Dodaj do ulubionych

DO ADMINISTRATORA TEGOZ FORUM

10.07.03, 21:23
Bylbym wdzieczny za informacje dlaczego zniknal watek o agencjach, bez
podania przyczyny.
W przypadku zlamania regulaminu post sie kasuje zaznaczajac to , wzglednie
wysyla na osla lawke.
Obserwuj wątek
    • skuter70 Re: DO ADMINISTRATORA TEGOZ FORUM 10.07.03, 21:25
      bo tam byla reklama
      nazwy przybytkow i telefony do panienek
      • swarozyc Re: DO ADMINISTRATORA TEGOZ FORUM 10.07.03, 21:27
        to Ty jestes administratorem tegoz establiszmetu?!:-)
        A post z nr. nie mozna bylo skasowac?
        • skuter70 Re: DO ADMINISTRATORA TEGOZ FORUM 10.07.03, 21:34


          > to Ty jestes administratorem tegoz establiszmetu?!:-)

          jestem rzecznikiem prasowym

          > A post z nr. nie mozna bylo skasowac?

          zlo trzeba wyplenic ze wszelkimi przylegl;osciami, zeby sie nie odrodzilo
          • swarozyc Re: DO ADMINISTRATORA TEGOZ FORUM 10.07.03, 21:46
            Mow co pijesz
            • skuter70 Re: DO ADMINISTRATORA TEGOZ FORUM 10.07.03, 21:48
              moge ci powiedziec co bede pil
              jotka nastawila wisnie na wino
              za 3 mce mozesz wpasc

              tylko zamow sobie wczesniej wizyte u dentysty bo wino bedzie z pestkami
              • swarozyc Re: DO ADMINISTRATORA TEGOZ FORUM 10.07.03, 21:57
                Przewidzialem to juz tydzien temu i zamowilem dentyste na wrzesien...
                a tak apropos; musimy te wisnie wsuwac na zagryche? Od biedy mozemy jesc stare
                precle dla golebi...
                • skuter70 Re: DO ADMINISTRATORA TEGOZ FORUM 10.07.03, 22:06
                  wisnie sa najlepsze!
                  • swarozyc Re: DO ADMINISTRATORA TEGOZ FORUM 10.07.03, 22:08
                    to bedziemy po nich biegac jak pijane kury...
                    A co ? Jottka juz sztywna ze nic nie mowi?
                    Zawszy lubi przy tobie swoje babskie 3 grosze wstawic...
                    • skuter70 Re: DO ADMINISTRATORA TEGOZ FORUM 10.07.03, 22:14
                      jotka pracuje nad soba
                      juz nie bedzie sie wtracac
                      • swarozyc Re: DO ADMINISTRATORA TEGOZ FORUM 10.07.03, 22:17
                        skuter70 napisał:

                        > jotka pracuje nad soba
                        > juz nie bedzie sie wtracac
                        ''''''''''''''''''''''''''''''''
                        Dzieki bogu! Baba z wozu koniom lzej...
                        • skuter70 Re: DO ADMINISTRATORA TEGOZ FORUM 10.07.03, 22:19
                          ona wie , ze tesknisz
                          • swarozyc Re: DO ADMINISTRATORA TEGOZ FORUM 10.07.03, 22:20
                            Juz jej nie kocham, Asia wrocila z urlopu, a i Stettiner ma tez mniej roboty..
                            • skuter70 Re: DO ADMINISTRATORA TEGOZ FORUM 10.07.03, 22:36
                              ty brutalu
                              ona teraz placze:(
                              • Gość: Aśka Re: DO ADMINISTRATORA TEGOZ FORUM IP: 111.111.31.* 11.07.03, 08:34
                                Chłopcy spokojnie:-) Przecież przy tych słownych utarczkach zginął główny temat
                                tego wątku. Czemu zadworny posuwa się do taaaaakiej ingerencji w forum??
                                Przecież to zwykłe chamstwo. Forum to nie klasówka na której poprawia
                                sie "błędy".
                                • swarozyc Re: DO ADMINISTRATORA TEGOZ FORUM 11.07.03, 10:32
                                  Panie Zadworny powtarzam pytanie, a nie lubie dwa razy powtarzac!...
    • Gość: Aśka Re: DO ADMINISTRATORA TEGOZ FORUM IP: 111.111.31.* 11.07.03, 10:52
      Na słowo cenzura nasza regionalna wybiórcza w csłości chowa głowy pod
      wykładziny albo udaje, ze nie mam jej w pracy. Drogi Bożku na co ty liczysz??
      Że michnikowcy przyznaja się do błędu?? Nie nada:-)
      • redakcja Odpowiedź 12.07.03, 03:34
        Wątek zawierał treści pornograficzne i został usunięty. Adam Zadworny nie jest
        administratorem forum.
        • peteen spokojnie redakcjo... 12.07.03, 11:48
          swaro lubi sobie poszczekać na wielu forach, ale w sumie jest niegroźny...
          jak ratlerek...
          • Gość: Aśka Re: spokojnie redakcjo... IP: 111.111.31.* 14.07.03, 09:28
            Co to znaczy pornograficzne treści? Czy redakcja czy też admin ma prawo
            jakiekolwiek oceniać co jest pornografią a co nie? Nawet sądy mają z tym
            problemy. Jest to wyjątkowy przejaw nadgorliwości. Po prostu jesteście bardziej
            święci od całej prawej strony sceny politycznej. Przeczytajcie dokładnie ustawę
            o zwalczaniu pornografii a potem powołujcie sie na nią. Bo takie tłumaczenie
            zakrawa na skandal. Niedługo zlikwidujecie wątki np o księżach pedofilach ze
            względu na wartości ch. To już gruba przesada.
            • Gość: przecinack Re: spokojnie redakcjo... IP: 213.17.250.* 14.07.03, 09:36
              "wartosci ch." to nowotwor jezykowy,
              nie ma czegos takiego, sa po prostu wartosci...
              a to, ze nie ma definicji pornografii
              w polskim prawie, jest dowodem jego slabosci,
              pedofiluff (ksiezy i nie tylko) trzeba karac,
              a admin ma prawo robic ze swoja strona, co chce,
              za nia odpowiada i juz... nie zawszemi sie to
              podoba, ale takie sa fakty
              • Gość: Aśka Re: spokojnie redakcjo... IP: 111.111.31.* 14.07.03, 09:41
                To po co do cholery robią taką aferę jak im rządowcy chcieli kaganiec na gęby
                wsadzić (ustawowy)? Poza tym takie argumenty juz słyszałam parę lat temu (przed
                89). A po drugie chyba nie czytałeś tamtego wątku więc nie wiesz o czym
                piszesz. Nic z Markiza de Sade nie było. Tylko ranking. Jakaś dziewica czy co?
                • Gość: przecinack Re: spokojnie redakcjo... IP: 213.17.250.* 14.07.03, 10:05
                  Gość portalu: Aśka napisał(a):

                  > To po co do cholery robią taką aferę
                  a tego to nie wiem...

                  >Poza tym takie argumenty juz słyszałam parę lat temu
                  bardzo sie ciesze :)

                  > Jakaś dziewica czy co?
                  a co, dziewictwo to cos gorszego?
                  umysl ogranicza, czy jak?
                  • swarozyc Re: spokojnie redakcjo... 14.07.03, 10:18
                    Gość portalu: przecinack napisał(a):
                    Jakaś dziewica czy co?
                    > a co, dziewictwo to cos gorszego?
                    > umysl ogranicza, czy jak?
                    ''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
                    Zbyt dlugo noszone, zdecydowanie tak! :-)
                  • Gość: Aśka Re: spokojnie redakcjo... IP: 111.111.31.* 14.07.03, 10:39
                    Gość portalu: przecinack napisał(a):

                    > a co, dziewictwo to cos gorszego?
                    > umysl ogranicza, czy jak?

                    Poglądy na to co porno a co nie - na pewno "w pewnym" stopniu!
                    • Gość: przecinack tjaaaa... :) IP: 213.17.250.* 14.07.03, 10:45
                      do niedawna jeszcze mialem inne zdanie,
                      ale czytajac wypowiedzi tfaroszka i Aski,
                      dolaczam sie do waszych opinii... :)))
                      • swarozyc Re: tjaaaa... :) 14.07.03, 10:48
                        Gość portalu: przecinack napisał(a):

                        > do niedawna jeszcze mialem inne zdanie,
                        > ale czytajac wypowiedzi tfaroszka i Aski,
                        > dolaczam sie do waszych opinii... :)))
                        '''''''''''''''''''''''''''''''''
                        To zedrzesz dziewictwo i habit z ciala ze wstretem?
                        • Gość: przecinack Re: tjaaaa... :) IP: 213.17.250.* 14.07.03, 10:49
                          juz dawno to zrobilem i dlatego
                          nie wypisuje takich smutkuff, jak Ty
                          hahahaha :))))
                          • Gość: Aśka Re: tjaaaa... :) IP: 111.111.31.* 14.07.03, 11:04
                            To walcz jak prwdziwy Przecinak o wolność naszą i waszą !!!!!!!!! Sami chcą
                            zerwać kagańce a nam bronią. A już jakiś wieszcz mówił coś o kaganku pod
                            strzechy!
                            • Gość: przecinack Re: tjaaaa... :) IP: 213.17.250.* 14.07.03, 11:12
                              tak tak, walcze, przede wszystkim
                              z glupota... wlasna takze...
                              • Gość: Aśka Re: tjaaaa... :) IP: 111.111.31.* 14.07.03, 11:17
                                Popieram i wspieram
                                • Gość: pzrecinack Re: tjaaaa... :) IP: 213.17.250.* 14.07.03, 11:26
                                  a dziekuje i milego dnia zycze :)
                                  • piotr33k2 Re: wybiurcza nadgorliwość 14.07.03, 11:39
                                    szkoda że administrator nie jest taki chętny do usuwania naprawdę
                                    pornograficznych ,antysemickich i faszystowskich wątków na forach
                                    ogólnopolskich takich jak aktualności czy kraj ,ja już przestałem tam bywać bo
                                    rzygać się chce od tych wszystkich pseudoprawicowych i nie tylko debili.są tam
                                    również wulgaryzmy w najgorszym wydaniu i nikt ich nie usuwa ,dziwna ta
                                    selekcja administratora przecież to wszystko to jest jakby niebyło portal
                                    wyborczej ,najlepszej gazety w polsce.
        • hsps Re: Odpowiedź 14.07.03, 11:52
          redakcja napisała:

          > Wątek zawierał treści pornograficzne i został usunięty.

          Kompletna BZDURA !

          Takim uzasadnieniem (nie mającym nic wspólnego z rzeczywistą zawartością wątku)
          obrażasz, droga Redakcjo, wszystkich forumowiczów traktując ich jak ... debili.
          • redakcja Re: Odpowiedź 14.07.03, 12:04
            Fragment z regulaminu forum:
            5. Niedopuszczalne jest umieszczanie przez uczestników na łamach Forum
            Gazeta.pl treści uznanych powszechnie za naganne moralnie, społecznie
            niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety.
            6. Niedopuszczalne jest również umieszczanie przez uczestników na łamach Forum
            Gazeta.pl przekazów reklamowych.
            7. Agora SA zastrzega sobie prawo do usuwania treści, o których mowa w pkt. 5 i
            6 niniejszego regulaminu.

            Posty zawierały telefony do osób oferujących usługi seksualne (reklama) i opisy
            tych usług (pornografia).
            • hsps Re: Odpowiedź 14.07.03, 12:13
              redakcja napisała:

              > Fragment z regulaminu forum:
              > 5. Niedopuszczalne jest umieszczanie przez uczestników na łamach Forum
              > Gazeta.pl treści uznanych powszechnie za naganne moralnie, społecznie
              > niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety.
              > 6. Niedopuszczalne jest również umieszczanie przez uczestników na łamach
              Forum
              > Gazeta.pl przekazów reklamowych.
              > 7. Agora SA zastrzega sobie prawo do usuwania treści, o których mowa w pkt. 5
              i
              >
              > 6 niniejszego regulaminu.
              >
              > Posty zawierały telefony do osób oferujących usługi seksualne (reklama) i
              opisy
              >
              > tych usług (pornografia).

              To może poproszę więcej konsekwencji - wszelkie wpisy reklamujące kwatery
              turystyczne w Chorwacji, Swinoujściu i dziesiątki reklam innego rodzaju jakoś
              nie znikały z tegoż forum. Wybiórcze stosowanie w/w uregulowań stwarza
              natychmiast wrażenie manipulacji. Szkoda.
              Po drugie opis usług seksualnych nie jest pornografią, gdyż ma na celu
              opis "produktu". Zresztą jak bardzo słusznie zauważyła Aśka nawet sądy mają
              spore kłopoty w definiowaniu tego pojęcia, Redakcja nie ma żadnych wątpliwości.
              Gratuluję.
              • redakcja Re: Odpowiedź 14.07.03, 12:28
                Wątki o Chorwacji i np. tanich noclegach w Świnoujściu są rezane bez litości :-)
                • Gość: Aśka Re: Odpowiedź IP: 111.111.31.* 14.07.03, 13:06
                  "Droga" redakcjo! Czy to znaczy, że gdy napiszę w wątku o odczuwanym przeze
                  mnie orgaźmie w chwili dyskusji na forum to będzie pornografia czy fizjologia??
                  Czy "droga" redakcja zna tak dobrze numery telefonów wszystkich prostytutek w
                  mieście, że wie które z podanych przez forumowiczów są prawdziwe a które nie?
                  Czy skoro jest tak dobrze zorientowana w numerach to czy jest to spowodowane
                  częstym korzystaniem z tych pornograficznych usług? Jakie przesłanki i podstawy
                  (prócz reklamy) skłoniły absolwenta teologii pełniącego tego dnia dyżur
                  naczelnego cenzora do zakwalifikowania treści rankingu agencji towarzyskich w
                  mieście Szczecinie do kategorii pornografia?
                  • jottka a nie można 14.07.03, 13:27
                    było usunąć tylko handlowego posta (postów)?

                    ew. wpisać w stosowne miejsce numery polecane przez redakcję :)
                    • Gość: Aśka Re: a nie można IP: 111.111.31.* 14.07.03, 13:30
                      A może coś dla pań? Może redaktor podałby znane sobie telefony do ciężko
                      pracujących panów? Bo może tu chodziło o planowaną ustawę o równym statusie
                      kobiet i mężczyzn? Może nasza cenzura jest prorównościowa?
                      • jottka Re: a nie można 14.07.03, 13:31
                        a skąd wiesz, że to admin, a nie admina?
                        • Gość: Aśka Re: a nie można IP: 111.111.31.* 14.07.03, 13:33
                          A widziałaś gdzieś aż taką głupią babę by zgodziła sie być cenzorką?
                          • swarozyc Re: a nie można 14.07.03, 13:35
                            Gość portalu: Aśka napisał(a):
                            A widziałaś gdzieś aż taką głupią babę by zgodziła sie być cenzorką?
                            '''''''''''''''''''''
                            Hola, hola dziewczeta; ta rozmowa przybiera niekorzystny dla mezczyzn ksztalt!
                            Adminie! prosze ja ocenzurowac...:-)
                            • swarozyc Re: a nie można 14.07.03, 13:38
                              Cicho Aska, bo to moze byc Jottka..
                              • jottka Re: a nie można 14.07.03, 13:40
                                swarozyc napisała:

                                > Cicho Aska, bo to moze byc Jottka..


                                pienkna myśl :))

                                szan redakcjo, w imieniu woli ludu poproszę o kody dostępu
                          • jottka Re: a nie można 14.07.03, 13:36
                            zawód jak każdy, niestety
                            • Gość: Aśka Re: a nie można IP: 111.111.31.* 14.07.03, 13:44
                              Niestety ten zawód jest poniżej godności nawet prostytutki! Cenzura zawsze była
                              czymś uwłaczającym godności a prostytucja zawód jak każdy inny.
                              Swarożycu drogi to była prowokacja!!
                              • swarozyc Re: a nie można 14.07.03, 13:48
                                Gość portalu: Aśka napisał(a):
                                Swarożycu drogi to była prowokacja!!
                                ''''''''''''''''''''''''''''
                                Cicho! ta wiem...:-)
                          • Gość: JACEK A mnie dziwi !!! IP: 64.9.159.* 14.07.03, 13:43
                            Paru tutaj psy wiesza na Obsie i na redakcji, psy
                            wieszaja na Gazecie , marudza o cenzurze ....boshe !!!
                            A kto wam do cholery kaze pisac na forum gazety ????
                            Moze i dostep do tego forum jest publiczny ale to wcale
                            nie znaczy ze gazetowe forum jest wlasnoscia publiczna !!!
                            Moze malkontenci by tak zaczeli uzywaz mozgow!!!
                            A jak sie tutaj nie podoba to dlaczego nie piszecie na
                            forach niklota i innych portali ? hmm???
                            Zenada , zenada !!! I jeszcze te wyjazdy z cenzura , to
                            juz naprawde durne do piatej potegi !!!
                            • jottka Re: A mnie dziwi !!! 14.07.03, 13:49
                              jaaaacek..

                              o ile dobrze pamiętam, to do usunięcia nadawał się post z nrami panienek, a nie
                              cięcie całego wątku, gdzie skuter ze swarożycem bredzili sobie nieszkodliwie


                              nadgorliwość gorsza niż sabotaż, no to ludzie sie zdrzaźnili
                              • Gość: JACEK Re: A mnie dziwi !!! IP: 64.9.159.* 14.07.03, 13:57
                                jottka napisała:

                                > jaaaacek..
                                >
                                > o ile dobrze pamiętam, to do usunięcia nadawał się post
                                z nrami panienek, a nie
                                >
                                > cięcie całego wątku, gdzie skuter ze swarożycem
                                bredzili sobie nieszkodliwie
                                >
                                >
                                > nadgorliwość gorsza niż sabotaż, no to ludzie sie
                                zdrzaźnili


                                Gazetowe forum,gazetowy regulamin !!! Jakos nie pamietam
                                by przed unijnym robili w Polsce referendum w sprawie
                                gazetowego forum i tego co moga a co nie usuwac na osle
                                lawki !!

                                Usuneli i tyle , ich forum!!
                            • Gość: Aśka Re: A mnie dziwi !!! IP: 111.111.31.* 14.07.03, 13:54
                              A podobno byli sportowcy to ludzie światowi? Nie zauważyłeś, że można było się
                              tu swobodnie wypowiadać? Bez względu na poglący? A jak ci kasują
                              wątek "uskrzydleni" fałszywą moralnością to jak to nazwać? poza tym forum jest
                              publiczne i nie ma zaznaczonych tematów jakich nie można poruszać!
                              • jottka Re: A mnie dziwi !!! 14.07.03, 14:01
                                nieee

                                nie chodzi o stosowanie regulaminu jako takiego, zrozumiałe, że tnie się treści
                                komercyjne, że tak to nazwę, tylko czemu przy okazji całą resztę?

                                a jak ciebie wytną za brzydkie wyrazy, a przy okazji frapujący wątek o kolejce
                                w parku kasprowicza, bo tam się akurat wyzwierzałeś, to co? :) forum jest
                                obosieczne, w końcu z nas żyje
                                • Gość: JACEK Re: A mnie dziwi !!! IP: 64.9.159.* 14.07.03, 14:07
                                  jottka napisała:

                                  > nieee
                                  >
                                  > nie chodzi o stosowanie regulaminu jako takiego,
                                  zrozumiałe, że tnie się treści
                                  >
                                  > komercyjne, że tak to nazwę, tylko czemu przy okazji
                                  całą resztę?
                                  >
                                  > a jak ciebie wytną za brzydkie wyrazy, a przy okazji
                                  frapujący wątek o kolejce
                                  > w parku kasprowicza, bo tam się akurat wyzwierzałeś, to
                                  co? :) forum jest
                                  > obosieczne, w końcu z nas żyje


                                  Jak by mi pocieli to pierwsz bym sie zastanawial gdzie
                                  jest moja wina a nie bezmyslnie ujadal ze to nie
                                  wporzadku!! Pamietam ze jestem gosciem!! A nawet jesli
                                  forum ze mnie zyje to wcale nie stawia mnie to w bardzo
                                  wygodnej i pozwalajacej na wiele wymagan pozycji klienta .
                                  • jottka nonie 14.07.03, 14:14
                                    jacek, oprzytomnij :)

                                    po pierwsze - nie ujadamy bezmyślnie, tylko dopraszamy się info, dlaczego nie
                                    można było wywalić inkryminowanego posta, co do którego nie wnosimy pretensji,
                                    tylko usunięto cały wątek


                                    > A nawet jesli
                                    > forum ze mnie zyje to wcale nie stawia mnie to w bardzo
                                    > wygodnej i pozwalajacej na wiele wymagan pozycji klienta .


                                    twoja dobroć mnie przeraża. forum/ portal są usługą swiadczoną przez firmę,
                                    która nie czyni tego charytatywnie, lecz w nadziei na zyski. m.in. reklamowe, a
                                    te zapewni duża ilość internautów, na ten przykład korzystających z forum.

                                    to jak ich będziesz traktował jak dzieci stawiane do kąta za całokształt, to
                                    mogą pójść na wraży onet, fuj
                              • Gość: JACEK Re: A mnie dziwi !!! IP: 64.9.159.* 14.07.03, 14:03
                                Gość portalu: Aśka napisał(a):

                                > A podobno byli sportowcy to ludzie światowi? Nie
                                zauważyłeś, że można było się
                                > tu swobodnie wypowiadać? Bez względu na poglący? A jak
                                ci kasują
                                > wątek "uskrzydleni" fałszywą moralnością to jak to
                                nazwać? poza tym forum jest
                                > publiczne i nie ma zaznaczonych tematów jakich nie
                                można poruszać!


                                Po pierwsze warto przeczytac ich regulamin a po drugie to
                                kto placi za utrzymanie tego portala w cyber-kosmosie??
                                Ja ci podpowiem, wlasciciel !!! A wlasciciel ma takie
                                same prawo wymagac od swoich gosci tak samo jak ty
                                wymagasz od tych ktorych np na imprezke do swojego domu
                                zapraszasz.

                                ps. slowko "wymagania" zostawiam szeroko otwarte he he he he
                                • Gość: Aśka Re: A mnie dziwi !!! IP: 111.111.31.* 14.07.03, 14:08
                                  Jak ma wymagania to przy wejściu na forum niech postawi bramkę z napiem:
                                  "Nie dziewicom, nie prawiczkom, nie katolikom, nie prawicowcom, nie.........
                                  wstęp surowo wzbroniony"
                                  i po kłopocie! Automatem śmieci im wylecą!
                                  • Gość: JACEK Re: A mnie dziwi !!! IP: 64.9.159.* 14.07.03, 14:13
                                    Maja regulamin, czytalas?
                                  • Gość: jacek_ok Re: A mnie dziwi !!! IP: *.*.*.* 14.07.03, 14:14
                                    jacek ma rację, poza tym to forum po mału zaczyna przypominać prywatne forum
                                    towarzystwa wzajemnej adoracji, zawładnęli nim swarożyce, Aśki i reszta...
                                    nuda! generujecie miliard spampowatych mail np. w tym wątku.
                                    dobrze, że admin coś czasem wytnie żeby dać znać kto tu rządi
                                    • Gość: Aśka Re: A mnie dziwi !!! IP: 111.111.31.* 14.07.03, 14:39
                                      > jacek ma rację, poza tym to forum po mału zaczyna przypominać prywatne forum
                                      > towarzystwa wzajemnej adoracji, zawładnęli nim swarożyce, Aśki i reszta...
                                      > nuda! generujecie miliard spampowatych mail np. w tym wątku.
                                      > dobrze, że admin coś czasem wytnie żeby dać znać kto tu rządi

                                      A kto ci broni pisać? Jak potrafisz to sie staraj! No i oczywiście jak masz coś
                                      do powiedzenia. Zawsze wydawało mi się, że jest to forma dyskujsji i wymiany
                                      poglądów. Jak ci się moje (poglądy) nie podobają to możesz z nimi polemizować
                                      (dyskutować) a nie zarzucać mi, że w ogóle się pojawiam.
                                      A regulamin czytałam. I nie wynika z niego, że legalna działalność (agencje)
                                      jest zakazana w wymianie informacji. Zakazy dotyczą rzeczy nielegalnych - czyli
                                      niezgodnych z prawem tego kraju.
                                      • swarozyc Re: A mnie dziwi !!! 14.07.03, 14:44
                                        Gość portalu: Aśka napisał(a):
                                        a nie zarzucać mi, że w ogóle się pojawiam.
                                        ''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
                                        Coz za potwor mogl tak o Tobie Asiu powiedziec?!
                                        "Heaven must sent you to me"....
                                      • Gość: JACEK Re: A mnie dziwi !!! IP: 64.9.159.* 14.07.03, 14:44
                                        Gość portalu: Aśka napisał(a):

                                        > > jacek ma rację, poza tym to forum po mału zaczyna
                                        przypominać prywatne for
                                        > um
                                        > > towarzystwa wzajemnej adoracji, zawładnęli nim
                                        swarożyce, Aśki i reszta...
                                        >
                                        > > nuda! generujecie miliard spampowatych mail np. w tym
                                        wątku.
                                        > > dobrze, że admin coś czasem wytnie żeby dać znać kto
                                        tu rządi
                                        >
                                        > A kto ci broni pisać? Jak potrafisz to sie staraj! No i
                                        oczywiście jak masz coś
                                        >
                                        > do powiedzenia. Zawsze wydawało mi się, że jest to
                                        forma dyskujsji i wymiany
                                        > poglądów. Jak ci się moje (poglądy) nie podobają to
                                        możesz z nimi polemizować
                                        > (dyskutować) a nie zarzucać mi, że w ogóle się pojawiam.
                                        > A regulamin czytałam. I nie wynika z niego, że legalna
                                        działalność (agencje)
                                        > jest zakazana w wymianie informacji. Zakazy dotyczą
                                        rzeczy nielegalnych - czyli
                                        >
                                        > niezgodnych z prawem tego kraju.


