu! 14.03.06, 22:54
        chilu napisała:

> Kalimera/Kalispera sas!
        > Witam wszystkich serdecznie!
        > Postanawiam się wprosić na to forum, od pewnego czasu moje ulubione.
        > Czytam wasze posty i przenoszę się do Grecji, tesknię i planuje nastepne
        > wyjazdy. Do tego cudownego kraju jeżdżę z pewną reularnościa juz prawie od 14
        > lat, zawsze w wakacje i prawie zawsze w inne miejsce. Piszę ,,prawie zawsze,,
        > bo są miejsca, do których wracam i nic na to nie poradzęsmile. Moją miłoscią
        jest
        > wyspa Skiros w archipelagu Sporades, zapach morza i gór, błękit morza i nieba.

Cieszymy się, że pojawiają się nowi użytkownicy i mam nadzieję, że Pomożesz nam
        tworzyć to forum.

Pozdrawiam.
    • anabella19 Re: Powitanie 16.03.06, 00:40
      Witajciesmile
      Postanowilam i ja sie wprosic do grona milosnikow Grecji. Moja przygoda z tym
      krajem rozpoczela sie dwa lata temu od wyjazdu na Krete. I na razie tam sie
      konczy, bo raz bylo mi malo, wiec pojechalam drugi raz, potem trzeci,teraz
      marze o czwartym....
      Nie znaczy to oczywiscie, ze nie chce gdzie indziej /rowniez w Grecji/, tylko
      na razie zakochana jestem w Krecie. Moze jak zobacze inne miejsca to tez
      mocniej zabije mi serce? Mam taka nadziejesmile Wlasciwie to jestem pewna! Ale
      znam tez jedna prawde: zawsze powraca sie do pierwszej milosci.
      Pozdrawiam wszystkich milosnikow Helladysmile
    • buba12 mam pytanie 16.03.06, 11:10
      Czy osoby, ktore nie zostaly zaproszone też mogą tu przebywać?
      Na zasadzie wspólnej miłości?
      Bo ja 8 lat temu po raz pierwszy pojechałam na Kretę i... wpadłam. Zakochałam
      się, i choć w międzyczasie bywałam tu i ówdzie, i choć pojechaliśmyrównież na
      kontynent to i tak we wszystkich wakacyjnych rankingach wychodzi, że wyspy są
      the Best, ze szczególnym naciskiem na Kretę. A zimą, gdy tam nie jedziemy,
      marzymy, oglądamy zdjęcia, planujemy wyjazd itd.
      To czy ja mogę...
      • bebiak Re: każdy, każdy... 16.03.06, 11:22
        wg mnie ma prawo tu przybyć, a jeśli jeszcze jest wielbicielem Hellady to...
        punkt dodatkowy (taki ode mnie he he - nie forumowy).
        Witaj w gronie słodko zarażonychsmile))
      • chiara76 no pewnie;) 16.03.06, 11:39
        buba12 napisała:

> Czy osoby, ktore nie zostaly zaproszone też mogą tu przebywać?
        > Na zasadzie wspólnej miłości?
        > Bo ja 8 lat temu po raz pierwszy pojechałam na Kretę i... wpadłam. Zakochałam
        > się, i choć w międzyczasie bywałam tu i ówdzie, i choć pojechaliśmyrównież na
        > kontynent to i tak we wszystkich wakacyjnych rankingach wychodzi, że wyspy są
        > the Best, ze szczególnym naciskiem na Kretę. A zimą, gdy tam nie jedziemy,
        > marzymy, oglądamy zdjęcia, planujemy wyjazd itd.
        > To czy ja mogę...

A co to za pytanie?
        Witamy i czuj się tu dobrzewink
        To forum powstało dla grekomaniaków, jak ja ich nazywam i dlatego jest otwarte,
        tak, jak sama Grecja jest otwarta dla nas, kiedy tam przyjeżdżamy...
        • buba12 Re: no pewnie;) 16.03.06, 11:47
          Przyznam się... Już się tu czuję świetnie! I nawet bez zaproszenia trochę
          buszowałam. Ale pytam, bo widzę, ze wszyscy tu znają się wcześniej z innego
          forum, a ja tam rzadko bywałam. A co do tego pięknego forum - jest super, bo
          nie jest to (skądinąd potrzebny) ranking biur podróży. I niech tak zostanie
          marzycielsko, trochę romantycznie, trochę refleksyjnie, a trochę praktycznie.
          I na dodatek nie ma tu troli, które juz prawie wszystkie fora opanowały. To
          chyba ta Grecja tak działa na forumowiczów. A może na odwrót - tylko mile osoby
          się w niej zakochują? Pozdrawiam
          • grecja-ellada Re: no pewnie;) 16.03.06, 14:20
            buba12 napisała:

> Przyznam się... Już się tu czuję świetnie! I nawet bez zaproszenia trochę
            > buszowałam. Ale pytam, bo widzę, ze wszyscy tu znają się wcześniej z innego
            > forum, a ja tam rzadko bywałam. A co do tego pięknego forum - jest super, bo
            > nie jest to (skądinąd potrzebny) ranking biur podróży. I niech tak zostanie
            > marzycielsko, trochę romantycznie, trochę refleksyjnie, a trochę praktycznie.
            > I na dodatek nie ma tu troli, które juz prawie wszystkie fora opanowały. To
            > chyba ta Grecja tak działa na forumowiczów. A może na odwrót - tylko mile
            osoby
            >
            > się w niej zakochują? Pozdrawiam

Witam Cię marzycielsko smile

Chyba wszyscy tutaj łazikujemy z głową w chmurach, tak myślę.
            I właśnie jest to jeden z powodów, że jest tu tak miło, że nie chce się stąd
            wychodzić, ale już napewno chce sie tu wracać smile

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka