Dodaj do ulubionych

Manewry NATO, mam pytanie...

26.02.02, 08:56
Czy w związku z manewrami NATO będzie zamknieta droga Chociwel - Szczecin (niedokończona
autostrada Berlin-Królewiec)? Bo tam jest takie awaryyjne lotnisko dla samolotów...
A w piątek sie wybieram do Was i ta szosa należy do mojej trasy.
Obserwuj wątek
    • Gość: Mike Re: Manewry NATO, mam pytanie... IP: *.rz.bauboden.com 26.02.02, 09:15
      zoppoter napisał(a):

> Czy w związku z manewrami NATO będzie zamknieta droga Chociwel - Szczecin (nied
      > okończona autostrada Berlin-Królewiec)? Bo tam jest takie awaryyjne lotnisko
      > dla samolotów...
      > A w piątek sie wybieram do Was i ta szosa należy do mojej trasy.

Czesc Zoppoter!
      Niestety nie orientuje sie czy bedzie zamknieta ale kiedys rozmawialismy o tej
      autostradzie i tu jest ciekawy adres. Jeden z Waszych - bartoszb - z 3miasta
      prowadzi te strone:
      www.capital.com.pl/~bartoszb/berlinka/berlinka.html
      • zoppoter Re: Manewry NATO, mam pytanie... 26.02.02, 10:00

> Czesc Zoppoter!
        > Niestety nie orientuje sie czy bedzie zamknieta ale kiedys rozmawialismy o tej
        > autostradzie i tu jest ciekawy adres. Jeden z Waszych - bartoszb - z 3miasta
        > prowadzi te strone:
        > www.capital.com.pl/~bartoszb/berlinka/berlinka.html

Cześć Mike
        Dziękuję, sobie w wolnej chwili obejrzę.

Może jednak ktos wie, czy mi zamkną ulubioną drogę...?
    • obs Re: Manewry NATO, mam pytanie... 26.02.02, 11:35
      Drogą na Chociwel jedzie tylko część wojsk (ci co do Drawska, bo druga część do Ustki). Największych
      utrtudnień możesz się spodziewać dziś i jutro, ale drogi nie zamykają - przynajmniej
      nic mi o tym nie wiadomo. Ostatni transport przejedzie 1 marca (na wojskowej rozpisce
      to jest 29 lutego! :-)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka