Dodaj do ulubionych

Chłopięce rozmowy

15.07.22, 07:11
Przysłuchiwałem się dwóm takim na mieście, na oko 18 latkowie. Żalili się na swoje związki między sobą. Używali języka jak dziewczyny : uczucia, budowanie związku itd. A w ich opisie ich koleżanki puszczały teksty przypisywane niegdyś facetom.

Zmienił się całkowicie teatr płciowy. Z akcentem na to że zawsze był teatrem tylko. Tylko że rolę kiedyś były lepiej dobrane pod płeć. Kiedyś feministki narzekaly że sa zależne od facetów, dziś mogą narzekać że faceci są zależni od nich.
Obserwuj wątek
  • dotera Re: Chłopięce rozmowy 15.07.22, 07:21
   Polak który pojechał do USA w 1921 roku opisywał rolę płciowe w tamtym społeczeństwie, wskazując że Ameryka jest krajem mężczyzn. W odróżnieniu do Europy gdzie mężczyźni są słabi oddani wczesnym miłością, i stąd też ich podatność na komunizm, tam mężczyźni zajmują się ciągle sportem, motorami , zdobyciem sukcesu. W dupie mają politykę, studia są dla kobiet, ważny jest sukces i hart życiowy, kobieta jest w drugim planie jako nagroda za sukces . Przy czym amerykanki były opisywane jako wolne i samodzielne. Myślę że to jest uniwersalny sposób uspołeczniania płci który daje rezultaty. 100 lat później po tym jak feminizm zalał Amerykę , Ameryka obróciła się w swoje przeciwieństwo i wszyscy są nieszczęśliwi.
   • dotera Re: Chłopięce rozmowy 15.07.22, 07:28
    Mężczyźni chcą żeby kobiety się nie zmieniały, kobiety chcą żeby mężczyźni się zmienili. Tylko zawsze jak im się uda zmienić mężczyzn są rozczarowane.
    • dotera Re: Chłopięce rozmowy 15.07.22, 07:47
     Płcie są przeciwieństwami i jako przeciwieństwa się przyciągają. Nasza kultura ujednolicając je chce stworzyć uległych facetów

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka