Dodaj do ulubionych

Papież ma rację

04.05.22, 08:49
www.pudelek.pl/ewa-minge-komentuje-postawe-papieza-wobec-wojny-w-ukrainie-instytucja-kosciola-juz-sie-nie-podniesie-6765136431209280a
Już na początku wojny słyszałem wypowiedź wysokiego kardynała która wskazywała ze oni dobrze wiedzą co jest grane. Oni mają bardzo dobrą dyplomację i są poinformowani lepiej niż zwłaszcza nasz wywiad.
Obserwuj wątek
  • dotera Re: Papież ma rację 04.05.22, 08:52
   Nato ale nie w sensie nominalnym zbioru poszczególnych członków, tylko idei jaka za tym stoi czyli anglosaksońska chęć pokonania Rosji. Większość państw bowiem ma odmienne zdanie, w starej europie, ale i w wschodniej zaczełi się wyłamywać. NIe tylko węgry, po kolej kolejne mniejsze państwa z południa
  • dotera Re: Papież ma rację 04.05.22, 08:55
   Wypowiedź papieża nie jest wypowiedzią tylko papieża. Za tym stoi cała machina watykańska. On sobie od czapy nie rzuca zwłaszcza tak ważnych kwestii
   • dotera Re: Papież ma rację 04.05.22, 08:58
    Teraz czas na konkretną odpowiedź polskiego kościoła. Polacy za swoimi braćmi zza oceanu zostaną protestantami.
  • dotera Re: Papież ma rację 04.05.22, 09:07
   Myślę ze powoli prawda wypływa.

   Kto jest mniejszością. Ci których propaganda nazywa "ruskimi onucami" czy większość świata : zarowno całego jak i zachodniego.

   To całe zamieszanie to grubymi nićmi szyta zagrywka anglosasów w której pełnimi rolę frajerów.

   A teraz pytanie. Jest zamieszanie o wyspy Salomona. Uznało to całkowicie suwerenne państwo ze chce być w strefie chińskiej militarnej. Anglosasi są przeciwko i zaraz tam rozpętają wojnę.

   Rosjanie powiedzieli tylko ze nie chcą baz NATO przy swojej granicy którą bardzo trudno obronić.

   Zaś wyspy Salomona są na drugim końcu półkuli niż USA i Anglia.

   Kto się wpierdziela gdzie? Ameryka po całym świecie, czy Rosja która chce obronić swoje granice rozległe.
   • dotera Re: Papież ma rację 04.05.22, 09:29
    Wyspy Salomona są tysiąc km od AUstralii jej pustynnych terenów i 2000 km od Sydney. przy czym to tylko wysepki, nie miejsce skąd można zaczynać inwazję. A ostatecznie to anglosasi nas pouczają o konieczności WOKE CULTURE i dekolonizacji :)) wiec zwolnią aborgenom teren?

    Rosja zaś miałaby centralnie na całej wschodniej granicy bazy nato od finlandii po krym gdyby słuchała polityki anglosaksońskiej kilkaset km od Moskwy przy zerowych barierach terenowych. Niemcy wchodzili w Rosję jak w masło, tylko nie przewidzieli ze za Uralem są fabryki wojenne.
    • dotera Re: Papież ma rację 04.05.22, 09:44
     A jak komuś się marzy obalenie Rosji to przypomnę dwa fakty

     Marsz Napleona na Rosję. CO Polska na tym zyskała od niego oprocz wykrwawienia polskiej krwi i to walczącej po obu stronach konfliktu ze sobą.

     Marsz Hitlera na Moswe z planem OST w kieszeni wedle którego to Polska miała zredukować populacje o skromne 90 procent.

     Nas nie ma wedle tej logiki. Zachod jeśli pokona Rosję to za pomocą naszych rąk bo my pojdziemy na front i perwsze co zrobią to dogadają się miedzy sobą jakie ziemie odzyskaja Niemcy. Nas może przesiedlą ale oczywiście nie na te tereny gdzie ropa i inne surowce, których łakną w Rosji.
     • dotera Re: Papież ma rację 04.05.22, 09:46
      A ziemię dadza niemcom na sto procent bo będą bardzo niepocieszeni ze anglosasi zdobyli rosyjskie surowce.
      • dotera Re: Papież ma rację 04.05.22, 09:50
       My jesteśmy potrzbni anglosasom tylko w momencie gdy Rosja jest słaba. Jak było po rewolucji bolszewickiej i jak było po 89 roku. Z chwilą gdy Polacy mają kłopoty, ups nich nie chce ginąć za Gdańsk , nikt nie chce bronić naszych ziem w Jałcie. My jesteśmy im potrzebni tylko jako wojsko do pokonania Rosji. ALe ziemie to już Niemcy sobie wezmą.
  • dotera Re: Papież ma rację 04.05.22, 11:20
   Tak więc pani Minge, możliwe ze papież broni tyłka pani synów w wieku poborowym

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka