niecna 28.05.04, 17:16 Jakiś chętny na podróż stopem do Wrocławia? Ewentualnie jedzie ktoś autem i ma wolne miejsce? Termin sobota 29 maja. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: przyjaciel Re: Autostop? IP: *.mtnet.com.pl / *.mt.pl 28.05.04, 17:23 Witaj niecna, tez mam 12 lat Odpowiedz Link Zgłoś
niecna Re: Autostop? 29.05.04, 14:40 Huh. to fajnie bo ja mam 24 i zjechałam stopem pół Europy pozdrawiam "12-latka" Odpowiedz Link Zgłoś