Dodaj do ulubionych

Stocznia Gryfia oglasza upadlosc!

16.01.11, 19:37
Na dniach Stocznia Gryfia oglosi upadlosc. Szok! Oczywiscie dlugi wobec kooperantow, za wykonane prace, zostana umorzone. To jest jawne zlodziejstwo!
Obserwuj wątek
    • aysy.1 Re: Stocznia Gryfia oglasza upadlosc! 16.01.11, 20:20
      upadłość ogłasza sąd. gryfia może co najwyżej złożyć taki wniosek do sądu.
      • andreas.007 Re: Stocznia Gryfia oglasza upadlosc! 16.01.11, 20:56
        Taki wniosek moze takze złozyc kontahent, ktoremu wisza szmal...
        • Gość: m Re: Stocznia Gryfia oglasza upadlosc! IP: *.centertel.pl 16.01.11, 23:24
          Co z tego wniosku, jak sprawa bedzie trwac latami i pewnie nie odzyska sie pieniedzy. Polska rzeczywistosc!
          • aysy.1 Re: Stocznia Gryfia oglasza upadlosc! 17.01.11, 05:59
            Gość portalu: m napisał(a):

            > Co z tego wniosku, jak sprawa bedzie trwac latami i pewnie nie odzyska sie pien
            > iedzy. Polska rzeczywistosc!
            odpitol ty się marudo od tej polski. jaka "polska rzeczywistość" ? to rzeczywistość całego cywilizowanego świata. upadłość słuzy wierzycielom a polskie przepisy w tym zakresie są aż zbyt ostre.


        • aysy.1 Re: Stocznia Gryfia oglasza upadlosc! 17.01.11, 05:56
          andreas.007 napisał:
          > Taki wniosek moze takze złozyc kontahent, ktoremu wisza szmal...
          jeżli już tak dokładnie to ...dwóch kontrahentów :)
      • Gość: fakt Re: Stocznia Gryfia oglasza upadlosc! IP: *.globalconnect.pl 25.01.11, 07:28
        wniosek złożony
    • Gość: Vlad.H. No i dobrze! IP: *.cm-3-3c.dynamic.ziggo.nl 16.01.11, 21:45
      W koncu cos sie dzieje w Szczecinie
      • Gość: AA Re: No i dobrze! IP: *.stocznia.gda.pl 17.01.11, 10:49
        Szczecin może w końcu odbijecie się od dna, bo już niżej nie można upaść.
        • Gość: . Re: No i dobrze! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.01.11, 12:26
          Gość portalu: AA napisał(a):

          > Szczecin może w końcu odbijecie się od dna, bo już niżej nie można upaść.

          Eee... Mozna się jeszcze przebić przez dno i kierować sie na antypody...
          • anika31 Gryfia 25.01.11, 09:24
            Czy naprawdę Gryfia złożyła taki wniosek?

            Osoba która to napisała powinna zdawać sobie sprawę, ze ten kto przeczytał taką informację nic do Gryfii nie dostarczy bez przedpłaty, lub płatności gotówka. Natychmiast też ustawią się w kolejce wszyscy którzy mają jakiekolwiek pieniądze w tej firmie.
            Gdy wieść się rozniesie potencjalni klienci np. PŻM nie powinien wstawiać statków do remontu itd.

            W związku z tym czy jest to informacja prawdziwa?
    • xyz-xyz Arku Litwiński! 25.01.11, 11:15
      Zdycha kolejne szczecińskie przedsiębiorstwo! Zrzucałeś się na kwiaty dla Grabarczyka? No powiedz...
      • anika31 Re: Arku Litwiński! 25.01.11, 11:46
        x-ksie a co ma Litwiński do Gryfii!? Nie bronię gościa ale gdzie tu sens i logika?
        • xyz-xyz Re: Arku Litwiński! 25.01.11, 11:57

          Było głosowanie votum nieufności dla ministra Grabar(z)czyka. Grabarza ważnych dla szczecina inwestycji oraz szczecińskich przedsiębiorstw. Arkadiusz głosował przeciwko votum. Po glosowaniu Grabarczyk dostał kwiaty. Pytam, czy Arek się na kwiaty składał.
    • pelorus Nie dziwię się! 25.01.11, 12:24
      remontowałem sie tam ze swoim statkiem. tam na lewo i za bezcen można było kupić wszystko!
      • anika31 Re: Nie dziwię się! 25.01.11, 12:48
        x-ksie to już wiemy czyja to wina - nie Litwińskiego nawet nie Grabarczyka tylko - firmy i ludzi nią zarządzających, ciekawe co związki na to?
        • xyz-xyz Re: Nie dziwię się! 25.01.11, 13:14
          Tak duże firmy nie padają z powodu szabrownictwa. To zjawisko zawsze istnieje i nie da się go wyeliminować. Firma pada, kiedy koszty przekraczają przychody.A ostatni rządy Donaldu Tusku spowodowały wzrost cen wszystkiego. Nawet inflacja zaczęła rosnąć. No ale ważniejsza katastrofa w Smoleńsku...
          • anika31 Re: Nie dziwię się! 25.01.11, 13:27
            Gryfia nigdy nie była przykładem super sukcesu. Jednak zawsze zastanawia mnie jak to jest jest ze kolejne stocznie w Szczecinie padają a w 3 mieście jakoś nie. Jakby być zwolennikiem torii spiskowych to p. Tusk z 3 miasta i p. Kaczyńskie z 3 miasta.....
            A przy okazji pierwszy raz Stocznia Szczecińska upadła za Rządu SLD i Ministra ze Szczecina., lidera tutejszej SLD

            Albo w Szczecinie mamy samych nieudaczników w zarządzaniu biznesami stoczniowymi.
          • pelorus Skala złodziejstwa była ogromna 25.01.11, 13:29
            Można statek cały pomalować kradzioną farbą.
            • anika31 Re: Skala złodziejstwa była ogromna 25.01.11, 13:55
              To chyba jednak lekko przesadzone info...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka