Dodaj do ulubionych

Morozowski i Sekielski to propagandziści- twierdzi

29.09.06, 21:29
SDP.

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,3653542.html
Przygotowywanie materiałów dziennikarskich w celu propagandowym nie mieści się w kanonie rzetelnego dziennikarstwa - oświadczyło Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich i Centrum Monitoringu Wolności Prasy SDP w reakcji na publikację przez TVN "taśm Renaty Beger".

Obserwuj wątek
    • piotr33k2 Re:sdp to propagandziści- 29.09.06, 21:39
      to całe centrum monitoringu przy sdp to obecnie nic innego jak de fakto
      sterowana partyjna organizacja dziennnikarska stworzona specjalnie w celu
      uwiarygodnienia obecnego reżimu czyli nepotyzmu kaczyńskich i nie jest
      żadnym wiarygodnym i poważnym zródłem opiniotwórczym dla świata wolnych mediów .
      • Gość: mp Re:sdp to propagandziści- IP: *.eranet.pl 30.09.06, 17:44
        bystrzak z ciebie niesamowity sdp za pis, na prawde bystrzak
        • absztyfikant Re:sdp to propagandziści- 30.09.06, 17:47
          Sekielski to wieloletni przyjaciel posla Kaminskiego - tego z pokazna nadwaga.
          Jak mozesz Zaczepialski:)))))))))))))))))
    • blackexit sdp twierdzi 30.09.06, 19:58
      konkretnie red nacz tydodniaka solidarnosc czyli piesek pisowski. wydal
      oswiadczenie pod nieobecnosc prezesa i prezesa honorowego. metody iscie
      pisowskie (czyt pzpr). jak to mowil czolowy polityk rewolucji moralnej. k....
      ch... ja pier..... ciach i stolek.
      pozdrawiam black
    • Gość: Micha Jak Michnik nagrywał to było cacy??? IP: *.chello.pl 30.09.06, 21:03
      Tak było cacy bo bagrał lewicę...no to lewica podłożyła świnkę rękoma Renaty i
      prawica już tarza się w błocie....Do Pęczaka dziada wsadzić Lipine jedną.A co
      prawicy nagrywać nie można???hehehe
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka