Gość: Ciekawska
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
11.08.06, 16:58
Zaciekawił mnie stary wątek, w którym czytamy:
Gość: Lucyna 30.09.05, 21:29 zarchiwizowany
Kotwas, Darek Wieczorek I Stanek to jedna mafia działająca w turystyce i
w "paszportówce "
forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=70&w=29756794&v=2&s=0
Czy ktoś z Was może rozwinąć ten temat?