zed.1 26.11.09, 08:17 no i super. witamy w Szczecinie :) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
lemisiaque Re: Medyczny gigant z Danii wybrał Oxygen 26.11.09, 08:49 Cieszą nowe miejsca pracy, choć wiadomo, nie będą płacić kokosów. Ale magister po przenosinach z kasy w Tesco pewnie się ucieszy ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
piotrus1 Re: Medyczny gigant z Danii wybrał Oxygen 26.11.09, 08:59 ZED to tylko 50 osób + firmy kooperujące ;) fakt pokazuje jedno... potrzeba nam biurowców... ale o typ klepiemy już kaaaaaaaaaaaaawał czasu Odpowiedz Link Zgłoś
lemisiaque Re: Medyczny gigant z Danii wybrał Oxygen 26.11.09, 09:27 Dziwne, skoro ich nam tak potrzeba, to czemu się ich nie buduje? W końcu to czysty biznes. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anty-ZED-bredzik ZED o internautach: zboki, trole, psy IP: *.szczecin.mm.pl 26.11.09, 10:32 Spokojnie, już się władza na miejscu Janosika przysposabia do wybudowania biurowca dla POciotków. Mimo, że kilkaset tysięcy metrów stoi pustych... to Ty piejesz o biurowcach? A gdzie Twój guru grunty pod takie inwestycje uzbroił i przygotował? Odpowiedz Link Zgłoś
maniaaaa Medyczny gigant z Danii wybrał Oxygen 26.11.09, 08:58 a gdzie jest info o wakatach - bo na ich www niestety nie ma informacji na ten temat ... ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Simoon nie ma IP: *.chello.pl 26.11.09, 09:53 ofert nie ma, bo pewnie szukają przez agencje pracy...bo tak taniej i wygodniej:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja Re: Medyczny gigant z Danii wybrał Oxygen IP: 193.0.60.* 26.11.09, 10:47 zajrzyj do Randstad Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: taksówkarz Re: Medyczny gigant z Danii wybrał Oxygen IP: *.chello.pl 26.11.09, 09:13 więcej takich Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ? Konia kują a żaba nogę podstawia IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.11.09, 09:37 Biurowiec "oxygen" o ile się nie mylę jest budowany przez prywatną firmę? Więc co do tego ma pan Krzystek? Czy może to miasto buduje ten obiekt? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wyborca Krzystka Jak myslicie Police uratują czy padnie jak stoczni IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.11.09, 09:52 Czy ewentualny upadek Polic odczuje Szczecin?Pewien radny PO powiedział kilka miesięcy temu że Szczecin nie odczuje upadku stoczni. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kiełbaska dobry biznes to wydać 100 by dostać 5. brawo! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.11.09, 10:01 ale zawsze to lepiej jak 0. Brawo panie Kżystek, brawo! Odpowiedz Link Zgłoś
orkiestrapomocy Re: Medyczny gigant z Danii wybrał Oxygen 26.11.09, 12:30 sukces Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dziki Re: Medyczny gigant z Danii wybrał Oxygen IP: *.chello.pl 26.11.09, 13:18 Tam nic nie powstanie , budynek został zakwalifikowany do rejestru ruin pana prezydenta. Odpowiedz Link Zgłoś
wypedzonyzziemodzyskanych czy w tym biurowcu będą mejsca parkingowe? 26.11.09, 14:33 tak pytam - czy pracownicy będą mieli miejsce na swoje samochody czy tylko 1 dla prezesa? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kiełbaska Re: czy w tym biurowcu będą mejsca parkingowe? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.11.09, 14:54 Będzie jeszcze dla sekretarki i służbowe dla prezydenta Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: chochlik Re: czy w tym biurowcu będą mejsca parkingowe? IP: *.chello.pl 26.11.09, 16:50 Miejsc parkingowych nie będzie ponieważ architekci stwierdzili w fazie projektu,iż usytuowanie biurowca w ścisłym centrum spowoduje wykorzystanie komunikacji miejskiej do dojazdów do pracy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wera 5000 zlikwidowane IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.11.09, 14:45 50 miejsc pracy w ciągu 4 lat powstanie a 5000 jest zlikwidowane.Brawo!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
jay_and_silent_bob Re: 5000 zlikwidowane 26.11.09, 14:49 Zawsze jest jakieś ale, żeby świat nie wydawał się choćby trochę piękniejszy niż jeszcze chwile wcześniej. Ja jestem z tych, którzy wolą się cieszyć, niż marudzić nad losem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kiełbaska Re: 5000 zlikwidowane IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.11.09, 14:53 Mój pies też lubi się cieszyć, kiedy może iść na spacer po dniu zachodzenia w głowę dlaczego na nogach od stołu nie rosną liście. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nizio Re: 5000 zlikwidowane IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.11.09, 14:56 Jaa to się cieszę byle czym... byle co go cieszy... tralala... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anty-ZED-bredzik Zed: internauci to zboki, trole i psy IP: *.szczecin.mm.pl 26.11.09, 15:01 Czyli dwa piętra będą zajęte? A po reszcie będzie wiatr hulał? Jak po placu przy grzybku, i na kilku innych? Odpowiedz Link Zgłoś
gryfita1 Re: Zed: internauci to zboki, trole i psy 26.11.09, 19:21 Nie masz racji. Praktycznie wszystkie powierzchnire biurowe w Oxygen są już wynajęte. Przypominam między innymi o TietoEnaton. A odnośnie twojej opinii, że są wolne powierzchnie biurowe w Szczecinie to przepraszam że zapytam, a gdzie? Pazim jest obsadzony i wiele firm wręcz czyha żeby zwolniło się tam jakieś miejsce. Firmy poszukują biurowców klasy O, pierwszym będzie Oxygen. Następne mają powstać na ulicy 1 Maja(tam ma być Uni Credit) i gorszej klasy w alei Piastów-Madalińskiego (za Ornamentem-który będzie zburzony). Również dla twojej inforamcji, w Warszawie wybudowano wiele wysokich biurowców w centrum i nadal mnóstwo powierzchni biurowej jest w nich wolne, a mimo to inwestorom się opłaca. Spokojnie, najpierw niech zaczną budować to co w planach. A co do Grzybka, w grudniu firma deweloperska Inter Ikea przedstawi propozycje budynków które tam staną, mają czas na wybudowanie do 2012 roku, pod groźbą kar finasowych. Poczytaj o tym na stronie naszego portalu: www.wSzczecinie.pl Trochę więcej optymizmu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Andy Coloplast IP: *.chello.pl 26.11.09, 21:31 Jakbyscie sledzili w internecie watki o tym ile placi coloplast i uwaznie patrzyli na potencjalne zarobki, to dla kadry kierowniczej jest o wiele wiecej niz kilka krajowych...:) No i super! Odpowiedz Link Zgłoś