IP: *.kopnet.pl 06.01.09, 11:07
witam wszystkich i jednoczesnie pytam czy ktos byl w hotelu cleopatra celine z
alfa star? prosze o opinie na temat biura i hotelu mamy tam jechac z 2 dzieci
8 i 11 lat czy warto i co mozna ciekawego przywiesc ?
Obserwuj wątek
    • Gość: allan Re: celine IP: *.ssp.dialog.net.pl 28.03.09, 23:36
      hej! My jedziemy z 5 latkiem z Wrocławia. Jeżeli chodzi o biuro to
      byliśmy z nimi w tamtym roku na riwierze egejskiej i było ok. (poza
      rezydentem ale tu mniemam będzie inny) Kiedy lecicie i skąd?
      • dolnoslazaczka Re: celine 29.03.09, 10:57
        tu jest wszystko o tym hotelu www.holidaycheck.pl/hotel-
        Zdjecia_Hotel+Kleopatra+Celin-ch_ub-hid_30445.html

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka