Dodaj do ulubionych

Agresja migrantow

26.11.21, 04:02
Nie tylko na granicy ale i w ośrodkach świadczy o chorobie głębokiej systemu. Pod tytułem "represyjna tolerancja" obecnych elit. Oni wiedzą że mając status ofiary mogą wszystko na końcu ich i tak uniewinnia. Za takie same zachowania rdzennych Europejczyk miałby bez problemu kule w lep. Bo nie o równość chodzi tylko o prawa jednych i odbieranie rzekomych przywilejów innym. A ostatecznie żeby ci drudzy zniknęli.
Obserwuj wątek
  • dotera Re: Agresja migrantow 26.11.21, 04:25
   Mamy dziś kuriozalne pseudo elity ktore nienawidzą swoich spoleczenstw i pochyla ja się z daleka nad obcymi. Oczywiście za duża kasę. Duża mają i ci którzy rządzą ale aktorzy usluzni tez nie mała. Czy ktoś wierzy ze celebryci mówią coś bo mają ochotę na wystawianie się na hejt? Mówią bo ich panowie im za to płacą i warunkują zatrudnieniem.

   Dlatego mamy takie niusy typu..wczoraj chciano odebrać kontrakt celebrytow ale dziś jednak nie.teatrzyk sugerując jej niezaleznosc
   • dotera Re: Agresja migrantow 26.11.21, 04:30
    Zaangażowanie polityczne aktorów znikąd się nie wzięło. Teoretycznie przeciez przynajmniej polowe publiki do siebie zniechecaja.W zasadzie dziś to ich warunek wstępny pracy. Media są od propagandy a nie sztuki dla sztuki.
    • dotera Re: Agresja migrantow 26.11.21, 04:33
     Kto miał kontakt z jakimkolwiek celebrytom dowie się od niego ze ci ludzie nie mają bladego pojęcia o świecie polityce. Ich to nijak nie interesuje. Tylko kasa i rozkosze życia. A jednak dziwnym trafem zaangażowanie publiczne tych ludzi ciągle. Ktoś im pisze teksty a aktor jest od mówienia cudzych tekstów.
  • dotera Re: Agresja migrantow 26.11.21, 10:02
   Psychologia społeczna została zbudowana na pewnych eksperymentach które miały udowodnić osobowość autorytarna. Eksperyment więzienny. Dzisiaj po dekadach zaczynam dochodzić do wniosku ze podział nie był na tych którzy poczuli władze i poddanych tylko na tych którzy mieli odpowiedzialność i tych którzy byli workiem agresywnych roszczeń i resentymentow.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka