blackexit 31.05.04, 10:34 za onet: Były premier przyznał, że zwrócił się do szefa Samoobrony słowami "Andrzej, proszę cię wyjdź". nasz macho byl gosciem programu 3. slicznie konczy az milo patrzec. pozdrawiam blackexit Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
piotr33k2 Re: Andżej prosze :) 31.05.04, 10:52 konczy jak "prawdziwy mężczyzna " to nawet pawlak był lepszy . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ana Re: Andżej prosze :) IP: *.szczecin.sdi.tpnet.pl 31.05.04, 14:29 xyzecie,prosimy o komentarz!czy to kolejny spisek przeciw sld? Odpowiedz Link Zgłoś
masaladosa Re: Andżej prosze :) 31.05.04, 15:21 zalosne-choc juz od pewnego czasu wiadomo ze miller jest kompletnie pozbawiony honoru i jakiejkolwiek godnosci-to cyniczny politykier dla ktorego prawda jest najbardziej w danym momencie sprzyjajaca wersja rzeczywistosci-a konczy zenujaco-jak skamlacy o laske psiak... Odpowiedz Link Zgłoś
blackexit Re: Andżej prosze :) 31.05.04, 20:51 ja_aska napisała: > jeszcze nie jemu to powiedz. mozesz tupac ze jeszce nie chesz a to jzu nietety koniec. on juz dalej nie moze. macho skompromitowany w lozu z piekna polonia. pozdrawiam blackexit Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ana Ana IP: *.szczecin.sdi.tpnet.pl 31.05.04, 15:30 ten"skamlący o łaskę psiak"to trafne,choć smutne porównanie..... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lorens Miler kończy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.05.04, 15:34 Miler kończy do d...y, czyli jest gejem a nie jak twierdził prawdziwym mężczyzną. Odpowiedz Link Zgłoś