Dodaj do ulubionych

domowe zoo

22.11.08, 15:18
Pani przedszkolanko bo Suchy ukradł mi klocki i łopatkę;d
Obserwuj wątek
    • crysstiano Re: domowe zoo 22.11.08, 19:27
      ach spij kochanie
      jesli gwaiazdke z nieba chces dostaniesz
      co chcesz tylko daj mi znac ja ci wszystko moge dac
      wiec dlaczego nie chcesz spac?
      ach spij bo noca
      kiedy gwiazdy sie na niebie zlocą
      wszystkie dzieci nawet zle
      pograzzone sa we snie
      a ty jeden tylko nie
      • nienill Re: domowe zoo 22.11.08, 19:45
        to piekne bylo


        chlip chlip

        wzruszylam sie
        dziekuje :*

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka