Gość: jarzab IP: 213.155.190.* 24.02.03, 00:49 AZS najlepszy jest.Oby tak grali aż do finału.A potem w Ekstraklasie!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: BRUTAL Duszan wróć!!!! IP: *.koszalin.sdi.tpnet.pl 24.02.03, 11:09 Życzę im z całego serca żeby awansowali do ekstraklasy, ale z takim rozgrywającym jak Robert Klocek może to okazać się nie możliwe.Koleś zupełnie nie ma wyczucia tempa gry nie wie kiedy przyśpieszyć a kiedy zwolnić (generalnie to ciągle zwalnia grę!). W meczu z Chorzowem koleś nie mógł sobie poradzić z drugim rozgrywającym Alby, który go woził jak chciał i gdyby nie Andrzej Karaś,który przypomniał sobie że potrafi grać w koszykówkę to mogłoby się to wszystko skończyć jak w pierwszym meczu w K-linie. Duże brawa dla Tomka Briegmanna mam nadzieję,że rozwali PAKMET. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Smokaz Re: AZS Koszalin - Alba Chorzów 109:89 IP: *.koszalin.sdi.tpnet.pl 27.02.03, 18:17 AZS!!!gratulace;] Ladny mecz!!!zobaczymy jak dale!!! POWODZENIA!!! Odpowiedz Link Zgłoś