Dodaj do ulubionych

Artyści ulicy

07.07.07, 19:13
Bardzo ciekawie było wczoraj wieczorem na Zamku.

Co dali czadu Koreańczycy z ludźmi razem... - po całym Dziedzińcu biegali!
Obserwuj wątek
    • zyggi2 Re: Artyści ulicy 07.07.07, 19:30

      - Potwierdzam :-)
      fotoforum.gazeta.pl/72,2,781,45148059.html
      -
      Pozdrawiam
      zyggi2
      • fifrock Re: Artyści ulicy 08.07.07, 09:40
        Wczoraj te niczego sobie zakonczenie.

        Ladne zdjecia!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka