Dodaj do ulubionych

Polskie Radio Krzystek

23.07.10, 10:51
Jeszcze niedawno dało się słuchać. Teraz mdli od wazeliny. Ani
słóweczka, że inwestycje opóźnione, że Nowak (do niedawna
wicekrzystek) otrzymał wiceprezesurę w tbs prawobrzeże (czy ktoś go
tam widuje?), że gó... z wszystkich obietnic, że kapitał omija
Szczecin szerokim łukiem,

Ale! Dowiadujemy się, że:
Krzystek kocha przedsiębiorców i daje im siedzibę;
Krzystek ma największe poparcie na następną kadencję (większe od
Litwińskiego);
Krzystek się cieszy z ósmego miejsca;
Krzystek dał Szczecinowi strefę ekonomiczną (he he);
Krzystek podpisał, wręczył, otrzymał, uruchomił, otworzył itd itd.

Rozumiem, że Soska troszczy się o wizerunek pryncypała. Ale żal mi
tych dziennikarzy, którzy tak szybko mogą niezależnośc przekuć w
qrestwo. Gibas! Łuczkowska! Gondek! i cała reszta- jak Wam nie
wstyd? Od Kowalewskiej z GW się uczycie?
Obserwuj wątek
    • Gość: . Re: Polskie Radio Krzystek IP: *.chello.pl 23.07.10, 11:02
      forum.gazeta.pl/forum/w,70,114419191,114419191,Polskie_Radio_Krzystek.html
      Nie spamuj.
      • whiteentrance Re: Polskie Radio Krzystek 23.07.10, 11:06
        Gość portalu: . napisał(a):

        > forum.gazeta.pl/forum/w,70,114419191,114419191,Polskie_Radio_Krzystek.html
        > Nie spamuj.

        O kurde! Rzeczywiście:) Nie tylko ja to widzę. Wątek do wywalenia
        jako spam. Wprawdzie niezamierzony, ale klasyczny spam.
        Przepraszam.
        • tatemen dobre :)))) 23.07.10, 11:22
          Generalnie się różnimy ale w szczegółach okazuje się że widzimy tak
          samo :))))))
    • Gość: q a gdzie się podziewa Szymańczyk i Chaciński IP: *.centertel.pl 23.07.10, 11:11
      • Gość: ? Re: a gdzie się podziewa Szymańczyk i Chaciński IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.07.10, 11:19
        Szukają nowej pracy?
        • Gość: szczecinianin Re: a gdzie się podziewa Szymańczyk i Chaciński IP: 109.243.66.* 23.07.10, 11:30
          pewnie prestiż - owej ;)
          • Gość: mario Re: a gdzie się podziewa Szymańczyk i Chaciński IP: *.szczecin.mm.pl 23.07.10, 12:21
            Radio promując Krzystka przygotowuję się do nowego układu medialnego tj. SLD
            plus PO zamiast SLD plus PiS plus spady z Samoobrony. Pamiętajcie, że
            dziennikarze muszą gdzieś pracowac. Myślę, że i Skrendo odnajdzie się w nowej
            roli lewicowo-liberalnego prezesa PR Szczecin. To inteligentny facet, a kasa nie
            śmierdzi.
            • Gość: sam.. Re: a gdzie się podziewa Szymańczyk i Chaciński IP: *.146.33.3.nat.umts.dynamic.eranet.pl 25.07.10, 20:56
              dobra diagnoza
            • tatemen Re: a gdzie się podziewa Szymańczyk i Chaciński 25.07.10, 21:08
              Nie zauważyłem żeby kiedykolwiek radio to sprzyjało PIS. W końcu
              radio to dziennikarze a kto w tym radiu jest propisowski?
              • Gość: twarda wazelina Ruina IP: *.chello.pl 26.07.10, 08:37
                Tylko Wałujew zadowolony z siebie . Radio z gownianą szyja mu nowe szaty, te z
                bajki.
                Może te chemikalia z Głębokiego dajcie mu w prezencie, niech wykąpią się w tym
                jego dzieci.
                www.gs24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20100726/SZCZECIN/709963714
    • whiteentrance Rzetelne Radio Krzystek 26.07.10, 11:29
      przykład "rzetelności" PRS zauważyłem w informacji o bonifikacie dla
      działki na Warszewie. Argumenty (zresztą baaaardzo wątpliwe)
      przedstawiał jedynie Piotr Prezydent.

      www.radio.szczecin.pl/index.php?idp=0&idx=62776
      Według autorów materiału, nie ma potrzeby przedstawić opinii
      większości. Ani ich argumentów (np. kim są ci z 98%, którzy dostają
      bonifikatę)
      Łubu dubu niech żyje nam Prezydent.
      • whiteentrance do red. Anety Łuczkowskiej 26.07.10, 11:42
        Pani Redaktor!
        Pragnę zauważyć, że w Pani relacji brak jest odpowiedniej ilości
        apoteozy względem Pana Prezydenta. A wystarczy sięgnąć do klasyki i
        dopisać, że Piotr Krzystek "ciągle pracuje, wszystkiego dopilnuje i
        jeszcze inni, niektórzy, wbijają mu szpilki. To nie ludzie! To
        wilki!".

        Uprzejmie proszę aby w następnych materiałach zadbała Pani o
        odpowiednią ilość atencji w odniesieniu do Pana Prezydenta.
        • Gość: um Re: do red. Anety Łuczkowskiej IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.07.10, 11:52
          szkoda że pani redaktor jak i pozostali nie zapytają dlaczego
          decyzja o zmianie użytkowania wieczystego na własność dotyczy tylko
          tego kościoła na Warszewie i jak się to ma do decyzji o zmienia
          użytkowania wieczystego na własność dla szczecińskich mieszkańców i
          przedsiębiorców.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka