Dodaj do ulubionych

SPOTKAJMY SIĘ !!!!

IP: *.* 02.07.02, 18:27
Kto ma ochotę zapraszam, zorganizujmy mały pikniczek. Czekam na zgłoszenia - może najbliższa sobota??:))))Pozdrowionka bajbus
Obserwuj wątek
    • Gość edziecko: dalia Re: SPOTKAJMY SIĘ !!!! IP: *.* 03.07.02, 07:41
      Hej Bajbus. Ja chętnie się spotkam i obiecuję, że tym razem nie nawalę. ALe moge dopiero od przyszłego tygodnia, w ten weekend mam gości. Więc może przyszła sobota ?
      • Gość edziecko: BAJBUS Re: SPOTKAJMY SIĘ !!!! czekam na odp. do środy przyszłego tygodnia :) IP: *.* 03.07.02, 11:43
        Hej Bajbus. Ja chętnie się spotkam i obiecuję, że tym razem nie nawalę. ALe moge dopiero od przyszłego tygodnia, w ten weekend mam gości. Więc może przyszła sobota ?
        • Gość edziecko: dalia Re: SPOTKAJMY SIĘ !!!! czekam na odp. do środy przyszłego tygodnia :) IP: *.* 04.07.02, 12:52
          :)) Świetnie, ja sobie zaklepuję tę przyszła sobotę (13.07), ale jeszcze potwierdzę. Może jeszcze ktoś ?
    • Gość edziecko: piaga Re: SPOTKAJMY SIĘ !!!! IP: *.* 05.07.02, 17:37
      Witam mam na imię Agnieszka , na forum od niedawna, córa Ola - w marcu skończyła roczek.Chętnie się umówię na sobotę, czyli jutro. Mam zamiar być gdzieś w okolicach Wałów, bo może dzieci będą ładnie śpiewać. Jest późno, ale może uda nam się jeszcze skontaktować.Pozdrawiam.
    • Gość edziecko: MichałaMama Re: SPOTKAJMY SIĘ !!!! IP: *.* 08.07.02, 13:09
      Chętnie bym się spotkała, ale głupio tak bez młodego. Wywiozłam go na wakacje z babcią. Może następnym razem.Aknieszka Też Szczecinianka
      • Gość edziecko:  Dorka Re: SPOTKAJMY SIĘ !!!! IP: *.* 08.07.02, 16:05
        15.07 chętnie, jeśli nie wyjadę do teściów. Oni byli pierwsi... :-)Dorka

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka