Dodaj do ulubionych

pada pada pada

IP: *.zchpolice.com 01.08.02, 14:37

ludzie w policach pada!!!!!!! i wiele o jak fajnie
nawet lekko gradzi
Obserwuj wątek
    • jottka Re: pada pada pada 01.08.02, 14:40
      a tu wczoraj i padało, i wiało, i grad był też. fajnie było, sukiennice już nie
      mają ani attyki, ani maszkaronów..
      • skuter70 Re: pada pada pada 01.08.02, 14:51
        jottka napisała:

        > a tu wczoraj i padało, i wiało, i grad był też. fajnie było, sukiennice już
        nie
        >
        > mają ani attyki, ani maszkaronów..

        ani reklam
        • jottka Re: pada pada pada 01.08.02, 14:54
          no nie, kawałki jeszcze zostały, a gdzieniegdzie to chyba i większa całość
          • Gość: mikolaj7 Re: pada pada pada IP: *.krakow.sdi.tpnet.pl 01.08.02, 14:57
            jottka napisała:

            > no nie, kawałki jeszcze zostały, a gdzieniegdzie to chyba i większa całość

            jeszcze jets reklama z drugiej strony sukiennic. ale
            wszystkie maja zdjac.... to decyzja prezydenta miasta w
            obliczu kryzysowej sytuacji....
    • skuter70 Re: pada pada pada 01.08.02, 14:47
      Gość portalu: franekkk napisał(a):

      >
      > ludzie w policach pada!!!!!!! i wiele o jak fajnie
      > nawet lekko gradzi

      po pierwsze nie pada tylko padało
      po drugie już wyschło
      po trzecie słońce nie zaszło nawet na moment
    • Gość: grogreg Re: pada pada pada IP: 212.160.165.* 01.08.02, 14:57
      Grad? Jaki grad?
      Kurde, ogorki mi poobija!
      • bbury ????? 01.08.02, 14:59
        Co ??? Police padają ??????



        :)))
        • Gość: JACEK Re: ????? IP: 64.9.159.* 01.08.02, 15:06
          bbury napisał:

          > Co ??? Police padają ??????
          >
          >
          >
          > :)))


          Ogorki z nieba padaja w Policach ??? Panie i Panowie, sprecyzowywujcie , ja nie rozumiem , ja taki
          wyaaalieenowaany !!!!



          ;-o
    • Gość: Gradus wypraszam sobie takie slownictwo!!! IP: *.eemagine.com 01.08.02, 15:03
      U Szfabow tez przed chwila padalo.
      Ale slowo "gradzi" to sobie wypraszam !!! ;)
    • Gość: ZetKa Re: pada pada pada IP: *.net.com / 3.111.148.* 01.08.02, 16:26
      > ludzie w policach pada!!!!!!! i wiele o jak fajnie
      > nawet lekko gradzi
      Szczesciarze. A w Lodzi nie dosc, ze od kilku dni gorac jakich malo, to jeszcze
      duszno, jakby mialo padac... Juz nawet gromy co chwila z jasnego nieba bija, a
      deszcu ciagle niet :<
    • Gość: kasssia Re: pada pada pada IP: *.vpk.bme.hu 01.08.02, 20:45
      czesc wawa
      jaka operacja,gdzie i kiedy
      nie moge dzwonic
      a sms to za malo
      powiedz mamaie ze wszystko w porzadku
      jutro jedziemy na stopa do pragi
      ale nie mow mamaie
      jak moja julcia
      napisz jeszcze dzis
      pa
    • Gość: kasssia Re: pada pada pada IP: *.vpk.bme.hu 01.08.02, 20:45
      czesc wawa
      jaka operacja,gdzie i kiedy
      nie moge dzwonic
      a sms to za malo
      powiedz mamaie ze wszystko w porzadku
      jutro jedziemy na stopa do pragi
      ale nie mow mamaie
      jak moja julcia
      napisz jeszcze dzis
      pa
      • Gość: JACEK Re: pada pada pada IP: 64.9.159.* 01.08.02, 20:47
        OK !!!!!
      • franekkk Re: pada pada pada 01.08.02, 23:32
        Gość portalu: kasssia napisała:

        > czesc wawa

        czesc :)))

        > jaka operacja,gdzie i kiedy

        nos na unii lub miala byc dzis bedzie przelom wrzesnia pazdziernika 3 godziny
        pod narkoza okropne

        > nie moge dzwonic
        > a sms to za malo

        zawsze cos

        > powiedz mamaie ze wszystko w porzadku

        ok

        > jutro jedziemy na stopa do pragi
        > ale nie mow mamaie

        ok :))))

        > jak moja julcia

        calkiem niezle lapa prawie zrosnieta oko narazie jak bylo
        znalazlem jej kawalera :))) 2 miesiace starszego
        z wygladu niezlu model
        a wogole to ona nie jest tylko twoja :))

        > napisz jeszcze dzis

        to pisze

        > pa

        pa
        • Gość: JACEK Re: pada pada pada IP: 64.9.159.* 02.08.02, 01:14
          franekkk napisał:

          > Gość portalu: kasssia napisała:
          >
          > > czesc wawa
          >
          > czesc :)))
          >
          > > jaka operacja,gdzie i kiedy
          >
          > nos na unii lub miala byc dzis bedzie przelom wrzesnia pazdziernika 3 godziny
          > pod narkoza okropne
          >
          > > nie moge dzwonic
          > > a sms to za malo
          >
          > zawsze cos
          >
          > > powiedz mamaie ze wszystko w porzadku
          >
          > ok
          >
          > > jutro jedziemy na stopa do pragi
          > > ale nie mow mamaie
          >
          > ok :))))
          >
          > > jak moja julcia
          >
          > calkiem niezle lapa prawie zrosnieta oko narazie jak bylo
          > znalazlem jej kawalera :))) 2 miesiace starszego
          > z wygladu niezlu model
          > a wogole to ona nie jest tylko twoja :))
          >
          > > napisz jeszcze dzis
          >
          > to pisze
          >
          > > pa
          >
          > pa


          Nie wiem franciu jak ciebie ale mnie korci by Mamie powiedziec o tej wycieczce do Pragi !!! Oj , korci,korci....chyba nie
          wytrzymam ;-o ....................


          oj ,chyba popuszcze....oj,oj



          MAMO,MAMO a ona to na stopa do Pragi pojechala , MAMO,MAMO , bog wie co sie moze przytrafic !!!!!! MAMO,MAMO
          !!!!!!!!!!!!!!!
    • Gość: kasssia Re: pada pada pada IP: *.vpk.bme.hu 02.08.02, 02:10
      ale jestem pijana
      pijemy wegierskie piwo
      i tanczymy z finami
      w przerwach
      chodzimy na 3 pietro na int
      ewa sie wyluzowala
      i caluje sie z maltanczykiem
      szok
      ja nie widze nic ciekawego
      ege sege dre
      gulas
      buraki
      si ja
      pozrowienia dla szanownego milego i jego uroczego kolegi
      • Gość: kasssia Re: pada pada pada IP: *.vpk.bme.hu 02.08.02, 02:15
        czy grzesiek dzwonil
        jak tak wylacz telefon
        pa
        • Gość: JACEK Re: pada pada pada IP: 64.9.159.* 02.08.02, 02:32
          Grzesiek sprzedal te kije o ktore byla cala ta klotnia, pani Zawadzka jest wsciekla i powiedziala ze jak Rysiek
          przyjedzie to zrobi porzadek . Tato juz skonczyl cale malowanie i tera gada ze zly kolor i ze ktos mu podlozyl zle
          kolory . Powiedzial ze jak Rysiek przyjedzie ,to kurna, zrobi porzadek!!! Mama w porzadku tylko narzeka na
          Kowalskiego ze patalach. Powiedziala ze jak Rysiek przyjedzie to zrobi porzadek. A u Niunki nowe meble, piekne i
          wreszcie wszyscy mozemy w niedziele usiasc, tylko ze kanapa na jednej stonie zostala porysowana przez Zbyszka,
          jak wnosil na gore. Niunka powiedziala ze jak Rysiek przyjedzie to na pewno zrobi porzadek !!!
          A u reszty, tak jak zwykle, po staremu, bez zmian . Wszyscy czekaja na Ryska !!!
          • franekkk Re: pada pada pada 02.08.02, 07:48
            Gość portalu: JACEK napisał:

            > Grzesiek sprzedal te kije o ktore byla cala ta klotnia, pani Zawadzka jest
            > wsci ekla i powiedziala ze jak Rysiek przyjedzie to zrobi porzadek . Tato juz
            > skonczyl cale malowanie i tera gada ze zly kolor i ze ktos mu podlozyl zle
            > kolory . Powiedzial ze jak Rysiek przyjedzie ,to kurna, zrobi porzadek!!!
            > Mama w porzadku tylko narzeka na Kowalskiego ze patalach. Powiedziala ze jak
            > Rysiek przyjedzie to zrobi porzadek. A u Niunki nowe meble, piekne i
            > wreszcie wszyscy mozemy w niedziele usiasc, tylko ze kanapa na jednej stonie
            > zostala porysowana przez Zbyszka, jak wnosil na gore. Niunka powiedziala ze
            > jak Rysiek przyjedzie to na pewno zrobi porzadek !!!
            > A u reszty, tak jak zwykle, po staremu, bez zmian . Wszyscy czekaja na Ryska

            kurcze jacek skad ty to wszystko wiesz????? dzieki
            a czekaj czekaj a moze wiesz co u krychy no tak dawno jej nie widzialem
            • Gość: JACEK Re: pada pada pada IP: 64.9.159.* 02.08.02, 14:25
              franekkk napisał:

              > Gość portalu: JACEK napisał:
              >
              > > Grzesiek sprzedal te kije o ktore byla cala ta klotnia, pani Zawadzka jest
              >
              > > wsci ekla i powiedziala ze jak Rysiek przyjedzie to zrobi porzadek . Tato
              > juz
              > > skonczyl cale malowanie i tera gada ze zly kolor i ze ktos mu podlozyl zl
              > e
              > > kolory . Powiedzial ze jak Rysiek przyjedzie ,to kurna, zrobi porzadek!!!
              >
              > > Mama w porzadku tylko narzeka na Kowalskiego ze patalach. Powiedziala ze j
              > ak
              > > Rysiek przyjedzie to zrobi porzadek. A u Niunki nowe meble, piekne i
              > > wreszcie wszyscy mozemy w niedziele usiasc, tylko ze kanapa na jednej ston
              > ie
              > > zostala porysowana przez Zbyszka, jak wnosil na gore. Niunka powiedziala z
              > e
              > > jak Rysiek przyjedzie to na pewno zrobi porzadek !!!
              > > A u reszty, tak jak zwykle, po staremu, bez zmian . Wszyscy czekaja na Rys
              > ka
              >
              > kurcze jacek skad ty to wszystko wiesz????? dzieki
              > a czekaj czekaj a moze wiesz co u krychy no tak dawno jej nie widzialem


              Wiem bo wiem , bo jestem osoba zorientowana !!!! Co do krychy to zapytaj Ryska, jak przyjedzie !! ;-)
              • Gość: megania2 Re: pada pada pada IP: 212.14.44.* 02.08.02, 14:47
                no i wreszcie znalazlam, kogos kto sie natychmiast orientuje we wszystkich
                waznych sprawach. Dzieki. szczerze sie usmialam. Czekam na Ryska ;)
            • Gość: JACEK Re: pada pada pada IP: 64.9.159.* 30.09.02, 19:57
              franekkk napisał:

              > Gość portalu: JACEK napisał:
              >
              > > Grzesiek sprzedal te kije o ktore byla cala ta klotnia, pani Zawadzka jest
              >
              > > wsci ekla i powiedziala ze jak Rysiek przyjedzie to zrobi porzadek . Tato
              > juz
              > > skonczyl cale malowanie i tera gada ze zly kolor i ze ktos mu podlozyl zl
              > e
              > > kolory . Powiedzial ze jak Rysiek przyjedzie ,to kurna, zrobi porzadek!!!
              >
              > > Mama w porzadku tylko narzeka na Kowalskiego ze patalach. Powiedziala ze j
              > ak
              > > Rysiek przyjedzie to zrobi porzadek. A u Niunki nowe meble, piekne i
              > > wreszcie wszyscy mozemy w niedziele usiasc, tylko ze kanapa na jednej ston
              > ie
              > > zostala porysowana przez Zbyszka, jak wnosil na gore. Niunka powiedziala z
              > e
              > > jak Rysiek przyjedzie to na pewno zrobi porzadek !!!
              > > A u reszty, tak jak zwykle, po staremu, bez zmian . Wszyscy czekaja na Rys
              > ka
              >
              > kurcze jacek skad ty to wszystko wiesz????? dzieki
              > a czekaj czekaj a moze wiesz co u krychy no tak dawno jej nie widzialem


              Ciekawe co sie z ta kassska stalo??

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka