Dodaj do ulubionych

AZS Koszalin - Alba Chorzów 109:89

IP: 213.155.190.* 24.02.03, 00:49
AZS najlepszy jest.Oby tak grali aż do finału.A potem w
Ekstraklasie!!!
Obserwuj wątek
    • Gość: BRUTAL Duszan wróć!!!! IP: *.koszalin.sdi.tpnet.pl 24.02.03, 11:09
      Życzę im z całego serca żeby awansowali do ekstraklasy, ale z
      takim rozgrywającym jak Robert Klocek może to okazać się nie
      możliwe.Koleś zupełnie nie ma wyczucia tempa gry nie wie kiedy
      przyśpieszyć a kiedy zwolnić (generalnie to ciągle zwalnia
      grę!). W meczu z Chorzowem koleś nie mógł sobie poradzić z
      drugim rozgrywającym Alby, który go woził jak chciał i gdyby
      nie Andrzej Karaś,który przypomniał sobie że potrafi grać w
      koszykówkę to mogłoby się to wszystko skończyć jak w pierwszym
      meczu w K-linie. Duże brawa dla Tomka Briegmanna mam
      nadzieję,że rozwali PAKMET.
    • Gość: Smokaz Re: AZS Koszalin - Alba Chorzów 109:89 IP: *.koszalin.sdi.tpnet.pl 27.02.03, 18:17
      AZS!!!gratulace;] Ladny mecz!!!zobaczymy jak dale!!!
      POWODZENIA!!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka