12.01.13, 12:44
śniło mi się ostatnio, że gdzieś biegłem, a konkretnie to chyba chciałem biegiem wracać od rodziny dziewczyny biegiem do domu (około 100km :P)
i dobiegłem chyba do połowy i.. zdecydowałem się, że wrócę a do domu pojadę autobusem...
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka