Dodaj do ulubionych

Afera z 13 Muzami

IP: *.fnet.pl / *.fnet.pl 20.01.05, 18:35
Czyżby swoista zemsta za uwalenie pomnika Marianów wracających z imprezy?? :P
Obserwuj wątek
    • Gość: HI HI HI Re: Afera z 13 Muzami IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.01.05, 19:42
      A może jeszcze coś by się znalazło dla słynnych braci np. port? Jest duży, więc
      knajp zmieści się wiele!!!
      • Gość: misia Re: Afera z 13 Muzami IP: *.espol.com.pl 20.01.05, 19:58
        Jakk inwestują CHŁOPAKI (Golemowie) to oddać im choćby port, niech coś się
        dzieje w tym mieście. A co do Pana dyr. No zadziora z niego, szarogęsisi się na
        nie swojej posesji, o co się bije w sądach i jak widać na miejskim podwórku też
        kogut... A my i tak wolimy anioła od Marianów-pietanów.
        • Gość: Antyknajak Re: Miód na moje serce IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.01.05, 20:06
          >Jakk inwestują CHŁOPAKI (Golemowie) to oddać im choćby port, niech coś się
          >dzieje w tym mieście.
          Rozumiem, że jest to swego rodzaju uproszczenie ale tak własnie winno być.
          Ludzieee. Niemcy , żydzi, arabowie, sycylijczycy, chłopcy z Pruszkowa i Las
          Vegas. Każdy kto chce zainwestować kasę w legalny biznes niech tu ....
          PRZYJEŻDZA I INWESTUJE.
          Niestety wpierw należy zlikwidować lokalną GW i wywieżć na Białoruś /gdzie jest
          sprawiedliwie/ pół miasta.
          • Gość: Łysy Re: Miód na moje serce IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.01.05, 20:58
            Święta racja! Jak ktoś chce coś zrobić, to go od razu w łeb!
            Lepiej nich zgnije, niz ktos miałby mieć z tego korzyść. Polskie piekło
            • Gość: ezana Re: Miód na moje serce IP: 212.160.165.* 21.01.05, 13:10
              Ludzie czy wy wiecie co mówicie???? Taki lokal w centrum miasta i to w dodatku
              za darmo!!!! Golemowie wyciągną z tego ładne kilkadziesiąt albo i dużo więcej
              tysięcy miesięcznie a czynsz 8 tys - parodia, to zwyczajna mafia która dała
              niezłą łapówę Walknowskiemu.
        • Gość: Muzownik Re: Afera z 13 Muzami IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.01.05, 20:08
          To jest chyba znacznie poważniejszy problem :(
          users.nethit.pl/forum/read/sztuka/2742113/1/
          Swoją drogą szkoda, że "fantomy" przegrały wśród lokalnych politykierów z
          janiołem, który: kraje, grabi i czesze :(
        • Gość: ciemnogród Re: Afera z 13 Muzami IP: *.vspace.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 20.01.05, 20:15
          My to kto, aniołku?
          Może jesteś przyszłą monstrancją ?
          puk, puk, puk, może coś wyleci z tej pustej głowy?
    • blackexit Re: Afera z 13 Muzami 20.01.05, 22:31
      "W umowie najmu jest klauzula, że w razie odstąpienia od umowy z winy
      wynajmującego Padawa III ma prawo do zwrotu poniesionych nakładów i utraconych
      zysków. Czy bracia Golemowie będą chcieli ją wykorzystać?"

      podpisywanie takich umow (tajnych) dotyczacych majatku komunalnego przez
      starego dziadyge ktory pewnie nie robil tego z dobrego serca to czyste
      sku..synstwo. powinna zajac sie tym prokuratura. pozdrawiam black
    • student1 Re: Afera z 13 Muzami 20.01.05, 22:49
      chyba nie chodzi o to ze wynajeto XII Muz
      istotne jest to ze wynajeto bez zachowania podstawowych procedur
      gdyby odbyl sie przetarg i panowie Golemowie wygraliby w tym przetargu to
      wszystko byloby ok
      ale jezeli jest to zrobione w sposob sugerujacy ze mogla miec miejsce korupcje
      to taka sprawa powinien zajac sie prokurator
      natomiast dla mnie pan Krawiec chyba sciemnia
      po pierwsze dyrektor instytucji kulturalnej ma prawo zawrzec taka umowe
      najlepszym przykladem jest SAA ktora wziela od prywatnej osoby pozyczke a
      nastepnie rozliczala sie za pomoca dierzawy powierzchni na czas okreslony
      po drugie pan Krawiec jakos dziwnie zareagowal na niby podsuniete mu dokumenty
      nikt nie musial mu tych dokumentow dostarczac
      dyrektor jest w takich decyzjach niezalezny
      czyzby wiec zamach na pania Anie Nowak
      ponownie dziwie sie ze nikogo nie oburza fakt bezprecedensowego wydzierzawienia
      pomieszczen w XIII Muzach
      tych stalych forumowiczow bedacych przedstawicielami partii ktorzy tak chetnie
      zabieraja glos
      czyzby demoralizacja posunieta byla tak daleko
      czy tez raczej lek przed nazwaniem rzeczy po imieniu
      • kandrasel Re: Afera z 13 Muzami 21.01.05, 20:27
        W tym przypadku to złoty interes, Golema wynajął 13 Muz za 8tys. miesiecznie a
        załatwil sobie dofinansowanie wysolosci 12tys. złotych miesiecznie, a pan W.
        który w czerwcu idzie na emeryture chcial dorobic parę groszy, ale z dniem
        dzisiejszym zostal zwolniony dyscyplinarnie a umowa z Golema zostala
        rozwiazana, ale miasto teraz pewnie zaplaci kolejne odszkodowanie bo w 13muzach
        zaczal sie juz remont i Golema bedzie chcial odzyskac wtopione pieniadze!!
      • Gość: Wyborca Polityczkom dziękujemy! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.01.05, 20:04
        student1 napisał:

        > czyzby wiec zamach na pania Anie Nowak

        Ach te polskie kobiety, one zupełnie nie nadają się do polityki ;)
        forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=70&w=13990822&v=2&s=0
    • Gość: BODZIO Re: Afera z 13 Muzami IP: 217.153.6.* 20.01.05, 22:54
      TO MI SIE PODOBA. I TAK MA BYĆ. I DO PRZODU. I WYWALIĆ NOWAK-PREZYDENTOWĄ. I
      JESZCZE RAZ ZNISZYM TEN SZCZECIN. RÓPTA TAK DALEJ. KTO KOGO PIERWSZY - OBACZYM.
    • Gość: gość Re: Afera z 13 Muzami IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.01.05, 08:09
      To już nie pierwszy raz Golema zawładnął knajpą , niedługo będzie miał
      wszystkie w mieście. Ciekawe za czyje pieniadze? kto za tym stoi. Chyba cała
      ŚMIETANKA sZCZECINA.
      • Gość: Antyknajak Re: Bolszewia precz ze Szczecina IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.01.05, 08:12
        A po co pytać "za czyje pieniądze". Jedna ustawa nacjonalizacyjna i znowu
        wszystko nasze wspólne, państwowe i będzie prawie sprawiedliwie
        • Gość: port macierzysty Re: Kiedy byles w 13M ostatni raz? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.01.05, 08:26
          Ja byłem, ca 2-3 lata temu, bo tak poza tym to nic tam sie chyba ciekawego nie
          działo. Dlatego, ciekawi mnie co 'FORCE G' chcą tam zrobić, bo jak kolejny bar
          i/lub restauracje to nie dziękuje, gdyż już obecnie mają ich zbyt dużo, gdyż
          jakość potraw i obsługa stają się coraz gorsze. Zróbcie z tym porządek, bo ja
          swoich klientów prowadzam w tej chwili gdzie indziej. Lokalizacje macie bardzo
          fajne, ale to nie wszystko.
          • Gość: Antyknajak Re: Najbardziej demokratyczne głosowanie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.01.05, 08:32
            Na konkurencyjnym rynku głosowanie jest proste. Liczy się suma pozostawionych
            pieniędzy przez klientów. Nikt nie zmusza do odwiedzania tych lokali w
            przeciwieństwie do np : Zakładu Energetycznego
            • Gość: Bartosan Re: Najbardziej demokratyczne głosowanie IP: *.tokyo.ocn.ne.jp 21.01.05, 16:36
              No i wkrotce wybor bedzie tez prosty. Albo jadasz/pijasz u Panie Pawle albo
              jadasz/pijasz na swej kwaterze. I tez nikt nie zmusza do z domu wychodzenia.
              Konkurencja kapitalizm wolny wybor. Nareszcie i u nas.
      • kandrasel Re: Afera z 13 Muzami 21.01.05, 20:49
        Moim zdaniem stoi za tym sama góra, jak było w zeszłym roku Referendum anty-
        jurczykowskie to Golema finansował kampanie która odbyła się pod hasłem "Chcesz
        uczciwego prezydenta, nie idź na Referendum", teraz Marian musi się jakoś
        odwdzięczyć panu.G!!!!
    • Gość: play Re: Afera z 13 Muzami IP: *.teleton.pl 21.01.05, 08:38
      Mimo podskórnej biechęci do Golemów a raczej ich nizrozumiałej i
      bezprecedensowej ekspansji na szczecińską gastronomię, sposób, w jaki weszli we
      władanie Muz jest własnie w ich stylu. Przecież to na milę trąci łapówą !!!
      Walknowski nie potrafiąc tchnąć życia w Muzy, pozwlił na ich powolne konanie a
      nakoniec zarobił na sprzedaży "skóry". Ciekawi mnie czy Golemowie
      mają "ambicję" zrobienia z tego miejsca kolejnej restauracji czy też pokażą
      nam, że wiedzą co to jest scheda po starym, dawnym Klubie XIII Muz. Ja znam to
      tylko ze wspomnień, bom za młody był wtedy by bywac tu i ówdzie. Póki co
      trzymam kciuki by wrócili tam artyści, nie tylko spod znaku BMW i
      okularników.
    • Gość: wildey Re: Afera z 13 Muzami IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.01.05, 10:21
      Jaki dyrektor - taka umowa! Pan R-W powinien sobie raczej rzeźbić te swoje
      mizernej jakości dziełka i już dawno zostawić rzeczy które go przerastają (np.
      dyrektorowanie). Bo wygląda to tak jak powiedział kiedyś pewien satyryk: "albo
      głupota, albo sabotaż". Myślę, że raczej to pierwsze... ale życzę prokuratury!
      • Gość: zapodajacy Walkowski jest OCZYWISCIE z SLD IP: *.idea.pl 21.01.05, 11:12
        Wszyscy nawiedzeni na tym forum, zwolennicy pomikow, surrealnych wydatkow z budzetu niech wezma pod uwage, ze najpierw musi byc wplyw do budzetu aby zarbic na te "szklane domy". Nie kopcie biznesmenow bo to jest wlasnie wplyw kasy do budzetu. Nie glusujcie rowniez na SLD . Macie kolejny przyklad jak postepuje Dyrektor powolany pod wplywem wiekszosc w Radzie zlozonej z aktywistow SLD. Golemie dajcie jednak spokoj. On nie zjada , on wytwarza.
        • ja_aska Re: Walkowski jest OCZYWISCIE z SLD 21.01.05, 11:54
          8 zł/m2? biznes jest.
          • Gość: worm gangsterzy dali lapowe dyrektorowi-zlodziejowi i IP: *.crowley.pl 21.01.05, 11:59
            "biznes' jest! jak przez kalke, kolejna "taka" knajpa...
          • anamar Re: Walkowski jest OCZYWISCIE z SLD 21.01.05, 14:26
            ja_aska napisała:

            > 8 zł/m2? biznes
            jest........................... ............................... ..................
            ...niedawno zmuszona byłam wynająć magazyn.stawka 12 zł/m...
        • Gość: FUZZY Re: Walkowski jest OCZYWISCIE z SLD IP: *.fnet.pl 21.01.05, 12:38
          Tylko dlaczego wytwarza pod stołem, a nie w jawnym i otwartym przetargu, na
          jaki powinno być wystawiane dobro publiczne. Sprzedaje sie temu co da
          najwiecej, 8 tys to niewiele jak na taki lokal, to raczej darowizna miasta...
          • Gość: andreas Re: Walkowski jest OCZYWISCIE z SLD IP: 62.233.223.* 21.01.05, 13:26
            no rzeczywiscie, to nie wina braci, że negocjuja z dupkami.
            A może nie dupki...
            W kazdym razie ze swiadomoscia, czy bez swiadomosci, jeżeli da sie
            udowodnic działanie na szkode miasta, to powinno sie przykładnie ukarać!

            Ale nasze słuzby - wiadomość pewna - aktualnie zajmuja sie
            ściganiem kieszonkowców w hipermarketach, no złodziejstwo takie że strach.
            Tu przynajmniej wiadomo, że kradna ze świadomoscią - proste sprawy!

            Z drugiej strony zdechły lokal, nie wiem czy z winy pana W.
            teraz jakies pieniadze wpłyna - mam nadzieje, że płacic będą!
            wpłyna do miasta, będą płacić podatki od nieruchomości,
            chyba że ich zwolniono! ale wątpię,
            będą płacic inne podatki, zatrudnia pracowników, miejsce ożyje...
            a tylko sprawa tych naszych zasranych wybrańców, by wymusić
            by prowadzona tam działalność próbowała naprawic szkody,
            jakie wyrządzili kulturze poprzedni włodarze tego miejsca!

            Nie wiem, chyba raczej powinnismy sie cieszyc,
            że ktos chce w tym mieście inwestować i stąd,
            i płakać ,że mamy takich gospodarzy - co nie potrafią wycisnąć wiecej dla
            miasta!

            Moze Wałesa miał rację - rozdac to wszystko za złotówkę, sprywatyzować,
            rozgonic ten cały zarząd i rade miejska, bo po co oni?!
            Zostawić tylko kierowników do spraw i urzedasów, by nam mieszkańcom słuzyli!
            Ot, by z podatków czy innych opłat utrzymać czystość i porzadek!

            Przeciez do władz powinni sie pchać ludzie operatywni, inteligentni
            właśnie tacy Golemowie czy inni biznesmeni,
            a nie dupki, których właśnie Ci biznesmeni okręca dookoła palca.

            A może to dobrze, że ktoś miesza tymi urzędasami...
            ot cos wreszcie w tych XIII Muzach sie będzie działo!

            Może dobrze.... niech wszystko oddadza w rece biznesu!
            I niech wypieprzaja z tych urzedowych posadek na ogródki!

            • Gość: Antyknajak Moze Wałesa miał rację - rozdac to wszystko za zło IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.01.05, 13:29
              >Moze Wałesa miał rację - rozdac to wszystko za złotówkę, sprywatyzować,
              Oczywiście, że miał rację. Przeciwna była Unia Wolności z Kongresem Liberalno-
              Demokratycznym na czele oraz SLD; główni beneficjenci kapitalizmu politycznego
              w Polsce.
              • piotr33k2 Re: Moze Wałesa miał rację - rozdac to wszystko z 21.01.05, 13:43
                Gość portalu: Antyknajak napisał(a):

                > >Moze Wałesa miał rację - rozdac to wszystko za złotówkę, sprywatyzować,
                > Oczywiście, że miał rację. Przeciwna była Unia Wolności z Kongresem Liberalno-
                > Demokratycznym na czele oraz SLD; główni beneficjenci kapitalizmu
                politycznego
                > w Polsce.
                ciekawa teoria godna nie kogo innego jak antyknajaka
                • Gość: Antyknajak ciekawa teoria IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.01.05, 14:07
                  Gość portalu: Antyknajak napisał(a):
                  > >Moze Wałesa miał rację - rozdac to wszystko za złotówkę, sprywatyzować,
                  > Oczywiście, że miał rację. Przeciwna była Unia Wolności z Kongresem Liberalno-
                  > Demokratycznym na czele oraz SLD; główni beneficjenci kapitalizmu
                  politycznego
                  > w Polsce.
                  Piotr32:
                  ciekawa teoria godna nie kogo innego jak antyknajaka
                  ---
                  To nie jest teoria ale widoczny dla każdego mającego wzrok, uszy i ... - fakt.
                  Zresztą wielokrotnie powtarzany i uznany.
                  • piotr33k2 Re: ciekawa teoria 21.01.05, 14:11
                    gdyby nie ta unia wolności i ta namiastka którą pozwolono jej zrobić to dalej
                    bys tkwił w syfie na wzór ukraiński czy rumuński.
                    • Gość: Antyknajak Re: ciekawa teoria IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.01.05, 14:18
                      Uspokój się fanatyczny nerwusie. Po przeczytaniu na temat Twojej ulubionej i
                      kochanej Unii Wolności , złap 10 oddechów przy otwartym oknie, zrób 10
                      przysiadów, wypij kawę i .... dopiero odpowiadaj :-)
                      Gdyby nie częśc LPRu, PiS u też zapewne "gniłbym w syfie". Do czego zmierzasz ?
            • Gość: andreas w rekach urzedasów wszystko umiera! IP: 62.233.223.* 21.01.05, 13:51
              w rekach urzedasów wszystko umiera!
              dajmy to w ręce biznesmenów.
              Urzedas patrzy tylko za pensyjką i ogródkiem przy domku!
              Biznesmen nie pozwoli by obiekt w centrum miasta gnił i pleśniał!

              Biznesmen musi sie rozwijać.
              Urzedasowi, to wisi i powiewa, byle do emeryturki!

              Niech zyja biznesmeni...
              Oni zarobia i dadza zarobic ludziom!
              Urzędas predzej szczeźnie niźli cos wymysli,
              cos madrego dajacego zysk!

              Urzedasy na Biełoruś!
              • Gość: Antyknajak Re: w rekach urzedasów wszystko umiera! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.01.05, 14:04
                > Niech zyja biznesmeni...
                > Oni zarobia i dadza zarobic ludziom!
                > Urzędas predzej szczeźnie niźli cos wymysli,
                > cos madrego dajacego zysk!
                Głową, sercem i duszą popieram.
    • Gość: H2o Re: Afera z 13 Muzami IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.01.05, 13:35
      jesli wielcy bracia maja tyle kasy ,to możeby zbudowali jakis fajny basen,park
      wodny w Szczecinie, bo restauracji to juz chyba starczy;)
      • Gość: Antyknajak Fuj zysk! Już dawno mógł powstać taki kompleks IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.01.05, 13:38
        Oni i inni zbudują to co się opłaca. Co przynosi ten wstrętny , ohydny ...(fuj)
        zysk.
        Gdyby w tym mieście było z kim rozmawiać już dawno by powstał taki kompleks.
        • Gość: H2o Re: Fuj zysk! Już dawno mógł powstać taki komplek IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.01.05, 13:42
          też tak sądzę, bo przecież bariej opłaca sie wybudować kolejny hipermarket niz
          jeden porzadny obiekt sportowy,ale co tam mamy przecież WDS z karaluchami i
          szczurami,trzymac tak dalej!!!!o co chodzi -BASEN JEST:)
          • swantevit Re: Fuj zysk! Już dawno mógł powstać taki komplek 21.01.05, 13:44
            nie marudz malkontencie! Jak bylem na WDSie to plywal tam takze "rogalik". Moze
            jakies dziecko go zgubilo..?
    • student1 Re: Afera z 13 Muzami 21.01.05, 13:50
      i w dalszym ciagu brak jednoznacznych wypowiedzi czlonkow patii wystepujacych
      na forum w sprawie zasad prawidlowosci wydzierzawienia lokalu
      powtarzam
      nie jest naganne ze wydzierzawiono
      naganne jest ze wydzierzawiono z pominieciem procedur
      jestem ciekaw w jaki sposob zareaguja nasi radni
      no i nasz geniusz Szczecina
      pan Marian Jurczyk
      przeciez dyrektor Muz to jego pupil
      czas na uczciwosc to czas na
      jasne zasady jednakowe dla wszystkich
      jawnosc
      rozliczenie przekreciarzy
      no i czas na wykaz nieruchomosci gruntowych sprzedanych za czasow pana Mariana
      Jurczyka tak jak domaga sie pewna radna
      • piotr33k2 Re: Afera z 13 Muzami 21.01.05, 13:52
        podobno został dyscyplinarnie zwolniony?
        • Gość: lulu Re: Afera z 13 Muzami IP: *.szczecin.mm.pl 21.01.05, 18:45
          Ano został zwolniony. Dziś o 14 zaproszono go do UM i wręczono miłe pismo
          dotyczące m.in. odwołania (czyt. zwolniony dyscyplinarnie). Pani p.o dyrektora
          Łukcja Dziedzic - Król dostała nakaz zabezpieczenia wszelkich dokumentów, by
          ich nie wyniósł.
          • Gość: obserwator37 Re: Afera z 13 Muzami IP: *.arian.net.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 21.01.05, 20:56
            Po pierwsze w klubie powinien się znaleźć urzędnik z Urzędu Miejskiego z
            Wydział Kontroli i Audytu Wewnętrznego, aby wszystko zabezpieczyć. A nie ludzie
            z Klubu „13 Muz”. Pani z Łucja Dziedzic-Król tam pracowała i co nie widziała co
            się tam dzieje?
            Ale rozumiem, że urzędnicy w piątek nie pracują...
            Dyrektor Walknowski oszukał i podstępem wprowadził do klubu swoich ludzi.
            Wszędzie są jakieś przetargi, ogłoszenia konkurów. Gdzie był Zespół
            Konsultantów? Dlaczego Walknowski tak ważną sprawę nie przedstawił w Wydziale
            Kultury, czy w Komisji Kultury?

            „Dziwną umowę najmu "wykrył" dopiero wiceprezydent Jerzy Krawiec wśród
            dostarczonych mu dokumentów dotyczących różnych miejskich nieruchomości. Nie
            udało nam się ustalić, kto dał mu ją do podpisania. Gdyby nie wiceprezydencka
            czujność, sprawy być może nie dałoby się odkręcić. Ponieważ jednak podpisu nie
            ma, umowa z Padawą III nie jest wiążąca - tak uważają miejscy prawnicy.
            - Dyrektor placówki zostanie poinformowany, że przekroczył swoje kompetencje i
            zawarł umowę niezgodną z prawem - potwierdza Krawiec.”

            Przecież jest wewnętrzna korespondencja w urzędzie, można ustalić, kto
            dostarczył umowę do Krawca. Może sam Walknowski przyniósł umowę do podpisania,
            rzucając ją na biurko wiceprezydenta. Długo ją trzymał bo od 18 listopada.
            Wprowadził chłopców do klubu. Po co w takim razie ma Krawiec podpisywać umowę.
            Walknowski uważa się za szefa. I uważa, że umowa jest ważna!!! I będzie nadal
            dyrektorem na kolejne 5 lat. Tylko teraz Dyrektorem Centrum Rozrywkowego Padawa
            III.
            Widzimy ogłoszenie konkursu na nowego dyrektora. Dyrektor nie powinien
            podpisywać umowy aż do wyboru nowego dyrektora. A jeśli było to aż tak pilne
            powinien wszystko od początku wg procedur. Ogłoszenia publiczne przetargu na
            prowadzenie restauracji w Klubie „13 Muz”, bez tak radykalnych zmian jak
            wejście, generalnie do wszystkich reprezentacyjnych pomieszczeń.
            Od ponad roku wiadomo było, że Walknowski odchodzi. Człowiek takiego pokroju
            nigdy nie odpuści. Pamiętamy jego propozycje rzeźby tzw. „dwóch pijanych
            Marianów”. Bez komentarza knot. Dlaczego że tak długo trwały dyskusje nad tym.
            Szkoda było czasu. Artysta (?), robiący za darmo popiersie Marszałka. Zrzynając
            od innego artysty. Uczciwy co? Dyrektor Walknowski oszukał i kłamał. Proponuję
            aby Wydział Kontroli i Audytu Wewnętrznego sprawdził całą dokumentację klubu od
            początku jego dzialalności. Miłej pracy :)
      • Gość: andreas precz! IP: 62.233.223.* 21.01.05, 14:02
        precz z partyjniactwem!
        Co powiedzą członkowie partii?
        Walic tych dupków z partji i urzedasów!
        To zabiurkowce, które nic nie potrafia zrobic
        tylko medzic i medzic, a skutki jakie są kazdy widzi!
        Z gadania nic nie ma!

        Potrzeba nam ludzi aktywnych, którzy chca cos zrobic!
        Ozywic miejsca zdechłe.

        Wywalic tych pobieraczy pensyjek i innych gloryfikacji na bruk!
        Niech rządzi biznes niech ozywi Szczecin!

        Wiesz co Ci politycy czy inni urzedasy moga wymysleć?
        Nic bo nie potrafia mysleć, tylko szarpia się,
        jeden na drugiego plotkuja
        wymyslaja sobie i na siebie jakieś zarządzenia
        z tego nie ma nic dobrego
        tylko wiele złej krwii!

        Nawołuje do rewolucji!
        Niech wygra chęć działania
        niech sie wypowie operatywność
        Niech nastanie ruch w interesie i hossa!

        Precz z zasiedziałym biurokratyzmem i partyjniactwem!

        Kto mnie popiera niech tu wpisze!
        • piotr33k2 Re: precz! 21.01.05, 14:06
          masz cos z gryfa andreasie (bez obrazy, bez obrazy twoje i gryfa)
          • Gość: andreas taki tam manifest! IP: 62.233.223.* 21.01.05, 14:16
            bo mnie wkurzyło takie wyczekiwanie
            co powie ważny z jakiejs partii
            co powie jakis działkowiec
            co powie...
            Co zrobi ten czy tamyen?

            Oni, Ci urzedasy i ta cała partyjniactwość
            jest silna naszym dobre,
            odbierzmy im nasze, które przepijaja i rozkradaja
            na bankietach, rozmieniaja na koperty,
            lub po prostu niszczą!
            Obierzmy im, mozliwość szabrowania i szarogesienia,
            bycia waznym naszym dobre, czyms czego w życiu by sie nie dorobili!
            Dajmy to biznesowi, oni to ozywią!
            Oni wróca zycie do Szczecina!
            Oni uratuja nasze miasto!

            Może własnie niech powstaja restauracje i inne przybytki,
            niech tu przyjeżdżaja turysci,
            Szczecin kiedys żył siła marynarzy i rozrywek!
            To i biznes prawdziwi tu zjedzie!
            Nawet kasyno zdycha! Byłem puchy straszne!

            Co taki urzedas, partyjniak czy inny wymysla,
            jak oni potrafia tylko w dupe włazić!
            Wazeliniarze, którzy w zyciu nic nie zrobili!

            Powtarzam niech zyje operatywność, inteligencja
            po co kształcimy ludzi, jak u władzy mamy przygłupów!
            Gdzie sa Ci młodzi wykształceni, pełni energii?

            Pytam kto ich zabił!
            Uratujmy ich i siebie i to miast!
            • Gość: Antyknajak Re: WIELKI manifest! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.01.05, 14:23
              Obierzmy im, mozliwość szabrowania i szarogesienia,
              bycia waznym naszym dobre, czyms czego w życiu by sie nie dorobili!
              Dajmy to biznesowi, oni to ozywią!
              Oni wróca zycie do Szczecina!
              Oni uratuja nasze miasto!

              Może własnie niech powstaja restauracje i inne przybytki,
              niech tu przyjeżdżaja turysci,
              Szczecin kiedys żył siła marynarzy i rozrywek!
              To i biznes prawdziwi tu zjedzie!
              Nawet kasyno zdycha! Byłem puchy straszne!

              Co taki urzedas, partyjniak czy inny wymysla,
              jak oni potrafia tylko w dupe włazić!
              Wazeliniarze, którzy w zyciu nic nie zrobili!

              Powtarzam niech zyje operatywność, inteligencja
              po co kształcimy ludzi, jak u władzy mamy przygłupów!
              Gdzie sa Ci młodzi wykształceni, pełni energii?

              Pytam kto ich zabił!
              Uratujmy ich i siebie i to miast!
              • 0rhplus Re: WIELKI manifest! 21.01.05, 16:32
                TAK! TAK! TAK!
                Otwórzmy się na świat!
                Otwórzmy prawdziwe burdele!
                Nawet buredli porządnych w Szczecinie nie ma!
                Wszystko przez Działkowca!
                • Gość: andreas Re: WIELKI manifest! IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 21.01.05, 16:49
                  NIE NIE NIE
                  siedźmy na działce i patrzmy jak marchewka rośnie,
                  biedni, ale z wizja nigdy nie zrealizowaną,
                  ubodzy, ale z ideami
                  nie damy nic nikomu zrobic, szarpmy się,


                  Od czegos trzeba zacząc!
                  Ktos juz tu pisał kiedyś, że Szczecin był
                  jeszcze za czasów Niemieckich,
                  był miastem rekreacyjnym, a nie centrum przemysłowym!

                  Na razie nie mamy nic!
                  Ani inwestorów solidnych, ani dobrych burdeli...

                  Za co winic działkowca,
                  za image miasta....
                  za brak pomysłów...
                  za nieumiejetnośc poderwania ludzi do działania...
                  za wyzwolenie niemocy i bezradności....
                  za brak wizji....
                  Przywódca musi umiec dac ludziom nadzieję, dac wizje
                  lepszą, gorsza - jakąś!

                  Dzis w cenie jest głupota!
                • Gość: andreas Re: WIELKI manifest! IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 21.01.05, 17:19
                  Andrzej Poniedzielski, opowiada taka historyjke
                  o Władziu co siedział przy drodze i dłubał patykiem w ziemi,
                  zatrzymał sie samochód, wysiadł i zapytał kierowca,
                  moze jakos pomóc, podwieżć, na co Władziu tu tak czekasz?
                  Władziu spojrzał w dal bezkresna gdzieś i wyrzekł:
                  - Panie jak ja bym wiedział na co czekam, to bym tu nie czekał...


                  Tak jest z nami, na cos czekamy.
                  Nie wiemy na co?
                  Pewnie jak bysmy wiedzieli, to bysmy nie czekali!
                  Tak cos bysmy chcieli, ale nie wiemy co!

                  Pewnie zeby dobrze było, i tak czekamy, żeby lepiej było!
                  Czekamy, czekajmy...?
                  Nie mamy wyjscia, jak nie wiemy na co czekamy,
                  to tak bedziemy dłubac tym patykiem w tej ziemi
                  przy drodze po której śmigaja auta....

                  Trzeba spełniać marzenia!
                  Ale trzeba je mieć!!!!
              • Gość: Ożywczy 100% Szczecin! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.01.05, 17:40
                Gość portalu: Barman napisał(a):

                > Dwa tygodnie temu redakcja "Głosu Szczecińskiego" zaprosiła przedstawicieli
                > szczecińskich środowisk twórczych, władz miejskich i wojewódzkich, by
                > podyskutowali o tym, czy Klub 13 Muz jest potrzebny.
                >
                > Leszek Szopa: - W Muzach nie może być galerii sztuki współczesnej, bo brak tu
                > odpowiednich zabezpieczeń. Nowa galeria miała być zbudowana
                > na dziedzińcu Muz, był nawet projekt studentki architektury.
                >
                > Bohdan Walknowski: - Okazało się, że plac został sprzedany bez przetargu.
                > Nowy właściciel zaproponował, by miasto zapłaciło mu 700 tys. zł, to odda.
                > Jak może dochodzić do sprzedaży placu bez przetargu
                > w tak atrakcyjnym miejscu, gdzie metr kwadratowy jest najdroższy,
                > tego nie rozumiem.
                >
                > Wczoraj Gazeta ujawniła, że: "Bezpośrednim powodem decyzji [o zwolnieniu
                > Walknowskiego] było zatajenie faktu podpisania długoletniej umowy
                > na dzierżawę pomieszczeń Klubu.

                Gość portalu: Antyknajak napisał(a):
                > Dajmy to biznesowi, oni to ozywią!

                ozywią, ozywią ...
                Czy nie widzisz, że dzieje się to na naszych oczach?
                No chyba, że Twoim zdaniem, dostają to w ręce niewłaściwi biznesmeni?
    • Gość: włodek A gdzie te 13 Murzynów bo nie widze ?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.01.05, 16:43
      ..
    • Gość: wywiadowca Re Paweł Golema znajomy gangsterów i policjantów IP: *.chello.pl 21.01.05, 18:28
      Ciekawe czy Paweł jeździ na widzenia do swojego "obrońcy" , znanego
      gangstera "Oczki". Ponieważ do nas już nie przychodzi, chłopaki na komendzie
      trochę żałują. Dobre "źródło był". Dobrze, że ich lustracja nie obejmuje :}
      Choć z Pawła, oficerowie z SB mogą być dumni. Wyszedł na ludzi!
      • Gość: Oficer Re:wywiadowca IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.01.05, 18:37
        Zapomniałeś jeszcze dopisać nizino moralna, zakompleksiony biedaku, prostaku,
        że Golema jest żydem , nazywał się Golembaum a Ojciej był w SS.
    • ambrois Re: Afera z 13 Muzami 21.01.05, 20:34
      Ale pamiętajcie, że szefową klubu ma zostać Ewa Juchniewicz, fachowa siła
      partii.
      • Gość: obserwator37 Re: Afera z 13 Muzami IP: *.arian.net.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 21.01.05, 21:12
        Rozumiem ironie. To jest straszliwe, wszedzie tylko ludzie partii. Obserwujac
        Juchniewicz - to przeciez nikt. Pani tylko nadaje sie na rzecznika, popychana
        przez swoich kolegow z parii. Ale Dyrektor!! Juchniewicz to jakis absurd. Moze
        byc tylko rzecznikiem prasowym klubu 13 Muz ;))))
        • Gość: mirek Re: Afera z 13 Muzami IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.01.05, 22:32
          a co będzie robił dyrektor w lokalu który nie jest w jego władaniu, bo został
          prawie w całości wynajety. Ciekawe czy biuro dyrektora też zostało wynajęte?
          • Gość: karaiba Re: Afera z 13 Muzami IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.01.05, 15:11
            będzie brał pensję oczywiście. a co może robić innego, ktoś kto nigdy nie
            kierował żadnym klubem czy czyms podobnym.
    • Gość: Obserwator1 Re: Afera z 13 Muzami IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.01.05, 16:51
      Myślę, że cała ta awantura ma uspic sprawy kadrowe dotyczące wyłonienia
      następcy dyrektora Walknowskiego. Sadzę, że są to wewnetrzne rozgrywki w
      zarzadzie miasta, układaniem sie kto ma objąć posadkę i robienie dymu z niczego.
      mozna zadac pytanie? dlaczego dotychczasowy dzierżawca zrezygnował???
      Prawdopodobnie nie opłacało mu sie prowadzenie tam działalnosci
      gastronomicznej, sam tam czasem zajrzałem, po prostu pijacka melimna.
      Uwazam że to czy kontrakt podpisany przez walknowskiego był dobry czy zły,
      powinno ocenić kompetentne gremium "wyprane z negatywnych emocji" w aspekcie
      przywrócenia temu miejsca dawnej świetności!!! A to jak wszyscy sie
      domyslają/tylko ci ktorzy maja odrobinę rozumu/ wymaga niezbednych inwestycji i
      to nie małych, zatem konkluzja nasuwa sie sama , albo wydzierżawi sie ten obiek
      profesjonalistom, którzy zainwestują w obiekt określone pieniądze, albo będzie
      to pustostan jak dotychczas, lub wynajmie się go osobom, ktore nie inwestując
      nic, będą sie statrały "wycisnąć coś". Mysle ze P. Walknowski po prostu
      kierował sie optymalnym rozwiazaniem w sytuacji kiedy nie było innych,
      korzystniejszych rozwiązań, bo nie podejrzewam , że osoba z "nazwiskiem"
      narażałaby sie świadomie na sytuację jaka powstała - zarzucono niekompetencje
      i " coś??"! Poza tym zaznaczam, że jest w naszym mieście wiele afer w tym
      wielominionowych, procesów, zaniechania pozyskiwania funduszy, i moim zdaniem
      takie drobizagi są na rekę władzom miasta, gdzie mozna odwrocic uwagę od
      innych o wiele wazniejszych spraw. pozdrawiam interlokutorów. Obserwator
      • Gość: Blik67 Re: Afera z 13 Muzami IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.01.05, 17:53
        Gość portalu: Obserwator1 napisał(a):

        > Mysle ze P. Walknowski po prostu
        > kierował sie optymalnym rozwiazaniem w sytuacji kiedy nie było innych,

        Znając jego działania na stanowisku plastyka miejskiego z czasów PRL-u, jestem
        w stanie zgodzić się z tą opinią. Pan Bohdan zawsze umiał znajdować optymalne
        rozwiązania we współpracy z komitetem PZPR, bez względu na osobę pierwszego
        sekretarza KW. Niestety, teraz czasy się zmieniły i jest taki bałagan, że nie
        wiadomo z kim trzymać.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka