Gość: Raid IP: *.pl 06.12.04, 23:26 Uczciwie? Wątpię w uczciwość jakiegokolwiek darmozjada.Podatki zapłacił?Mam nadzieję,że fiskus prześwietli pasożyta. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
swarozyc Święta ziemia Pomorzan 06.12.04, 23:52 Pycha niejednego zgubila, a urzednicy kosciola kat. nigdy skromnoscia nie grzeszyli... Kiedy ludzie beda mieli ksiedza jako kamienicznika szybko prysnie gloria sakralna tegoz pana... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Hanka Re: Święta ziemia Pomorzan IP: *.atlsfl.adelphia.net 07.12.04, 00:04 Nie pomne dokladnie ale cos kolo tego jest w Biblii: Predziej wielblad przejdzie przez ucho iglane anizeli bogacz dostapi krolestwa niebieskiego ... Coz nie kazdy ksiadz ma widocznie ochote na krolewstwo ndiebieskie. Pozdrawiam naboznie. Hanka Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jolka Re: Święta ziemia Pomorzan IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.12.04, 07:46 gość robi przy tym "interesie", więc można sądzić, że obietnice jego Szefa to tylko kreatywna księgowość Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mamoniowa Re: Święta ziemia IP: *.ksiazat.v.pl 07.12.04, 00:02 Ja sie na tym nie znam, ale zawsze mi sie wydawalo, ze ksieza slubuja ubostwo. Moze to nie dotyczy ksiezy-menedzerow hihi??? Odpowiedz Link Zgłoś
swarozyc Re: Święta ziemia 07.12.04, 00:03 Trzeba ich trzymac krotko przy pysku, jak we Francji..(choc to podobno "Najwierniejsza cora kosciola"...) Krótka wiadomość z "Forum" "Jak na tacy (19.10.2004) Skąpstwo francuskich katolików zaczyna niepokoić hierarchię kościelną. Z uwagi na to, że coraz mniej wiernych składa pieniężną ofiarę podczas mszy, diecezja w Tulonie poszła po rozum do głowy. Każdy parafianin jest zobowiązany do wystawienia zezwolenia na ściąganie ze swojego konta bankowego symbolicznej opłaty, a w zamian otrzyma żetony, które będzie kładł na tacy w czasie nabożeństwa. Niech no który spróbuje wrzucić guzik od spodni! na podstawie: Le Canard Enchaine" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mamoniowa Re: Święta ziemia IP: *.ksiazat.v.pl 07.12.04, 00:10 Zetony jak w kasynie he he Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Cezar Re: Święta ziemia IP: *.danmax.pl 07.12.04, 07:32 Czasami mam wrazenie, ze Gazeta podkupuje swoich dziennikarzy od Faktu. Odpowiedz Link Zgłoś
maestro_xp ILE można było zarobić na saksach??? 07.12.04, 07:52 w latach 80-tych ??? starczyło na kupno materiałów do budowy kościoła i jeszcze tyle zostało, by po spekulacjach na giełdzie kupić sobie 100ha ??? w cuda nie wierzę..... CO jegomość robił na tych tak wielce intratnych saksach??? a może to jakaś "pralnia", czy inne "odpisy" od solidarnościowych darów??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pedro Re: Święta ziemia IP: 195.136.30.* 07.12.04, 07:59 Jezdzicie po ksiedzu jak na lysej kobyle. Mnie co innego zastanawia (a znam caly teren z okolica). W sytuacji gdy mimo wielu przetargow nie znalazl sie chetny aby kupic ten teren (mimo doskonalej lokalizacji otoczenie jest nieciekawe - z jednej strony borowina ze znacznymi ograniczeniami w inwestowaniu, wzdluz jednej linia kolejowa, sasiedztwo wysypiska smieci Janiska - nieczynnego ale zawsze to wysypisko, sasiedztwo stacji redukcyjnej gazu i stacji elektroenergetycznej GPZ) jestem ciekawy czy ksiadz ma jakies "przyrzeczenie zgody" ze strony wladz na inwestycje (wiecie co mam na mysli) skoro wygarnal taka kase. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: H56 to temat Faktów i Mitów IP: *.comnet.krakow.pl 07.12.04, 08:16 Wyborcza nawet się nie zająknie ,że w Faktach i Mitach już w listopadzie ujawniono tą sprawę w artykule "Umoczeni w Borowinie" oraz ostatnim wydaniu " Perła przed Wieprzem " www.faktyimity.pl Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rysiek Re: to temat Faktów i Mitów IP: 139.30.211.* 07.12.04, 18:43 co ubecki pomiocie, zal Ci scisnal cztery litery ze sam byles z glupi zeby samemu zarobic pare groszy? Ciebie okradl? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ats Re: Święta ziemia IP: *.3.14.vie.surfer.at 07.12.04, 23:09 moze bedzie kasynoi przytulny bar nocny z ochota przyjade i do morza niedaleko.ma kase ,to i chce zainwestowac.nie slincie sie pieniusy. to jego problem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pedro Interesu ksiedza cd. (dla zainteresowanych) IP: 195.136.30.* 14.12.04, 11:12 Jak pisze lokalna gazeta Glos Pomorza: www.glos-pomorza.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20041214/WYDARZENIA/41214007 Kołobrzeg. Na niemieckich stronach internetowych ukazały się ogłoszenia o sprzedaży 108 hektarów w pobliżu kopalni borowiny. Obecny właściciel działki planował tam budowę hoteli i sanatoriów, które byłyby wyrokiem dla złóż borowinowych. Plany inwestycyjne księdza Andrzeja Czerwińskiego z Gdyni, nabywcy działki graniczącej z kopalnią postawiły na nogi pracowników Uzdrowiska Kołobrzeg, miejskich urzędników oraz dyrektorów sanatoriów. Ksiądz Czerwiński zabiega w Urzędzie Miasta o wprowadzenie do planów zagospodarowania przestrzennego funkcji, która pozwoli na inwestowanie w strefie ochronnej borowiny. W mieście zapewniają, że to raczej bez szans, ale niepokój zostaje. Obawy wzrosły, po 1 grudnia, gdy dotychczasowa geolog uzdrowiska Barbara Krawczyk, odeszła na wcześniejszą emeryturę. Zadaniem geologa, poza kierowaniem kopalnią borowiny, jest między innymi opiniowanie zamierzeń inwestycyjnych. Barbara Krawczyk, znana z dociekliwości i zdecydowania w sprawach ochrony złóż, nigdy nie kryła, że pomysł, choćby częściowego, zagospodarowania działki stanowi zagrożenie dla całej kopalni. - To majątek całego miasta, nie tylko uzdrowiska - mówi była geolog. Prezes spółki Uzdrowisko Kołobrzeg, Kazimierz Tatur, zapewnia, że już od 16 grudnia zatrudniony będzie nowy geolog, który dbać będzie o funkcjonowanie kopalni i opiniowanie spraw inwestycyjnych w strefie uzdrowiskowej. - Nasza moc decyzyjna jest ograniczona, ale zrobimy wszystko, by minimalizować zagrożenia dla złoża borowiny, jedynego o tak doskonałych właściwościach fizyko-chemicznych w kraju, o udoku- mentowanych właściwościach leczniczych. Zdajemy sobie sprawę, że niekontrolowane inwestycje byłby groźne dla utrzymania statusu uzdrowiska. Decyzje leżą w gestii radnych. Gdyby Rada Miasta przekwalifikowała ten teren na grunty rolne byłby to wyrok dla przyszłości Uzdrowiska i Kołobrzegu - mówi prezes Tatur. Prezes zastrzega, że nie miał żadnego wpływu na sprzedaż działki księdzu Czerwińskiemu przez Agencję Mienia Wojskowego. Dowiedział się o tym już po podpisaniu aktu notarialnego. AMW sprzedała działkę za 1,4 miliona złotych. W środę odbędzie się sesja Rady Miasta. Przewodniczący RM Janusz Gromek mówi, że w porządku obrad nie ma sprawy planów zagospodarowania terenu wokół złóż borowiny, ale spodziewa się dyskusji na ten temat. - Sprawa jest ważna, wielu radnych się nią interesuje, ma swoje uwagi, które z pewnością zostaną zgłoszone - mówi Janusz Gromek. Odpowiedz Link Zgłoś