Dodaj do ulubionych

modlitwa do Haniela

22.03.10, 12:31
Jestem mezatka ale zawrocil mi platonicznie w glowie inny mezczyzna.
Nie zrobilby zapewne tego gdybym czula sie spelniona w zwiazku. On
jest wolny. Nie wiem czy mam prawo prosic Aniola Haniela o milosc
tego mezczyzny do mnie...Mimo to zrobie to i prosze aby ktos z Was
rowniez o to poprosil w moim imieniu. Dziekuje
Obserwuj wątek
          • wioledra Re: modlitwa do Haniela 28.04.10, 12:57
            Rady rady i jeszcze raz rady...Ja to widze w ten sposob ze zycie to wachlarz
            niespodziewanych wydarzen na ktore nie mamy wplywu...Dlatego calkowicie rozumiem
            brak milosci dziewczyny do meza...Kazda z nas napewno nie raz dopiero po jakims
            czasie sie ocknela i otworzyla oczy na druga osobe...i bardzo czesto w takich
            wypadkach jest juz za pozno dlatego ludzie sie rozchodza i na sile starac sie
            cos ocalic to totalnie bezsensowny proces...
            • robespierra Re: modlitwa do Anioła Stróża raczej! 31.08.10, 18:54
              niestety drugą połówkę mozna spotkać również, gdy się jest zaangażowanym
              w innym związku. co innego skakanie z kwiatka na kwiatek dla uciech
              cielesnych, a co innego gdy dusza rozpozna swoją bratnią duszę.
              dokonanie wyboru jest ciężkie. czy dziewczyna ma zostać nieszczęśliwa do
              końca życia w starym związku i żałować na łożu śmierci,że nie spróbowała
              i umiera zgorzkniała? czy wejść w coś nowego, co nie daje gwarancji(czy
              to rzeczywiście bratnia dusza?) i żałować może odejścia od męża???
              nie proś Haniela!!!
              poproś swojego Anioła Stróża, aby Cię dobrze poprowadził. jeśli uczucie
              wymaga spełnienia i ten mężczyzna jest dla ciebie najlepszym partnerem,
              to niech się spełni. jesli ta nowa miłość nie miałaby Ci dać harmonii i
              szczęścia to proś o zabranie uczucia tęsknoty do tej osoby.
              Daj Aniołowi Stróżowi szansę na wyprowadzenie Ciebie z ewentualnego
              błędu. On na pewno Cię nie zawiedzie i z jego pomocą dokanasz trafnego
              wyboru nie załując kroków jakiebądź podejmniesz.
              Czego Ci życzę
              Robespierra
                • agarotti Re: modlitwa do Anioła Stróża raczej! 03.09.10, 22:01
                  robespierr, pięknie napisane :-). Ja dodałabym jeszcze prośbę do Archanioła Michała, aby, jeśli to nie
                  jest prawdziwe uczucie, odciął swoim mieczem tą miłość, tak bezboleśnie. To naprawdę działa :-).
                  Michał jest przecież m. in. od rzeczy ciężkich, trudnych, zawiłych. Na swoim przykładzie mogę opisać
                  to tak: sześć lat temu poznałam Mężczyznę. Kochaliśmy się bardzo, snuliśmy plany.
                  Niestety "życzliwe" osoby rozłączyły nas. Dzieliło nas kilka tysięcy kilometrów. Codziennie, przez trzy
                  lata, prosiłam Michała o pomoc. Mężczyzna nie odzywał się, nie miałam z nim kompletnie żadnego
                  kontaktu. Po trzech latach łzy przestały lecieć, serce się uspokoiło. Miałam tylko jedno pytanie do
                  Archanioła i do Aniołów: dlaczego? Dlaczego każą mi żyć w takiej próżni, w niewiedzy. Kolejne dwa
                  lata to były lata rowoju duchowego, pogodzenia się samej ze sobą, wybaczenia sobie i innym. A
                  przede wszystkim wybaczenia Mężczyźnie. Znałam już odpowiedź na swoje pytanie :-). Tak
                  przynajmniej mi się wydawało. Gdzieś w sercu nadal tliło się światełko z miłością, tyle że było juz
                  spokojne. I zaczęłam prosić Archanioła o całkowite uzdowienie duszy i serca. Poprosiłam, o to, aby
                  mój Mężczyzna był szczęśliwy, aby dostał prawdziwe uczucie, aby żył w zdrowiu, w harmonii z
                  samym sobą. Bardzo chciałam uporządkować swoje życie, otworzyć się na ludzi. I tak sobie
                  myślałam, że fajnie byłoby, gdybym usłyszała gdzieś, bądź przeczytała (a taka możliwość była), że
                  jest szczęśliwy. I przyszła odpowiedź :-), Archanioł mnie wysłuchał, tyle tylko, że odpowiedź
                  zaskoczyła mnie niesamowicie: mój Mężczyzna napisał do mnie po tylu latach. Przepraszał za brak
                  wiary, za swoją słabość, prosił o wybaczenie. Nie musiał. Ja wybaczyłam jemu już dawno. Niestety
                  nie był szczęśliwy. Tak sobie myślę, że te lata też się jemu przydały: wydoroślał emocjonalnie,
                  zrozumiał, poczuł...A ja? Ja poczułam ogromną ulgę. Tak momentalnie cała moja niepewność
                  zniknęła, wiedziałam, że wybaczenie zdziałało cuda...miłość, to światełko w sercu nadal pozostało.
                  Nie zgasło. Mamy ze sobą kontakt nadal, jednak na spotkanie jeszcze poczekamy. Teraz
                  zastanawiam się co Archanioł Michał ma jeszcze dla mnie? Proszę go codziennie o to, aby jeśli nie
                  jest to prawdziwe uczucie, odciął swoim mieczem tą znajomość. Odciął tak bezboleśnie dla mnie,
                  bo nie zasłużyłam na to, aby ponownie przeżywać historię sprzed pięciu lat. I jest spokój w moim
                  sercu. Jak potoczy się to dalej? Chciałabym, chcę, aby to uczucie przetrwało, bo Mężczyzna ma
                  dobre serce, ale co ma dla mnie Archanioł Michał? Tylko On sam wie. Lubię rozmawiać z Aniołami
                  poprzez karty, tak wiem wiem, to tylko papier :-), ale lubię i jakoś wychodzi mi tak na dwoje babka
                  wróżyła :-). Uzbrajam się wpozytywne myślenie. Tak bardzo chciałabym znać odpowiedź...:-)))

Pozdrawiam wszystkich czytających, wątpiących w Moc Aniołów.
    • aneta-1985 Re: modlitwa do Haniela 04.12.12, 23:44
      Żaden Archanioł czy Archanioł nie pomaga w krzywdzeniu innych ludzi, w tym przypadku Twojego męża. O takie sprawy nie prosi się Anioła. Poza tym Anioły nie są do "spełniania życzeń". Powodzenia

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka