Dodaj do ulubionych

wróżka Lublin

09.07.07, 17:21
Witam, poszukuję zaufanej i sprawdzonej wróżki z Lublina. mała
Obserwuj wątek
    • martulka78 Re: wróżka Lublin 13.07.07, 16:11
      czesc mala, i co?udalo ci sie znalesc jakas wrozke? masz jakis adres?
      sporo latek temu bylam u jednej, mieszkala na nowym swiecie,kwestie przez nia
      wypowiadane posprawdzaly sie z biegiem lat...
      w tamtym roku bylam u wroza:), gdzies na ul.1ego maja, ale hm...nie
      polecalabym...gadal bez sensu i nic a nic sie nie sprawdzilo...
    • gorkapsx Re: wróżka Lublin 04.08.16, 19:16
      mogę polecić Ci wróżkę sarę, zwróciłam się do niej z kilkoma problemami, szybko dostałam odpowiedzi - rzeczowe, konkretne, pokrywające się , z pewnością nieraz jeszcze skorzystam , email do niej kobietamag@interia.pl gorąco polecam
    • kartytarota2 Re: wróżka Lublin 26.09.16, 15:15
      Dzień dobry,

mam do zaoferowania wróżby i rytuały.
      Swój zawód traktuje przede wszystkim jako pasję, a nie jako tylko i wyłącznie źródło dochodu.
      Bardzo lubię rozmawiać z ludźmi, a także im pomagać.
      Bezcenne jest dla mnie, kiedy widzę zadowolenie klienta.
      Zawsze staram się poświęcić indywidualny czas dla każdej osoby.

Koszt wróżby lub rytuału to 25 zł.
      Nie lubię pisać o sobie i o tym, czy jestem dobra, ponieważ sami Państwo to ocenicie.
      Można skontaktować się ze mną za pomocą e-maila: tarot-karty@wp.pl

Łączę wyrazy szacunku
      Marta
    • martynkaminka Re: wróżka Lublin 22.11.16, 20:25
      mogę polecić Ci wróżkę sarę, skusiłam się na skorzystanie z jej usług i nie mogę powiedzieć złego słowa, nie owijała w bawełnę i bardzo wiele się już sprawdziło, jestem pod wrażeniem jej umiejętności gorąco ją polecam, email do niej to kobietamag@interia.pltelefon do niej 784 676 783 polecam;)
    • marionettetka Re: wróżka Lublin 28.11.16, 10:01
      podobnie jak widze wiele innych mogę poelcic wróżkę sarę,korzystałam pzeszło 2 meiisące temu i już większość się sprawdziła , jestem pod wrażeniem, mocno polecam,email do niej -kobietamag@interia.pl ;)
    • martusiamila Re: wróżka Lublin 01.04.17, 12:44
      po raz kolejny skorzytsałam z usług wróżki sary i jestem pod wrażeniem jej sprawdzalności, po niespełna 2 miesiącach większość mi się sprawdziła, email do niej kobietamag@interia.pl ;)
    • martamarcysiuk02 Re: wróżka Lublin 12.02.18, 14:58
      Dzień dobry,
      zapraszam do kontaktu, jestem rytualistką - wykonuję:
      - białą magię,
      - oczyszczenie,
      - czarną magię,
      - rytuały miłosne - na złączenie serc dwojga osób,
      - rytuały finansowe, zawodowe - na zdobycie lepszej pracy/zwiększenia finansów,
      - rytuały zdrowotne

Aby rytuał był skuteczny należy wykonać go przez co najmniej 3 dni.

Przez wiele lat rytuały wykonywałam za granicą, tak naprawdę to w Stanach nauczyłam się wszystkich technik i jasnowidztwa, mieszania magii aby ludziom pomagać. Nigdy nie robię wbrew komuś, jeśli karty dają szansę na to że warto złączyć ludzi, pomóc im - to wtedy podejmuję się magii.

dużo dobra i szczęścia

martamarcysiuk02@wp.pl
    • martxgh Re: wróżka Lublin 31.03.18, 10:24
      Mogę Ci polecić wróżkę Sarę, już kilkakrotnie korzystałam z jej wróżb i jak na razie się nie zawiodłam , dużo się z tego sprawdziło, zostawiam Ci do niej email- kobietamag@interia.pl ;)
    • true99 Re: wróżka Lublin 16.10.18, 11:56
      Z Lublina nie znam, ale jakby ktoś chciał z południa polski, to polecam Wróżkę Elżbietę z Krakowa wrozkakrakow.pl/ tel. +48 887 543 000. Wiele z tego co mówi to się sprawdza. Wyczerpująco odpowiada na pytania. :)
    • danuta99 Re: wróżka Lublin 04.04.20, 18:28
      od jakiegoś czasu w internecie dużą piszą o wróżbicie Mateo
      ma stronę wrozbitamateo.pl na której można łatwo i bezpiecznie zamówić wróżbę na email lub zadzwonić o każdej godzinie
      koleżanki z pracy są zaskoczone gdyż jego odpowiedzi są niebywale trafne, jednej wykonał rytuał miłosny i dosłownie 3 dni później były mąż wrócił do domu po zdradzie..jakie jest wasze zdanie wato zapytać faceta czy lepiej wróżki?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka