Gość: gimn18 IP: *.xtra.pl 06.06.02, 08:14 ludzie gimn 18 byla 60 jest super,lekcje sa bardzo dobrze prowadzone bardzo mile mam wspomnienia po tej szkole Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj