Dodaj do ulubionych

Święta ziemia

IP: *.pl 06.12.04, 23:26
Uczciwie? Wątpię w uczciwość jakiegokolwiek darmozjada.Podatki zapłacił?Mam
nadzieję,że fiskus prześwietli pasożyta.
Obserwuj wątek
    • swarozyc Święta ziemia Pomorzan 06.12.04, 23:52
      Pycha niejednego zgubila, a urzednicy kosciola kat. nigdy skromnoscia nie
      grzeszyli...
      Kiedy ludzie beda mieli ksiedza jako kamienicznika szybko prysnie gloria
      sakralna tegoz pana...
      • Gość: Hanka Re: Święta ziemia Pomorzan IP: *.atlsfl.adelphia.net 07.12.04, 00:04
        Nie pomne dokladnie ale cos kolo tego jest w Biblii:
        Predziej wielblad przejdzie przez ucho iglane anizeli bogacz dostapi krolestwa
        niebieskiego ...
        Coz nie kazdy ksiadz ma widocznie ochote na krolewstwo ndiebieskie.
        Pozdrawiam naboznie. Hanka
        • Gość: jolka Re: Święta ziemia Pomorzan IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.12.04, 07:46
          gość robi przy tym "interesie", więc można sądzić, że obietnice jego Szefa to tylko kreatywna księgowość
    • Gość: mamoniowa Re: Święta ziemia IP: *.ksiazat.v.pl 07.12.04, 00:02
      Ja sie na tym nie znam, ale zawsze mi sie wydawalo, ze ksieza slubuja ubostwo.
      Moze to nie dotyczy ksiezy-menedzerow hihi???
      • swarozyc Re: Święta ziemia 07.12.04, 00:03
        Trzeba ich trzymac krotko przy pysku, jak we Francji..(choc to
        podobno "Najwierniejsza cora kosciola"...)

        Krótka wiadomość z "Forum"

        "Jak na tacy
        (19.10.2004)

        Skąpstwo francuskich katolików zaczyna niepokoić hierarchię kościelną. Z uwagi
        na to, że coraz mniej wiernych składa pieniężną ofiarę podczas mszy, diecezja
        w Tulonie poszła po rozum do głowy. Każdy parafianin jest zobowiązany do
        wystawienia zezwolenia na ściąganie ze swojego konta bankowego symbolicznej
        opłaty, a w zamian otrzyma żetony, które będzie kładł na tacy w czasie
        nabożeństwa. Niech no który spróbuje wrzucić guzik od spodni!
        na podstawie: Le Canard Enchaine"
        • Gość: mamoniowa Re: Święta ziemia IP: *.ksiazat.v.pl 07.12.04, 00:10
          Zetony jak w kasynie he he
    • Gość: Cezar Re: Święta ziemia IP: *.danmax.pl 07.12.04, 07:32
      Czasami mam wrazenie, ze Gazeta podkupuje swoich dziennikarzy od Faktu.
    • maestro_xp ILE można było zarobić na saksach??? 07.12.04, 07:52
      w latach 80-tych ???
      starczyło na kupno materiałów do budowy kościoła i jeszcze tyle zostało, by po spekulacjach na giełdzie kupić sobie 100ha ???
      w cuda nie wierzę.....

      CO jegomość robił na tych tak wielce intratnych saksach???

      a może to jakaś "pralnia", czy inne "odpisy" od solidarnościowych darów???
    • Gość: Pedro Re: Święta ziemia IP: 195.136.30.* 07.12.04, 07:59
      Jezdzicie po ksiedzu jak na lysej kobyle.
      Mnie co innego zastanawia (a znam caly teren z okolica).
      W sytuacji gdy mimo wielu przetargow nie znalazl sie chetny aby kupic ten teren
      (mimo doskonalej lokalizacji otoczenie jest nieciekawe - z jednej strony
      borowina ze znacznymi ograniczeniami w inwestowaniu, wzdluz jednej linia
      kolejowa, sasiedztwo wysypiska smieci Janiska - nieczynnego ale zawsze to
      wysypisko, sasiedztwo stacji redukcyjnej gazu i stacji elektroenergetycznej GPZ)
      jestem ciekawy czy ksiadz ma jakies "przyrzeczenie zgody" ze strony wladz na
      inwestycje (wiecie co mam na mysli) skoro wygarnal taka kase.
    • Gość: H56 to temat Faktów i Mitów IP: *.comnet.krakow.pl 07.12.04, 08:16
      Wyborcza nawet się nie zająknie ,że w Faktach i Mitach już w listopadzie
      ujawniono tą sprawę w artykule "Umoczeni w Borowinie" oraz ostatnim wydaniu
      " Perła przed Wieprzem " www.faktyimity.pl
      • Gość: rysiek Re: to temat Faktów i Mitów IP: 139.30.211.* 07.12.04, 18:43
        co ubecki pomiocie, zal Ci scisnal cztery litery ze sam byles z glupi zeby
        samemu zarobic pare groszy? Ciebie okradl?
    • Gość: ats Re: Święta ziemia IP: *.3.14.vie.surfer.at 07.12.04, 23:09
      moze bedzie kasynoi przytulny bar nocny z ochota przyjade i do morza
      niedaleko.ma kase ,to i chce zainwestowac.nie slincie sie pieniusy. to jego
      problem.
    • Gość: Pedro Interesu ksiedza cd. (dla zainteresowanych) IP: 195.136.30.* 14.12.04, 11:12
      Jak pisze lokalna gazeta Glos Pomorza:
      www.glos-pomorza.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20041214/WYDARZENIA/41214007

      Kołobrzeg. Na niemieckich stronach internetowych ukazały się ogłoszenia o
      sprzedaży 108 hektarów w pobliżu kopalni borowiny. Obecny właściciel działki
      planował tam budowę hoteli i sanatoriów, które byłyby wyrokiem dla złóż
      borowinowych.

      Plany inwestycyjne księdza Andrzeja Czerwińskiego z Gdyni, nabywcy działki
      graniczącej z kopalnią postawiły na nogi pracowników Uzdrowiska Kołobrzeg,
      miejskich urzędników oraz dyrektorów sanatoriów. Ksiądz Czerwiński zabiega w
      Urzędzie Miasta o wprowadzenie do planów zagospodarowania przestrzennego
      funkcji, która pozwoli na inwestowanie w strefie ochronnej borowiny. W mieście
      zapewniają, że to raczej bez szans, ale niepokój zostaje. Obawy wzrosły, po 1
      grudnia, gdy dotychczasowa geolog uzdrowiska Barbara Krawczyk, odeszła na
      wcześniejszą emeryturę. Zadaniem geologa, poza kierowaniem kopalnią borowiny,
      jest między innymi opiniowanie zamierzeń inwestycyjnych. Barbara Krawczyk,
      znana z dociekliwości i zdecydowania w sprawach ochrony złóż, nigdy nie kryła,
      że pomysł, choćby częściowego, zagospodarowania działki stanowi zagrożenie dla
      całej kopalni.
      - To majątek całego miasta, nie tylko uzdrowiska - mówi była geolog. Prezes
      spółki Uzdrowisko Kołobrzeg, Kazimierz Tatur, zapewnia, że już od 16 grudnia
      zatrudniony będzie nowy geolog, który dbać będzie o funkcjonowanie kopalni i
      opiniowanie spraw inwestycyjnych w strefie uzdrowiskowej. - Nasza moc decyzyjna
      jest ograniczona, ale zrobimy wszystko, by minimalizować zagrożenia dla złoża
      borowiny, jedynego o tak doskonałych właściwościach fizyko-chemicznych w kraju,
      o udoku- mentowanych właściwościach leczniczych. Zdajemy sobie sprawę, że
      niekontrolowane inwestycje byłby groźne dla utrzymania statusu uzdrowiska.
      Decyzje leżą w gestii radnych. Gdyby Rada Miasta przekwalifikowała ten teren na
      grunty rolne byłby to wyrok dla przyszłości Uzdrowiska i Kołobrzegu - mówi
      prezes Tatur. Prezes zastrzega, że nie miał żadnego wpływu na sprzedaż działki
      księdzu Czerwińskiemu przez Agencję Mienia Wojskowego. Dowiedział się o tym już
      po podpisaniu aktu notarialnego. AMW sprzedała działkę za 1,4 miliona złotych.
      W środę odbędzie się sesja Rady Miasta. Przewodniczący RM Janusz Gromek mówi,
      że w porządku obrad nie ma sprawy planów zagospodarowania terenu wokół złóż
      borowiny, ale spodziewa się dyskusji na ten temat. - Sprawa jest ważna, wielu
      radnych się nią interesuje, ma swoje uwagi, które z pewnością zostaną
      zgłoszone - mówi Janusz Gromek.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka