Dodaj do ulubionych

kiedy wraca z-ca z urlopu ???

30.08.02, 13:57
czy ktoś wie kiedy wraca Pan Sudakow z urlopu ??
Obserwuj wątek
    • laura74 Re: kiedy wraca z-ca z urlopu ??? 30.08.02, 13:59
      etaxi napisał:

      > czy ktoś wie kiedy wraca Pan Sudakow z urlopu ??
      >
      • etaxi Re: kiedy wraca z-ca z urlopu ??? 30.08.02, 14:00
        dziękuje !
        • Gość: JACEK Re: kiedy wraca z-ca z urlopu ??? IP: 64.9.159.* 30.08.02, 14:04
          Dostalem email od zastepcy !!! Niestety zostal nasz zastepca przeniesiony do Poznania i zacznie tam prace w
          przyszly piatek !!!!!!!





























          zart,zart!!!! wraca z urlopu trzeciego albo szostego wrzesnia !!!!!!
          • etaxi pierwszy kwietnia już minął, co jest grane ??? 30.08.02, 14:11
            Gość portalu: JACEK napisał(a):

            > Dostalem email od zastepcy !!! Niestety zostal nasz zastepca przeniesiony
            do P
            > oznania i zacznie tam prace w
            > przyszly piatek !!!!!!!

            >
            >
            >
            >
            >
            >
            >
            >
            >
            >
            >
            >
            >
            >
            >
            >
            >
            >
            >
            >
            >
            >
            >
            >
            > zart,zart!!!! wraca z urlopu trzeciego albo szostego wrzesnia !!!!!!

            dopiero przy odpowiedzi zobaczyłem o tym pierwszym kwietnia dnia 30 sierpnia
            2002roku.


            No Jacek udało Ci się.

            ************************ >>> wybaczam i się bardzo cieszę, że jest u nas.
          • bbury VETO 30.08.02, 14:19
            JACKU !!! Łobuzie - już myślałem że to kara/NAGRODA ZA TWOJĄ KARTĘ ROWEROWĄ.
            ZABRALI BY NAM CZŁOWIEKA KTÓRY WPROWADZA ODROBINĘ ELASTYCZNOSCI DO TAK
            SKOSYTNIAŁEJ INSTYTUCJI JAK pOLICJA ????

            VETO !!!





            :)))
            • Gość: JACEK Sudakow nasz!!!!! IP: 64.9.159.* 30.08.02, 14:30
              Ok ok, przepraszam za maly zarcik!!!! alem siem obsmial!!!!!

              Hey wszyscy wiemy ze Sudakowa nie oddamy i ze jest nasz i tyle!!!!! Ja to bym mu nawet wakacje ukrocil by wiecej
              na forum pisal !!!!!
              • jottka Re: Sudakow nasz!!!!! 30.08.02, 15:56
                pan zastępca powinien ci odebrac kartę za próby skrócenia mu urlopu - to się
                własnie nazywa rękę pańską kąsać :)))
                • Gość: JACEK Re: Sudakow nasz!!!!! IP: 64.9.159.* 30.08.02, 16:07
                  Ale ta chec skrocenia zastepcowego urlopu to z tesknicy sokolicy com mniem obleciala!!!! ;-)))))))
                  • jottka Re: Sudakow nasz!!!!! 30.08.02, 16:14
                    to wsiadaj na rower i pędź legalnie, z kartą w zębach na poszukiwania
                    zastępcy :))
          • Gość: Zastępca Re: kiedy wraca z-ca z urlopu ??? IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 30.08.02, 22:56
            Panie Jacku jaki Poznań. Do pracy wracam 4 września i na początku postaram się
            wprowadzić kilka ciekawostek na naszej stronie internetowej.
            www.kmp.szczecin.pl/ czekam na propozycje ( co powinno znajdować się na
            stronie szczecińskiej drogówki)
            • Gość: JACEK Re: kiedy wraca z-ca z urlopu ??? IP: 64.9.159.* 31.08.02, 17:34
              Gość portalu: Zastępca napisał(a):

              > Panie Jacku jaki Poznań. Do pracy wracam 4 września i na początku postaram się
              > wprowadzić kilka ciekawostek na naszej stronie internetowej.
              > <a href="http://www.kmp.szczecin.pl/"target="_blank">www.kmp.szczecin.pl/</a> c
              > zekam na propozycje ( co powinno znajdować się na
              > stronie szczecińskiej drogówki)


              He he he Panie zastepca!!! Pan tez sie nabral he he he , prosze przeczytac moj post o tym Poznaniu raz jeszcze , tam
              na samym dole jest wyjasnienie !!!! Taki zart !!!! Wszyscy sie cieszymy z Panskiego powrotu z wakacji !!!! Mam
              nadzieje ze byly udane i ma pan wiele energii do uczenia wszystkich " fujar" za kierownica , zdrowego rozsadku !!!!

              ;-))))))))))))))))
            • etaxi No ! na koniec wakacji / udało się Jackowi 31.08.02, 21:53
              Gość portalu: Zastępca napisał(a):

              > Panie Jacku jaki Poznań. Do pracy wracam 4 września

              jak by nie było to udał mu się żart.

              a przy okazji ruchu drogowego ? dlaczego skrzyżowanie krasińskiego z
              niemierzyńską przerabiają w poniedziałek ( nowy rok szkolny, wiele dodatkowych
              pojazdów ). Jak by to było fajnie w niedziele zacząć poznawać to skrzyżowanie
              ( dużo mniejszy ruch a i fama by się rozeszła ).

              Swoją drogą będziemy uważnie się przypatrywać tej zmianie,
              czy wiadomo o której godzinie w poniedziałek ta zmiana organizacji ruchu ma
              przypadać ?
              to taka krzyżówka na koniec urlopu. ;)))
    • Gość: Paweł WRACA 4 września IP: 212.244.133.* 30.08.02, 16:54
      Grzegorz Sudakow wraca 4 września. Kazał wszystkich pozdrowić i życzyć
      szerokiej drogi podczas powrotów. Wypoczywa u rodziny i czuje się dobrze.Czeka
      na pytanie i po powrocie bierze się do pracy. Pozdrawiam Paweł Ż.
      • Gość: JACEK Re: WRACA 4 września IP: 64.9.159.* 30.08.02, 17:07
        Bbury pisal ze nasz zastepca wew radio ogolnopolskim wystepowal!!! Moze jeszcze nasz zastepca bedzie mial
        wew telewizorni swoj show typu : WUJEK DOBRA RADA!!!!!! ;-))))))))

        Wszyscy sie cieszymy z powrotu zastepcy!!!!
        • bbury Re: WRACA 4 września 02.09.02, 10:59
          Może by tak miejsce gdzie można wpisywać numery radiowozów poruszjacych się po
          mieście ponad 100 (i to bez sygnału - bynajmniej :)

          oj dużo jest takich. Sam czasami za takiego się podłączam bo wszyscy mu z drogi
          zjeżdżają a i on chyba wie gdzie "radarowcy" się czają.

          Ale mówiąc serio - ten problem w naszym mieście istnienje !
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka