Dodaj do ulubionych

Bilety na metalike

30.11.22, 22:08
kultura.gazeta.pl/kultura/7,114526,29204066,ceny-biletow-na-koncert-metalliki-w-warszawie-sa-kosmiczne.html#s=BoxOpImg9
A narzekano na bilety Sanah kameralne z orkiestrą w cenie kilkuset złotych.

Mysle że jest to symboliczne. To co kiedyś reklamowalo się jako niegrzecznie antysystemowe jest kwintesencja systemu. Nie bo nic bardziej pokornego niż tak zwana kontrkultura wyżu powojennego. Machanie piąstkami dzieci przesiąkniętych resentymentem i chęcią konsumpcji.
Obserwuj wątek
    • dotera Re: Bilety na metalike 30.11.22, 22:11
      Żeby być prawdziwym buntownikiem najpierw musisz być twardym żołnierzem jak najbardziej idącym według reguł. Te reguły systemu dają siłę do późniejszej zmiany świata. Jeśli jesteś rockowym pajacem będziesz systemowa pacynka do końca zycia
    • dotera Re: Bilety na metalike 30.11.22, 22:22
      Chodzenie na koncert artysty który kupczy wejściami za scenę , przybiciem piątki oi zimnym napojem powinno być poniżej godności ludzi. Ale czy pop kultura nie jest poniżej tej godności? Strasznie upadł zachód kulturowo w ostatnich stu latach.
      • dotera Re: Bilety na metalike 30.11.22, 22:44
        Platon powiedział że gdy zmieniają się prądy muzyczne zmianie ulegają podstawowe prawa w państwie. forumowicze GW nienawidzą zoologiczne Sanah i uwielbiają Metalike.. ja odwrotnie. Ale siła jest po stronie młodszych. Może zacznie wracać więc coś co przypomina kulturę europejską. Bo teraz świat zachodni jest nieznośny.
        • dotera Re: Bilety na metalike 30.11.22, 23:00
          Przypomniał mi się Syberyjski Cyrulik. Ubrani na czarno zamachowcy podobnie jak panowie z Metaliki. Żałuję że nie byłem szlachetnym rekrutem szkoły niewinnych oficerów . Cyberyjski Cyrulik był dobrym opisem zachodu który doszedł do wschodu.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka