etaxi 30.08.02, 13:57 czy ktoś wie kiedy wraca Pan Sudakow z urlopu ?? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
laura74 Re: kiedy wraca z-ca z urlopu ??? 30.08.02, 13:59 etaxi napisał: > czy ktoś wie kiedy wraca Pan Sudakow z urlopu ?? > Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: JACEK Re: kiedy wraca z-ca z urlopu ??? IP: 64.9.159.* 30.08.02, 14:04 Dostalem email od zastepcy !!! Niestety zostal nasz zastepca przeniesiony do Poznania i zacznie tam prace w przyszly piatek !!!!!!! zart,zart!!!! wraca z urlopu trzeciego albo szostego wrzesnia !!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
etaxi pierwszy kwietnia już minął, co jest grane ??? 30.08.02, 14:11 Gość portalu: JACEK napisał(a): > Dostalem email od zastepcy !!! Niestety zostal nasz zastepca przeniesiony do P > oznania i zacznie tam prace w > przyszly piatek !!!!!!! > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > zart,zart!!!! wraca z urlopu trzeciego albo szostego wrzesnia !!!!!! dopiero przy odpowiedzi zobaczyłem o tym pierwszym kwietnia dnia 30 sierpnia 2002roku. No Jacek udało Ci się. ************************ >>> wybaczam i się bardzo cieszę, że jest u nas. Odpowiedz Link Zgłoś
bbury VETO 30.08.02, 14:19 JACKU !!! Łobuzie - już myślałem że to kara/NAGRODA ZA TWOJĄ KARTĘ ROWEROWĄ. ZABRALI BY NAM CZŁOWIEKA KTÓRY WPROWADZA ODROBINĘ ELASTYCZNOSCI DO TAK SKOSYTNIAŁEJ INSTYTUCJI JAK pOLICJA ???? VETO !!! :))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: JACEK Sudakow nasz!!!!! IP: 64.9.159.* 30.08.02, 14:30 Ok ok, przepraszam za maly zarcik!!!! alem siem obsmial!!!!! Hey wszyscy wiemy ze Sudakowa nie oddamy i ze jest nasz i tyle!!!!! Ja to bym mu nawet wakacje ukrocil by wiecej na forum pisal !!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
jottka Re: Sudakow nasz!!!!! 30.08.02, 15:56 pan zastępca powinien ci odebrac kartę za próby skrócenia mu urlopu - to się własnie nazywa rękę pańską kąsać :))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: JACEK Re: Sudakow nasz!!!!! IP: 64.9.159.* 30.08.02, 16:07 Ale ta chec skrocenia zastepcowego urlopu to z tesknicy sokolicy com mniem obleciala!!!! ;-))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
jottka Re: Sudakow nasz!!!!! 30.08.02, 16:14 to wsiadaj na rower i pędź legalnie, z kartą w zębach na poszukiwania zastępcy :)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zastępca Re: kiedy wraca z-ca z urlopu ??? IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 30.08.02, 22:56 Panie Jacku jaki Poznań. Do pracy wracam 4 września i na początku postaram się wprowadzić kilka ciekawostek na naszej stronie internetowej. www.kmp.szczecin.pl/ czekam na propozycje ( co powinno znajdować się na stronie szczecińskiej drogówki) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: JACEK Re: kiedy wraca z-ca z urlopu ??? IP: 64.9.159.* 31.08.02, 17:34 Gość portalu: Zastępca napisał(a): > Panie Jacku jaki Poznań. Do pracy wracam 4 września i na początku postaram się > wprowadzić kilka ciekawostek na naszej stronie internetowej. > <a href="http://www.kmp.szczecin.pl/"target="_blank">www.kmp.szczecin.pl/</a> c > zekam na propozycje ( co powinno znajdować się na > stronie szczecińskiej drogówki) He he he Panie zastepca!!! Pan tez sie nabral he he he , prosze przeczytac moj post o tym Poznaniu raz jeszcze , tam na samym dole jest wyjasnienie !!!! Taki zart !!!! Wszyscy sie cieszymy z Panskiego powrotu z wakacji !!!! Mam nadzieje ze byly udane i ma pan wiele energii do uczenia wszystkich " fujar" za kierownica , zdrowego rozsadku !!!! ;-)))))))))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
etaxi No ! na koniec wakacji / udało się Jackowi 31.08.02, 21:53 Gość portalu: Zastępca napisał(a): > Panie Jacku jaki Poznań. Do pracy wracam 4 września jak by nie było to udał mu się żart. a przy okazji ruchu drogowego ? dlaczego skrzyżowanie krasińskiego z niemierzyńską przerabiają w poniedziałek ( nowy rok szkolny, wiele dodatkowych pojazdów ). Jak by to było fajnie w niedziele zacząć poznawać to skrzyżowanie ( dużo mniejszy ruch a i fama by się rozeszła ). Swoją drogą będziemy uważnie się przypatrywać tej zmianie, czy wiadomo o której godzinie w poniedziałek ta zmiana organizacji ruchu ma przypadać ? to taka krzyżówka na koniec urlopu. ;))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Paweł WRACA 4 września IP: 212.244.133.* 30.08.02, 16:54 Grzegorz Sudakow wraca 4 września. Kazał wszystkich pozdrowić i życzyć szerokiej drogi podczas powrotów. Wypoczywa u rodziny i czuje się dobrze.Czeka na pytanie i po powrocie bierze się do pracy. Pozdrawiam Paweł Ż. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: JACEK Re: WRACA 4 września IP: 64.9.159.* 30.08.02, 17:07 Bbury pisal ze nasz zastepca wew radio ogolnopolskim wystepowal!!! Moze jeszcze nasz zastepca bedzie mial wew telewizorni swoj show typu : WUJEK DOBRA RADA!!!!!! ;-)))))))) Wszyscy sie cieszymy z powrotu zastepcy!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
bbury Re: WRACA 4 września 02.09.02, 10:59 Może by tak miejsce gdzie można wpisywać numery radiowozów poruszjacych się po mieście ponad 100 (i to bez sygnału - bynajmniej :) oj dużo jest takich. Sam czasami za takiego się podłączam bo wszyscy mu z drogi zjeżdżają a i on chyba wie gdzie "radarowcy" się czają. Ale mówiąc serio - ten problem w naszym mieście istnienje ! Odpowiedz Link Zgłoś