dziadostwa_tolerowac_nie_bede 20.07.09, 20:44 studencik wypina piers wątła : mow mi panie! policjant : chetnie bym ci walna w ryja Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
dziadostwa_tolerowac_nie_bede Re: to sie nadaje do teatru 20.07.09, 20:48 narod wzburzony bo student skonczyl 18 lat i juz jest dorosly a doroslych nalezy traktowac z szacunkiem. kita juz obcieta Odpowiedz Link
dziadostwa_tolerowac_nie_bede Re: to sie nadaje do teatru 20.07.09, 20:55 stunet siedzial 40 minut na komisariacie, bo chcial zeby mowic mu Panie. 20 wulgarnych ktorzy szantazowali policjantow byli agresywni i wulgarni, rozeszli sie po pol godzinie wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80708,6839604,20_osilkow_przyszlo_na_komende_odbic_groznego_przestepce.html Odpowiedz Link
dziadostwa_tolerowac_nie_bede Re: to sie nadaje do teatru 20.07.09, 20:57 pakuj synku pakuj, bo na psy zejdziesz Odpowiedz Link
aidka Re: to sie nadaje do teatru 20.07.09, 22:46 no i z tego wszystkiego wygląda na to, że Ty psów bronisz, a student winien siedzieć cicho. co tu jest do obśmiania ? że życzył sobie, by traktować go normalnie, a nie, jak gnoja od którego go pies wyzwał? i jeszcze, że w ryja mu przywali. to co ? źle zrobił, że nagrał psa ? nie miał prawa, by do niego per " pan" mówić ? Odpowiedz Link
u.nick Re: to sie nadaje do teatru 20.07.09, 23:12 aidka, to nagranie można wysłuchać ten "student" to mocno prowokował słyszałaś ten ton? szkoda ,że psy nie nagrały na wideo tego, byłby jeszcze kpiący wyraz twarzy to są funkcjonariusze publiczni i cos w stosunku do nich tez obowiązuje a praca z menelstwem niestety robi z ludzi to co robi to nie siostry milosierdzia popracuj z takimi charytatywnie , kilka kurw pod swoim adresem usłyszysz to ci sie optyka zmieni Odpowiedz Link
olga_w_ogrodzie Re: to sie nadaje do teatru 20.07.09, 23:38 słuchałam tego nagrania 2 razy. mam zupełnie inne odczucia. dla mnie policjant zachował się był żenująco i agresywnie. pracowałam jako wolontariuszka z alkoholikami i było wśród nich sporo meneli. /no fakt, że od kurew nie wyzywali, ale bywało trudno/ a co do policji, to się nieco na własnej skórze przekonałam, że oni zawsze będą mieli rację - nawet, gdy mi ukradli z domu 6 tysięcy złotych - złożenie skargi spowodowało, że mnie postraszono odpowiedzialnością karną za ewentualne pomówienie - i tyle było z próby odzyskania kasy, no bo 3 policjantów zlodziei, a ja jedna przeciw ich zeznaniom. a ponadto słyszało się rzeczy całkiem dziwne od kogoś, kogo policja bez powodu zaczepiała, przeszukiwała...- po prostu nie do wiary, ale tej akurat osobie wierzę na 100 proc. , że tak było. nie mam ja o policji w RP zdania dobrego. złe zdanie mam. bardzo złe. Odpowiedz Link
depresja-cafe_pod_szczurem Re: to sie nadaje do teatru 20.07.09, 23:55 usprawiedliwianie policjanta to juz przegiecie. chlopak agresywnnie sie nie zachowywal. 20 panow sie zachowywalo agresywnie. ale na szczescie dla policjanta sobie poszli, studencika mozna potrzymac. a chlopak postapil jak postapil. nauczy sie ze z policja sie nie zadziera, i jak mu sie wydaje ze policja jest od bronienia jego godnosci, to sie pomylil. sluzby mundurowe solidarne sa. teraz mu zrobia nalot na jego firemke, pod katem oprogramowania legalnego, albo cos innego wymysla. a jak rzeczywscie bedzie potrzebowal pomocy, to moga nie miec za duzo zapalu zeby mu pomoc. >to są funkcjonariusze publiczni i cos w stosunku do nich tez obowiązuje a niby co wiecej oprocz strachu przed pala. raczej ich cos powinno zobowiazywac jako funkconariuszy. przestan pieprzyc o tym jak przez menelstwo sa obciazeni. to sa genetyczne chamy, ktore szybko wykorzystuja wladze, ktorym robota z menelstwem akurat najbardziej odpowiada bo pale mozna wyciagnac. do pracy z menelstwem to pociag maja wybitny, ciagle widze jak sie jakiegos czepiaja, do dresow tacy wyrywni nie sa Odpowiedz Link
depresja-cafe_pod_szczurem Re: to sie nadaje do teatru 21.07.09, 00:09 komunikaty z pracy policji nielegalna manifestacji gejow w poznaniu : ponad sto zatrzymanych burdy kibicow : zatrzymano 5 najbardziej agresynych kibicow Odpowiedz Link
depresja-cafe_pod_szczurem Re: to sie nadaje do teatru 21.07.09, 00:12 to sa bardzo czule chlopaki jesli chodzi o ton, powiedz im cos to juz urazeni. co chwile procesy o to ze policjant zelzony. tylko jeszcze nie mialem kontaktu z mundurowym zarowno kobieta jak i mezczyzna zeby przeklenstw nie bylo, albo sugesti o napasci na policjanta jak sie cos nie podoba Odpowiedz Link
depresja-cafe_pod_szczurem Re: to sie nadaje do teatru 21.07.09, 00:15 pan malenczuk chce pijaka przewrocic na bok zeby sobie krzywdy nie zrobil, przy ktorym policja jest i nie reaguje, po czym ma proces o zelzenie policjanta. kilka tygodni wczesniej inne genetyczne chamy ze stoczni ktorym w dupie sie ciagle przewraca, leja policjantow kijami na oczach policji i przepraszac ich trzeba jeszcze. Odpowiedz Link
olga_w_ogrodzie Re: to sie nadaje do teatru 21.07.09, 00:19 stoczniowcy są w RP w roli zasłużonych, więc im wolno. Odpowiedz Link
depresja-cafe_pod_szczurem Re: to sie nadaje do teatru 21.07.09, 00:27 dla mnie to zasluzyli zeby tam czolgi im postawic i ladowac w ta stocznie bez ostrzezenia. chcieli kapitalizmu to maja, o co teraz pretensje. rezerwat moze tam chca socjalny, i raz w roku pielgrzymki wladzy i wdzecznego narodu z blachami. umow stalych o prace i kilkadziesiat tysiecy odprawy , szary zjadacz chleba w kapitalizmie nie doswiadcza Odpowiedz Link
depresja-cafe_pod_szczurem Re: to sie nadaje do teatru 21.07.09, 00:32 pierdole kolebke, nienawidze policji, pierdole kolebke, nienawidze policji, nie ktos zrzuci wreszcie bombe na ten kraj, kurwa kurwa kurwa Odpowiedz Link
olga_w_ogrodzie Re: to sie nadaje do teatru 21.07.09, 00:43 bez kolebki wciąż miałbyś milicję. ale to to samo - tylko zamiast MI jest PO, no i ubranka czarne dostali. Odpowiedz Link
lubie.pic.piwo.i.palic.skrety Re: to sie nadaje do teatru 21.07.09, 00:50 Witam olga_w_ogrodzie zajrzyj do poczty proszę. Odpowiedz Link
depresja-cafe_pod_szczurem Re: to sie nadaje do teatru 21.07.09, 09:15 olga_w_ogrodzie napisała: > bez kolebki wciąż miałbyś milicję. > ale to to samo - tylko zamiast MI jest PO, > no i ubranka czarne dostali. akurat zmiana mo na po srednio mnie wzrusza. a co do zmian systemowych to rownie dobrze bez inztnierow tworzacych przemysl. dlatego stocznia bo byla duzym zakladem. Odpowiedz Link
olga_w_ogrodzie Re: to sie nadaje do teatru 21.07.09, 03:39 depresja-cafe_pod_szczurem napisał: nienawidze policji na tym odcinku - jakżeś mi bliskim. Odpowiedz Link
nienill Re: to sie nadaje do teatru 21.07.09, 09:38 depresja-cafe_pod_szczurem napisał: > dla mnie to zasluzyli zeby tam czolgi im postawic i ladowac w ta stocznie bez > ostrzezenia. chcieli kapitalizmu to maja, o co teraz pretensje. rezerwat moze > tam chca socjalny, i raz w roku pielgrzymki wladzy i wdzecznego narodu z > blachami. umow stalych o prace i kilkadziesiat tysiecy odprawy , szary zjadacz > chleba w kapitalizmie nie doswiadcza najsmieszniejsze jest to, ze nie ma przesady w tym co piszesz sama malo z krzesla nie spadlam, gdy uslyszalam, ze stocznia to ....(jednak pamiec szwankuje) symbol? dobro narodowe? w kazdym razie trzeba chronic jak wawel po wsze czasy i osoba te slowa wypowiadajaca calkowicie powazna byla Odpowiedz Link
olga_w_ogrodzie Re: to sie nadaje do teatru 21.07.09, 00:18 jasne, że czułe, wrażliwe chłopaki są psy te. student grzecznie wyraził życzenie, by mówić mu per "pan", a pies na to, że jest gnojkiem student i w ryja mu się należy. faktycznie - reakcja baaaardzo proporcjonalna do bodźca. Odpowiedz Link
depresja-cafe_pod_szczurem Re: to sie nadaje do teatru 21.07.09, 00:23 zestresowal sie pan wladza kurewsko, bo pewnie obejrzal w telewizorze serial o policjantach w ameryce w jakim stresie zyja zeby narod ratowac od zguby Odpowiedz Link
olga_w_ogrodzie Re: to sie nadaje do teatru 21.07.09, 03:36 gej, często z taką rączyną delikatną, się przed pałą nie obroni. ale banda kiboli - to wszak nie może być wyzwanie dla dzielnych w mundurach chłopców broniących naszego bezpieczeństwa - najchętniej wtedy, gdy sami są bezpieczni. Odpowiedz Link
u.nick teatr w KDT 21.07.09, 12:25 dziwny to kraj, egzekucja komornicza nie może dojść do skutku mimo wyroku sądowego ale nie o tym policjant dostaje polecenie służbowe ochraniania komornika i umożliwienie mu egzekucji prawnej a tutaj ktoś odważa się na dzień dobry uderzyć pięścią policjanta w głowę , bo usiłuje wejść do budynku no, no w USA nawet najbardziej zaćpany dealer narkotykowy nie odważył by się na takie hop odważny ten nasz naród wydaje mu się ,że z gliniarzem można się napierdalać jak ze szwagrem Odpowiedz Link
nienill Re: teatr w KDT 21.07.09, 13:03 widzial ktos jak sie tlumaczyl ten chlopak, ktory sie nie zatrzymal na wezwanie policji, tylko zaczal z kolega uciekac samochodem? a policjanci mysleli, ze to bandyci i teraz jednego kolegi nie ma, a drugi z wozka zeznaje co mowil? mial w ogole jakikolwek dziennikarz jaja poproscic go o wyjasnienia? bo ja tylko widzialam teatrzyk "jacy policjanci niedobrzy i jak smieli broni uzyc" Odpowiedz Link
u.nick Re: teatr w KDT 21.07.09, 13:18 co mowil? mial w ogole jakikolwek dziennikarz jaja poproscic go o wyjasnienia? > bo ja tylko widzialam teatrzyk "jacy policjanci niedobrzy i jak smieli broni uzyc zwykła manipulacja faktami dla spragnionej sensacji gawiedzi a swoją droga dziwne,że ludzie nie wiedza ,że na wezwanie policjanta trzeba się zatrzymać pojazd, okazac dokumenty no, takie proste , wydawało by sie historie i sobie z tłumu krzyczeć na policjanta : ty taki-śmaki-owaki? tylko w polszcze Odpowiedz Link
depresja-cafe_pod_szczurem Re: teatr w KDT 21.07.09, 15:49 tylko ze panowie policjanci jechali nieoznakowanym samochodem. za taki sam numer w amerce francji czy innym kraju byly by zamieszki na ulicach Odpowiedz Link
olga_w_ogrodzie Re: teatr w KDT 21.07.09, 17:26 owszem. pokazywano w telewizorze także wypowiadającego się na temat zdarzenia tego pana na wózku. Odpowiedz Link
depresja-cafe_pod_szczurem Re: teatr w KDT 21.07.09, 15:53 dziwny to tez kraj w ktorym do takich dymow sie dopuszcza. mozna bylo to rozwiazac calkowicie bez dymu. nie wpuscic ich do srodka, zajac bude z zaskoczenia, w nocy itp itd. ale trzeba armie ochroniarzy armie policji i armie kiboli, zeby sie ponapierdalac. Odpowiedz Link
depresja-cafe_pod_szczurem Re: teatr w KDT 21.07.09, 16:12 jak mezczyzni ze slaska przyjada rozpierdolic miasto to dostana co chca. jak pielegniarki wyjda, to pozniej obietnic sie nie spelnia. oczywiste jest ze w tym kraju trzeba sily zeby wplynac na politykow. a gronkiewicz zaq dopuszczenie do tego burdelu w srodku miasta powinna sie do dymisji podac. Odpowiedz Link
depresja-cafe_pod_szczurem Re: teatr w KDT 21.07.09, 16:18 co napierdalaja w czlowieku z zelaza. zesmy wygrali bosmy na ulice nie wyszli jak studenci w 68 i 70. a tu sie wpszcza ludzi do budy. zeby pozniej ich gazowac. gronkiewicz powinna odejsc Odpowiedz Link
nienill Re: teatr w KDT 21.07.09, 16:22 oczywiscie nie wolno brac pod uwage, ze obywatele beda sie do wyrokow sadu stosowali a najlepiej, zeby sad sam od razu zalacznik do wyroku dodawal jak podstepem jego decyzje w zycie wprowadzac Odpowiedz Link
depresja-cafe_pod_szczurem Re: teatr w KDT 21.07.09, 16:25 nie no oczywiscie, lepiej czekiwac ze ludzie tracacy prace nie beda zachowywac sie jak zachowywali skoro zapowiadali, i buldozerem w imie prawa rozjechac ta bude razem z ludzmi bo zgodnie z prawem ich tam byc nie powinno. Odpowiedz Link
depresja-cafe_pod_szczurem Re: teatr w KDT 21.07.09, 16:33 ale bardzo dobrze. dzis narod zobaczyl ze policje mozna jebac w twarz. kryzys wisi, beda zwolnienia, we wrzesniu 600 tysiecy absolwentow do rozdawania ulotek chyba na spolke i skonczy rajskie poparcie 50 procent dla po. niech dalej egzekwuja swiete prawo wlasnosci. na zdrowie Odpowiedz Link
nienill Re: teatr w KDT 21.07.09, 16:34 depresja-cafe_pod_szczurem napisał: > nie no oczywiscie, lepiej czekiwac ze ludzie tracacy prace nie beda zachowywac > sie jak zachowywali skoro zapowiadali, i buldozerem w imie prawa rozjechac ta > bude razem z ludzmi bo zgodnie z prawem ich tam byc nie powinno. co by nie zrobili i tak bylby syf Odpowiedz Link
depresja-cafe_pod_szczurem Re: teatr w KDT 21.07.09, 16:37 jakby nie bylo ludzi w srodku i tej bitewki sredniowiecznej, to co najwyzej jakas pikietka by byla i ludzie napierdalajacy do kamery i nie bylo by pretekstu do walki. Odpowiedz Link
nienill Re: teatr w KDT 21.07.09, 16:39 depresja-cafe_pod_szczurem napisał: > jakby nie bylo ludzi w srodku i tej bitewki sredniowiecznej, to co najwyzej > jakas pikietka by byla i ludzie napierdalajacy do kamery i nie bylo by pretekst > u > do walki. a formalnie moga zajac cos takiego w srodku nocy? Odpowiedz Link
depresja-cafe_pod_szczurem Re: teatr w KDT 21.07.09, 16:43 oni sa tam nielegalnie juz pol roku. to nie jest ich buda, ktos ma do budy klucze, policja moze do budy nie wpuscic itd. a nawet jakby teraz tam posiedzieli klika dni i flage wywieslili, nic by sie nie stalo. w koncy by wychodzic musieli. budowa nie rusza dzisiaj. Odpowiedz Link
nienill Re: teatr w KDT 21.07.09, 16:45 depresja-cafe_pod_szczurem napisał: > oni sa tam nielegalnie juz pol roku. to nie jest ich buda, ktos ma do budy > klucze, policja moze do budy nie wpuscic itd. a nawet jakby teraz tam > posiedzieli klika dni i flage wywieslili, nic by sie nie stalo. w koncy by > wychodzic musieli. budowa nie rusza dzisiaj. a bandyta moze sobie siedziec w domku i przed szosta rano policja mu na chate nie wskoczy tylko mu moze przez okno pomachac wiec sie pytam, czy moga zajac kiedy im sie chce Odpowiedz Link
depresja-cafe_pod_szczurem Re: teatr w KDT 21.07.09, 17:09 jakby ktos napalil sie na te kobiety w polityce co to niby polityke milosci wprowadzac beda, to moze sobie hanie gronkiewiz posluchac "bez negocjacji. towar zajety". antyterorysci mowia ze jak wchodza do budynku okupowanego to najpierw trzeba strzelac do kobiety, bo sa najgrozniejsze. Odpowiedz Link
olga_w_ogrodzie Re: teatr w KDT 21.07.09, 17:24 coś się tej Gronkiewicz uczepił. mieli kupcy od miasta ileś propozycji przeniesienia działalności. ale woleli zrobić akcję "na barykady ludu roboczy", niż energię zużyć na przeprowadzkę. a pan Połeć prezez KDT już porównuje kupców do tych, co za komuny walczyli z ZOMO. Odpowiedz Link
depresja-cafe_pod_szczurem Re: teatr w KDT 21.07.09, 17:28 skoro wladza uczy ze jak sie wyjdzie i rozpierduche zrobi to sie swoje dostanie, a jak powokojowo to tylko obieca, no to nauczylo spoleczenstwo. Odpowiedz Link
olga_w_ogrodzie Re: teatr w KDT 21.07.09, 17:18 bardzo dobrze, że budy rozpierdzielają. ohydne były. a tym kupcom się zdawało, że oni ponad prawem i będą w budach do końca świata kiczem handlować pod Pałacem Kultury. i jeszcze z flagami narodowymi biegają - zaraz będą następnymi świętymi co to w imię narodu walczyli. inna sprawa, to, że na TVN Warszawa powiedzieli, że kupcy wzywali na pomoc mieszkańców Warszawy i "przyszli mieszkańcy, ale byli to sami huligani". to ja akurat kojarzę, że ci, co łomotali się z milicją, w ramach działań przeciw komunie, to też zawsze huligani byli jedynie. a teraz policja warszawska taka słaba, że aż posiłki z Polski wzywają. jej, jej, jej - moc mają, gdy chodzi o zastraszanie studenta, ale 2000 kupców rady nie mogą dać. Odpowiedz Link
depresja-cafe_pod_szczurem Re: teatr w KDT 21.07.09, 17:20 ja nie bronie kupcow, tylko krytykuje wladze za dopuszczenie do bitwy. Odpowiedz Link
depresja-cafe_pod_szczurem Re: teatr w KDT 21.07.09, 17:22 osobiscie tych kuopcow nie lubie, zawsze mi za duze spodnie sprzedaja. o wlasnie, czy ktos wie gdzie poprawki krawieckie sa, bo musze isc na slub, a spodnie wlasnie mi wcisneli takie niewymiarowe. Odpowiedz Link
nienill Re: teatr w KDT 21.07.09, 17:26 > spodnie wlasnie mi wcisneli takie niewymiarowe. bezczelni Odpowiedz Link
olga_w_ogrodzie Re: teatr w KDT 21.07.09, 17:28 ja wiem. koło mnie są te poprawki krawieckie. Odpowiedz Link
ych Re: teatr w KDT 21.07.09, 22:59 > wlasnie, czy ktos wie gdzie poprawki krawieckie sa w kdt. ups Odpowiedz Link
olga_w_ogrodzie Re: teatr w KDT 21.07.09, 17:30 depresja-cafe_pod_szczurem napisał: > ja nie bronie kupcow, tylko krytykuje wladze za dopuszczenie do bitwy. gdybym była pewna, że wolno im było wejść w nocy, to bym też krytykowała za czekanie na 8.00 rano. no i jeszcze, gdybym była pewna, że w nocy tych kupców tam było mniej. Odpowiedz Link
depresja-cafe_pod_szczurem Re: teatr w KDT 21.07.09, 17:34 a czemu nie mozna poczekac az zaczna wychodzic? tylko odraz na konfrontacje isc. czemu wogole ich tam wpuszczono. policja mogla ich nie wpuszczac. ziemia jest miasta, buda stoi nielegalnie. Odpowiedz Link
olga_w_ogrodzie Re: teatr w KDT 21.07.09, 17:44 nie wiem czemu. ale też wiem, że kupcy sami dokonali aktu terroru swoistego blokując centrum. mało problemów z komunikacją w tym piekielnym mieście ? a szanowni kupcy w dupie mają innych warszawiaków - zablokować ich, bo nam budy zabierają, więc my biedni i wszystko nam wolno. kutafony głupie. Odpowiedz Link
depresja-cafe_pod_szczurem Re: teatr w KDT 21.07.09, 17:47 ale to nie znaczy ze wladza musi za wszelka cene isc na konfrontacje silowa. roznie mozna rozwiazywac konflikty spoleczne. mowiono ze jak w iraku snajper strzela z bloku, to amerykanie przywoluja bombowiec, i zmiataja blok, a anglicy wchodza do bloku i aresztuja snajpera. Odpowiedz Link
olga_w_ogrodzie Re: teatr w KDT 21.07.09, 17:48 - gdzie jest Łukasz ?! - ryczy jedna taka. - Łukasz to pani wnuk ? - pyta pan z telewizji. - Tak. Ma półtora roku. - Co on tam robił w tej hali ? - Był z córką i protestował. babcia kretynka, córka idiotka, wnuk poszkodowany w czasie zamieszek. Odpowiedz Link
nienill Re: teatr w KDT 21.07.09, 18:01 depresja-cafe_pod_szczurem napisał: > a wladza gazuje wladza powinna wybrac jednego pana ktory by tam poszedl, zdjal kapelusz, ladnie sie przedstawil i poprosil o mozliwosc wejscia i obejrzenia hali, bo oni chca gazowac i musza sprawdzic czy tam dzieci czasem nie ma Odpowiedz Link
depresja-cafe_pod_szczurem Re: teatr w KDT 21.07.09, 18:07 watek dosc dlugi a wiec przejdzmy do sedna za panem godwinem. nienil skoncz juz , dobrze wiemy ze kobiety wybraly hitlera do wladzy Odpowiedz Link
olga_w_ogrodzie Re: teatr w KDT 21.07.09, 18:12 kupcy mają w dupie fakt, że 83 proc. sondowanych warszawiaków bud w tym miejscu sobie nie życzy. do ostatniej chwili gadali, że jeszcze coś się może zmienić. co niby ? że komornik będzie wycofany ? ale kupcy w dupie mają też fakt, że jak jest już komornik, to niczego się nie wycofuje. kupcy uważają, że im należą się inne prawa, niż rodzinom wywalanym przez komornika na bruk. no to ja tych kupców też chrzanię. i policję takoż. Odpowiedz Link
depresja-cafe_pod_szczurem Re: teatr w KDT 21.07.09, 18:15 tym pupcom, to warszawiacy jeszcze pomnik ustawia za obrone przejezdnosci stolicy. jak teraz hania zacznie metro robic, to przez 30 lat conajmniej centrum zakorkowane. Odpowiedz Link
olga_w_ogrodzie Re: teatr w KDT 21.07.09, 18:25 nie postawią tym pupcom nic. chyba, że budy na dalekiej Pradze. Odpowiedz Link
nienill Re: teatr w KDT 21.07.09, 18:23 nienil skoncz juz > , dobrze wiemy ze kobiety wybraly hitlera do wladzy jak sobie zyczysz Odpowiedz Link
olga_w_ogrodzie Re: teatr w KDT 21.07.09, 18:02 wynika z tego, co gadają tak : władza myślała, że pokojowo będzie. kupcy całą noc siedzieli w budach, bo wiedzieli, że komornik przyjdzie. rano była tylko ochrona. potem dopiero straż miejska. pytany wódz tej strazy czemu mało ich było i czemu policja dopiero koło 11.00 powiedział, że nie chcieli demonstracji siły. teraz to już mam jedno pytanie - czy kupcy musieli znać dzień i godzinę wejścia komornika ? Odpowiedz Link
depresja-cafe_pod_szczurem Re: teatr w KDT 21.07.09, 18:02 szacun dla dziadka, co ropzpierdalal plyty chodnikowe. zeby te psy w helmofony napierdalac. co oni mysla, ze jak bruk wycofaja, to narod oglupia? Odpowiedz Link
olga_w_ogrodzie Re: teatr w KDT 21.07.09, 18:27 a czemu Ty nie poszedłeś tam, jak nie płytą w hełmofon, to choć napluć na jakiegoś policjanta i czmyhnąć ? ja żałuję, że tam nie polazłam pluć. Odpowiedz Link
depresja-cafe_pod_szczurem Re: teatr w KDT 21.07.09, 18:29 szukalem poprawek krawieckich w tymm czasie. akurat dzisiaj baba na nazarze jak sie wybieralem, wywiesila kartke ze dzis nie pracuje. Odpowiedz Link
nienill i sie zagwozdka wyjasnila 21.07.09, 18:33 date godzine podaja dlatego, zeby sobie wszyscy mogli przysc i napluc dlaczego ktos ma byc poszkodowany, bo nie jest kupcem lub w tamtym miejscu zazwyczaj nie bywa? Odpowiedz Link
olga_w_ogrodzie jeszcze sprawa studencika 21.07.09, 18:37 a czytałeś, Depresjo Cafe Pod Szczurem ? Komendant policji w Biłgoraju zawiesił we wtorek w czynnościach funkcjonariusza, który w komendzie zwyzywał i obraził pobitego mężczyznę wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,6844803,_Bym_ci_w_ryja_walnal___Policjant_zawieszony.html podtrzymujesz swe stwierdzenie, że student nie powinien był nagrywać i się skarżyć ? uważasz, że będą teraz bezkarnie w jego firmie mu mącić ? Odpowiedz Link
depresja-cafe_pod_szczurem Re: jeszcze sprawa studencika 21.07.09, 18:45 zawiesil uuuu, to odwiesi. to nie zwolnienie, tylko taka ze se pracowac nie musi do wyjasnienia sprawy. no bo media. sprawa przycichnie i student posmakuje zycia. a policja z lubelskiego to podobno bardzo niegrzeczna policja, ciagle sie czyta ze tam jakies naruszenia i bydlo. to nie tam czasem gwalty byly ostatnio? Odpowiedz Link
olga_w_ogrodzie Re: jeszcze sprawa studencika 21.07.09, 19:12 ale, że policjanci gwałcili ? Odpowiedz Link
stadko_dzikow Re: to sie nadaje do teatru 21.07.09, 22:44 polko napierdala ze akcja nieprofesjonalna, ze po drabine mozna bylo do okienka, ze kordon nie taki ze sro i owo. rozwiazywanie konfliktow spolecznych za pomoca panow mundurowych w 3 rp. z helikoptera pewnie mieli drabinke spuscic na dach. tylko ciekawe ze nie mozna bylo wogole tych ludzi tam nie wpuscic. kilka wejsc do budynku, nie mozna obstawic policja? budowa rusza w przyszlym roku, nie mozna bylo ich tam zostawic w pizdu, zeby sobie rote pospiewali, flagami pomachali az sami sobie zaczna wylazic? ale to jest pantstwo milosci liberalow, jako jedyny cel majace bycie aparatem represji. Odpowiedz Link
stadko_dzikow hania napierdala 21.07.09, 22:49 "Były szanse na pokojowe rozwiązanie konfliktu? - pytał Kamil Durczok. - Były szanse, gdyby ci kupcy zachowali się zgodnie z prawem - oceniła prezydent. - Agresja ze strony kupców, zadymiarzy, pseudokibiców była większa niż wszyscy się spodziewali" jak pr milosci pomyli sie z realem to takie sa skutki, ze sie nie przewiduje ze jak ludzie sie zamykaja to nie po to zeby wychodzic. Odpowiedz Link
stadko_dzikow Re: hania napierdala 21.07.09, 22:59 i kto wogole tym gnojom z ochrony dal prawo do przemocy. im sie juz w dupach przewarca. kiedys ruch wstrzymali na chodniku uzbrojeni bo maja jakies zadania. ja im mowie zeby sie w dupe pocalowali bo nie sa policja, a ten do mnie ze kurwa pobijesz mnie. to sie go spytalem czy on mnie moze pobije. ale i tak przelazlem. Odpowiedz Link
stadko_dzikow Re: hania napierdala 22.07.09, 11:19 dostali zarzut zaatakowania pracownika ochrony. a ochroniarz sie moze tylko bronic. a juz jakies gazy bojowe to wogole nie wiem skad maja. a widac na filmie ze ochroniarze wycigaja ludzi za lby. od takich akcji to jest policja. to ochroniarze zarzuty powinni dostac. pan komornik to se moze wynajac ochroniarza zeby siebie bronic, a nie po to zeby odbijac majatek. co on 200 ochroniarzy do obrony siebie wynajal? Odpowiedz Link