Dodaj do ulubionych

Bielsko-Biała

12.03.10, 09:58
Witam,
czy mogłby ktos polecić dobrego lekarza,który zajmuje się implantami
w Bielsku?Brakuje mi 2 zębów i chciałbym je uzupełnić bez piłowania
sąsiednich zębów.

Obserwuj wątek
    • wiktorinoks Re: Bielsko-Biała 13.03.10, 23:06
      witam

w styczniu mialem zakladane implanty u dr Michala Sypien , klinika stomatologii Sypien na Piastowskiej , wszystko przebieglo ok ,naprawde zna sie na rzeczy. Jestem zadowolony z efektu i milej bez stresowej atmosfery jaka panuje w gabinecie. Maja tam pelen zakres uslug. mostki , implanty wszystko realnie wycenione i super jakosc !
    • qaz_2 Re: Bielsko-Biała 14.03.10, 21:24
      Polecam doktora Pawła Zimnego.Jest uprzejmny , staranny.Konsultacja
      przed zabigiem była rzeczowa,bez nachalnego marketingu. A sam zabieg
      na "piątkę".Widząc opanowanie Dr i zaangażowanie pielęgniarek z
      asyty to stres minął po 30 sekundach.Jestem zadowolona i polecam.
      • tatianeczka26 Re: Bielsko-Biała 09.04.11, 23:52
        Ja polecam Dentalcity w sferze. Trafiłam tam przypadkiem i tak już zostanę. Super podejście do pacjenta - wiesz co sie dzieje wiesz co ci robią itd. Co najważniejsze bez bólu i stresu. Polecam :)
    • marektyc Re: Bielsko-Biała 03.10.11, 12:05
      witam, ja też miałem wkręcane implanty u Sypieniów na Piastowskiej. Konkretnie u dr Tomasza Sypień. Naprawdę zna się na tym, dawno już bym się zdecydował na zabieg wiedząc jak bezproblemowo może to być zrobione. Dr Tomasz ma duże doświadczenie w implantologii i specjalizację zrobioną w Niemczech na uniwersytecie. Polecam.
    • 0lukaszprus Re: Bielsko-Biała 10.07.12, 17:16
      Przed tygodniem byłem na wszczepieniu implantów w Klinice Stomatologii Sypień. Dr Tomasz Sypień to prawdziwy specjalista. Nawet nie spuchłem! Implanty maja jakieś nowoczesne bez specjalnego wiercenia w kości. Atmosfera super, cały personel bardzo pomocny. Ceny normalne.
    • ewka3111 Re: Bielsko-Biała 15.02.16, 18:03
      Ja polecam gabinet z bielska o nazwie www.dobrydentystabielsko.pl/dentysta/implanty/
      Robiłam tam 2 implanty parę lat temu i do dziś wszystko jest ok. Cena w porównaniu z innymi również przystępna.
    • dadona555 Re: Bielsko-Biała 31.05.16, 16:42
      Witam. Mój mąż robił implanty w Poliklinice pos Szyndzielnią. Był bardzo zadowolony z opieki podczas leczenia oraz z efektu jaki został uzyskany. Do tej pory nie skarżył się na nic, no a uśmiech... ma piękny. Polecamy ich usługi.
    • karolina_mw Re: Bielsko-Biała 27.01.17, 09:36
      Polecam Dental-Care mają klinikę w Żywcu, ale w marcu otwierają w Bielsko-Biała. Według mnie jest to najlepsza chirurgia stomatologiczna w okolicy. Zakładają implanty także musisz tam zajrzeć :)
    • gabriela65wom Re: Bielsko-Biała 16.05.17, 14:18
      Polecam gorąco Doktora Tomasza z Kliniki Stomatologicznej Sypień w Bielsku-Białej na Piastowskiej, miałam wkręcane u niego 4 implanty. Zabieg przebiegł sprawnie, doktor dokładnie wyjaśnia szczegółowo wszystkie wątpliwości, co najważniejsze ma dobre indywidulane podejście do pacjenta.
      Wszystko poszło bez komplikacji, nie potrzebnie się tak bałam i tak długo wzlekałam. To był według mnie najlepszy wybór. Jestem bardzo zadowolona z efektów, nie widać żadnej różnicy między moimi własnymi zębami. Teraz mogę wreszcie się w pełni uśmiechać i w pełni cieszyć się życiem. Jestem na prawdę bardzo wdzięczna. Dawno nie spotkałam się z tak profesjonalnym i życzliwym podejściem do pacjenta. Polecam całym sercem.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka