28.05.04, 17:16
Jakiś chętny na podróż stopem do Wrocławia? Ewentualnie jedzie ktoś autem i
ma wolne miejsce? Termin sobota 29 maja.
Obserwuj wątek
    • Gość: przyjaciel Re: Autostop? IP: *.mtnet.com.pl / *.mt.pl 28.05.04, 17:23
      Witaj niecna, tez mam 12 lat
      • niecna Re: Autostop? 29.05.04, 14:40
        Huh. to fajnie bo ja mam 24 i zjechałam stopem pół Europy pozdrawiam "12-latka"

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka