blackexit
29.12.04, 09:18
SLD to polityczno-gospodarczy koncern. Działa na zasadzie wspierającego się
układu. Niektórzy jego przedstawiciele wybili się na niepodległość i działają
w miarę niezależnie. Zdecydowana większość jednak skazana jest na
funkcjonowanie w zespole, bez którego utonęłaby na burzliwych wodach wolnego
rynku. b. wildstein rzeczpospolita