suchmen 22.11.08, 15:18 Pani przedszkolanko bo Suchy ukradł mi klocki i łopatkę;d Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
crysstiano Re: domowe zoo 22.11.08, 19:27 ach spij kochanie jesli gwaiazdke z nieba chces dostaniesz co chcesz tylko daj mi znac ja ci wszystko moge dac wiec dlaczego nie chcesz spac? ach spij bo noca kiedy gwiazdy sie na niebie zlocą wszystkie dzieci nawet zle pograzzone sa we snie a ty jeden tylko nie Odpowiedz Link
nienill Re: domowe zoo 22.11.08, 19:45 to piekne bylo chlip chlip wzruszylam sie dziekuje :* Odpowiedz Link