14.08.10, 23:11
media.wydawnictwowam.com/pdf/1955.pdf
Obserwuj wątek
    • adrenalina120 Re: pdf 15.08.10, 00:29
      Autobiografia?
    • lucyna_n Re: pdf 16.08.10, 23:30
      a macie ten link, czytajcie, zdrowiejcie, róbta co chceta
      ja idę spać
      • dolor jutub 16.08.10, 23:44
        Na cześć przywróconego nam postu durnego oraz Lucyny, co nie będąc dość
        sterapeutyzowaną, potrafi zmieniać zdanie, a nie tylko upewniać się o własnej
        nieomylności, nie wkleję w tym miejscu żadnego jutuba bez komentarza.
    • bazoooka Re: pdf 16.08.10, 23:47
      ale teraz już stąd pójdziesz, upiorze?
      • drugi_upior_w_moherze Re: pdf 17.08.10, 00:41
        Upiur nigdzie nie pujdzie, upiur nie ma gdzie iść, bo wszendzie
        upiora przeganiajom, rze je gupi i uponślidzony i nawet tego dórnego
        pdf-a nie umi otwożyć, tylko komp mu si wiesza od tego guwna. Pani
        załorzycielko prosze to wywalić het!
        • bazoooka Re: pdf 17.08.10, 00:43
          a zgiń, przepadnij, maro przeklęta, a kysz! a kysz! masz tu krakersa cebulowego
          i uciekaj!
          (a po tak przyjaznym powitaniu - może nam się przedstawisz? :)
          • drugi_upior_w_moherze Re: pdf 17.08.10, 01:02
            Upiur jurz tu kiedyś był i si pżedstawił. Upiur je uponślidzony i ni
            morze za czensto, bo mu si całkiem litrerki na kompie pomylom. A, i
            pomylony jeszcze je upiur :-)
            • bazoooka Re: pdf 17.08.10, 01:08
              no to a kysz! dyslektyczny upiorze! nie dość że oglądam film i mi po ekranie
              latają zjawy, to jeszcze na forum to samo!
              już więcej nie obejrzę ŻADNEGO filmu, bo to mi źle robi na wszystko. (no dobra,
              na razie tylko na głowę...)
              • lucyna_n Re: pdf 17.08.10, 12:07
                proszę zostawić upiora w spokojności

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka