Dodaj do ulubionych

Kotwas, Wieczorek, Stanek

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.08.06, 16:58
Zaciekawił mnie stary wątek, w którym czytamy:

Gość: Lucyna 30.09.05, 21:29 zarchiwizowany
Kotwas, Darek Wieczorek I Stanek to jedna mafia działająca w turystyce i
w "paszportówce "
forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=70&w=29756794&v=2&s=0
Czy ktoś z Was może rozwinąć ten temat?
Obserwuj wątek
    • Gość: tow. miśkiewicz Re: Kotwas, Wieczorek, Stanek IP: *.chello.pl 16.08.06, 23:06
      kotwas przejal podobno nazwisko po zonie, sam nazywal sie ..... kitajec
      • Gość: Kosmatka Co bezskutecznie chcesz rozwinąc wątek??? IP: *.chello.pl 16.08.06, 23:23
        Już drugi raz w ostatnim czasie nadajesz wątek i nikt go nie rusza...heheh
      • Gość: randalf Re: Kotwas, Wieczorek, Stanek IP: *.chello.pl 16.08.06, 23:24
        Czy one te wszystkie są z SB, bo Słyszałem ,że Kotwasa ujawnili ale jego
        przyjacielowi H.Sawce to nie przeszkadza jak stwierdził.
        • Gość: Menel Re: Kotwas, Wieczorek, Stanek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.08.06, 00:03
          A komu w Gazecie przeszkadzają byli agenci i kłamcy lustracyjni?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka