Gość: berlinka
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
21.08.07, 12:21
Pod Chociwlem jest coraz więcej wypadków. Dzisiaj zginął kierowca
forda, kilka dni temu trzech mężczyzn i dwie kobiety BMW "spotkali"
się z drzewem, itd. itd. Napomknę tylko, że wszystko to dzieje się
na drodze nr 142 oraz krajowej 20. Dzisiaj to dwie, nazwijmy
to "podrzędne" drogi odziedziczone po Niemcach. Z tą niewielką
różnicą, że oryginalnie miała to być autostrada Berlin-Królewiec.
Ile ludzi musi jeszcze zginąć, żeby stało się to argumentem za
dokończeniem autostrady w "następnym" rzucie, czyli po 2012?
Powiecie ruch mały? A jaki ma być, skoro przepustowość i finezyjność
20-ki jest taka jaka jest... Co nie hamuje zresztą TIR-ów od
wybierania tej właśnie drogi. Malkontentów i dyżurnych narzekaczy
odsyłam od razu na strony poświęcone Berlince. Tam więcej na temat.