fifrock 07.07.07, 19:13 Bardzo ciekawie było wczoraj wieczorem na Zamku. Co dali czadu Koreańczycy z ludźmi razem... - po całym Dziedzińcu biegali! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
zyggi2 Re: Artyści ulicy 07.07.07, 19:30 - Potwierdzam :-) fotoforum.gazeta.pl/72,2,781,45148059.html - Pozdrawiam zyggi2 Odpowiedz Link Zgłoś
fifrock Re: Artyści ulicy 08.07.07, 09:40 Wczoraj te niczego sobie zakonczenie. Ladne zdjecia! Odpowiedz Link Zgłoś