Dodaj do ulubionych

Po programie TERAZ MY - mocno było

26.09.06, 23:11
Oglądaliście?

-------------------------------------------------------
Każda akcja wywołuje co najmniej równy i skierowany przeciw niej krytycyzm
Obserwuj wątek
    • Gość: ee Re: Po programie TERAZ MY - mocno było IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.09.06, 23:16
      Nie. A co było?
      • korfi Re: Po programie TERAZ MY - mocno było 26.09.06, 23:21
        Nagrania z ukrytej kamery i mikrofonów jak Lipiński i Mojzesowicz namawiali
        Beger do odejścia z Samejbrony. O 23.30 w TVN24 ma byc o tym. Niezłe bagno (tak
        jak myslałem).

        -------------------------------------------------------
        Każda akcja wywołuje co najmniej równy i skierowany przeciw niej krytycyzm
        • beatrix13 Re: Po programie TERAZ MY - mocno było 26.09.06, 23:24
          symptomy choroby były wcześniej widoczne,
          mali,nie tylko wzrostem sfrustrowani ludzie z parciem na TKM jak nikt dotad w
          naszej historii,
          u nas mają swoją kandydatkę na urząd prezydenta miasta,
          PiS i Opus Dei ja popiera,pamiętajcie
    • kotbehemot6 Re: Po programie TERAZ MY - mocno było 26.09.06, 23:20
      no to wszystkie pisuary z podwiniętymi ogonami do nory.....Prawo i sprawiedliwość-wstyd i żenda :(((
      • Gość: INKA Re: Po programie TERAZ MY - mocno było IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.09.06, 23:22
        Król jest nagi, a nie ma się czym pochwalić , fe!
        • Gość: Miśka Re: Po programie TERAZ MY - mocno było IP: 195.136.249.* 26.09.06, 23:25
          oglądałam i szlag mnie trafił -bez komentarza!!
        • keinepanik Re: Po programie TERAZ MY - mocno było 26.09.06, 23:27
          nie chciałbym być w skórze begerowej zagrała nieczysto, smiać mi sie chciało z komorowskiego jak się wzdragał i moralizował przecież on jest lepszym cwaniakiem niż cała ta reszta. ale będzie jeszcze wesoło. metody ubeckie w obronie ubeckiego układu i wojna gotowa. ciekawy jestem ruchu premiera!
          • Gość: kotbehemot6 Re: Po programie TERAZ MY - mocno było IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.09.06, 23:29
            Ciebie to już chybo vałkiem ptasia choroba zmogła :(((
    • blackexit moralna rewolucja 26.09.06, 23:25
      w wykonaniu panow z pisu na zywo piekne show. ale to nie jest nic niezwyklego.
      przypomne tylko ze kilka dni temu pan brudzinski zdaje sie sekretarz generalny
      pisu i lokalny baron tej parti powiedzial ze pan kazik od przepustek z zch
      police nadaje sie do zarzadu portu szczecin-swinoujscie bo w policach tez jest
      port. dno i degrengolada z wartociami w kartolflanych gembach. pozdrawiam black
      • absztyfikant Re: moralna rewolucja 27.09.06, 02:20
        Blackexit odzywa sie ostatnio rzadko, ale za kazdym razem trafia w sedno.
        • xyz-xyz Re: moralna rewolucja 27.09.06, 08:05
          Szkoda, że poniewczasie...
          • gniewko_syn_rybaka Re: moralna rewolucja 27.09.06, 09:50
            Taa, powinna miec miejsce juz w 1990r.

            xyz-xyz napisał:

            > Szkoda, że poniewczasie...
        • zona.pijaka Re: moralna rewolucja 27.09.06, 08:57
          Pewnie Absztyf dostałeś wytrysk gramatyczny od tego sedna, a zwłaszcza jego
          smaczku: "w kartolflanych gembach".
          • absztyfikant Re: moralna rewolucja 27.09.06, 16:42
            Miriam.....:)))))
    • vicek113 Re: Po programie TERAZ MY - mocno było 26.09.06, 23:28
      ...tu nie może być miejsca na żarty i pośmiehujki...
      milczeć i myśleć,myśleć i milczeć.....
      Quo vadis Polsko, Quo vadis!!!
    • Gość: tułacz Re: Po programie TERAZ MY - mocno było IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.09.06, 23:29
      aj waj!
    • Gość: andreas kurde nie ogladałem! Alem stratny! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.09.06, 23:37
      szkoda, ze telewoizji nie ogladam w ogóle...
      czasami załuje, teraz żałuje!

      Chyba na ten czas podłacze to pudło...
      na czas wyborów!
      • Gość: Miśka Re: kurde nie ogladałem! Alem stratny! IP: 195.136.249.* 26.09.06, 23:40
        Andre, jutro w południe na stronie internetowej programu "Teraz My " będą do
        posłuchania te nagrania :)
    • Gość: Wykształciuch Re: Po programie TERAZ MY - mocno było IP: *.globalconnect.pl 26.09.06, 23:51
      Ale pan Ziobro będzie miał dużo pracy.Musi wykryć, kto ich przysłał, kto jest
      przywódcą tego układu korupcyjnego. Prawo? Sprawiedliwość?
    • piotr33k2 Re: Po programie TERAZ MY - mocno było 26.09.06, 23:53
      chyba juz nikt nie ma najmniejszych wątpliwości co sobą politycznie
      reprezentuja kaczynscy i ich ludzie ,fałsz ,obłuda ,intrygi kłamstwa czyli po
      prostu sk... ,tak było juz podczas kampani wyborczej kiedy to swojego niby
      przyszłego koalicjanta(po) zmieszali z błotem ,to co było w tym programie
      ujawnione nadaje sie od razu do trybunału stanu .
    • Gość: as Re: teraz przy wyborach może być 20 % i może IP: 195.136.49.* 27.09.06, 00:02
      rządzić przypadek dobrze że najpierw samorządowe to co lubińska chyba pakuje
      zabiera zabawki dobrze że pis nie poparł Krzystka.
      • Gość: Xenon czy tu są sami debile? IP: *.chello.pl 27.09.06, 00:21
        ktoś oglądał ten film ze zrozumieniem textu?
        Jak wół było że premier się nie godzi na stołki dla Begerowej
        • korfi Re: czy tu są sami debile? 27.09.06, 00:24
          To pewnie jutro się oburzy i Lipińskiego z Mojzesowiczem wyrzuci z PiSu.

          -------------------------------------------------------
          Każda akcja wywołuje co najmniej równy i skierowany przeciw niej krytycyzm
          • beatrix13 nagranie 27.09.06, 00:28
            wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,3646253.html
          • beatrix13 Re: czy tu są sami debile? 27.09.06, 00:56
            korfi napisał:

            > To pewnie jutro się oburzy i Lipińskiego z Mojzesowiczem wyrzuci z PiSu.
            >
            > -------------------------------------------------------
            tak jak Kursiego,a potem znowu nieoburzony przyjmie
        • Gość: Nie debile Re: czy tu są sami debile? IP: *.globalconnect.pl 27.09.06, 00:53
          Nie godzi się natychmiast, ale po kilku tygodniach tak. Natychmiast to byłby
          handel, a po tygodniach to już nie handel.
    • Gość: Szczecinianin Re: Po programie TERAZ MY - mocno było IP: *.iscnet.pl 27.09.06, 00:27
      Juz czas najwyzszy zeby skonczyc z kaczyzmem IV RP. Brawo stacji TVN pokazujace
      prawidzwe oblicze PISowskiego kaczyzmu !!!!
    • Gość: Xenon "absolutnie niemożliwe" IP: *.chello.pl 27.09.06, 01:15
      poniższy text dla forumowych prostaczków

      wiadomosci.onet.pl/1409307,11,item.html
      Lipiński: To łajdactwo
      Jako "łajdactwo" określił Adam Lipiński prowokację z udziałem Renaty Beger. W programie "Teraz my" w telewizji TVN wyemitowano nagranie, w którym Lipiński proponuje Beger stanowisko w ministerstwie rolnictwa w zamian za przejście do PiS.
      "Premier nie wiedział o formie tych rozmów. Poinformowałem premiera o oczekiwaniach Renaty Beger" - powiedział Lipiński na antenie TVN24. Premier miał odpowiedzieć, że spełnienie tych oczekiwań jest "absolutnie niemożliwe".
      • Gość: prostak Re: "absolutnie niemożliwe" IP: *.system.szczecin.pl 27.09.06, 02:03
        Xenon - cokolwiek napiszesz nie zmieni zapisu i obrazu który ujawnił obrzydliwą
        hipokryzję takich ludzi jak Lipiński.
        W tym zapisie jest wszystko i nic nie usprawiedliwi J.Kaczyńskiego. On
        odpowiada za współpracowników do specjalnych zadań.

        w twoim przypadku xenon 'prostak' brzmi dumnie.
        • Gość: 321 Re: "absolutnie niemożliwe" IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.09.06, 02:21
          to było straszne, okropne,przerazające ... nie tracmy wiary w demokrację ! Bandy łysoli tylko na to czekają ! BĘDĄ WYBORY - SZANUJMY SWOJE KARTKI ! I JESZCZE JEDNO - PO TO TEŻ PRAWICA ! TE SAME KORZENIE TEN SAM STYROPIAN !
    • absztyfikant Re: Po programie TERAZ MY - mocno było 27.09.06, 03:28
      Kaczystowska junta pokazala swoja prawdziwa twarz - afera Rywina sie chowa. Tam
      wyslannikiem byl producent filmowy - tutaj minister w KPRM i najblizszy
      przydupas Kaczynskich...
      • Gość: H56 Beger spuściła wodę w PiSuarze IP: 195.150.112.* 27.09.06, 04:12
        he,he, faktycznie trzeba będzie dokarmiać kaczki.
    • Gość: qszyho Re: Po programie TERAZ MY - mocno było IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.09.06, 04:10
      Klasyka.
      1. Propozycja korupcyjna – rzeczywiście słynna lwia afera, to przy …. mały
      pikuś. Wystarczy generalnie w takim razie wygrać wybory, potem można
      już „kupić” odpowiednią liczbę ludzi ( posłów, radnych itd.}
      2. Konflikt interesów. Tu mamy brakujące ogniwo w teorii pana Zawiszy i
      niespodziewanie tym ogniwem okazała się pani Renata Beger.
      3. Każda akcja rodzi reakcję. No ciekawe jaka będzie reakcja :)))
      • Gość: marian paździoch Re: jiii tam, kraczecie jak wrony nad ścierwem. IP: *.chello.pl 27.09.06, 08:36
        już wydaliście wyrok?
        więcej cierpliwości i umiaru proszę.


        mp
        • Gość: qszyho Re: jiii tam, kraczecie jak wrony nad ścierwem. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.09.06, 09:43
          Nie masz, żadnego wyroku, co najwyżej masz subiektywne opinie wyborców. Pis
          budzi emocje i niepotrzebnie robi emocje, byliśmy cały czas ostatnio karmieni
          różnego rodzaju komisjami śledczymi, a tu mamy dalszy ciąg filmu pod
          tytułem „przychodzą faceci do pani Beger”.
        • Gość: wsddrff Re: jiii tam, kraczecie jak wrony nad ścierwem. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.09.06, 09:54
          Gość portalu: marian paździoch napisał(a):

          > już wydaliście wyrok?
          > więcej cierpliwości i umiaru proszę.
          >
          >

          Bo TY tak chcesz. Pewnie, niech sobie plują na nas wyborców, ważne, zeby paździoch miał rację. idź się utop.
    • piotr33k2 Re: Po programie TERAZ MY - mocno było 27.09.06, 17:13
      juz są łatwe do przewidzenia komentarze pisuarów -to spisek układu!,he he, ci
      ludzie nie mają nawet za grosz przyzwoitosci że o jakimkolwiek honorze nie
      wspomne.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka