swarozyc 07.02.07, 20:50 Nie uwazacie ze trzeba zorganizowac komitet powitalny dla tak dostojnego goscia? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: jarguz Re: Wiceprezydent Dlouchy wraca do magistratu IP: *.dyn.optonline.net 07.02.07, 23:11 Maniek nie pozwol tak sobie odejsc Dlouchemu a kto zwroci miastu 10 baniek? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosia Wiceprezydent Dlouchy wraca do magistratu IP: 80.48.132.* 07.02.07, 23:28 a ten złodziej i oszust niech oddaje zagarnięte pieniądze za lewe zwolnienia. chyba ze już to zrobił. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mirek Re: Wiceprezydent Dlouchy wraca do magistratu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.02.07, 09:26 panie sekretarzu, nie zdziwie sie, że zostanie pan oskarżony o niegospodarność i działanie na szkodę miasta. Najpierw zamiast samemu sprawdzić zasadność zwolnienia lekarskiego - na co pozwala Kodeks Pracy, to czeka pan na ZUS. W chwili gdy pracownik nie stawia się do pracy, to zamiast zwolnić go w trybie dyscyplinarnym, to zwalnia pan go ze świadczenia obowiązku pracy. Działa pan zgodnie z powiedzeniem "Kruk krukowi oka nie wykole". Ale pytanie jak długo. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: WitchKing Re: Wiceprezydent Dlouchy wraca do magistratu IP: *.cust.tele2.pl 08.02.07, 00:28 Parafrazując Wieszcza: "Było wice wielu, ale żaden z nich nie śmiał zagrać przy Śmierdzelu. Śmierdziel przez całą zimę nie wiedzieć, gdzie bawił, teraz się nagle w magistracie zjawił". Ostatni pomagier magazyniera został zlikwidowany. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: stoczniowiec Policzyc ile dostal po odejsciu Maryjana - zabrac IP: 213.155.191.* 08.02.07, 00:31 z procentami, a lekarz niech zaplaci drugie tyle za swojego pupila , sprawdzic tego konowala. Tak Komitet powitalny dobrego osilka w martensach aby dobrze go w dupe kopnal. taka .. szuja , chcial na zdrowym ciele narodu pospalacac dlugi nieudacznik jeden a won ty stad Pedz dziadu. Tak bylo za komuny mam nadzieje ze sie wreszce skonczylo Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Berbeć Wiceprezydent Dlouchy wraca do magistratu IP: *.devs.futuro.pl 08.02.07, 06:31 A dlaczego tylko na 12 miesięcy? to przestępstwo bo zadarmo nie wystawił tego zwolnienia,jak cofnąć to na zawsze,nauczka dla innych lekarzy. Odpowiedz Link Zgłoś
krzysztofsf Kodeks pracy ? 08.02.07, 08:27 Za niestawienie sie do pracy moze dostac dyscyplinarke - dlaczego trzeba sie bawisc w wypowiedzenia , nieswiadczenie pracy i odprawy? Krotka pilka - NN - dyscyplinarka - zadnej kasy. Niestawienie sie do pracy jest ciezkim naruszeniem obowiiazkow pracowniczych. Odpowiedz Link Zgłoś
sobiepan1 Re: Kodeks pracy ? 08.02.07, 08:44 przecież urlop mu się należy, jak psu kość. Więc po co ten jazgot. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: L-4 Re: Wiceprezydent Dlouchy wraca do magistratu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.02.07, 09:03 Nie istnieje coś takiego jak L-4. I to od ładnych kilku lat. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: asesor Re: Wiceprezydent Dlouchy wraca do magistratu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.02.07, 09:05 To dobrze o nim świadczy, że nie wie , że nie sitnieje już L4. Widocznie dawno nie brał zwolnienia. Ty koleś jesteś w zwolnieniach doskonale zorientowany jak widać. Odpowiedz Link Zgłoś
jam-agru Re: Wiceprezydent Dlouchy wraca do magistratu 08.02.07, 11:56 Uświadomcie mnie, bom ciemna jak tabaka w rogu. Zakwestionowano mu zwolnienie - na chłopski rozum oznacza to, że oszukał pracodawcę. Za oszustwo powinien wylecieć dyscyplinarnie, nieprawdaż? To skąd ten balecik: wezwanie do pracy, odsunięcie od niej, wypowiedzenie, odprawa... i płaca, płaca, płaca? Czy kodeks pracy rzeczywiście jest tak pobłażliwy dla oszustów? Proszę o szybką odpowiedź, może też załapię się na długie zwolnienie :). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: andreas Re: Wiceprezydent Dlouchy wraca do magistratu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.02.07, 13:43 zakwestionowano, ze nie moze stawic sie do pracy, a nie oszustwo zarzucono... Tak to zrozumiałem... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lisica Zaraz gop zatrudnią może nawet w ARiMR IP: 217.116.110.* 08.02.07, 10:30 Don Arturo szuka roboty dla swojego kolegi z celi już od września. A żew ARiMR jest Szymańska... A moiże pojawi się u Stępnia w ANR... Przecież tam można kręcić złote interesy...;))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: slurp Re: Wiceprezydent Dlouchy wraca do magistratu IP: *.chello.pl 08.02.07, 13:00 Co to znaczy wraca do pracy!!!!!!!!!. Ma dostać DYSCYPLINARĘ I TO NATYCHMIAST do jasnej CH........ i Jurczyk tez w końcu powinien wytłumaczyc sie z przyjęcia do pracy OSZUSTA. A lekarza na bruk. Odpowiedz Link Zgłoś
anna451 Re: Wiceprezydent Dlouchy wraca do magistratu 08.02.07, 15:42 a tak przy okazji czy prezio MJ to wyszedł z tego miejskiego szpitala czy dalej ciężko choruje? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gryfita Wiceprezydent Dlouchy wraca do magistratu IP: 81.190.125.* 10.02.07, 11:39 A przypomnijcie sobie kto pierwszy zafundował sobie po skończeniu kadencji wielomiesięczne zwolnienie lekarskie? To był, przez niektórych tak wychwalany, pan prezydent Sochański(prawnik zresztą z wykształcenia,a obecnie konsul honorowy Niemiec). To już chyba jakaś epidemia w naszym magistracie? Odpowiedz Link Zgłoś