madziurex 24.07.04, 17:07 Widziałam dziś ogłoszenie - na Bezrzeczu otwierają pływalnę dla mam z niemowlakami oraz dla małych dzieci (nauka pływania). Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
malinka5 Re: Będzie basen dla niemowlaków i dzieci! 26.07.04, 11:38 Madziurex!! proszę napisz coś więcej -kiedy otwierają, gdzie dokładnie, gdzie było to ogłoszenie??? Odpowiedz Link Zgłoś
mamaestery Re: Będzie basen dla niemowlaków i dzieci! 26.07.04, 13:20 super super!!!!!!!poprosze dokladniejsze dane:):) Odpowiedz Link Zgłoś
miniakoz Re: Będzie basen dla niemowlaków i dzieci! 28.07.04, 08:23 Widziałam reklamę na róg Woj. Polskiego a Traugutta ale nie zdazyłam przeczytać, ciekawe jakie ceny? Odpowiedz Link Zgłoś
anecik1 Re: Będzie basen dla niemowlaków i dzieci! 28.07.04, 10:59 ja też bardzo proszę o informacje na temat tego basenu. teraz jeździmy do Gryfina, ale wiadomo, że tam jest zbiorowisko wszystkich, a teraz latem, jak przyjeżdźaja całe kolonie dzieciaków, to nie uważają na maluszki no i wiadomo jak jest... Necik Odpowiedz Link Zgłoś
madziurex Re: Będzie basen dla niemowlaków i dzieci! 31.07.04, 19:06 To będzie pływalnia z ciepłą wodą morską. W planach: nauka pływania dla maluchów, gimnastyka dla kobiet w ciąży, wspólne pływanie mam z niemowlakami, wspólna gimnastyka. Otwarte cały tydzień od rana do wieczora.Tyle na razie wiem. Jest nr tel. pod który można dzwonić i dowiadywać się o szczegóły, postaram się go w pon. tu wkleić. Odpowiedz Link Zgłoś
malinka5 Re: Będzie basen dla niemowlaków i dzieci! 03.08.04, 20:40 Madziurex, napisz koniecznie ten telefon, please!!! Odpowiedz Link Zgłoś
madziurex Re: Będzie basen dla niemowlaków i dzieci! 03.08.04, 23:33 Jutro! Dobrze?! Zapomniałam, przepraszam... Pozdrawiam! :) Odpowiedz Link Zgłoś
madziurex Re: Będzie basen dla niemowlaków i dzieci! 04.08.04, 20:52 Oto ten nr: 0604673142 Odpowiedz Link Zgłoś
gag10 Re: Będzie basen dla niemowlaków i dzieci! 05.08.04, 10:26 Hej, Dziewczyny dzwoniłam pod ten numer i zgłosiła się automatyczna sekretarka z informacją, że Aqua academy jest jeszcze na wakacjach. Proszą o zostawienie swojego numeru albo o kontakt po 24 sierpnia również pod numerem 439-42-54. Wygląda na to, że musimy jeszcze troche poczekać bo kadra instruktorska nabiera sił przed pracą. No cóż, czekałyśmy tyle czasu to może i te 3 tygodnie poczekamy. Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
edytast Re: Będzie basen dla niemowlaków i dzieci! 05.08.04, 23:39 A czy wiecie jakie będą ceny? Weszłam na anglojęzyczną stronę aqua academy i są tam ceny w funtach: 45, 150 oraz 200. Jak myślicie, jak się to ma do naszych cen, może ktoś wie ile się płaci w innych miastach za takie zajęcia? Bo coś mi się wydaje, że mogę sobie odpuścić (zwłaszcza że dzieci dwoje). No i jeszcze ta lokalizacja: jak nie Gryfino to Bezrzecze :) POzdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
pub111 Re: Będzie basen dla niemowlaków i dzieci! 14.08.04, 16:47 w Warszawie kwartał nauki pływania dla maluszków kosztuje 220 zł, w wakacje jest zawsze przerwa, a ile teraz będzie po przerwie, sądzę, że nie powinno być więcej, ponieważ w Warszawie jest kilka takich szkół nauki pływania dla maluszków, życzę wszystkim mamusią i tatusią, żeby te ceny nie były bardzo wygórowane, a uwierzcie, że to wspaniała sprawa pływać ze swoim dzieckiem, a ile jest dla niego radości pozdrawiam magda Odpowiedz Link Zgłoś
edytast Re: do pub111 15.08.04, 00:07 Dzięki za odpowiedź. Z tego co wyczytałam to taki kurs trwa 10 tygodni, raz w tygodniu zajęcia 30 min. A czy orientujesz się może, czy są też kursy dla starszych dzieci 5-6 letnich? (bez udziału rodziców). Pozdrawiam. Edyta. Odpowiedz Link Zgłoś
pub111 Re: do pub111 19.08.04, 00:05 nie wiem jak będzie w Szczecinie, ale w Warszawie sa takie zajęcia dla takich dzieciaczków, myśle, że powinnaś pogadać z właścicielami, może zorganizuję i takie lekcje pływania pozdrawiam i życzę powodzenia Odpowiedz Link Zgłoś
bestiaa Re: basen 20.09.04, 07:35 Mam pytanie czy ten basen jest już czynny i czy któraś z Was posyła tam maleństwo? pozdrawiam Anetta i Sonia 25.07.2003 Odpowiedz Link Zgłoś
mama_martynki Re: basen 23.09.04, 14:59 Basen rusza 4 października, ale już teraz są zapisy, na miejscu od 12.00 do 18.00. Odpowiedz Link Zgłoś
thora_2004 Re: basen 13.01.05, 22:03 Ja chodzę na ten basen z synkiem i jest wspaniale...synek mó ma 22 miesiące ..i uwielbia wodę ...Ale pierwszy raz było cieżko ...wiadomo ...nowi ludzie ...nowe otoczenie ...ale teraz to nie chce wyjść z basenu po 45 minutach....Chodzą tam dzieci w różnym wieku ...nawet takie maluszki 3 miesięczne...ale i starsze dzieci ....woda rzeczywiscie jak morska ...słona....Warto ...troszkę daleko jechać ...ale co zrobić jak w takim wielkim mieście nie ma porządnego basenu dla takich maluszków .... Pozdrawiam ! thora Odpowiedz Link Zgłoś
semali Re: basen - do thora_2004 16.01.05, 22:57 A czy możesz napisać ile kosztuje 45min. pobyt z dzieckiem na tym basenie? Odpowiedz Link Zgłoś
thora_2004 Re: basen - do thora_2004 17.01.05, 12:32 Tam są różne opcje ... mozna sobie nawet indywidualnie wynająć na 45 minut (czyli tylko Ty i dzidzia i instruktor) ....a my płacimy 28 zł za 45 minut w grupie jest 5 mam z dziećmi tzn. 4 mamy i jeden tata (mój mąż)....a synek ma 22 miesiące... Odpowiedz Link Zgłoś
kamczaj Re: basen - do thora_2004 30.01.05, 13:11 Napiszcie prosze od kiedy można zcząć chodzić z dzickiem moja córcia ma 4 miesiące Odpowiedz Link Zgłoś
msiark22 Re: Będzie basen dla niemowlaków i dzieci! 18.01.05, 15:24 my też chodzimy już od października. Jestem mamą 2 latka i jesteśmy zachwyceni. Fajny instruktor, woda cieplutka, miła atmmosfera. Radość synka z każdej wyprawy na basem mówi wszystko za siebie. Niestety dzieciaczki przychodza ale nie wszystkie wracaja :(. Rodzice bardzo by chcieli ale nie wszystkie maluszki i wrzask na nie mówi wszystko. Ogólna ocena na 6+. Odpowiedz Link Zgłoś
kamczaj Re: Będzie basen dla niemowlaków i dzieci! 30.01.05, 13:12 Napiszcie prosze od kiedy można zcząć chodzić z dzickiem moja córcia ma 4 miesiące Odpowiedz Link Zgłoś
lila1974 Re: Będzie basen dla niemowlaków i dzieci! 31.01.05, 08:19 Od kiedy masz na to ochotę. Jeśli tylko twoje dzieciątko nie boi się kąpieli, możesz zacząć choćby dziś. Odpowiedz Link Zgłoś
banjoe Re: Będzie basen dla niemowlaków i dzieci! 08.02.05, 01:31 Instruktorzy twierdza ze minimum to 4 tygodnie, wiec spokojnie sie miescisz. Odpowiedz Link Zgłoś