Gość: Monika
IP: *.stepnica.sdi.tpnet.pl
09.06.04, 15:20
A chciałam się zapytać,czy ktoś wie,jak długo będzie leciało w
Multikinie "Pojutrze"?Chciałbym to obejrzeć z mężem,który przypływa dopiero
26 czerwca i nie wiem,czy się załapiemy,dzięki za odpowiedź.