                                        Jednak nie czytalas, albo nie rozumiesz co pkt 9 oznacza
                                        ;-))))
                                        • Gość: Aśka Re: A mnie dziwi !!! IP: 111.111.31.* 14.07.03, 14:57
                                          A może twoje rozumienie pkt jest niedoskonałe?
                                          A może zamordyzm bardzxo ci się podoba?
                                          Szczególnie bezpodstawny?
                                          Przeczytaj zarzuty a potem sie podpieraj regulaminem! Do szkół!
                                          • Gość: JACEK Re: A mnie dziwi !!! IP: 64.9.159.* 14.07.03, 15:11
                                            Gość portalu: Aśka napisał(a):

                                            > A może twoje rozumienie pkt jest niedoskonałe?
                                            > A może zamordyzm bardzxo ci się podoba?
                                            > Szczególnie bezpodstawny?
                                            > Przeczytaj zarzuty a potem sie podpieraj regulaminem!
                                            Do szkół!
                                            Sluchaj, cos ci sie powaznie kielbasi, powyzej wymagasz
                                            od gazety by jakie bramki wstawiali komu wara od forum a
                                            komu nie, teraz jak ci pokazuje jeden pkt 9 regulaminu (
                                            co oznacza wolnosc tomku w swoim domku dla gazety) to ty
                                            zaraz sie buntujesz i zamordyzm zamordyzm wykrzykujesz!!
                                            Cos mi sie wydaje ze twoj kontakt z rzeczywistoscia staje
                                            sie coraz bardziej sporadyczny he he he he
                                        • Gość: Aśka do S. IP: 111.111.31.* 14.07.03, 14:58
                                          Jakiś wstrętny jacek przez małe j tak mnie potraktował. Następny cenzuś nam
                                          rośnie.
                                          • swarozyc Re: do A 14.07.03, 15:11
                                            Gość portalu: Aśka napisał(a):

                                            > Jakiś wstrętny jacek przez małe j tak mnie potraktował. Następny cenzuś nam
                                            > rośnie.
                                            '''''''''''''''''''
                                            Podac Ci chusteczke, czy tez moja muskularna piers do wyplakania sie?:-)
    • hsps Re: Uwaga ogólnej natury 14.07.03, 15:20
      Po przeczytaniu wielu wypowiedzi tego wątku chciałbym unaocznić jeszcze jedną
      rzecz: jest to wątek jak każdy inny w którym prowadzona jest dyskusja na
      określony temat i w wypowiedzi nie zawierają pornografii, reklamy i innych
      uznanych powszechnie za nieetyczne rzeczy - stąd nie rozumiem, dlaczego ktoś
      chce zabraniać pisania na temat "cenzury", a właściwie zasad regulujących
      istnienie forum.

      • Gość: Aśka Re: Uwaga ogólnej natury IP: 111.111.31.* 14.07.03, 15:36
        Ok hsps.
        Pkt 9 po biadoleniu J mnie wali (nie dosłownie bo to porno).
        • hsps Re: Uwaga ogólnej natury 14.07.03, 15:49
          Gość portalu: Aśka napisał(a):

          > Ok hsps.
          > Pkt 9 po biadoleniu J mnie wali (nie dosłownie bo to porno).

          Forum traktuję raczej jako platformę do dyskusji z przyjaciółmi (i nie tylko),
          a nie w relacjach gospodarz-gość. "Gospodarzem" jest GW udostępniając technikę
          i angażując się czasowo - i chwała im za to. Ale dyskurs sam w sobie i
          atmosfera zależą od uczestników. Dlatego uważam, że można pewne rzeczy
          powiedzieć i nie jest to biadolenie, a nawet jak ktoś chce biadolić, niech
          sobie to robi, jak mu to pomaga.

          Jak mawiał Oscar Wilde to nic złego, że róża jest czerwona, problem jest wtedy
          jeśli chce, żeby wszystkie róże w ogrodzie były czerwone.

          Pkt. 9 nie jest dla mnie problemem - jeóli admin wytnie i powie nie bo nie. To
          jest OK. Ale tu próbował innego uzasadnienia, które nie było dla mnie spójne
          ani konsekwentne. Trzeba było się od razu powołać na pkt. 9 - nie bo nie.
          • Gość: JACEK Re: Uwaga ogólnej natury IP: 64.9.159.* 14.07.03, 16:02
            hsps napisał:

            > Gość portalu: Aśka napisał(a):
            >
            > > Ok hsps.
            > > Pkt 9 po biadoleniu J mnie wali (nie dosłownie bo to
            porno).
            >
            > Forum traktuję raczej jako platformę do dyskusji z
            przyjaciółmi (i nie tylko),
            > a nie w relacjach gospodarz-gość. "Gospodarzem" jest GW
            udostępniając technikę
            > i angażując się czasowo - i chwała im za to. Ale
            dyskurs sam w sobie i
            > atmosfera zależą od uczestników. Dlatego uważam, że
            można pewne rzeczy
            > powiedzieć i nie jest to biadolenie, a nawet jak ktoś
            chce biadolić, niech
            > sobie to robi, jak mu to pomaga.
            >
            > Jak mawiał Oscar Wilde to nic złego, że róża jest
            czerwona, problem jest wtedy
            > jeśli chce, żeby wszystkie róże w ogrodzie były czerwone.
            >
            > Pkt. 9 nie jest dla mnie problemem - jeóli admin wytnie
            i powie nie bo nie. To
            > jest OK. Ale tu próbował innego uzasadnienia, które nie
            było dla mnie spójne
            > ani konsekwentne. Trzeba było się od razu powołać na
            pkt. 9 - nie bo nie.


            Jezeli tylko uczynimy jeden krok wstecz i popatrzymy na
            gazetowe forum , zdamy sobie sprawe z przeogromnej
            roznorodnosci oraz przeolbrzymiej kolorystyki pogladow
            publikowanych tutaj (nawet tych bardzo skrajnych)
            Cala ta forumowa wieza Babel jak na nia patrze jest dla
            mnie dowodem ze biadolenie o cenzurze i oburzanie sie na
            calkiem zwykle pkt regulaminu jest zwyklym biadoleniem i
            niczym wiecej !!!
            maly palec u nogi, moze czasami krzywy , jest czescia
            pieknego ciala !!! ;-) oscar wilde tego nie
            powiedzial... ;-)
            • hsps Re: Uwaga ogólnej natury 14.07.03, 16:15
              Gość portalu: JACEK napisał(a):

              > Jezeli tylko uczynimy jeden krok wstecz i popatrzymy na
              > gazetowe forum , zdamy sobie sprawe z przeogromnej
              > roznorodnosci oraz przeolbrzymiej kolorystyki pogladow
              > publikowanych tutaj (nawet tych bardzo skrajnych)
              > Cala ta forumowa wieza Babel jak na nia patrze jest dla
              > mnie dowodem ze biadolenie o cenzurze i oburzanie sie na
              > calkiem zwykle pkt regulaminu jest zwyklym biadoleniem i
              > niczym wiecej !!!
              > maly palec u nogi, moze czasami krzywy , jest czescia
              > pieknego ciala !!! ;-) oscar wilde tego nie
              > powiedzial... ;-)
              Zaczynam rozumieć Aśkę - dlaczego TY nazywasz ten wątek biadoleniem i nie dasz
              nam szansy wzbogacenia tej wieży Babel. Potraktuj nas jak jako krzywy palec.

              No i pokaż punkt regulaminu (jeśli jesteś aż tak zdyscyplinowany) w którym
              zabrania się biadolenia. 80% wypowiedzi to biadolenie: na Jurczyka, na p.
              konserwatorkę, na tramwaje, na Piechotę, na... wszystko. No i ...... ?
              • Gość: JACEK Re: Uwaga ogólnej natury IP: 64.9.159.* 14.07.03, 16:18
                hsps napisał:

                > Gość portalu: JACEK napisał(a):
                >
                > > Jezeli tylko uczynimy jeden krok wstecz i popatrzymy na
                > > gazetowe forum , zdamy sobie sprawe z przeogromnej
                > > roznorodnosci oraz przeolbrzymiej kolorystyki pogladow
                > > publikowanych tutaj (nawet tych bardzo skrajnych)
                > > Cala ta forumowa wieza Babel jak na nia patrze jest dla
                > > mnie dowodem ze biadolenie o cenzurze i oburzanie sie na
                > > calkiem zwykle pkt regulaminu jest zwyklym biadoleniem i
                > > niczym wiecej !!!
                > > maly palec u nogi, moze czasami krzywy , jest czescia
                > > pieknego ciala !!! ;-) oscar wilde tego nie
                > > powiedzial... ;-)
                > Zaczynam rozumieć Aśkę - dlaczego TY nazywasz ten wątek
                biadoleniem i nie dasz
                > nam szansy wzbogacenia tej wieży Babel. Potraktuj nas
                jak jako krzywy palec.
                >
                > No i pokaż punkt regulaminu (jeśli jesteś aż tak
                zdyscyplinowany) w którym
                > zabrania się biadolenia. 80% wypowiedzi to biadolenie:
                na Jurczyka, na p.
                > konserwatorkę, na tramwaje, na Piechotę, na...
                wszystko. No i ...... ?


                JA SIE JUZ PODDAJE!!! tego typu myslenie kiedys do
                rozbiorow polski doprowadzilo ;-))))
                • hsps Re: Uwaga ogólnej natury 14.07.03, 16:28
                  Gość portalu: JACEK napisał(a):

                  > JA SIE JUZ PODDAJE!!! tego typu myslenie kiedys do
                  > rozbiorow polski doprowadzilo ;-))))
                  I ja się poddaję ! Bezkrytyczne stosowanie się do regulaminów doprowadziło
                  do ... już ty wiesz do czego.

