zbysio45 11.04.12, 21:37 Moze sie to nie podobać niektorym wrednym Platfusom ale postawimy za własne pieniadze pomnik dla najlepszego prezydenta po wojnie ktory zginoł na słuzbie broniac interesow naszego kraju w Katyniu. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: histeryk Re: Jednak w Szczecinie zbudujemy pomnik sp.L.Kac IP: *.ias.bredband.telia.com 11.04.12, 21:43 a jaki interes miał nasz kraj w Katyniu? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: X Re: Jednak w Szczecinie zbudujemy pomnik sp.L.Kac IP: *.dynamic.chello.pl 11.04.12, 23:12 Gość portalu: histeryk napisał(a): > a jaki interes miał nasz kraj w Katyniu? Ten sam, który zbysio45 ma w majtasach... Odpowiedz Link Zgłoś
wypedzonyzziemodzyskanych Re: Jednak w Szczecinie zbudujemy pomnik sp.L.Kac 11.04.12, 21:47 Przecież Komołowski - wielki bojownik o sprawy Szczecina i stoczni , aktywny członek stowarzyszeń na garnuszku państwowych pieniędzy- powiedział w TV Trwam że pomnik JK powinien być w każdym mieście - a więc i w Policach i w Nowym Warpnie też !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: eSka Re: Jednak w Szczecinie zbudujemy pomnik sp.L.Kac IP: 212.2.126.* 11.04.12, 22:30 Myślę, że budowa pomnika może u wielu zwolnić lub uspić potrzebną i należną pamięć wobec tragicznie zmarłych, a oddanych dla historii i odnowy kraju ludzi. Pomniki osób zmarłych, pochowanych na Wawelu i Cmentarzach chyba są materialną pamięcią....? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: X Re: Jednak w Szczecinie zbudujemy pomnik sp.L.Kac IP: *.dynamic.chello.pl 11.04.12, 23:14 zbysio45 napisał: > Moze sie to nie podobać niektorym wrednym Platfusom ale postawimy za własne pie > niadze pomnik Jak każdy z was się zrzuci po 20.000, to na pewno postawicie. Tylko jeszcze się wyspowiadacie w skarbówce, skąd biedni mohairowi emeryci mają takie pieniądze... Odpowiedz Link Zgłoś
aysy.1 Re: Jednak w Szczecinie zbudujemy pomnik sp.L.Kac 12.04.12, 05:59 Gość portalu: X napisał( > Jak każdy z was się zrzuci po 20.000, to na pewno postawicie. Tylko jeszcze się > wyspowiadacie w skarbówce, skąd biedni mohairowi emeryci mają takie pieniądze. > .. masz mylne pojecie o elektoracie pis. 10 kwietnia br na uroczystosciach na Krakowskim Przedmiesci m.in. brala udzial polska tenisistka milionerka, ktora moherem nie jest. wogole takie splycanie problemu politycznego w polsce do moher vs europejczyk liberal jest juz nieaktualne u prowcow po, nawet. co do pomnika lecha kavzynskiego to nie podoba mi sie ten pomysl ale jak bedzie to zrzutka naprawde spoleczna to ..... pelne prawo. dlaczego mi sie nie podoba ? bo lech kaczynski nie byl jakims wyjatkowo wybitnym polakiem aby trafiac na pomniki. mial wizje ale na wizjach trzeba jeszcze umiec cos zbudowac. zarowno lech jak i jaroslaw tego nie potrafili i nie potrafia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Jak będziecie budować to nie zapomnijcie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.04.12, 23:42 o nakryciu głowy i.wp.pl/a/f/jpeg/21376/DSC09725.jpeg Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Słoik w akcji Re: Jak będziecie budować to nie zapomnijcie IP: *.dynamic.chello.pl 12.04.12, 13:03 Pamiętamy! www.niepoprawni.pl/files/images/donald-tusk-jarmulka.jpg www.fakt.pl/m/Repozytorium.Obiekt.aspx/-580/-500/faktonline/634696622955765842.JPG bi.gazeta.pl/im/5/11509/z11509555X.jpg www.zbawienie.com/images/putin-yarmulke.jpg O Zdrojewskim nie myślałem w tym kontekście, ale już o Gowinie ,że jest homoseksualista jak powiedział Palikot to sie nie spodziewałem. Odpowiedz Link Zgłoś
lonelyboy1989 Re: Jednak w Szczecinie zbudujemy pomnik sp.L.Kac 11.04.12, 23:50 Nawet są już wizualizacje: www.wordpress.tokyotimes.org/archives/daikoku302.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
zed.1 zbysio 11.04.12, 23:51 ty mi wygladasz na takiego co juz sie modli do lecha jako swietego. Odpowiedz Link Zgłoś
aysy.1 Re: zbysio 12.04.12, 06:43 zed.1 napisał: > ty mi wygladasz na takiego co juz sie modli do lecha jako swietego. do kogo się modli to jego osobista sprawa. w każdym razie zarówno zbysio jak i ty zed posiadacie wspólne cechy chociaż z innych środowisk politycznych. kto wam płaci lub obieca, że zapłaci temu służycie. dla jasności ; w polskiej polityce płaci się fuchami i fuszkami, mandatami radnych , posłów itp zbysio=ty Odpowiedz Link Zgłoś
zed.1 Re: zbysio 12.04.12, 07:24 ja juz wielokrotnie mowilem, ze przyjmuje jedynie oplaty w zlocie. fuchy i fuszki sa dla pisowcow i hydraulikow. Odpowiedz Link Zgłoś
aysy.1 Re: zbysio 12.04.12, 07:37 zed.1 napisał: > ja juz wielokrotnie mowilem, ze przyjmuje jedynie oplaty w zlocie. fuchy i fusz > ki sa dla pisowcow i hydraulikow. pewnie zbysio twierdzi podobnie tylko, ze wobec fifkow i drukarzy gadzetow. dzieki za czynne potwierdzenie. Odpowiedz Link Zgłoś
zed.1 nie zapomnijcie 11.04.12, 23:52 nie zapomnijcie sie tez zlozyc na grunt pod ten pomnik. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Re: Jednak w Szczecinie zbudujemy pomnik sp.L.Kac IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.04.12, 01:57 zbysio45 napisał: > Moze sie to nie podobać niektorym wrednym Platfusom ale postawimy za własne pie > niadze pomnik dla najlepszego prezydenta po wojnie ktory zginoł na słuzbie bron > iac interesow naszego kraju w Katyniu. Może się to nie podobać niektórym wrednym Pisdzielcom, ale większość Polaków ma was w doopie razem z waszym pyerdolnientą pomnikomanią... najgorszy prezydent po wojnie, do którego się już modlisz zginął w wypadku lotniczym w czasie gdy leciał do Katynia nie załatwiając żadnych polskich interesów w Katyniu, żarł się z tuskiem, strzelał fochy, i chciał być zawsze lepszy.. do tego był raczej chyba dość niemiłą osobą. oby los nas chronił przed takimi prezydentami jak LK... ten urząd zasługuje na znacznie lepszą osobę... a poza tym jest to urząd zupełnie zbędny, kosztujący nas wielki majątek... więc oby szybko został zlikwidowany, to się skończy bufonada i paranoja związana z tym niepotrzebnym urzędem... Odpowiedz Link Zgłoś
sobiepan1 Re: Jednak w Szczecinie zbudujemy pomnik sp.L.Kac 12.04.12, 07:47 zbysio45 napisał: > > Może się to nie podobać niektórym wrednym Pisdzielcom, ale większość Polaków ma > was w doopie razem z waszym pyerdolnientą pomnikomanią... najgorszy prezydent > po wojnie, do którego się już modlisz zginął w wypadku lotniczym w czasie gdy l > eciał do Katynia nie załatwiając żadnych polskich interesów w Katyniu, żarł się > z tuskiem, strzelał fochy, i chciał być zawsze lepszy.. do tego był raczej ch > yba dość niemiłą osobą. oby los nas chronił przed takimi prezydentami jak LK... > ten urząd zasługuje na znacznie lepszą osobę... a poza tym jest to urząd zupeł > nie zbędny, kosztujący nas wielki majątek... więc oby szybko został zlikwidowan > y, to się skończy bufonada i paranoja związana z tym niepotrzebnym urzędem... Jakim yebniętym kretynem trzeba być, aby coś takiego napisać? Sobiepan ...jestem sobie panem; wójtem, plebanem... Nigdy nie kłóć się z idiotami - ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: . Re: Jednak w Szczecinie zbudujemy pomnik sp.L.Kac IP: *.dynamic.chello.pl 12.04.12, 08:08 sobiepan1 napisał: > > Jakim yebniętym kretynem trzeba być, aby coś takiego napisać? Co najmniej sobiepanem1 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Re: Jednak w Szczecinie zbudujemy pomnik sp.L.Kac IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.04.12, 10:38 sobiepanku zważaj na słowa bo ciebie nie prześcignę w kretynizmie... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ciekawy Re: Jednak w Szczecinie zbudujemy pomnik sp.L.Kac IP: 80.50.132.* 12.04.12, 11:17 Ciekawe czy zaproszą na odsłonięcie Putina, bo Tusk to pętak? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Carol Marx Re: Jednak w Szczecinie zbudujemy pomnik sp.L.Kac IP: *.dynamic.chello.pl 14.04.12, 14:48 Pomnik powinien być na miare wielkości prezzydenta Kaczyńskiego. Co najmniej ze 60 metrow i winien stać na wjeżdzie do miasta (Struga) lub na wzgorzu widokowym w Podjuchach. Odpowiedz Link Zgłoś
zbysio45 Re: Jednak w Szczecinie zbudujemy pomnik sp.L.Kac 14.04.12, 18:07 Po przeczytaniu nienawistnych postow członkow chyba Parti Nieobywatelskiej i Pollikociarni nabieram przekonania ze miałem racje ze trzeba szybko przystapic do zbierania pieniedzy na budowe pomnika aby pokazac ludziom ktorzy wywołali WOJNE POLSKO -POLSKA ZE sie mylą bo nas jest duzo wiecej jak im sie zdaje.Moga chodzic z dziecmi na marsze rownosci i ukrywac swoje nienormalne zachowania seksualne ale ONI STANOWIA TYLKO MARGINES społecznoosci naszego miasta.Mogli sie przekonac po manifestacjach katolkow w Polsce i w naszym miescie.Nie pozwolimy sie przesladoiwać wszelkiej masci HOŁOCIE . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: . Gościu! Jesteś promilem... IP: *.dynamic.chello.pl 14.04.12, 20:33 ONI STANOWIA TYLKO MARGINES społecznoosci naszego miasta.Mogli sie przek > onac po manifestacjach katolkow w Polsce i w naszym miescie. Przecież was na marszu było paręset osób na prawie 400 tys. mieszkańców Szczecina. To wy jesteście marginesem tego miasta - intelektualnym, społecznym, mentalnym... Odpowiedz Link Zgłoś
polonez51 Re: Jednak w Szczecinie zbudujemy pomnik sp.L.Kac 14.04.12, 21:57 zbysiu45 - dziadku, a przypomnij mi i sobie wyniki wyborów w szczecinie. Wtedy zobaczysz ten "MARGINES społeczności naszego miasta". Chorzy i porąbani chodzą w manifestacjach po miastach wszędzie i zawsze. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dziki Re: Jednak w Szczecinie zbudujemy pomnik sp.L.Kac IP: *.dynamic.chello.pl 14.04.12, 23:01 Polonez spakojna twoja rozczochrana. upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/e/e4/Milicja_Obywatelska_%282%29.JPG/800px-Milicja_Obywatelska_%282%29.JPG Jak będą chcieli to postawią sobie co będą chcieli, a ty z towarzyszami nie będziesz miał nic do powiedzenia, tylko pohałczeć. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Re: Jednak w Szczecinie zbudujemy pomnik sp.L.Kac IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.04.12, 22:16 zbysi szybciutko wracaj na oddział.. chyba już ci lekuf zabrakło... pis jest partią anty normalności, nienawidzącą ludzi i własne społeczenstwo... pis-dzielce szczecinskie w ilosci kilkuset niech nie podskakują, bo w koncu naprawde sprowokujecie znacznie ostrzejsze reackej na wasze zakłąmania i zatabaczenie idiotyzmami i pomnikami.... Tylko ktoś kto ma kompleksy musi sobie ciągle pomniki dostaewiać, wówczas ma poczucie własnej wartości.. takie przedłużenie i kompensjacja tego czego się nie ma... Odpowiedz Link Zgłoś
piotr33k2 Re: proponuje 14.04.12, 23:59 proponuje coś na wzór chrystusa ze świebodzina tylko ze wiekszy ,najlepiej przy głównej arteri gdzieś na zmodernizowanej struga albo jeszcze lepiej w puszczy bukowej na najwyzszym wzgórzu jak w rio , a co , bedzie o nas glosno w całej europie a może i na świecie , he he. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Problem wszelkich pomników... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.04.12, 22:43 No więc problem jest, i to natury psychiatrycznej raczej... jeśli ktoś ma kompleksy, ktoś jest miętki a chciałby być duży i twardy to zaraz chce pomnika z którym się może identyfikować i kompensować te swoje wstydliwe braki... W tym kraju kompleksów nie brakuje więc pomników ot hooya i ciu ciut... pełno wszędzie, im większy i wyższy pomnik tym bardziej własciciel pomnika czuł się poniżony swoim własnym uwiądem.. psychicznym i kompleksem... Człowiek mający poczucie własnej wartości skupia się na prawdziwych zadaniachm czy to zrobienia czegoś kreatywnego, czy służenie innym swoją kreatywną pracą etc. raczej patrzy w przyszłość i poświęca się chwili obecnej w której wypełnia swoje działania. Im bardziej zaburzona jednostka tym bardziej znajduje soibie zadania nie w rzeczywistości, ale w abstrakcyjnych, bezsensownych ideach, religii, nacjonalizmie etc. etc. oczywiscie konczy jako zgorzkniałe truchło, albo (na szczęście z rzadka) jako dyktator, a przynajmniej dyktator domowy zmuszający całą rodzinę do wyznawania jego/jej poglądów religijnych, politycznych czy paranoicznych idei o zagrożeniu, wrogości świata, jedynym narodzie, jedynej religii etc. Kiedy powstaje pomnik, to później można spotkać pod nim frustratów o podobnym przegięciu co pomysłodawca czy to indywidualkny czy zbiorowy... czy to będzie pomnik historyczny czy wyznaniowy czy jeszcze jakiś inny... uważam, że w Polsce można już stawiać pomnik wszystkich pomników.. stopien paranoi jaki osiągnęło to społeczeńśtwo, a przynajmniej pewna jego cześć daje szansa tworzenia już każdego idiotyzmu... Odpowiedz Link Zgłoś
zed.1 Re: Jednak w Szczecinie zbudujemy pomnik sp.L.Kac 17.04.12, 15:57 Polsko-polska? Ale wy nie jestescie polakami, tylko kolaborantami z watykanem. Wiesz co sie robilo z kobietami ajkie sie spotykaly z niemcami w czasie wojny? Tylko jak wam to zrobic to sie okaze, ze to wasza ulubiona fryzura i swietnie pasuje do brunatnej koszuli. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 45 Re: Jednak w Szczecinie zbudujemy pomnik sp.L.Kac IP: *.xdsl.centertel.pl 15.04.12, 00:21 ten cały zbysio45 ma rację LK zasłużył się wielce dla SKOKU /taki parabank/ wiec może gdzieś na działce tej instytucji za jej pieniądze i pieniądze tego zbysia45 Odpowiedz Link Zgłoś
zbysio45 Re: Jednak w Szczecinie zbudujemy pomnik sp.L.Kac 17.04.12, 14:58 chciałbym zapytac sie kto z panow ,ktorzy wypisuja kłamstwa i bzdury w tym watku był na manifestacji patriotycznej katolokow ?Co szanowni Panowie entuzjadsci tej kiepskiej dla Polski władzy zrobili aby ludzie biedni mieli lepiej i nie chodzili po ŚMIETNIKACH I STALI PO PRACE w urzedzie ktory nic im nie moze zaoiferować? Jak zasłuzycie sie Polsce i zginiecie w obronie ojczyzny i waszego idola to tez bede zbierał pieniadze na pomnik. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hahahahaha Re: Jednak w Szczecinie zbudujemy pomnik sp.L.Kac IP: *.szczecin.mm.pl 17.04.12, 15:13 dlaczego twoi ludzie z pisu obchodzą hucznie wypadek lotniczy w Smoleńsku a nie uczetniczą w Uroczytościach Katyńskich? 72. rocznica Zbrodni Katyńskiej a PiS jako partia mówiąca o sobie "bardzo patriotyczna" odpuściła sobie tę uroczystość. Pewnie mieli lepsze zajęcia. Pod Krzyżem Katyńskim na Cmentarzu Centralnym był nawet senator PO a gdzie byli Duklanowscy? Partia mówiąca o sobie "pro rodzina" a szkoły zamyka - w przedszkolach brak miejsc, o żłobkach nie wspomnę. Partia patriotyczna zrobiła się zwykłą korporacją partyjną. Ma na uwadze tylko stołeczki w spółkach miejskich. wstyd, obłuda,hipokryzja Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Re: Jednak w Szczecinie zbudujemy pomnik sp.L.Kac IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.04.12, 18:20 zbysio45 napisał: > chciałbym zapytac sie kto z panow ,ktorzy wypisuja kłamstwa i bzdury w tym wat > ku był na manifestacji patriotycznej katolokow ?Co szanowni Panowie entuzjadsc > i tej kiepskiej dla Polski władzy zrobili aby ludzie biedni mieli lepiej i nie > chodzili po ŚMIETNIKACH I STALI PO PRACE w urzedzie ktory nic im nie moze zao > iferować? Jak zasłuzycie sie Polsce i zginiecie w obronie ojczyzny i waszego id > ola to tez bede zbierał pieniadze na pomnik. A hooy z tą władzą o co ci qrwa chodzi teraz??? o władzę czy o pomnik? Biedni ludzie co nie mają pracy i budują pomnik? Nieźle to stopień pomieszania przekroczył juz stan alarmowy... Odpowiedz Link Zgłoś
qwass Proponuję naukę języka polskiego 17.04.12, 17:10 "zginoł" może kup sobie wpierw słownik języka polskiego a później się wypowiadaj. Rozumiem, że nie masz na klawiaturze polskich ąęśćńół (chociaż wątpię, podejrzewam że to lenistwo) ale ten wyraz pisze się ZGINĄŁ . I dobrze. Odpowiedz Link Zgłoś
resident_troll Re: Jednak w Szczecinie zbudujemy pomnik sp.L.Kac 17.04.12, 20:52 Sądzę, że coś w ten deseń byłoby odpowiednie. Oczywiście stosownie powiększone, żeby oddać prawdziwy format Prezydenta Tysiąclecia. Spiżowy monument mógłby stanąć na obu brzegach Odry - jedną nogą na każdym. Szkoda tylko, że ta durna rzeka płynie z południa na północ. Gdyby toczyła swe wody w osi wschód-zachód, można by na pomniku wyobrazić Lecha I Wielkiego, jak własną piersią zasłania Szczecin przed bolszewicką zarazą, lub - przy odwrotnym usytuowaniu monumentu - przed teutońskimi hordami. W sumie można by wtedy strzelić dwa pomniki - drugi wyobrażałby Jarosława I Jeszcze Większego, genetycznego patriotę, syna Rajmunda - dzielnego AKowca, dziwnym zrządzeniem Historii tak hołubionego przez stalinowski reżim powojennej Polski. Odpowiedz Link Zgłoś
julietta.vev Re: Jednak w Szczecinie zbudujemy pomnik sp.L.Kac 18.04.12, 19:36 a czym poza śmiercią w głupich okolicznościach i niestrawnością żołądkowa się ten wspaniały prezydencik zasłużył że budujecie mu pomniki? WTF? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Re: Jednak w Szczecinie zbudujemy pomnik sp.L.Kac IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.04.12, 20:25 jak to czym?! był bratem j.kacza czyli musiał być zasłuzony... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: eSka Re: Jednak w Szczecinie zbudujemy pomnik sp.L.Kac IP: 212.2.126.* 18.04.12, 20:44 Tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia. "Albert Einstein" WIERNOŚĆ DLA DATY 10 KWIETNIA I ROCZNICY kosztowała wielu ludzi utratę życia. Nie ma głupiej śmierci. Jej rodzaj i charakter często stają się zagadką dla żywych ludzi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Re: Jednak w Szczecinie zbudujemy pomnik sp.L.Kac IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.04.12, 22:26 Gość portalu: eSka napisał(a): > Tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia. > "Albert Einstein" > > WIERNOŚĆ DLA DATY 10 KWIETNIA I ROCZNICY kosztowała wielu ludzi utratę życia. > Nie ma głupiej śmierci. Jej rodzaj i charakter często stają się zagadką dla żyw > ych ludzi. No to coś ci sie POpis-dziło na gowie... jest wiele głupich śmierci a Polska w tym pszoduje i pszodowała... a Ajnsztajn mówił o pośfienceniu innym a w nie wierności jakimś datom... poza tym co to za idiotyczna frazeologia "wierność dacie"??? i co w ciongu 2 lat wielu zginęło za swoją wierność tej idiotycznej i głupiej dacie???? no chyba rze demotywatory.pl/3761135 :))) nie przypominam sobie by ktos oddawau życie za akurat 10 kwietnia oprócz samolotu który siem wywalił przed lotniskiem, s powodu licznych błędów, po każdej stronie... choć uważam za powód nr 1 to błąd pilotów, którzy nie reagowali na prostą komendę systemu, do poderwania do góry samolotu bo wali w ziemię, całą minutę im ten system huczał a oni myśleli, że system się myli, no i się qrwa pomylił... tylko że niestety nie system... A oddawanie życia za datę jest pewnie jednym z głupszych rodzajuf śmierci, tylko ktoś z małym rozumkiem lub zaburzeniami może coś równie idiotycznego wymyśleć.... Odpowiedz Link Zgłoś