Dodaj do ulubionych

Lenin i Ukraina

02.10.22, 07:04
Ukraina jest przykładem tego że komunizm był dokładnie tym samym co współczesne kolorowe rewolucje, Majdan. Zresztą z Ukrainy było mnóstwo rewolucjonistów . To Lenin podłączył wtedy pod Ukrainę ziemię które nijak nie były z nią związane. Czyli te o które teraz są walki i on rozpoczął proces ich ukrainizacji. Zaraz po rewolucji mocno były wspierana kultura narodowa republik co nijak nie wynikało z ich pierwotnych idei internacjonalizmu. I tak po sznureczku Ukrainiec Chruszczow dał Ukrainie Krym , a na koniec Ukraina się oddzieliła.

A rewolucjoniści to była agenturą zachodnia która obaliła imperium rosyjskie. Dotąd zresztą wybiela się psychopatę Trockiego na zachodzie. Nie tak dawno oglądałem TVP historia i w jednym programie prawicowi historycy dość ciepło o nim mówili. Taki demokrata komunizmu.

Trocki robił dokładnie to samo z zachodu chcąc rewolucji permanentnej globalnej co neokonserwatyzm robi z zachodu globalnymi rewolucjami kolorowymi permanentnie
Obserwuj wątek
  • dotera Re: Lenin i Ukraina 02.10.22, 07:14
   Celem rewolucji bolszewickiej był podział Rosji. Tylko proces ten odwrócił Stalin. Przecież w czasie NEP był regularny kapitalizm państwowy wyprzedzający zachód a Amerykanie było w Rosji.

   I to niech będzie lekcja. Jeśli zachód nie rozłożył Rosji rewolucja bolszewicką, wejściem wojsk niemieckich pod Moskwę to naprawdę dziś widzieć rozpad Rosji jest absurdalne.

   Teraz się dużo pokazuje jak armia rosyjska jest marna.

   Odpowiem tak. Armia niemiecka miała mundury szyte przez światowego projektanta mody. Niemiecka organizacje, najnowocześniejszy sprzęt i 6 lat wojny i skurczone granice .

   Armia USA jest najsilniejsza i zdradza wszystkich sojuszników i się wycofuje za każdym razem.

   Armia rosyjska w watnikach , z gigantycznymi stratami wygrywa.Ich się nie pokona bo tam podjeżdża autokar i cała wieś ładuje a chłopy wyglądają jakby korporacja brała ich na obóz integracyjny. Pokaż mi dziś taką scenę na zachodzie. Wszystkie kraje Europy mają dziś problemy z odtworzeniem armii zawodowej i wszyscy chcą wrócić do poboru
   • dotera Re: Lenin i Ukraina 02.10.22, 07:20
    Rosja miała takie kryzysy po rewolucji i w czasie wojny i się odtworzyła że nie ma opcji ich pokonać dziś. To były kryzysy które w innych krajach dałyby ostateczny game over.

    Rosja nigdy nie jest tak silna na jaką wygląda, ale nigdy nie jest tak słaba na jaką wygląda.
  • dotera Re: Lenin i Ukraina 02.10.22, 07:31
   Nie tylko realni rewolucjoniści byli wprost agenturą .

   Przecież to już jest w pismach Marksa. Wychwalanie kapitalizmu jako postępu i globalizmu. On mówił tylko że na koniec tego procesu nastąpi tak. Każdy polityk w wyborach mówi że na końcu nastąpi raj. Klaus Schwab mówi o czwartej rewolucji przemysłowej o tym że ludzie nie będą nic mieli i będą szczęśliwi.bto jest dokładnie to samo. Imperialne korporacje chcą przejąć monopol absolutny nawet nad państwami i opowiadają że pod ich władza będzie jak w komunizmie. Dziś agendę lewicowa korporacje wtłaczają wprost...i tak samo było kiedyś tylko nie wprost.
   • dotera Re: Lenin i Ukraina 02.10.22, 07:34
    Kierunek historii jest taki że to korporacje za wszelką cenę chcą komunizmu a społeczeństwa dokładnie odwrotnie. Dlatego wymyśliła szkoła frankfurcka rewolucje seksualną. Żeby rozwalić konserwatyzm klasy robotniczej. Żeby zachód był tak obrzydliwy żeby już nikt nie chciał za niego walczyć.
    • dotera Re: Lenin i Ukraina 02.10.22, 07:40
     Wniosek końcowy.

     Utożsamianie się dziś w polityce z jakąś strona jest absurdalne. Przeciwne strony są na smyczy tych samych ludzi w celu sklocania narodu i wykorzystuje się je jak narzędzia. USA które ma agendę globalistyczna jak najbardziej stawia na nazioli gdy trzeba podzielić jakieś terytorium a później się ich spławia. Patrz los batalionu azoe. Chłopcy zrobili majdan i skończyli zagnani do nory. Patrz PiS. Wprowadził do Polski cała agendę amerykańska wojenna, a obecnie USA chce ich odsunąć od władzy, w USA piszą o operacj regime change w Polsce i Węgrzech. Stąd w Polsce wyciągnęli Holowanie z amerykańskiej telewizji żeby powtórzył drogę Żeleńskiego.
     • dotera Re: Lenin i Ukraina 02.10.22, 07:43
      Jedyne co widzę w polityce to konserwatywny anarchizm czyli mentalność Polaków pod rozbiorami. Odgórnie wszystko jest zinwigilowane przez służby globalistow

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka