natural23 05.04.13, 15:20 Co by nie mówić to przestraszyli lekko p. G. i spółkę. A że wypuścili to nie znaczy że są niewinni. Poczekajmy do rozprawy. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
xyz-xyz Po zwolnieniu Pawła G. Prokuratura oświadcza i ... 05.04.13, 15:58 To bardzo ciekawa opinia prokuratury. Możliwe są dwa scenariusze: 1. Sąd zapoznała się ze wszystkim co prokuratorzy mają. Tak wynika z informacji. A wtedy te bajania prokuratury to zwykły brak honoru. Po stwierdzeni: "brak cienia dowodów winy" ze strony Sądu, w cywilizacji prokurator podałby się do dymisji. 2. Prokuratura nie ujawniła Sądowi całego materiału dowodowego. To sugeruje oświadczenie. A to oznacza przestępstwo popełnione przez prokuratorów. Odpowiedz Link Zgłoś
aysy.1 Re: Po zwolnieniu Pawła G. Prokuratura oświadcza 05.04.13, 16:05 wyrazy uznania za odważną wypowiedż marka mikołajczyka ! państwo po jest bardziej represyjne niż państwo pis. jednak wszyscy zgodnie gnoją własnie przedsiębiorców.alarm jest tylko jak krzywda dzieje się biurwom. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: i Re: Po zwolnieniu Pawła G. Prokuratura oświadcza IP: 67.159.44.* 05.04.13, 16:07 Mozliwy jest trzeci scenariusz sedzia ma karte vip Odpowiedz Link Zgłoś
xyz-xyz Re: Po zwolnieniu Pawła G. Prokuratura oświadcza 05.04.13, 17:03 > Mozliwy jest trzeci scenariusz > sedzia ma karte vip Jest pewna cienkość w twoim przypuszczeniu: orzekało trzech sędziów. Trudniej znaleźć trzech z kartami VIP, a o votum separatum nic nie było słychać. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: misiek Re: Po zwolnieniu Pawła G. Prokuratura oświadcza IP: *.internet.szczecin.pl 05.04.13, 18:09 w cywilizowanym państwie w sytuacji gdy w sprawie zamieszani mogą być politycy wysokiego szczebla, to zmienia się sąd i przenosi sprawe do innego miasta. Jaką mamy pewność, że sędziowie sądu okręgowego nie są znajomymi polityków i innych osób, które mogą być zamieszane w tej sprawie. Pan Paweł G. sam twierdził, że zna wielu wpływowych ludzi w Szczecinie. Może znać też i sędziów. Odpowiedz Link Zgłoś
xyz-xyz Re: Po zwolnieniu Pawła G. Prokuratura oświadcza 05.04.13, 22:19 > w cywilizowanym państwie w sytuacji gdy w sprawie zamieszani mogą być politycy > wysokiego szczebla, to zmienia się sąd i przenosi sprawe do innego miasta. Taaa, ale nie zmienia się prokuratorów... I tak od 1950 roku... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hun Re: Po zwolnieniu Pawła G. Prokuratura oświadcza IP: *.dynamic.chello.pl 05.04.13, 23:32 Jak można wyprać pieniądze - czyli zalegalizować mafijną kasę za pomocą restauracji czy usług Odpowiedz Link Zgłoś
andreas.007 Byłem w szoku, a teraz jestem zaskoczony... 05.04.13, 16:07 Jak zrobili akcje to byłem w szoku... uznałem, ze maja cos powaznego na Pawła i rodzine, ale teraz jestem zaskoczony, bo wyglada, ze raczej ufali słowom stalinowskiej prokuratury, że na kazdego znajdzie sie jakis paragraf! Ale wyglada, ze nie znaleźli... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosc Re: Byłem w szoku, a teraz jestem zaskoczony... IP: *.play-internet.pl 05.04.13, 16:35 P. Golema Chyba ma coś na sumieniu bo "mordeczka" w ciągu 2 tygodni nieźle mu schudła Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: misiek Re: Byłem w szoku, a teraz jestem zaskoczony... IP: *.internet.szczecin.pl 05.04.13, 18:17 słabo jesteś zorientowany w prowadzeniu interesów w Szczecinie. O wpływach pana G. było i jest głośno na mieście. On załatwiał sprawy nie do załatwienia przez zwykłych ludzi. Czy ze wzgledu na urok osobisty? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jatasama Re: Byłem w szoku, a teraz jestem zaskoczony... IP: *.dip.t-dialin.net 05.04.13, 20:54 ..nie znalezc... to nie zanczy ,ze nie ma.....))) poczekamy,zobaczymy... a wszystko przyjdzie czas. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja Re: Po zwolnieniu Pawła G. Prokuratura oświadcza IP: *.xdsl.centertel.pl 05.04.13, 16:20 proces to za 10 lat jak prokuratura dała ciała to będą się odwoływać i udowadniać że białe jednak jest czarne normalni ludzie to mieliby trochę pokory i by przeprosili ale nie prokuratura oni są po nad prawem Odpowiedz Link Zgłoś
marcin1978p Po zwolnieniu Pawła G. Prokuratura oświadcza i ... 05.04.13, 18:18 Ciekawe, czemu tak chętnie pozuje do zdjęć? Jakoś jak go aresztowali to się zasłaniał ;-) Swoją drogą- mam nadzieję że nie wróci do biznesu a organy ściganai się nie poddadzą. Naprawdę mam dosyć gdy idę przez miasto a wszystkie prawie lokale należą do jednej osoby. W biznesie nazywa się to monopolem i wykorzystywanie dominującej pozycji na rynku jest karalne. Odpowiedz Link Zgłoś
jawna1 Re: Po zwolnieniu Pawła G. Prokuratura oświadcza 05.04.13, 18:47 Nie zasłaniał się..... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: karol Re: Po zwolnieniu Pawła G. Prokuratura oświadcza IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.04.13, 19:03 Te uradowane dzieciaki z mikrofonami to dziennikarze? Cieszą się na darmowe obiadki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jatasama Re: Po zwolnieniu Pawła G. Prokuratura oświadcza IP: *.dip.t-dialin.net 05.04.13, 20:57 no coz, Poznan to Kulczyk, Ciecin to Golema......,itd.....lista dluga, kazde miasto ma swojego....no wlasnie jak nazwac....takich... co to udaja porzadnych,a nimi nie sa...? I tylko falszywy wyraz geby.... Odpowiedz Link Zgłoś
puz.on Po zwolnieniu Pawła G. Prokuratura oświadcza i ... 05.04.13, 19:09 Dziennikarze pod aresztem?a po cholerę,nie ma już nic ciekawego na mieście?nie spóźnił się żaden pociąg,nikt nie przeszedł na czerwonym świetle? Odpowiedz Link Zgłoś
exman Re: Po zwolnieniu Pawła G. Prokuratura oświadcza 05.04.13, 21:27 Albo bedziędzie blamaż albo ktoś tu beknie ,.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: a mendia IP: *.play-internet.pl 06.04.13, 01:08 Dziennikarze pod aresztem?a po cholerę,nie ma już nic ciekawego na mieście?nie spóźnił się żaden pociąg,nikt nie przeszedł na czerwonym świetle? No wieczorem gala pismacza była. sami se kaczuszki dawali Odpowiedz Link Zgłoś
szczecin321 Szczecin bez korupcji - facebook - zapraszam 05.04.13, 20:28 SZCZECIN BEZ KORUPCJI - FACEBOOK - ZAPRASZAM www.facebook.com/pages/Szczecin-bez-korupcji/459647790774706 Odpowiedz Link Zgłoś
jg-k Po zwolnieniu Pawła G. prokuratura atakuje dzie... 06.04.13, 08:11 Boję się, że prokuratura poszła po raz kolejny na pasku CBA lub CBŚ i stąd ta wpadka. Zacznijcie myśleć sami!!! Odpowiedz Link Zgłoś
evergreen111 Po zwolnieniu Pawła G. prokuratura atakuje dzie... 06.04.13, 09:04 Pamiętacie sprawę Ala Capone? Wszyscy wiedzieli co robił, ale zmowa milczenia osób zainteresowanych powodowała, że nie można go było skazać za liczne morderstwa. Ale - jeśli nawet go za to nie skazano - czy wierzycie, że naprawdę nie miał rąk we krwi? Odpowiedz Link Zgłoś
zed.1 Re: Po zwolnieniu Pawła G. prokuratura atakuje dz 06.04.13, 09:14 Zastosuje się do retoryki jaka zapanowała na forum i powiem tak: Al Capone był szanowanym obywatelem i biznesmenem i jest wiadome, że tylko spisek prokuratury i fbi wsadził go do więzienia. Był on niewinny. Podatki zaś to była drobnostka i nie powinno się było w normalnym, demokratycznym państwie angażować 100 agentów do jego zatrzymania bo to skandal. A, że dawał rabaty na alkohol w swoich lokalach politykom? Sam taki rabat od Ala dostałem to nie powód do podejrzenia korupcji ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jatasama Re: Po zwolnieniu Pawła G. prokuratura atakuje dz IP: *.dip.t-dialin.net 06.04.13, 09:31 Wlasnie,rabaty...toz to nie korupcja! Najgorsze w tym wszystkim ,w tym idiotycznych wypowiedziom sedziow i innych..... jest to,ze nie widac ladu i skladu...., a to jest wniosek,ze chyba dopiero teraz sady i wladze zdaly sobie sprawe,co zaszlo,mam na mysli aresztowania.Lub jest to jeszcze jedna z mozliwosci,by pokazac Ciecinowi,czyli gawiedzi..... ze pezio krzystek cos robi,by zylo sie lepiej...heheh.....i dla picu taka sprawa.....mocno naglosniona. TO Wszystko Pasuje Jak Piesc do......Oka.Amen. Odpowiedz Link Zgłoś
evergreen111 Re: Po zwolnieniu Pawła G. prokuratura atakuje dz 06.04.13, 13:10 Jeśli TY uważasz się za cieninianina, to nie oznacza to, że inni mają takie same odczucia. Nie równaj zatem wszystkich szczecinian do siebie, bo z pewnością większość nie ma takiego jak Ty poczucia niższości. Ale podobno to da się leczyć... Odpowiedz Link Zgłoś
kuwakaztanowa Po zwolnieniu Pawła G. prokuratura atakuje dzie... 06.04.13, 10:09 Najsmutniejsze jest to, że ta cała prawnicza zbieranina, od prokuratorów po sędziów robi to na nasz koszt i PODOBNO w naszym interesie................ Teraz obie strony bedą szły w zaparte, żeby za wszelką cenę uwiarygodnić swoje racje. Odpowiedz Link Zgłoś