Dodaj do ulubionych

Wiceprezydent Dlouchy wraca do magistratu

07.02.07, 20:50
Nie uwazacie ze trzeba zorganizowac komitet powitalny dla tak dostojnego
goscia?
Obserwuj wątek
    • Gość: jarguz Re: Wiceprezydent Dlouchy wraca do magistratu IP: *.dyn.optonline.net 07.02.07, 23:11
      Maniek nie pozwol tak sobie odejsc Dlouchemu a kto zwroci miastu 10 baniek?
    • Gość: gosia Wiceprezydent Dlouchy wraca do magistratu IP: 80.48.132.* 07.02.07, 23:28
      a ten złodziej i oszust niech oddaje zagarnięte pieniądze za lewe zwolnienia.
      chyba ze już to zrobił.
      • Gość: mirek Re: Wiceprezydent Dlouchy wraca do magistratu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.02.07, 09:26
        panie sekretarzu, nie zdziwie sie, że zostanie pan oskarżony o niegospodarność
        i działanie na szkodę miasta. Najpierw zamiast samemu sprawdzić zasadność
        zwolnienia lekarskiego - na co pozwala Kodeks Pracy, to czeka pan na ZUS. W
        chwili gdy pracownik nie stawia się do pracy, to zamiast zwolnić go w trybie
        dyscyplinarnym, to zwalnia pan go ze świadczenia obowiązku pracy.
        Działa pan zgodnie z powiedzeniem "Kruk krukowi oka nie wykole". Ale pytanie
        jak długo.
    • Gość: WitchKing Re: Wiceprezydent Dlouchy wraca do magistratu IP: *.cust.tele2.pl 08.02.07, 00:28
      Parafrazując Wieszcza: "Było wice wielu, ale żaden z nich nie śmiał zagrać przy
      Śmierdzelu. Śmierdziel przez całą zimę nie wiedzieć, gdzie bawił, teraz się
      nagle w magistracie zjawił". Ostatni pomagier magazyniera został zlikwidowany.
    • Gość: stoczniowiec Policzyc ile dostal po odejsciu Maryjana - zabrac IP: 213.155.191.* 08.02.07, 00:31
      z procentami, a lekarz niech zaplaci drugie tyle za swojego pupila , sprawdzic
      tego konowala. Tak Komitet powitalny dobrego osilka w martensach aby dobrze go
      w dupe kopnal. taka .. szuja , chcial na zdrowym ciele narodu pospalacac
      dlugi nieudacznik jeden a won ty stad Pedz dziadu. Tak bylo za komuny mam
      nadzieje ze sie wreszce skonczylo
    • Gość: Berbeć Wiceprezydent Dlouchy wraca do magistratu IP: *.devs.futuro.pl 08.02.07, 06:31
      A dlaczego tylko na 12 miesięcy? to przestępstwo bo zadarmo nie wystawił tego zwolnienia,jak cofnąć to na zawsze,nauczka dla innych lekarzy.
      • sobiepan1 Re: Bardzo się cieszę 08.02.07, 07:55
        Bo już się o niego martwiłem.
    • krzysztofsf Kodeks pracy ? 08.02.07, 08:27
      Za niestawienie sie do pracy moze dostac dyscyplinarke - dlaczego trzeba sie bawisc w wypowiedzenia , nieswiadczenie pracy i odprawy?
      Krotka pilka - NN - dyscyplinarka - zadnej kasy.
      Niestawienie sie do pracy jest ciezkim naruszeniem obowiiazkow pracowniczych.
      • sobiepan1 Re: Kodeks pracy ? 08.02.07, 08:44
        przecież urlop mu się należy, jak psu kość. Więc po co ten jazgot.
    • Gość: L-4 Re: Wiceprezydent Dlouchy wraca do magistratu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.02.07, 09:03
      Nie istnieje coś takiego jak L-4. I to od ładnych kilku lat.
      • Gość: asesor Re: Wiceprezydent Dlouchy wraca do magistratu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.02.07, 09:05
        To dobrze o nim świadczy, że nie wie , że nie sitnieje już L4. Widocznie dawno
        nie brał zwolnienia. Ty koleś jesteś w zwolnieniach doskonale zorientowany jak
        widać.
        • jam-agru Re: Wiceprezydent Dlouchy wraca do magistratu 08.02.07, 11:56
          Uświadomcie mnie, bom ciemna jak tabaka w rogu. Zakwestionowano mu zwolnienie -
          na chłopski rozum oznacza to, że oszukał pracodawcę. Za oszustwo powinien
          wylecieć dyscyplinarnie, nieprawdaż? To skąd ten balecik: wezwanie do pracy,
          odsunięcie od niej, wypowiedzenie, odprawa... i płaca, płaca, płaca? Czy kodeks
          pracy rzeczywiście jest tak pobłażliwy dla oszustów? Proszę o szybką odpowiedź,
          może też załapię się na długie zwolnienie :).
          • Gość: andreas Re: Wiceprezydent Dlouchy wraca do magistratu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.02.07, 13:43
            zakwestionowano, ze nie moze stawic sie do pracy,
            a nie oszustwo zarzucono...

            Tak to zrozumiałem...
    • Gość: lisica Zaraz gop zatrudnią może nawet w ARiMR IP: 217.116.110.* 08.02.07, 10:30
      Don Arturo szuka roboty dla swojego kolegi z celi już od września. A żew ARiMR
      jest Szymańska... A moiże pojawi się u Stępnia w ANR... Przecież tam można
      kręcić złote interesy...;)))
    • Gość: slurp Re: Wiceprezydent Dlouchy wraca do magistratu IP: *.chello.pl 08.02.07, 13:00
      Co to znaczy wraca do pracy!!!!!!!!!. Ma dostać DYSCYPLINARĘ I TO NATYCHMIAST do
      jasnej CH........ i Jurczyk tez w końcu powinien wytłumaczyc sie z przyjęcia do
      pracy OSZUSTA. A lekarza na bruk.
    • anna451 Re: Wiceprezydent Dlouchy wraca do magistratu 08.02.07, 15:42
      a tak przy okazji czy prezio MJ to wyszedł z tego miejskiego szpitala czy dalej
      ciężko choruje?
    • Gość: gryfita Wiceprezydent Dlouchy wraca do magistratu IP: 81.190.125.* 10.02.07, 11:39
      A przypomnijcie sobie kto pierwszy zafundował sobie po skończeniu kadencji
      wielomiesięczne zwolnienie lekarskie? To był, przez niektórych tak wychwalany,
      pan prezydent Sochański(prawnik zresztą z wykształcenia,a obecnie konsul
      honorowy Niemiec). To już chyba jakaś epidemia w naszym magistracie?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka