Gość: kierowca
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
21.06.07, 22:05
Kiedy wszystkie lokalne mendy zrozumieją, że zwykłym chamstwem jest omijanie
kolejki na prawym pasie Ku Słońcu i wpychanie się na siłę tuż przed zwężeniem?
Czy naprawdę, do tych debili trafia jedynie blokowanie lewego pasa i
niewpuszczenie przy przewężeniu? Przecież bez tego wpychania ruch odbywa się
praktycznie w sposób ciągły i zdecydowanie wszystko krócej trwa. Czekam na
moment kiedy z rozkoszą będę mógł jakiejś kolejnej mendzie zmienić nieco
aerodynamikę prawego boku... obiecuję, że nie zwolnię nawet na milimetr...
I apeluje do wszystkich normalnych kierowców: NIE WPUSZCZAJCIE TYCH MEND PRZED
ZWĘŻENIEM!!!