Gość: TISIA
IP: *.kopnet.pl
06.01.09, 11:07
witam wszystkich i jednoczesnie pytam czy ktos byl w hotelu cleopatra celine z
alfa star? prosze o opinie na temat biura i hotelu mamy tam jechac z 2 dzieci
8 i 11 lat czy warto i co mozna ciekawego przywiesc ?