olga_w_ogrodzie
20.09.10, 13:18
jakby nigdy nic,
jakby nie było perspektywy jesienno-zimowego nastroju spadku,
szarości,
zdejmowania liści z drzew,
zimna
i wszystkich tych okropieństw,
że jest początek lata.
dziś w W-wie 20 st. ma sięgnąć temperatura,
słońce świeci pięknie,
a koiczka w tym słońcu swe śliczne grzeje ciałko.