Dodaj do ulubionych

Outsiderka , nie wyborczyni

04.08.21, 13:19
m.youtube.com/watch?v=5R0aEsYhmXM&pp=sAQA
Pani z lewicy odeszła z lewicy i krytykuje ideologię. Długim wywodem.

Myślę że można prosto skrytykować sprowadzając do wspólnego mianownika To manipulacja mająca wychowac zależnych narcystow karmiąc ich resentymenty. Polegająca na negowaniu podziału sfery prywatnej i publicznej żeby społeczeństwo było nieustannie skłocone. I wyszukują w tym celu kolejne grupy tematyki coraz bardziej absurdalne do "wyzwalania". Demoralizacji, autoagresji, szantaż emocjonalny. Na tym to polega. I te bzdury nie tylko nie powstają oddolnie, nawet nie tworzą ich ośrodki uniwersyteckie same z siebie, tylko włączanie jest ta ideologia przez największych rekinów kapitalizmu.

Obserwuj wątek
    • dotera Re: Outsiderka , nie wyborczyni 05.08.21, 11:38
      Materializm u Marksa miał jeden plus i same minusy, plusem była matematyczna wizja świata czyli analizy obiektywnej rzeczywistości zewnętrznej na temat kto rzadzi pieniadzem rzadzi swiatem. No ale human przecież jest od rzeczy wyższych niż matma. A ja się pytam czemu więc nie zostanie opiekunem osób starszych zamiast udawać ze tworzy naukę. Po nim zaś dokładnie każdy lewicowiec nie ma bladego pojęcia o obiektywnej rzeczywistości tylko zajmuje się tożsamością mi, psychologizowaniem, i powtarza wszelkie materialistyczne bzdury mające na celu demoralizacji człowieka zamiast jego rozwój,. I w tym momencie zamienia się to w ideologię upodlanie człowieka. Który nijak nie może wy kroczyć poza swoją przygoda tożsamość zbudowana na biologicznych impuls ach.
      • dotera Re: Outsiderka , nie wyborczyni 05.08.21, 11:42
        Nie ufam teoriom które nie dają matematycznych modeli.

I odwrotnie na poziomie każdego z nas jednostkowego życia uważam ze ufać należy intuicji, a mniej racjonalizacji obiektywnym.

No ale jak ktoś już chce tworzyć naukę społeczna niech mi podaje cyfry zależności twarde cały czas możliwe weryfikacji

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka