Dodaj do ulubionych

Andżej prosze :)

31.05.04, 10:34
za onet:

Były premier przyznał, że zwrócił się do szefa Samoobrony słowami "Andrzej,
proszę cię wyjdź".
nasz macho byl gosciem programu 3. slicznie konczy az milo patrzec.
pozdrawiam blackexit
Obserwuj wątek
    • piotr33k2 Re: Andżej prosze :) 31.05.04, 10:52
      konczy jak "prawdziwy mężczyzna " to nawet pawlak był lepszy .
      • Gość: Ana Re: Andżej prosze :) IP: *.szczecin.sdi.tpnet.pl 31.05.04, 14:29
        xyzecie,prosimy o komentarz!czy to kolejny spisek przeciw sld?
    • masaladosa Re: Andżej prosze :) 31.05.04, 15:21
      zalosne-choc juz od pewnego czasu wiadomo ze miller jest kompletnie pozbawiony
      honoru i jakiejkolwiek godnosci-to cyniczny politykier dla ktorego prawda jest
      najbardziej w danym momencie sprzyjajaca wersja rzeczywistosci-a konczy
      zenujaco-jak skamlacy o laske psiak...
      • ja_aska Re: Andżej prosze :) 31.05.04, 15:25
        jeszcze nie
        • blackexit Re: Andżej prosze :) 31.05.04, 20:51
          ja_aska napisała:

          > jeszcze nie

          jemu to powiedz. mozesz tupac ze jeszce nie chesz a to jzu nietety koniec. on
          juz dalej nie moze. macho skompromitowany w lozu z piekna polonia.
          pozdrawiam blackexit
      • Gość: Ana Ana IP: *.szczecin.sdi.tpnet.pl 31.05.04, 15:30
        ten"skamlący o łaskę psiak"to trafne,choć smutne porównanie.....
        • Gość: lorens Miler kończy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.05.04, 15:34
          Miler kończy do d...y, czyli jest gejem a nie jak twierdził prawdziwym
          mężczyzną.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka