Dodaj do ulubionych

Czy Unia nas kolonizuje?

11.10.21, 00:43
Zawsze tym terminem lubiła się posługiwać lewica. Dziś to robi prawica. Nastąpił pewien fikolek ideologicznych. Prawica czegoś szuka w marksizmie. Lewica u heideggera. Zresztą systemy socjalistyczne szybko schodziły na tory nacjonalistyczne z drugiej strony.

Dla mnie główna robotę kolonizacyjnie robią zawsze media macac ludziom w głowach. I rodzime całkowicie do tego wystarcza. Natomiast plotki o kolonializmie rynkowym są mocno przesadzone. Jeśli ludzie nie będą ufać mediom i będą w swoją pracę rola kapitału staje się wyolbrzymiana. Dlaczego kapitalizm jest efektywny? Bo właśnie trudno coś zarobić, ale jednak ludzie to robia, ale ŁATWO STRACIĆ CO SIĘ MA. Komu się udaje udanie zainwestować? Chyba tylko właścicielowi kasyna. Wiec proponuje nie grać. Firm które przetrwały wieki jest niewiele. Każdy straci w końcu.

Dogonienie Niemiec zależy od woli Polaków a nie praw ekonomii.
Obserwuj wątek
    • dotera Re: Czy Unia nas kolonizuje? 11.10.21, 00:50
      O końcu kapitalizm myślę że najwięcej trabia największe podmioty ekonomiczne. Bo szukają sposobu y trzymania to czego maja. A czuja koniec zyskow. I właśnie to kombinowania jest brzydka strona kapitalizmu a nie prawa rynku. W usa rewolucję quasi komunistyczna napędza największy biznes.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka