Dodaj do ulubionych

Proszę Was o imię...

IP: *.teleton.pl 29.08.05, 13:51
dla mojego nowego aniołka. Dokonałam zakupu zaraz po zdanych egzaminach syna
i Waszej wspaniałej reakcji na mój wątek "dzisiaj mam dobry dzień". To był
impuls. Pomyślałam sobie, że skoro tyle wokół mnie jest dobrej energii i tyle
ludzi wspaniałych mniej lub bardziej znajomych :), skoro tak pięknie słońce
świci a i remont wreszcie dobiega końca ... Wisiał sobie wśród wielu innych w
sklepie i oczko do mnie filuternie puszczał, jak więc tu odmówić ?
Sylwetkę ma szczupłą i powiedzmy że nieco wydłużoną. Suknia oczywiście biała
do kostek,a na sukni kilka gwiazdek metalowych (typu nap). Pod szyjką
cieniutką i delikatną grzeczny kołnierzyk ze skóry.Rąsie to sznureczki
śmiesznie się merdające.Skrzydła jak na mikrą posturkę wyraźne i mocne, tak
aby nikt nie miał chyba wątpliwości kim jest ta delikatna postać. Skrzydła
więc są metalowe i spore, ozdobione niklowanymi kuleczkami. Najwyraźniej
jednak nie są dla aniołka zbytnim ciężarem ponieważ gałgankowa buźka jest
uśmiechnięta szeroko i łagodnie, tak jak na prawdziwego anioła
przystało.Uśmiech jest śliczną naiwną kreseczką jak w bajkach dla dzieci.
Taki jak lubię - najprostszy.Nad tą gałgankową główką oczywiście prawdziwa
aureola z drucików skręcona i "poprawiona" srebrną nicią, chyba dla powagi
pewnej i prestiżu :) No a włosy ! Cudo prawdziwe - piękne blod loczki, gęste,
do samej pupy, którą to oczywiście w domyśle tylko raczyłam umiejscowić.
Niewątpliwie jest to jednak dziwczyna, bo chociaż tzw atrybutów nie posiada
to te włosy przemawiają jednoznacznie za płcią piękną.
Aniołka kupiłam tak naprawdę i dzięki Wam i dla Was. Obiecuję go powiesić w
miejscu, gdzie najczęściej przebywam, czyli gdzieś między kuchnią a stołem
przy którym jadamy. Będę ją miała ciągle na oku a i ona mnie mam nadzieję.
Ściskam Was wszystkich mocno i czekam na propozycje :)
Obserwuj wątek
    • kakq Re: Proszę Was o imię... 29.08.05, 14:05
      witam i pozdrawiam .
      teraz do rzeczy ...co do imienia to może nadaj tej ,,anielicy" imię
      najpiekniejsze na świecie jakie jest dla Ciebie? może imie Twojej mamy lub babci
      która nauczyła Ciebie czegos wyjątkowego lub poprostu jakoś tak Ania czy Kasia
      albo Marysia, przecież to nie ważne Ten aniołek bedzie i tak wyjatkowy jak długio
      bedzie wisiał na scianie pomieszczenia w którym przebywasz najczesciej .
      PS. A może NASZKA bo to taka wspolna ANIELICA
    • kurde.felek Re: Proszę Was o imię... 29.08.05, 14:12
      Aniołek Spełnionych Nadziei ew. Aniolek od Pokonywania Barier
      • Gość: XXL Re: Proszę Was o imię... IP: 212.14.58.* 29.08.05, 14:15
        jak aniołek to może Łasztownia, bedzie adekwatnie bo ona ponoć zmatwychwstała:))
        Bez obrazy:))
        • ja_aska Re: Proszę Was o imię... 29.08.05, 14:41
          nie mam pomysłu. sama "diabelskie" mi się pchają.
          • Gość: zona pijaka Re: Proszę Was o imię... IP: *.icm.edu.pl / *.icm.edu.pl 29.08.05, 14:48
            Założe się że imię Dalma, pasowałoby jak ulał. Na dodatekt nikt na tym forum
            nie jet w stanie udowodnić, iż takie imię nie pasuje.
            • Gość: poloneZ Re: Proszę Was o imię... IP: 83.168.106.* 29.08.05, 17:13
              Może Dalejlama
            • Gość: Fugazi postaram się udowodnić IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.08.05, 17:32
              Jako, że imiona aniołów zazwyczaj kończą się na el (przykładowo Gabriel) nazwa twoja nie pasuje do imiona anielskiego. Także rodzina anielska jakby nie z tej bajki. No bo są Serafini ale Margarynów nie ma.
              C.b.d.o.

              Moja propozycja to Forumel z rodziny Forumofinów.
              Anioł opatrznościowy forumowiczek i forumowiczów.
              Strzeże beznadziejnych optymistów od zakusów złych i czarnych.
              Na dobrą drogę sprowadza „socjalistycznie wykolejonych”. XYZ ma podobnego i już mu lepiej.
              Ma też pod skrzydłami pokłady optymizmu co by pesymista przestał pesymić a dysklektyk sadzić byki.
              Nie pije i nie pali.
              Tak więc w sumie niezły z niego anioł.

              Pozdrawiam
              Fugazi


              • xyz-xyz ???? 12.09.05, 16:28
                Mam anioła???? Ho ho! Masz taaakiego plusa u mojej żony:)))))))))))) Jednak mój
                anioł z socjalizmu nie leczy. Za to robi dobre sałatki do grilla;)
                • Gość: wizytka Re: ???? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.09.05, 21:41
                  No proszę, jak miło słyszeć. Zawsze uważałam i uważam, że aniły sa blisko nas.
                  Wystarczy tylko spojrzeć w bok :)
    • kay36 Re: Proszę Was o imię... 29.08.05, 17:36
      Nazwij aniołkiem od dobrego dnia, czy chwili radości. nazwij jak czujesz, bo to
      jest twój aniołek i Twoja intuicja pomoże.
    • blackexit marian? 29.08.05, 17:41
      sezon na grzyby i anioly sie zaczal. pozdrawiam black
    • Gość: :) ReWizytko, IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.08.05, 23:25
      czytam opis aniołka i wiem o kim mówisz...To Marcjanna. Jak żywa. Na pewno ona.
      • Gość: wizytka Re: ReWizytko, IP: *.teleton.pl 30.08.05, 07:31
        Wczoraj myslałam o Barierce lub Forumce, ale Marcjanna mi się też podoba :).
        Jeszcze myślę i oswajam się. Może ktos jeszcze ?
        Marcjanna? hm ........
        • Gość: marian paździoch Re: ReWizytko, IP: 62.69.200.* 30.08.05, 07:44
          popatrz w kalendarz, kto miał(a) imieniny tego dnia w którym go kupiłaś.
          będzie miał urodziny i imieniny zarazem.

          mp
          • Gość: wizytka Re: ReWizytko, IP: *.teleton.pl 30.08.05, 09:33
            Luizy i Patrycji ... hm a ja zaczynam bawić się słowami. Może Przełamka :)
            • Gość: XXL Re: ReWizytko, IP: 212.14.58.* 30.08.05, 10:42
              a może Calineczka:)))
              • Gość: zona pijaka Re: ReWizytko, IP: *.icm.edu.pl / *.icm.edu.pl 30.08.05, 12:21
                Gość: Fugazi 29.08.2005 17:32 + odpowiedz
                No bo są Serafini ale Margarynów nie ma.
                C.b.d.o.

                No i co Fugazi tym C.b.d.o. udowodniłeś. Co było do okazania? Udowodniłeś
                jedno, że lesteś ztetryczałym osobnikiem. Zgadnij czemu?
                pozdrawia Zona pijaka c.n.u.
    • Gość: wizytka Re: Proszę Was o imię... IP: *.teleton.pl 01.09.05, 09:45
      Wszystkim zainteresowanym śpieszę donieść, że wczoraj, w późnych godzinach
      wieczornych została ochrzczona małą kroplą ginu (czyli tym co najbardziej
      lubię) Barierka Forumowicz. W dniu dzisiejszym zaś, niewątpliwie także w
      godzinach wieczornych z koszyczka na "przydasie" powędruje na ścianę przy
      stole, którego jeszcze nie ma :0 i zawiśnie mięszy kieliszkami do wina a moją
      kolekcją starych "mleczaków".
      Pozdrawiam wszystkich serdecznie
      • Gość: zona pijaka Re: Proszę Was o imię... IP: *.icm.edu.pl / *.icm.edu.pl 01.09.05, 09:59
        Jestes wizytko fetyszystką. Wierzysz w gusła, zabobony, horoskopy, fetysze.
        Ciekawe czy boisz sie i jesteś przygotowana na unicestwienie ostateczne czyli
        śmierć? I pamiętaj że od tego jest zaledwie krok do najgorszej odmiany
        fetyszyzmu - seksualnego. Polegającego na przyjemnosci w dotykaniu czesci
        ciała, odzienia kub przedmiotów - nalezących do ukochanego, acz zdradzającego
        cie patrnera.
        • Gość: wizytka Re: Proszę Was o imię... IP: *.teleton.pl 02.09.05, 09:45
          Powiem Ci żono, że chyba tak, chyba jestem fetyszystką.I pełno tych fetyszy w
          mem domu :) A to dzbanek po babci, a to stareńka łyżeczka do cukru,a to dwa
          małe,porcelitowe słonie,a to zdjęcie stare, a to Barierka, a to Marynia ...
          Czasami biorę coś w ręce i czuję ciepło i spokój.Myślę sobie wtedy ileż to razy
          ktos mi blisko brał to ręki, ileż to razy usmiechał się do tego usmiechu na
          galgankowej buzi,ilez to razy małe,pachnące buzie moich synów przytulały się do
          tego pluszaka, ile to razy babcia Helenka cukier tą łyżeczka nabierała ...
          Zauważam nawet pewne popadanie w uzależnienie co jak mniemam i Tobie,droga moja
          nie jest obce :)
          Co zaś tyczy się zdrady ... stosunek, że tak jednoznacznie się wyraże mam do
          niej luźny i szeroko pojęty i nietypową zapewne w tym względzie jestem
          fetyszystką. A części ciała uwielbiam dotykać, zaleznie od sposobności
          oczywiście. Czego i Tobie z całego serca życzę.
          PS Ha! A ja ostatnio także kanie na patelni miałam.No, miodek po prostu.
        • e.beata Re: Proszę Was o imię... 12.09.05, 22:06
          >I pamiętaj że od tego jest zaledwie krok do najgorszej odmiany
          fetyszyzmu - seksualnego. Polegającego na przyjemnosci w dotykaniu czesci
          ciała, odzienia kub przedmiotów - nalezących do ukochanego, acz zdradzającego
          cie patrnera.

          A jak nie zdradza to już nie jest fetyszyzm seksualny???

          Bo jak ja kocham to wprost uwielbiam dotykać, i ciałko, i przedmioty należące,
          i nawet koszule podczas prasowania ;-) no normalnie zapachowiec-dotykowiec
          jestem ;-)
          ... i czy sam fakt zdrady coś by zmienił? ;-))


      • Gość: Barka Mam już imię i nazwisko. Czekam na pesel. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.09.05, 14:45

        za to, że wydobyłaś mnie z zapomnienia
        za to, że mnie, zapomnianego podrzutka, ochrzciłaś
        za to, że na nowo tchnęłaś mi wiarę w człowiekaza
        za to, że tchnęłaś we mnie wirtualne życie na tym forum
        za to, że potrafisz wprowadzić do realnego świata często skrywane głęboko
        szlachetne ludzkie uczucia
        za to, że potrafisz chłodzić gorące głowy piszących na tym forum
        za to, że istniejesz na tym forum
        serdecznie Ci dziękuję i ofiarowuję Ci te kwiatki z mojego wirtualnego świata
        img291.imageshack.us/img291/7430/wizytka2005cd2514zd.jpg

        Barierka Forumowicz
        • Gość: wizytka Re: Mam już imię i nazwisko. Czekam na pesel. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.09.05, 16:57
          Piękne,dziękuję.
        • Gość: skarbek Re: Mam już imię i nazwisko. Czekam na pesel. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.09.05, 20:42
          i NIP. W tym kraju anioły też płacą podatki. Chyba, że są archaniołami.
          • Gość: wizytka Re: Mam już imię i nazwisko. Czekam na pesel. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.09.05, 20:45
            A jak awansuje się anioły ? :)
            • anika31 Anioly..... 01.09.05, 21:05
              Forumel..ładnie,
              Spoglądam na swojego aniolka, nie ma nazwy, chyba jej niepotrzebuje ani on ani
              ja. Jest 21.00 czwartek wieczór.....czas wyłączyć komputer i zająć się swoimi
              nie wirtualnymi Aniolkami....
              Tak mi sie nasunelo nie gniewajcie się.
              Dzięki Wizytka ....to był jest list (post)
              Pozdrawiam
              • Gość: wizytka Re: Anioly..... IP: *.teleton.pl 02.09.05, 07:43
                Moje niewirtualne to już praktycznie same sobą się zajmują :) A ja coraz
                częściej odnoszę wrażenie, że stoję odziana w biały mundurek i granatową czapkę
                z daszkiem na bardzo ruchliwym skrzyżowaniu. Ciągle rękoma wymachuję, aby
                kierunki właściwe pokazać, dmucham z całej siły w gwizdek, kręcę się w miejscu
                na wszystkie strony świata, a czasami nawet zmuszona jestem lewitować :) Jak
                narazie kraksy (odpukać) poważniejszej na moim skrzyżowaniu nie było. Co
                najwyżej małe stłuczki, bolesne otarcia i siniaki :)
    • the.bill1 Re: Proszę Was o imię... 03.09.05, 10:22
      może Mella lub Amiel
      Achiel ?
      • Gość: wizytka Re: Proszę Was o imię... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.09.05, 14:09
        Dzięki,ale jak już pisałam wcześniej, mój aniołek został juz ochrzczony i nosi
        imię - Barierka nazwisko - Forumowicz. Jest aniołem od lamania barier tych
        niższych jak i bardzo wysokich :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka