IP: *.xtra.pl 06.06.02, 08:14
ludzie gimn 18 byla 60 jest super,lekcje sa bardzo dobrze prowadzone bardzo
mile mam wspomnienia po tej szkole
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka