swarozyc 10.07.03, 21:23 Bylbym wdzieczny za informacje dlaczego zniknal watek o agencjach, bez podania przyczyny. W przypadku zlamania regulaminu post sie kasuje zaznaczajac to , wzglednie wysyla na osla lawke. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
skuter70 Re: DO ADMINISTRATORA TEGOZ FORUM 10.07.03, 21:25 bo tam byla reklama nazwy przybytkow i telefony do panienek Odpowiedz Link Zgłoś
swarozyc Re: DO ADMINISTRATORA TEGOZ FORUM 10.07.03, 21:27 to Ty jestes administratorem tegoz establiszmetu?!:-) A post z nr. nie mozna bylo skasowac? Odpowiedz Link Zgłoś
skuter70 Re: DO ADMINISTRATORA TEGOZ FORUM 10.07.03, 21:34 > to Ty jestes administratorem tegoz establiszmetu?!:-) jestem rzecznikiem prasowym > A post z nr. nie mozna bylo skasowac? zlo trzeba wyplenic ze wszelkimi przylegl;osciami, zeby sie nie odrodzilo Odpowiedz Link Zgłoś
skuter70 Re: DO ADMINISTRATORA TEGOZ FORUM 10.07.03, 21:48 moge ci powiedziec co bede pil jotka nastawila wisnie na wino za 3 mce mozesz wpasc tylko zamow sobie wczesniej wizyte u dentysty bo wino bedzie z pestkami Odpowiedz Link Zgłoś
swarozyc Re: DO ADMINISTRATORA TEGOZ FORUM 10.07.03, 21:57 Przewidzialem to juz tydzien temu i zamowilem dentyste na wrzesien... a tak apropos; musimy te wisnie wsuwac na zagryche? Od biedy mozemy jesc stare precle dla golebi... Odpowiedz Link Zgłoś
swarozyc Re: DO ADMINISTRATORA TEGOZ FORUM 10.07.03, 22:08 to bedziemy po nich biegac jak pijane kury... A co ? Jottka juz sztywna ze nic nie mowi? Zawszy lubi przy tobie swoje babskie 3 grosze wstawic... Odpowiedz Link Zgłoś
skuter70 Re: DO ADMINISTRATORA TEGOZ FORUM 10.07.03, 22:14 jotka pracuje nad soba juz nie bedzie sie wtracac Odpowiedz Link Zgłoś
swarozyc Re: DO ADMINISTRATORA TEGOZ FORUM 10.07.03, 22:17 skuter70 napisał: > jotka pracuje nad soba > juz nie bedzie sie wtracac '''''''''''''''''''''''''''''''' Dzieki bogu! Baba z wozu koniom lzej... Odpowiedz Link Zgłoś
skuter70 Re: DO ADMINISTRATORA TEGOZ FORUM 10.07.03, 22:19 ona wie , ze tesknisz Odpowiedz Link Zgłoś
swarozyc Re: DO ADMINISTRATORA TEGOZ FORUM 10.07.03, 22:20 Juz jej nie kocham, Asia wrocila z urlopu, a i Stettiner ma tez mniej roboty.. Odpowiedz Link Zgłoś
skuter70 Re: DO ADMINISTRATORA TEGOZ FORUM 10.07.03, 22:36 ty brutalu ona teraz placze:( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Aśka Re: DO ADMINISTRATORA TEGOZ FORUM IP: 111.111.31.* 11.07.03, 08:34 Chłopcy spokojnie:-) Przecież przy tych słownych utarczkach zginął główny temat tego wątku. Czemu zadworny posuwa się do taaaaakiej ingerencji w forum?? Przecież to zwykłe chamstwo. Forum to nie klasówka na której poprawia sie "błędy". Odpowiedz Link Zgłoś
swarozyc Re: DO ADMINISTRATORA TEGOZ FORUM 11.07.03, 10:32 Panie Zadworny powtarzam pytanie, a nie lubie dwa razy powtarzac!... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Aśka Re: DO ADMINISTRATORA TEGOZ FORUM IP: 111.111.31.* 11.07.03, 10:52 Na słowo cenzura nasza regionalna wybiórcza w csłości chowa głowy pod wykładziny albo udaje, ze nie mam jej w pracy. Drogi Bożku na co ty liczysz?? Że michnikowcy przyznaja się do błędu?? Nie nada:-) Odpowiedz Link Zgłoś
redakcja Odpowiedź 12.07.03, 03:34 Wątek zawierał treści pornograficzne i został usunięty. Adam Zadworny nie jest administratorem forum. Odpowiedz Link Zgłoś
peteen spokojnie redakcjo... 12.07.03, 11:48 swaro lubi sobie poszczekać na wielu forach, ale w sumie jest niegroźny... jak ratlerek... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Aśka Re: spokojnie redakcjo... IP: 111.111.31.* 14.07.03, 09:28 Co to znaczy pornograficzne treści? Czy redakcja czy też admin ma prawo jakiekolwiek oceniać co jest pornografią a co nie? Nawet sądy mają z tym problemy. Jest to wyjątkowy przejaw nadgorliwości. Po prostu jesteście bardziej święci od całej prawej strony sceny politycznej. Przeczytajcie dokładnie ustawę o zwalczaniu pornografii a potem powołujcie sie na nią. Bo takie tłumaczenie zakrawa na skandal. Niedługo zlikwidujecie wątki np o księżach pedofilach ze względu na wartości ch. To już gruba przesada. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: przecinack Re: spokojnie redakcjo... IP: 213.17.250.* 14.07.03, 09:36 "wartosci ch." to nowotwor jezykowy, nie ma czegos takiego, sa po prostu wartosci... a to, ze nie ma definicji pornografii w polskim prawie, jest dowodem jego slabosci, pedofiluff (ksiezy i nie tylko) trzeba karac, a admin ma prawo robic ze swoja strona, co chce, za nia odpowiada i juz... nie zawszemi sie to podoba, ale takie sa fakty Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Aśka Re: spokojnie redakcjo... IP: 111.111.31.* 14.07.03, 09:41 To po co do cholery robią taką aferę jak im rządowcy chcieli kaganiec na gęby wsadzić (ustawowy)? Poza tym takie argumenty juz słyszałam parę lat temu (przed 89). A po drugie chyba nie czytałeś tamtego wątku więc nie wiesz o czym piszesz. Nic z Markiza de Sade nie było. Tylko ranking. Jakaś dziewica czy co? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: przecinack Re: spokojnie redakcjo... IP: 213.17.250.* 14.07.03, 10:05 Gość portalu: Aśka napisał(a): > To po co do cholery robią taką aferę a tego to nie wiem... >Poza tym takie argumenty juz słyszałam parę lat temu bardzo sie ciesze :) > Jakaś dziewica czy co? a co, dziewictwo to cos gorszego? umysl ogranicza, czy jak? Odpowiedz Link Zgłoś
swarozyc Re: spokojnie redakcjo... 14.07.03, 10:18 Gość portalu: przecinack napisał(a): Jakaś dziewica czy co? > a co, dziewictwo to cos gorszego? > umysl ogranicza, czy jak? '''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''' Zbyt dlugo noszone, zdecydowanie tak! :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Aśka Re: spokojnie redakcjo... IP: 111.111.31.* 14.07.03, 10:39 Gość portalu: przecinack napisał(a): > a co, dziewictwo to cos gorszego? > umysl ogranicza, czy jak? Poglądy na to co porno a co nie - na pewno "w pewnym" stopniu! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: przecinack tjaaaa... :) IP: 213.17.250.* 14.07.03, 10:45 do niedawna jeszcze mialem inne zdanie, ale czytajac wypowiedzi tfaroszka i Aski, dolaczam sie do waszych opinii... :))) Odpowiedz Link Zgłoś
swarozyc Re: tjaaaa... :) 14.07.03, 10:48 Gość portalu: przecinack napisał(a): > do niedawna jeszcze mialem inne zdanie, > ale czytajac wypowiedzi tfaroszka i Aski, > dolaczam sie do waszych opinii... :))) ''''''''''''''''''''''''''''''''' To zedrzesz dziewictwo i habit z ciala ze wstretem? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: przecinack Re: tjaaaa... :) IP: 213.17.250.* 14.07.03, 10:49 juz dawno to zrobilem i dlatego nie wypisuje takich smutkuff, jak Ty hahahaha :)))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Aśka Re: tjaaaa... :) IP: 111.111.31.* 14.07.03, 11:04 To walcz jak prwdziwy Przecinak o wolność naszą i waszą !!!!!!!!! Sami chcą zerwać kagańce a nam bronią. A już jakiś wieszcz mówił coś o kaganku pod strzechy! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: przecinack Re: tjaaaa... :) IP: 213.17.250.* 14.07.03, 11:12 tak tak, walcze, przede wszystkim z glupota... wlasna takze... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Aśka Re: tjaaaa... :) IP: 111.111.31.* 14.07.03, 11:17 Popieram i wspieram Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pzrecinack Re: tjaaaa... :) IP: 213.17.250.* 14.07.03, 11:26 a dziekuje i milego dnia zycze :) Odpowiedz Link Zgłoś
piotr33k2 Re: wybiurcza nadgorliwość 14.07.03, 11:39 szkoda że administrator nie jest taki chętny do usuwania naprawdę pornograficznych ,antysemickich i faszystowskich wątków na forach ogólnopolskich takich jak aktualności czy kraj ,ja już przestałem tam bywać bo rzygać się chce od tych wszystkich pseudoprawicowych i nie tylko debili.są tam również wulgaryzmy w najgorszym wydaniu i nikt ich nie usuwa ,dziwna ta selekcja administratora przecież to wszystko to jest jakby niebyło portal wyborczej ,najlepszej gazety w polsce. Odpowiedz Link Zgłoś
hsps Re: Odpowiedź 14.07.03, 11:52 redakcja napisała: > Wątek zawierał treści pornograficzne i został usunięty. Kompletna BZDURA ! Takim uzasadnieniem (nie mającym nic wspólnego z rzeczywistą zawartością wątku) obrażasz, droga Redakcjo, wszystkich forumowiczów traktując ich jak ... debili. Odpowiedz Link Zgłoś
redakcja Re: Odpowiedź 14.07.03, 12:04 Fragment z regulaminu forum: 5. Niedopuszczalne jest umieszczanie przez uczestników na łamach Forum Gazeta.pl treści uznanych powszechnie za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. 6. Niedopuszczalne jest również umieszczanie przez uczestników na łamach Forum Gazeta.pl przekazów reklamowych. 7. Agora SA zastrzega sobie prawo do usuwania treści, o których mowa w pkt. 5 i 6 niniejszego regulaminu. Posty zawierały telefony do osób oferujących usługi seksualne (reklama) i opisy tych usług (pornografia). Odpowiedz Link Zgłoś
hsps Re: Odpowiedź 14.07.03, 12:13 redakcja napisała: > Fragment z regulaminu forum: > 5. Niedopuszczalne jest umieszczanie przez uczestników na łamach Forum > Gazeta.pl treści uznanych powszechnie za naganne moralnie, społecznie > niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. > 6. Niedopuszczalne jest również umieszczanie przez uczestników na łamach Forum > Gazeta.pl przekazów reklamowych. > 7. Agora SA zastrzega sobie prawo do usuwania treści, o których mowa w pkt. 5 i > > 6 niniejszego regulaminu. > > Posty zawierały telefony do osób oferujących usługi seksualne (reklama) i opisy > > tych usług (pornografia). To może poproszę więcej konsekwencji - wszelkie wpisy reklamujące kwatery turystyczne w Chorwacji, Swinoujściu i dziesiątki reklam innego rodzaju jakoś nie znikały z tegoż forum. Wybiórcze stosowanie w/w uregulowań stwarza natychmiast wrażenie manipulacji. Szkoda. Po drugie opis usług seksualnych nie jest pornografią, gdyż ma na celu opis "produktu". Zresztą jak bardzo słusznie zauważyła Aśka nawet sądy mają spore kłopoty w definiowaniu tego pojęcia, Redakcja nie ma żadnych wątpliwości. Gratuluję. Odpowiedz Link Zgłoś
redakcja Re: Odpowiedź 14.07.03, 12:28 Wątki o Chorwacji i np. tanich noclegach w Świnoujściu są rezane bez litości :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Aśka Re: Odpowiedź IP: 111.111.31.* 14.07.03, 13:06 "Droga" redakcjo! Czy to znaczy, że gdy napiszę w wątku o odczuwanym przeze mnie orgaźmie w chwili dyskusji na forum to będzie pornografia czy fizjologia?? Czy "droga" redakcja zna tak dobrze numery telefonów wszystkich prostytutek w mieście, że wie które z podanych przez forumowiczów są prawdziwe a które nie? Czy skoro jest tak dobrze zorientowana w numerach to czy jest to spowodowane częstym korzystaniem z tych pornograficznych usług? Jakie przesłanki i podstawy (prócz reklamy) skłoniły absolwenta teologii pełniącego tego dnia dyżur naczelnego cenzora do zakwalifikowania treści rankingu agencji towarzyskich w mieście Szczecinie do kategorii pornografia? Odpowiedz Link Zgłoś
jottka a nie można 14.07.03, 13:27 było usunąć tylko handlowego posta (postów)? ew. wpisać w stosowne miejsce numery polecane przez redakcję :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Aśka Re: a nie można IP: 111.111.31.* 14.07.03, 13:30 A może coś dla pań? Może redaktor podałby znane sobie telefony do ciężko pracujących panów? Bo może tu chodziło o planowaną ustawę o równym statusie kobiet i mężczyzn? Może nasza cenzura jest prorównościowa? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Aśka Re: a nie można IP: 111.111.31.* 14.07.03, 13:33 A widziałaś gdzieś aż taką głupią babę by zgodziła sie być cenzorką? Odpowiedz Link Zgłoś
swarozyc Re: a nie można 14.07.03, 13:35 Gość portalu: Aśka napisał(a): A widziałaś gdzieś aż taką głupią babę by zgodziła sie być cenzorką? ''''''''''''''''''''' Hola, hola dziewczeta; ta rozmowa przybiera niekorzystny dla mezczyzn ksztalt! Adminie! prosze ja ocenzurowac...:-) Odpowiedz Link Zgłoś
jottka Re: a nie można 14.07.03, 13:40 swarozyc napisała: > Cicho Aska, bo to moze byc Jottka.. pienkna myśl :)) szan redakcjo, w imieniu woli ludu poproszę o kody dostępu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Aśka Re: a nie można IP: 111.111.31.* 14.07.03, 13:44 Niestety ten zawód jest poniżej godności nawet prostytutki! Cenzura zawsze była czymś uwłaczającym godności a prostytucja zawód jak każdy inny. Swarożycu drogi to była prowokacja!! Odpowiedz Link Zgłoś
swarozyc Re: a nie można 14.07.03, 13:48 Gość portalu: Aśka napisał(a): Swarożycu drogi to była prowokacja!! '''''''''''''''''''''''''''' Cicho! ta wiem...:-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: JACEK A mnie dziwi !!! IP: 64.9.159.* 14.07.03, 13:43 Paru tutaj psy wiesza na Obsie i na redakcji, psy wieszaja na Gazecie , marudza o cenzurze ....boshe !!! A kto wam do cholery kaze pisac na forum gazety ???? Moze i dostep do tego forum jest publiczny ale to wcale nie znaczy ze gazetowe forum jest wlasnoscia publiczna !!! Moze malkontenci by tak zaczeli uzywaz mozgow!!! A jak sie tutaj nie podoba to dlaczego nie piszecie na forach niklota i innych portali ? hmm??? Zenada , zenada !!! I jeszcze te wyjazdy z cenzura , to juz naprawde durne do piatej potegi !!! Odpowiedz Link Zgłoś
jottka Re: A mnie dziwi !!! 14.07.03, 13:49 jaaaacek.. o ile dobrze pamiętam, to do usunięcia nadawał się post z nrami panienek, a nie cięcie całego wątku, gdzie skuter ze swarożycem bredzili sobie nieszkodliwie nadgorliwość gorsza niż sabotaż, no to ludzie sie zdrzaźnili Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: JACEK Re: A mnie dziwi !!! IP: 64.9.159.* 14.07.03, 13:57 jottka napisała: > jaaaacek.. > > o ile dobrze pamiętam, to do usunięcia nadawał się post z nrami panienek, a nie > > cięcie całego wątku, gdzie skuter ze swarożycem bredzili sobie nieszkodliwie > > > nadgorliwość gorsza niż sabotaż, no to ludzie sie zdrzaźnili Gazetowe forum,gazetowy regulamin !!! Jakos nie pamietam by przed unijnym robili w Polsce referendum w sprawie gazetowego forum i tego co moga a co nie usuwac na osle lawki !! Usuneli i tyle , ich forum!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Aśka Re: A mnie dziwi !!! IP: 111.111.31.* 14.07.03, 13:54 A podobno byli sportowcy to ludzie światowi? Nie zauważyłeś, że można było się tu swobodnie wypowiadać? Bez względu na poglący? A jak ci kasują wątek "uskrzydleni" fałszywą moralnością to jak to nazwać? poza tym forum jest publiczne i nie ma zaznaczonych tematów jakich nie można poruszać! Odpowiedz Link Zgłoś
jottka Re: A mnie dziwi !!! 14.07.03, 14:01 nieee nie chodzi o stosowanie regulaminu jako takiego, zrozumiałe, że tnie się treści komercyjne, że tak to nazwę, tylko czemu przy okazji całą resztę? a jak ciebie wytną za brzydkie wyrazy, a przy okazji frapujący wątek o kolejce w parku kasprowicza, bo tam się akurat wyzwierzałeś, to co? :) forum jest obosieczne, w końcu z nas żyje Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: JACEK Re: A mnie dziwi !!! IP: 64.9.159.* 14.07.03, 14:07 jottka napisała: > nieee > > nie chodzi o stosowanie regulaminu jako takiego, zrozumiałe, że tnie się treści > > komercyjne, że tak to nazwę, tylko czemu przy okazji całą resztę? > > a jak ciebie wytną za brzydkie wyrazy, a przy okazji frapujący wątek o kolejce > w parku kasprowicza, bo tam się akurat wyzwierzałeś, to co? :) forum jest > obosieczne, w końcu z nas żyje Jak by mi pocieli to pierwsz bym sie zastanawial gdzie jest moja wina a nie bezmyslnie ujadal ze to nie wporzadku!! Pamietam ze jestem gosciem!! A nawet jesli forum ze mnie zyje to wcale nie stawia mnie to w bardzo wygodnej i pozwalajacej na wiele wymagan pozycji klienta . Odpowiedz Link Zgłoś
jottka nonie 14.07.03, 14:14 jacek, oprzytomnij :) po pierwsze - nie ujadamy bezmyślnie, tylko dopraszamy się info, dlaczego nie można było wywalić inkryminowanego posta, co do którego nie wnosimy pretensji, tylko usunięto cały wątek > A nawet jesli > forum ze mnie zyje to wcale nie stawia mnie to w bardzo > wygodnej i pozwalajacej na wiele wymagan pozycji klienta . twoja dobroć mnie przeraża. forum/ portal są usługą swiadczoną przez firmę, która nie czyni tego charytatywnie, lecz w nadziei na zyski. m.in. reklamowe, a te zapewni duża ilość internautów, na ten przykład korzystających z forum. to jak ich będziesz traktował jak dzieci stawiane do kąta za całokształt, to mogą pójść na wraży onet, fuj Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: JACEK Re: A mnie dziwi !!! IP: 64.9.159.* 14.07.03, 14:03 Gość portalu: Aśka napisał(a): > A podobno byli sportowcy to ludzie światowi? Nie zauważyłeś, że można było się > tu swobodnie wypowiadać? Bez względu na poglący? A jak ci kasują > wątek "uskrzydleni" fałszywą moralnością to jak to nazwać? poza tym forum jest > publiczne i nie ma zaznaczonych tematów jakich nie można poruszać! Po pierwsze warto przeczytac ich regulamin a po drugie to kto placi za utrzymanie tego portala w cyber-kosmosie?? Ja ci podpowiem, wlasciciel !!! A wlasciciel ma takie same prawo wymagac od swoich gosci tak samo jak ty wymagasz od tych ktorych np na imprezke do swojego domu zapraszasz. ps. slowko "wymagania" zostawiam szeroko otwarte he he he he Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Aśka Re: A mnie dziwi !!! IP: 111.111.31.* 14.07.03, 14:08 Jak ma wymagania to przy wejściu na forum niech postawi bramkę z napiem: "Nie dziewicom, nie prawiczkom, nie katolikom, nie prawicowcom, nie......... wstęp surowo wzbroniony" i po kłopocie! Automatem śmieci im wylecą! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: JACEK Re: A mnie dziwi !!! IP: 64.9.159.* 14.07.03, 14:13 Maja regulamin, czytalas? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jacek_ok Re: A mnie dziwi !!! IP: *.*.*.* 14.07.03, 14:14 jacek ma rację, poza tym to forum po mału zaczyna przypominać prywatne forum towarzystwa wzajemnej adoracji, zawładnęli nim swarożyce, Aśki i reszta... nuda! generujecie miliard spampowatych mail np. w tym wątku. dobrze, że admin coś czasem wytnie żeby dać znać kto tu rządi Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Aśka Re: A mnie dziwi !!! IP: 111.111.31.* 14.07.03, 14:39 > jacek ma rację, poza tym to forum po mału zaczyna przypominać prywatne forum > towarzystwa wzajemnej adoracji, zawładnęli nim swarożyce, Aśki i reszta... > nuda! generujecie miliard spampowatych mail np. w tym wątku. > dobrze, że admin coś czasem wytnie żeby dać znać kto tu rządi A kto ci broni pisać? Jak potrafisz to sie staraj! No i oczywiście jak masz coś do powiedzenia. Zawsze wydawało mi się, że jest to forma dyskujsji i wymiany poglądów. Jak ci się moje (poglądy) nie podobają to możesz z nimi polemizować (dyskutować) a nie zarzucać mi, że w ogóle się pojawiam. A regulamin czytałam. I nie wynika z niego, że legalna działalność (agencje) jest zakazana w wymianie informacji. Zakazy dotyczą rzeczy nielegalnych - czyli niezgodnych z prawem tego kraju. Odpowiedz Link Zgłoś
swarozyc Re: A mnie dziwi !!! 14.07.03, 14:44 Gość portalu: Aśka napisał(a): a nie zarzucać mi, że w ogóle się pojawiam. '''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''' Coz za potwor mogl tak o Tobie Asiu powiedziec?! "Heaven must sent you to me".... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: JACEK Re: A mnie dziwi !!! IP: 64.9.159.* 14.07.03, 14:44 Gość portalu: Aśka napisał(a): > > jacek ma rację, poza tym to forum po mału zaczyna przypominać prywatne for > um > > towarzystwa wzajemnej adoracji, zawładnęli nim swarożyce, Aśki i reszta... > > > nuda! generujecie miliard spampowatych mail np. w tym wątku. > > dobrze, że admin coś czasem wytnie żeby dać znać kto tu rządi > > A kto ci broni pisać? Jak potrafisz to sie staraj! No i oczywiście jak masz coś > > do powiedzenia. Zawsze wydawało mi się, że jest to forma dyskujsji i wymiany > poglądów. Jak ci się moje (poglądy) nie podobają to możesz z nimi polemizować > (dyskutować) a nie zarzucać mi, że w ogóle się pojawiam. > A regulamin czytałam. I nie wynika z niego, że legalna działalność (agencje) > jest zakazana w wymianie informacji. Zakazy dotyczą rzeczy nielegalnych - czyli > > niezgodnych z prawem tego kraju. Jednak nie czytalas, albo nie rozumiesz co pkt 9 oznacza ;-)))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Aśka Re: A mnie dziwi !!! IP: 111.111.31.* 14.07.03, 14:57 A może twoje rozumienie pkt jest niedoskonałe? A może zamordyzm bardzxo ci się podoba? Szczególnie bezpodstawny? Przeczytaj zarzuty a potem sie podpieraj regulaminem! Do szkół! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: JACEK Re: A mnie dziwi !!! IP: 64.9.159.* 14.07.03, 15:11 Gość portalu: Aśka napisał(a): > A może twoje rozumienie pkt jest niedoskonałe? > A może zamordyzm bardzxo ci się podoba? > Szczególnie bezpodstawny? > Przeczytaj zarzuty a potem sie podpieraj regulaminem! Do szkół! Sluchaj, cos ci sie powaznie kielbasi, powyzej wymagasz od gazety by jakie bramki wstawiali komu wara od forum a komu nie, teraz jak ci pokazuje jeden pkt 9 regulaminu ( co oznacza wolnosc tomku w swoim domku dla gazety) to ty zaraz sie buntujesz i zamordyzm zamordyzm wykrzykujesz!! Cos mi sie wydaje ze twoj kontakt z rzeczywistoscia staje sie coraz bardziej sporadyczny he he he he Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Aśka do S. IP: 111.111.31.* 14.07.03, 14:58 Jakiś wstrętny jacek przez małe j tak mnie potraktował. Następny cenzuś nam rośnie. Odpowiedz Link Zgłoś
swarozyc Re: do A 14.07.03, 15:11 Gość portalu: Aśka napisał(a): > Jakiś wstrętny jacek przez małe j tak mnie potraktował. Następny cenzuś nam > rośnie. ''''''''''''''''''' Podac Ci chusteczke, czy tez moja muskularna piers do wyplakania sie?:-) Odpowiedz Link Zgłoś
hsps Re: Uwaga ogólnej natury 14.07.03, 15:20 Po przeczytaniu wielu wypowiedzi tego wątku chciałbym unaocznić jeszcze jedną rzecz: jest to wątek jak każdy inny w którym prowadzona jest dyskusja na określony temat i w wypowiedzi nie zawierają pornografii, reklamy i innych uznanych powszechnie za nieetyczne rzeczy - stąd nie rozumiem, dlaczego ktoś chce zabraniać pisania na temat "cenzury", a właściwie zasad regulujących istnienie forum. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Aśka Re: Uwaga ogólnej natury IP: 111.111.31.* 14.07.03, 15:36 Ok hsps. Pkt 9 po biadoleniu J mnie wali (nie dosłownie bo to porno). Odpowiedz Link Zgłoś
hsps Re: Uwaga ogólnej natury 14.07.03, 15:49 Gość portalu: Aśka napisał(a): > Ok hsps. > Pkt 9 po biadoleniu J mnie wali (nie dosłownie bo to porno). Forum traktuję raczej jako platformę do dyskusji z przyjaciółmi (i nie tylko), a nie w relacjach gospodarz-gość. "Gospodarzem" jest GW udostępniając technikę i angażując się czasowo - i chwała im za to. Ale dyskurs sam w sobie i atmosfera zależą od uczestników. Dlatego uważam, że można pewne rzeczy powiedzieć i nie jest to biadolenie, a nawet jak ktoś chce biadolić, niech sobie to robi, jak mu to pomaga. Jak mawiał Oscar Wilde to nic złego, że róża jest czerwona, problem jest wtedy jeśli chce, żeby wszystkie róże w ogrodzie były czerwone. Pkt. 9 nie jest dla mnie problemem - jeóli admin wytnie i powie nie bo nie. To jest OK. Ale tu próbował innego uzasadnienia, które nie było dla mnie spójne ani konsekwentne. Trzeba było się od razu powołać na pkt. 9 - nie bo nie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: JACEK Re: Uwaga ogólnej natury IP: 64.9.159.* 14.07.03, 16:02 hsps napisał: > Gość portalu: Aśka napisał(a): > > > Ok hsps. > > Pkt 9 po biadoleniu J mnie wali (nie dosłownie bo to porno). > > Forum traktuję raczej jako platformę do dyskusji z przyjaciółmi (i nie tylko), > a nie w relacjach gospodarz-gość. "Gospodarzem" jest GW udostępniając technikę > i angażując się czasowo - i chwała im za to. Ale dyskurs sam w sobie i > atmosfera zależą od uczestników. Dlatego uważam, że można pewne rzeczy > powiedzieć i nie jest to biadolenie, a nawet jak ktoś chce biadolić, niech > sobie to robi, jak mu to pomaga. > > Jak mawiał Oscar Wilde to nic złego, że róża jest czerwona, problem jest wtedy > jeśli chce, żeby wszystkie róże w ogrodzie były czerwone. > > Pkt. 9 nie jest dla mnie problemem - jeóli admin wytnie i powie nie bo nie. To > jest OK. Ale tu próbował innego uzasadnienia, które nie było dla mnie spójne > ani konsekwentne. Trzeba było się od razu powołać na pkt. 9 - nie bo nie. Jezeli tylko uczynimy jeden krok wstecz i popatrzymy na gazetowe forum , zdamy sobie sprawe z przeogromnej roznorodnosci oraz przeolbrzymiej kolorystyki pogladow publikowanych tutaj (nawet tych bardzo skrajnych) Cala ta forumowa wieza Babel jak na nia patrze jest dla mnie dowodem ze biadolenie o cenzurze i oburzanie sie na calkiem zwykle pkt regulaminu jest zwyklym biadoleniem i niczym wiecej !!! maly palec u nogi, moze czasami krzywy , jest czescia pieknego ciala !!! ;-) oscar wilde tego nie powiedzial... ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
hsps Re: Uwaga ogólnej natury 14.07.03, 16:15 Gość portalu: JACEK napisał(a): > Jezeli tylko uczynimy jeden krok wstecz i popatrzymy na > gazetowe forum , zdamy sobie sprawe z przeogromnej > roznorodnosci oraz przeolbrzymiej kolorystyki pogladow > publikowanych tutaj (nawet tych bardzo skrajnych) > Cala ta forumowa wieza Babel jak na nia patrze jest dla > mnie dowodem ze biadolenie o cenzurze i oburzanie sie na > calkiem zwykle pkt regulaminu jest zwyklym biadoleniem i > niczym wiecej !!! > maly palec u nogi, moze czasami krzywy , jest czescia > pieknego ciala !!! ;-) oscar wilde tego nie > powiedzial... ;-) Zaczynam rozumieć Aśkę - dlaczego TY nazywasz ten wątek biadoleniem i nie dasz nam szansy wzbogacenia tej wieży Babel. Potraktuj nas jak jako krzywy palec. No i pokaż punkt regulaminu (jeśli jesteś aż tak zdyscyplinowany) w którym zabrania się biadolenia. 80% wypowiedzi to biadolenie: na Jurczyka, na p. konserwatorkę, na tramwaje, na Piechotę, na... wszystko. No i ...... ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: JACEK Re: Uwaga ogólnej natury IP: 64.9.159.* 14.07.03, 16:18 hsps napisał: > Gość portalu: JACEK napisał(a): > > > Jezeli tylko uczynimy jeden krok wstecz i popatrzymy na > > gazetowe forum , zdamy sobie sprawe z przeogromnej > > roznorodnosci oraz przeolbrzymiej kolorystyki pogladow > > publikowanych tutaj (nawet tych bardzo skrajnych) > > Cala ta forumowa wieza Babel jak na nia patrze jest dla > > mnie dowodem ze biadolenie o cenzurze i oburzanie sie na > > calkiem zwykle pkt regulaminu jest zwyklym biadoleniem i > > niczym wiecej !!! > > maly palec u nogi, moze czasami krzywy , jest czescia > > pieknego ciala !!! ;-) oscar wilde tego nie > > powiedzial... ;-) > Zaczynam rozumieć Aśkę - dlaczego TY nazywasz ten wątek biadoleniem i nie dasz > nam szansy wzbogacenia tej wieży Babel. Potraktuj nas jak jako krzywy palec. > > No i pokaż punkt regulaminu (jeśli jesteś aż tak zdyscyplinowany) w którym > zabrania się biadolenia. 80% wypowiedzi to biadolenie: na Jurczyka, na p. > konserwatorkę, na tramwaje, na Piechotę, na... wszystko. No i ...... ? JA SIE JUZ PODDAJE!!! tego typu myslenie kiedys do rozbiorow polski doprowadzilo ;-)))) Odpowiedz Link Zgłoś
hsps Re: Uwaga ogólnej natury 14.07.03, 16:28 Gość portalu: JACEK napisał(a): > JA SIE JUZ PODDAJE!!! tego typu myslenie kiedys do > rozbiorow polski doprowadzilo ;-)))) I ja się poddaję ! Bezkrytyczne stosowanie się do regulaminów doprowadziło do ... już ty wiesz do czego. Temat jest dla mnie zamknięty. Miłego dnia. Do następnego razu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: JACEK Re: Uwaga ogólnej natury IP: 64.9.159.* 14.07.03, 16:35 hsps napisał: > > Pkt. 9 nie jest dla mnie problemem - jeóli admin wytnie i powie nie bo nie. To > jest OK. Ale tu próbował innego uzasadnienia, które nie było dla mnie spójne > ani konsekwentne. Trzeba było się od razu powołać na pkt. 9 - nie bo nie. Aha dodam tylko ze jak przeczytasz w redakcyjnym pierwszym poscie tego watku to zauwazysz ze te "diabelskie cenzure "napisali ze wycieli watek, watek,WATEK a nie post !!!! Ciekawe ile tez na dobra sprawe zla wyrzadzili ta decyzja he he he , eee tam , biadolicie !!!! miliony postow !!!!! A wy tu .....eeee tam !!! Odpowiedz Link Zgłoś
hsps Re: P.S. 14.07.03, 16:04 Gość portalu: Aśka napisał(a): > Ok hsps. > Pkt 9 po biadoleniu J mnie wali (nie dosłownie bo to porno). Ja nie mogę napisać, że mnie wali bo nie dość, że porno to jeszcze zboczenie (lub za takie powszechnie przyjęte) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Aśka do S IP: 111.111.31.* 14.07.03, 15:38 Potrzebny mi raczej worek treningowy a nie husteczka. Nie trawię jak ludzie nie potrafią czytać. Odpowiedz Link Zgłoś
swarozyc Re: do A 14.07.03, 15:43 Gość portalu: Aśka napisał(a): > Potrzebny mi raczej worek treningowy '''''''''''''''''''''''''''''''''''' No wiesz, brzuszka mego piwnego Ci nie nadstawie... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Aśka ok IP: 111.111.31.* 14.07.03, 16:29 HSPS MISTRZEM JEST. Punkty punktami a argumentacja do d.... (porno) i o to mi właśnie chodziło. Nie bo nie też nie lubię ale łatwiej przełknąć niż "Moralność Pani Dulskiej" uprawianą przez cenzusia. Odpowiedz Link Zgłoś
hsps Re: ok 14.07.03, 16:44 Gość portalu: Aśka napisał(a): > Nie bo nie też nie lubię ale łatwiej przełknąć niż "Moralność Pani Dulskiej" > uprawianą przez cenzusia. Kiedyś jak pracowałem na WSM-ce to pisywało się czasem jakieś podania do dyrektora wydziału (nie podam nazwiska ani telefonu bo postać była już sama w sobie pornograficzna) no i raz kolega dostał podanie z powrotem z jednym słowem napisanym odręcznie: NIE. Napisał odwołanie z prośbą o uzasadnienie i już po godzinie p. Krysia przyniosła mu jego podanie, na którym teraz stało: NIE, bo nie. I tak pkt. 9 wkroczył do mojego życia. Ale za to konsekwentnie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Aśka Re: ok IP: 111.111.31.* 14.07.03, 16:55 Dobre! Jakbym moją kierowniczkę widziała:-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: JACEK Re: ok IP: 64.9.159.* 14.07.03, 17:16 hsps napisał: > Gość portalu: Aśka napisał(a): > > Nie bo nie też nie lubię ale łatwiej przełknąć niż "Moralność Pani Dulskie > j" > > uprawianą przez cenzusia. > > Kiedyś jak pracowałem na WSM-ce to pisywało się czasem jakieś podania do > dyrektora wydziału (nie podam nazwiska ani telefonu bo postać była już sama w > sobie pornograficzna) no i raz kolega dostał podanie z powrotem z jednym słowem > > napisanym odręcznie: NIE. Napisał odwołanie z prośbą o uzasadnienie i już po > godzinie p. Krysia przyniosła mu jego podanie, na którym teraz stało: > NIE, bo nie. > > I tak pkt. 9 wkroczył do mojego życia. Ale za to konsekwentnie. No i oczywiscie zapomniales dodac ze podobny pkt 9 regulaminu byl nad drzwiami wywieszony!!1 A co nie??? Nie bylo oficjalnego pkt9 na pismie??? A to zmienia postac rzeczy, to bylo naduzycie wladzy!! Ale czy ty to zrozumiesz,hmm.....mam nadzieje ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Aśka Re: ok IP: 111.111.31.* 15.07.03, 07:51 Oddałeś temat przez poddanie i dalej ciągniesz słowo pisane! A znasz to: Na płocie było napisane "d..a" (porno) facet pomacał i się skaleczył"! Podobno przysłowia i powiedzonka są mądrością narodu więc ........! Odpowiedz Link Zgłoś