                  Temat jest dla mnie zamknięty. Miłego dnia. Do następnego razu.
          • Gość: JACEK Re: Uwaga ogólnej natury IP: 64.9.159.* 14.07.03, 16:35
            hsps napisał:

            >
            > Pkt. 9 nie jest dla mnie problemem - jeóli admin wytnie
            i powie nie bo nie. To
            > jest OK. Ale tu próbował innego uzasadnienia, które nie
            było dla mnie spójne
            > ani konsekwentne. Trzeba było się od razu powołać na
            pkt. 9 - nie bo nie.

            Aha dodam tylko ze jak przeczytasz w redakcyjnym
            pierwszym poscie tego watku to zauwazysz ze te
            "diabelskie cenzure "napisali ze wycieli watek,
            watek,WATEK a nie post !!!!

            Ciekawe ile tez na dobra sprawe zla wyrzadzili ta decyzja
            he he he , eee tam , biadolicie !!!!
            miliony postow !!!!! A wy tu .....eeee tam !!!

        • hsps Re: P.S. 14.07.03, 16:04
          Gość portalu: Aśka napisał(a):

          > Ok hsps.
          > Pkt 9 po biadoleniu J mnie wali (nie dosłownie bo to porno).

          Ja nie mogę napisać, że mnie wali bo nie dość, że porno to jeszcze zboczenie
          (lub za takie powszechnie przyjęte)
      • Gość: Aśka do S IP: 111.111.31.* 14.07.03, 15:38
        Potrzebny mi raczej worek treningowy a nie husteczka. Nie trawię jak ludzie nie
        potrafią czytać.
        • swarozyc Re: do A 14.07.03, 15:43
          Gość portalu: Aśka napisał(a):

          > Potrzebny mi raczej worek treningowy
          ''''''''''''''''''''''''''''''''''''
          No wiesz, brzuszka mego piwnego Ci nie nadstawie...
      • Gość: Aśka do S IP: 111.111.31.* 14.07.03, 15:38
        miała być : chusteczka!!!!!!
        • Gość: Aśka ok IP: 111.111.31.* 14.07.03, 16:29
          HSPS MISTRZEM JEST.
          Punkty punktami a argumentacja do d.... (porno) i o to mi właśnie chodziło.
          Nie bo nie też nie lubię ale łatwiej przełknąć niż "Moralność Pani Dulskiej"
          uprawianą przez cenzusia.
          • hsps Re: ok 14.07.03, 16:44
            Gość portalu: Aśka napisał(a):
            > Nie bo nie też nie lubię ale łatwiej przełknąć niż "Moralność Pani Dulskiej"
            > uprawianą przez cenzusia.

            Kiedyś jak pracowałem na WSM-ce to pisywało się czasem jakieś podania do
            dyrektora wydziału (nie podam nazwiska ani telefonu bo postać była już sama w
            sobie pornograficzna) no i raz kolega dostał podanie z powrotem z jednym słowem
            napisanym odręcznie: NIE. Napisał odwołanie z prośbą o uzasadnienie i już po
            godzinie p. Krysia przyniosła mu jego podanie, na którym teraz stało:
            NIE, bo nie.

            I tak pkt. 9 wkroczył do mojego życia. Ale za to konsekwentnie.
            • Gość: Aśka Re: ok IP: 111.111.31.* 14.07.03, 16:55
              Dobre! Jakbym moją kierowniczkę widziała:-)
            • Gość: JACEK Re: ok IP: 64.9.159.* 14.07.03, 17:16
              hsps napisał:

              > Gość portalu: Aśka napisał(a):
              > > Nie bo nie też nie lubię ale łatwiej przełknąć niż
              "Moralność Pani Dulskie
              > j"
              > > uprawianą przez cenzusia.
              >
              > Kiedyś jak pracowałem na WSM-ce to pisywało się czasem
              jakieś podania do
              > dyrektora wydziału (nie podam nazwiska ani telefonu bo
              postać była już sama w
              > sobie pornograficzna) no i raz kolega dostał podanie z
              powrotem z jednym słowem
              >
              > napisanym odręcznie: NIE. Napisał odwołanie z prośbą o
              uzasadnienie i już po
              > godzinie p. Krysia przyniosła mu jego podanie, na
              którym teraz stało:
              > NIE, bo nie.
              >
              > I tak pkt. 9 wkroczył do mojego życia. Ale za to
              konsekwentnie.


              No i oczywiscie zapomniales dodac ze podobny pkt 9
              regulaminu byl nad drzwiami wywieszony!!1 A co nie???
              Nie bylo oficjalnego pkt9 na pismie??? A to zmienia
              postac rzeczy, to bylo naduzycie wladzy!! Ale czy ty to
              zrozumiesz,hmm.....mam nadzieje ;-)
              • Gość: Aśka Re: ok IP: 111.111.31.* 15.07.03, 07:51
                Oddałeś temat przez poddanie i dalej ciągniesz słowo pisane!
                A znasz to:
                Na płocie było napisane "d..a" (porno) facet pomacał i się skaleczył"!
                Podobno przysłowia i powiedzonka są mądrością narodu więc ........!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka