Dodaj do ulubionych

Medyczny gigant z Danii wybrał Oxygen

26.11.09, 08:17
no i super. witamy w Szczecinie :)
Obserwuj wątek
    • lemisiaque Re: Medyczny gigant z Danii wybrał Oxygen 26.11.09, 08:49
      Cieszą nowe miejsca pracy, choć wiadomo, nie będą płacić kokosów. Ale magister po przenosinach z kasy w Tesco pewnie się ucieszy ;-)
      • piotrus1 Re: Medyczny gigant z Danii wybrał Oxygen 26.11.09, 08:59
        ZED

        to tylko 50 osób + firmy kooperujące ;)

        fakt pokazuje jedno... potrzeba nam biurowców...

        ale o typ klepiemy już kaaaaaaaaaaaaawał czasu
        • lemisiaque Re: Medyczny gigant z Danii wybrał Oxygen 26.11.09, 09:27
          Dziwne, skoro ich nam tak potrzeba, to czemu się ich nie buduje? W końcu to czysty biznes.
        • Gość: anty-ZED-bredzik ZED o internautach: zboki, trole, psy IP: *.szczecin.mm.pl 26.11.09, 10:32
          Spokojnie, już się władza na miejscu Janosika przysposabia do wybudowania biurowca dla POciotków.
          Mimo, że kilkaset tysięcy metrów stoi pustych... to Ty piejesz o biurowcach? A gdzie Twój guru grunty pod takie inwestycje uzbroił i przygotował?
    • maniaaaa Medyczny gigant z Danii wybrał Oxygen 26.11.09, 08:58
      a gdzie jest info o wakatach - bo na ich www niestety nie ma informacji na ten
      temat ... ?
      • Gość: Simoon nie ma IP: *.chello.pl 26.11.09, 09:53
        ofert nie ma, bo pewnie szukają przez agencje pracy...bo tak taniej i wygodniej:)
      • Gość: ja Re: Medyczny gigant z Danii wybrał Oxygen IP: 193.0.60.* 26.11.09, 10:47
        zajrzyj do Randstad
    • Gość: taksówkarz Re: Medyczny gigant z Danii wybrał Oxygen IP: *.chello.pl 26.11.09, 09:13
      więcej takich
    • Gość: ? Konia kują a żaba nogę podstawia IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.11.09, 09:37
      Biurowiec "oxygen" o ile się nie mylę jest budowany przez prywatną firmę? Więc
      co do tego ma pan Krzystek? Czy może to miasto buduje ten obiekt?
      • Gość: wyborca Krzystka Jak myslicie Police uratują czy padnie jak stoczni IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.11.09, 09:52
        Czy ewentualny upadek Polic odczuje Szczecin?Pewien radny PO
        powiedział kilka miesięcy temu że Szczecin nie odczuje upadku
        stoczni.
        • Gość: kiełbaska dobry biznes to wydać 100 by dostać 5. brawo! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.11.09, 10:01
          ale zawsze to lepiej jak 0. Brawo panie Kżystek, brawo!
    • orkiestrapomocy Re: Medyczny gigant z Danii wybrał Oxygen 26.11.09, 12:30
      sukces
      • Gość: dziki Re: Medyczny gigant z Danii wybrał Oxygen IP: *.chello.pl 26.11.09, 13:18
        Tam nic nie powstanie , budynek został zakwalifikowany do rejestru ruin pana
        prezydenta.
    • wypedzonyzziemodzyskanych czy w tym biurowcu będą mejsca parkingowe? 26.11.09, 14:33
      tak pytam - czy pracownicy będą mieli miejsce na swoje samochody czy tylko 1
      dla prezesa?
      • Gość: kiełbaska Re: czy w tym biurowcu będą mejsca parkingowe? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.11.09, 14:54
        Będzie jeszcze dla sekretarki i służbowe dla prezydenta
      • Gość: chochlik Re: czy w tym biurowcu będą mejsca parkingowe? IP: *.chello.pl 26.11.09, 16:50
        Miejsc parkingowych nie będzie ponieważ architekci stwierdzili w fazie projektu,iż usytuowanie biurowca w ścisłym centrum spowoduje wykorzystanie komunikacji miejskiej do dojazdów do pracy.
    • Gość: wera 5000 zlikwidowane IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.11.09, 14:45
      50 miejsc pracy w ciągu 4 lat powstanie a 5000 jest
      zlikwidowane.Brawo!!!!!
      • jay_and_silent_bob Re: 5000 zlikwidowane 26.11.09, 14:49
        Zawsze jest jakieś ale, żeby świat nie wydawał się choćby trochę piękniejszy niż
        jeszcze chwile wcześniej. Ja jestem z tych, którzy wolą się cieszyć, niż
        marudzić nad losem.
        • Gość: kiełbaska Re: 5000 zlikwidowane IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.11.09, 14:53
          Mój pies też lubi się cieszyć, kiedy może iść na spacer po dniu
          zachodzenia w głowę dlaczego na nogach od stołu nie rosną liście.
          • jay_and_silent_bob Re: 5000 zlikwidowane 26.11.09, 15:18
            Jaki pan taki pies...
        • Gość: nizio Re: 5000 zlikwidowane IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.11.09, 14:56
          Jaa to się cieszę byle czym...
          byle co go cieszy...
          tralala...
    • Gość: anty-ZED-bredzik Zed: internauci to zboki, trole i psy IP: *.szczecin.mm.pl 26.11.09, 15:01
      Czyli dwa piętra będą zajęte? A po reszcie będzie wiatr hulał? Jak po placu przy grzybku, i na kilku innych?
      • gryfita1 Re: Zed: internauci to zboki, trole i psy 26.11.09, 19:21
        Nie masz racji. Praktycznie wszystkie powierzchnire biurowe w Oxygen
        są już wynajęte. Przypominam między innymi o TietoEnaton. A odnośnie
        twojej opinii, że są wolne powierzchnie biurowe w Szczecinie to
        przepraszam że zapytam, a gdzie? Pazim jest obsadzony i wiele firm
        wręcz czyha żeby zwolniło się tam jakieś miejsce. Firmy poszukują
        biurowców klasy O, pierwszym będzie Oxygen. Następne mają powstać
        na ulicy 1 Maja(tam ma być Uni Credit) i gorszej klasy w alei
        Piastów-Madalińskiego (za Ornamentem-który będzie zburzony). Również
        dla twojej inforamcji, w Warszawie wybudowano wiele wysokich
        biurowców w centrum i nadal mnóstwo powierzchni biurowej jest w nich
        wolne, a mimo to inwestorom się opłaca. Spokojnie, najpierw niech
        zaczną budować to co w planach. A co do Grzybka, w grudniu firma
        deweloperska Inter Ikea przedstawi propozycje budynków które tam
        staną, mają czas na wybudowanie do 2012 roku, pod groźbą kar
        finasowych. Poczytaj o tym na stronie naszego portalu:
        www.wSzczecinie.pl Trochę więcej optymizmu.
        • Gość: Andy Coloplast IP: *.chello.pl 26.11.09, 21:31
          Jakbyscie sledzili w internecie watki o tym ile placi coloplast i uwaznie
          patrzyli na potencjalne zarobki, to dla kadry kierowniczej jest o wiele wiecej
          niz kilka krajowych...:) No i super!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka