Dodaj do ulubionych

Przekonania pani z Kongo

26.10.21, 12:14
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,27731951,29-letnia-kongijka-poronila-na-granicy-traktowali-nas-jak.html#do_w=46&do_v=142&do_st=RS&do_sid=287&do_a=287&s=BoxNewsImg1
Pani byla przekonana ze idzie normalnie przez granice heh.

Droga pani. Kupiła pani wizę turystyczną na Białoruś, wiec jasno wie pani jak się legalnie przekracza granice. Skąd przekonanie wiec ze granicę z Polską przekracza się przez bagna rozcinając druty?

Po Białorusi moze się pani przemieszczac jako turystka , zwiedzacie miasta, wiec czemu niby nie udała się pani po prostu na przejscie graniczne z Polską?
Obserwuj wątek
  • dotera Re: Przekonania pani z Kongo 26.10.21, 12:34
   Bo na granicy zapytaliby panią o wizę. No takie jest prawo ze są wizy. I nikt by nie rozpatrywał kwestii jako uchodźczej turystki z wizą turystyczną na Białoruś. Tak wiec jedyny sposób na zrobienie tragedii medialnej jak Opowieści Wigilijnej jest przedzierać się na bosaka przez zieloną granicę. Bo to się kojarzy z ofiarą. Turystka z Kongo mniej. Bo pełno pani ziomków nie stać na samolot podobnie jak pełno Polaków nie stać na samolot do Kongo.
  • dotera Re: Przekonania pani z Kongo 26.10.21, 12:55
   Prosze mi jeszcze wyjasnić. SKąd wasze przekonanie ze Polska powinna was gładko przyjąć skoro wizy kupujecie na Białoruś, wiec może Polska powinna zarobić na tych wizach zamiast przyjmować za darmo?

   Zycie w iluzjach nie popłaca, chyba ze się tworzy iluzje. Prosze się wiec zgłosić do wujka Sorosa po dniówkę za odegrany teatr
  • dotera Re: Przekonania pani z Kongo 26.10.21, 13:25
   Jakimi krajami się zachwyca świat. Ja widzę jeden model. Mono etniczna skandynawia. Mono etniczna Japonia. Mono etniczna Korea. Natomiast nie bardzo upadającą współczesną Ameryką odkąd się właśnie skończyła ta straszna dominacja białej rasy. Dokąd była, ameryka była cool. Obecnie widzimy upadające dawne mocarstwo narcystycznych złamanych idiotów zalanych tłuszczem używkami i zideologizowaniem. Mono etniczne spoleczenstwa sa zajete kultura wewnetrzna a nie walkami wewnetrznymi. CHyba ze właśnie ktoś je przejał jak Polskę i skłóca od góry wymuszając tez uchodźców.
   • dotera Re: Przekonania pani z Kongo 26.10.21, 13:31
    Oglądałem taki filmik na youtubie. Młodzieniec płynnie mówiący po polsku, jak mniemam związany z Polską bo miał w ręku nóż wojskowy stary, naśmiewał się z typowych sebixów polskich głuptasków i mówił o Izraelu jako właśnie realizacji programu narodowej demokracji Dmowskiego. I całkowicie się zgadzam ze to silne bardzo etnocentryczne spoleczenstwo buduje program narodowy. CIekawe tylko czemu ich rodacy w diasporze tak najwięcej są uruchomieni zeby przyjmować uchodźców.
  • dotera Re: Przekonania pani z Kongo 26.10.21, 14:00
   Ciekawe jest też ze ludzie którzy niezbyt lubią tożsamość narodową znaleźli argument. Jeśli Polacy emigrowali Polacy mają zobowiązanie do przyjmowania imigrantów. Logika porażająca. Osobnik pozostący w kraju ma czuc się zobowiązany do przyjmowania kogoś bo jakiś Polak chciał zachodniego luksusu. To tylko ten Polak chcący luksusu jest zobowiązany do wdzięczności wobec tych ktorzy go przejeli. NIe ma tak ze w bilansie zyskow i strat jesdni biorą zyski drudzy straty i się rowno podzielili bo mają wspolna tozsamosc

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka