korfi 26.09.06, 23:11 Oglądaliście? ------------------------------------------------------- Każda akcja wywołuje co najmniej równy i skierowany przeciw niej krytycyzm Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: ee Re: Po programie TERAZ MY - mocno było IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.09.06, 23:16 Nie. A co było? Odpowiedz Link Zgłoś
korfi Re: Po programie TERAZ MY - mocno było 26.09.06, 23:21 Nagrania z ukrytej kamery i mikrofonów jak Lipiński i Mojzesowicz namawiali Beger do odejścia z Samejbrony. O 23.30 w TVN24 ma byc o tym. Niezłe bagno (tak jak myslałem). ------------------------------------------------------- Każda akcja wywołuje co najmniej równy i skierowany przeciw niej krytycyzm Odpowiedz Link Zgłoś
beatrix13 Re: Po programie TERAZ MY - mocno było 26.09.06, 23:24 symptomy choroby były wcześniej widoczne, mali,nie tylko wzrostem sfrustrowani ludzie z parciem na TKM jak nikt dotad w naszej historii, u nas mają swoją kandydatkę na urząd prezydenta miasta, PiS i Opus Dei ja popiera,pamiętajcie Odpowiedz Link Zgłoś
kotbehemot6 Re: Po programie TERAZ MY - mocno było 26.09.06, 23:20 no to wszystkie pisuary z podwiniętymi ogonami do nory.....Prawo i sprawiedliwość-wstyd i żenda :((( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: INKA Re: Po programie TERAZ MY - mocno było IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.09.06, 23:22 Król jest nagi, a nie ma się czym pochwalić , fe! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Miśka Re: Po programie TERAZ MY - mocno było IP: 195.136.249.* 26.09.06, 23:25 oglądałam i szlag mnie trafił -bez komentarza!! Odpowiedz Link Zgłoś
keinepanik Re: Po programie TERAZ MY - mocno było 26.09.06, 23:27 nie chciałbym być w skórze begerowej zagrała nieczysto, smiać mi sie chciało z komorowskiego jak się wzdragał i moralizował przecież on jest lepszym cwaniakiem niż cała ta reszta. ale będzie jeszcze wesoło. metody ubeckie w obronie ubeckiego układu i wojna gotowa. ciekawy jestem ruchu premiera! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kotbehemot6 Re: Po programie TERAZ MY - mocno było IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.09.06, 23:29 Ciebie to już chybo vałkiem ptasia choroba zmogła :((( Odpowiedz Link Zgłoś
blackexit moralna rewolucja 26.09.06, 23:25 w wykonaniu panow z pisu na zywo piekne show. ale to nie jest nic niezwyklego. przypomne tylko ze kilka dni temu pan brudzinski zdaje sie sekretarz generalny pisu i lokalny baron tej parti powiedzial ze pan kazik od przepustek z zch police nadaje sie do zarzadu portu szczecin-swinoujscie bo w policach tez jest port. dno i degrengolada z wartociami w kartolflanych gembach. pozdrawiam black Odpowiedz Link Zgłoś
absztyfikant Re: moralna rewolucja 27.09.06, 02:20 Blackexit odzywa sie ostatnio rzadko, ale za kazdym razem trafia w sedno. Odpowiedz Link Zgłoś
gniewko_syn_rybaka Re: moralna rewolucja 27.09.06, 09:50 Taa, powinna miec miejsce juz w 1990r. xyz-xyz napisał: > Szkoda, że poniewczasie... Odpowiedz Link Zgłoś
zona.pijaka Re: moralna rewolucja 27.09.06, 08:57 Pewnie Absztyf dostałeś wytrysk gramatyczny od tego sedna, a zwłaszcza jego smaczku: "w kartolflanych gembach". Odpowiedz Link Zgłoś
vicek113 Re: Po programie TERAZ MY - mocno było 26.09.06, 23:28 ...tu nie może być miejsca na żarty i pośmiehujki... milczeć i myśleć,myśleć i milczeć..... Quo vadis Polsko, Quo vadis!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tułacz Re: Po programie TERAZ MY - mocno było IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.09.06, 23:29 aj waj! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: andreas kurde nie ogladałem! Alem stratny! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.09.06, 23:37 szkoda, ze telewoizji nie ogladam w ogóle... czasami załuje, teraz żałuje! Chyba na ten czas podłacze to pudło... na czas wyborów! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Miśka Re: kurde nie ogladałem! Alem stratny! IP: 195.136.249.* 26.09.06, 23:40 Andre, jutro w południe na stronie internetowej programu "Teraz My " będą do posłuchania te nagrania :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wykształciuch Re: Po programie TERAZ MY - mocno było IP: *.globalconnect.pl 26.09.06, 23:51 Ale pan Ziobro będzie miał dużo pracy.Musi wykryć, kto ich przysłał, kto jest przywódcą tego układu korupcyjnego. Prawo? Sprawiedliwość? Odpowiedz Link Zgłoś
piotr33k2 Re: Po programie TERAZ MY - mocno było 26.09.06, 23:53 chyba juz nikt nie ma najmniejszych wątpliwości co sobą politycznie reprezentuja kaczynscy i ich ludzie ,fałsz ,obłuda ,intrygi kłamstwa czyli po prostu sk... ,tak było juz podczas kampani wyborczej kiedy to swojego niby przyszłego koalicjanta(po) zmieszali z błotem ,to co było w tym programie ujawnione nadaje sie od razu do trybunału stanu . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: as Re: teraz przy wyborach może być 20 % i może IP: 195.136.49.* 27.09.06, 00:02 rządzić przypadek dobrze że najpierw samorządowe to co lubińska chyba pakuje zabiera zabawki dobrze że pis nie poparł Krzystka. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Xenon czy tu są sami debile? IP: *.chello.pl 27.09.06, 00:21 ktoś oglądał ten film ze zrozumieniem textu? Jak wół było że premier się nie godzi na stołki dla Begerowej Odpowiedz Link Zgłoś
korfi Re: czy tu są sami debile? 27.09.06, 00:24 To pewnie jutro się oburzy i Lipińskiego z Mojzesowiczem wyrzuci z PiSu. ------------------------------------------------------- Każda akcja wywołuje co najmniej równy i skierowany przeciw niej krytycyzm Odpowiedz Link Zgłoś
beatrix13 nagranie 27.09.06, 00:28 wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,3646253.html Odpowiedz Link Zgłoś
beatrix13 Re: czy tu są sami debile? 27.09.06, 00:56 korfi napisał: > To pewnie jutro się oburzy i Lipińskiego z Mojzesowiczem wyrzuci z PiSu. > > ------------------------------------------------------- tak jak Kursiego,a potem znowu nieoburzony przyjmie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Nie debile Re: czy tu są sami debile? IP: *.globalconnect.pl 27.09.06, 00:53 Nie godzi się natychmiast, ale po kilku tygodniach tak. Natychmiast to byłby handel, a po tygodniach to już nie handel. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Szczecinianin Re: Po programie TERAZ MY - mocno było IP: *.iscnet.pl 27.09.06, 00:27 Juz czas najwyzszy zeby skonczyc z kaczyzmem IV RP. Brawo stacji TVN pokazujace prawidzwe oblicze PISowskiego kaczyzmu !!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Xenon "absolutnie niemożliwe" IP: *.chello.pl 27.09.06, 01:15 poniższy text dla forumowych prostaczków wiadomosci.onet.pl/1409307,11,item.html Lipiński: To łajdactwo Jako "łajdactwo" określił Adam Lipiński prowokację z udziałem Renaty Beger. W programie "Teraz my" w telewizji TVN wyemitowano nagranie, w którym Lipiński proponuje Beger stanowisko w ministerstwie rolnictwa w zamian za przejście do PiS. "Premier nie wiedział o formie tych rozmów. Poinformowałem premiera o oczekiwaniach Renaty Beger" - powiedział Lipiński na antenie TVN24. Premier miał odpowiedzieć, że spełnienie tych oczekiwań jest "absolutnie niemożliwe". Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: prostak Re: "absolutnie niemożliwe" IP: *.system.szczecin.pl 27.09.06, 02:03 Xenon - cokolwiek napiszesz nie zmieni zapisu i obrazu który ujawnił obrzydliwą hipokryzję takich ludzi jak Lipiński. W tym zapisie jest wszystko i nic nie usprawiedliwi J.Kaczyńskiego. On odpowiada za współpracowników do specjalnych zadań. w twoim przypadku xenon 'prostak' brzmi dumnie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 321 Re: "absolutnie niemożliwe" IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.09.06, 02:21 to było straszne, okropne,przerazające ... nie tracmy wiary w demokrację ! Bandy łysoli tylko na to czekają ! BĘDĄ WYBORY - SZANUJMY SWOJE KARTKI ! I JESZCZE JEDNO - PO TO TEŻ PRAWICA ! TE SAME KORZENIE TEN SAM STYROPIAN ! Odpowiedz Link Zgłoś
absztyfikant Re: Po programie TERAZ MY - mocno było 27.09.06, 03:28 Kaczystowska junta pokazala swoja prawdziwa twarz - afera Rywina sie chowa. Tam wyslannikiem byl producent filmowy - tutaj minister w KPRM i najblizszy przydupas Kaczynskich... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: H56 Beger spuściła wodę w PiSuarze IP: 195.150.112.* 27.09.06, 04:12 he,he, faktycznie trzeba będzie dokarmiać kaczki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: qszyho Re: Po programie TERAZ MY - mocno było IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.09.06, 04:10 Klasyka. 1. Propozycja korupcyjna – rzeczywiście słynna lwia afera, to przy …. mały pikuś. Wystarczy generalnie w takim razie wygrać wybory, potem można już „kupić” odpowiednią liczbę ludzi ( posłów, radnych itd.} 2. Konflikt interesów. Tu mamy brakujące ogniwo w teorii pana Zawiszy i niespodziewanie tym ogniwem okazała się pani Renata Beger. 3. Każda akcja rodzi reakcję. No ciekawe jaka będzie reakcja :))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marian paździoch Re: jiii tam, kraczecie jak wrony nad ścierwem. IP: *.chello.pl 27.09.06, 08:36 już wydaliście wyrok? więcej cierpliwości i umiaru proszę. mp Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: qszyho Re: jiii tam, kraczecie jak wrony nad ścierwem. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.09.06, 09:43 Nie masz, żadnego wyroku, co najwyżej masz subiektywne opinie wyborców. Pis budzi emocje i niepotrzebnie robi emocje, byliśmy cały czas ostatnio karmieni różnego rodzaju komisjami śledczymi, a tu mamy dalszy ciąg filmu pod tytułem „przychodzą faceci do pani Beger”. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wsddrff Re: jiii tam, kraczecie jak wrony nad ścierwem. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.09.06, 09:54 Gość portalu: marian paździoch napisał(a): > już wydaliście wyrok? > więcej cierpliwości i umiaru proszę. > > Bo TY tak chcesz. Pewnie, niech sobie plują na nas wyborców, ważne, zeby paździoch miał rację. idź się utop. Odpowiedz Link Zgłoś
piotr33k2 Re: Po programie TERAZ MY - mocno było 27.09.06, 17:13 juz są łatwe do przewidzenia komentarze pisuarów -to spisek układu!,he he, ci ludzie nie mają nawet za grosz przyzwoitosci że o jakimkolwiek honorze nie wspomne. Odpowiedz Link Zgłoś