Dodaj do ulubionych

10 powodów, dla których Marian Jurczyk powinien...

IP: *.deltanet.pl 21.08.03, 19:17
buahahaha najlepsze "..niejakiego adelmusa" ;D

wyrdukować i porozwieszać w kościołach
Obserwuj wątek
    • Gość: Książe POmorski Re: 10 powodów, dla których Marian Jurczyk powini IP: *.deltanet.pl 21.08.03, 19:18
      naturalnie wydrukować heehe.....
      • Gość: Bartoo Re: 10 powodów, dla których Marian Jurczyk powini IP: 213.76.131.* 21.08.03, 20:36
        Pragnę przypomnieć że Jurczyk został prezydentem miasta z woli samych
        Szczecinian! Jakie miasto, taki prezydent!!!
    • Gość: Piwosz Tylko 10 ? Znam 33, dla których piwo od kobiety jest IP: *.pl / 192.168.3.* 21.08.03, 21:05
      lepsze. Bo jest.
      • Gość: ... Re: Tylko 10 ? Znam 33, dla których piwo od kobie IP: *.fnet.pl / 192.168.1.* 21.08.03, 21:31
        Chyba nie miałeś jeszcze kobiety ;)
    • mc.org.pl Re: 10 powodów, dla których Marian Jurczyk powini 21.08.03, 21:12
      Kontakt ze sztabem:

      mc.org.pl@gazeta.pl

      Kontakt do szefa zachodniopomorskiego MC:

      Pawel Wieliczko
      pawel.gawel@wp.pl

      Kontakt do szefa szczecinskiego MC:

      Sebastian Napieraj
      reflux@o2.pl
      • Gość: Gradus Re: 10 powodów, dla których Marian Jurczyk powini IP: *.biomag.uni-jena.de 21.08.03, 21:21
        MC a macie jakiegos kandydata? Jesli juz ta cala zabawa
        jest rozpoczynana to ten kandydat musi byc po prostu
        lepszy od Jurczyka. Ja takiego na razie wsrod politykow
        nie widze. Jurczyk niczym od Rujnowiczow, Sochanskich,
        Kocmielow i innych sie nie rozni. No moze tylko tym, ze
        tamci udaja intelignetnych :D.
        • mc.org.pl Re: 10 powodów, dla których Marian Jurczyk powini 21.08.03, 21:37
          Szanowny Panie

          Zaden z wyzej wymienionych nie bedzie kandydatem UW, z bardzo prostej
          przyczyny. Ci Panowie nie sa czlonkami Unii Wolnosci. Kandydata wyznaczy zarzad
          zachpom. UW po konsultacjach z Wladyslawem Frasyniukiem. Oczywiscie jesli uda
          sie odwolac obecnego prezydenta, w co bardzo wierze, ze tak sie wlasnie stanie.
          • Gość: portaboy Re: To moze może UW poprosi Szewacha Weisa? IP: *.smsnet.pl / 192.168.0.* 21.08.03, 21:51
            Do MC! Co mi Wy tu Frasyniukiem grozicie. Szczecin ma miec
            gospodarza a nei politycznego dupka z namaszczenia innego
            polittycznego dupka. Może kandydatem bedzie Szewach Weis, bo
            taką uchwałę podejmie zarząd UW? Skończcie z tymi bzdurami.
            Niech miasto wynajmie młodego menagera po szkołach. Lepiej na
            tym wszyscy w tym meiście wygramy.
        • Gość: tuner Re: 10 powodów, dla których Marian Jurczyk powini IP: *.szczecin.sdi.tpnet.pl 22.08.03, 09:44
          Po pierwsze,to każdy będzie lepszy od jurczyka,a po drugie,to on
          nawet udawać nie jest w stanie.
    • mc.org.pl prof. Weiss 21.08.03, 21:59
      Prof. Szewach Weiss nie jest obywatelem RP, choc sie w Polsce urodzil, wiec nie
      posiada czynnego i biernego prawa wyborczego.

      Za wczesnie, by mowic o kandydatach.
    • Gość: Cal Re: 10 powodów, dla których Marian Jurczyk powini IP: *.devs.futuro.pl 21.08.03, 23:41
      no nareszcie ktos sie obudzil!!! przeciez ten gosc zyje w
      zupelnie innej epoce!! chlopie, przeciez PRL dawno sie skonczyl,
      trzeba zyc przyszloscia a ty ciagle wracasz do tego co
      bylo...obudz sie stary bo Szczecin przepadnie...
    • Gość: argos Program UW to BMW. Pan Frasyniuk musi namaścić. IP: *.*.*.* 22.08.03, 10:18
      Dlatego nie jesteście w Sejmie. Bo oprócz braku programu nie
      potraficie zaproponować żadnych zmian, których ludzie oczekują.
      Dlaczego nie przyjdzie Wam do głowy, że nikt nie chce centralnie
      sterowanej władzy politykierów, którzy myślą o swych karierach
      politycznych a nie o swojej "małej ojczyźnie". Oderwijcie się od
      centralizmu i zacznijcie myśleć o lokalnych społecznościach jako
      o zapleczu politycznym. Zwycięstwo lokalne to zwycięstwo
      globalne. Jeżeli społeczeństwo wybierze konkretnych ludzi
      lokalnie, wygracie globalnie. Jeżeli będziecie tacy jak inni nie
      macie szans.
      • Gość: masala dosa Re: Program UW to BMW. Pan Frasyniuk musi namaści IP: *.teleton.pl 22.08.03, 10:49
        Gość portalu: argos napisał(a):

        > Dlatego nie jesteście w Sejmie. Bo oprócz braku programu nie
        > potraficie zaproponować żadnych zmian, których ludzie oczekują.
        > Dlaczego nie przyjdzie Wam do głowy, że nikt nie chce centralnie
        > sterowanej władzy politykierów, którzy myślą o swych karierach
        > politycznych a nie o swojej "małej ojczyźnie". Oderwijcie się od
        > centralizmu i zacznijcie myśleć o lokalnych społecznościach jako
        > o zapleczu politycznym. Zwycięstwo lokalne to zwycięstwo
        > globalne. Jeżeli społeczeństwo wybierze konkretnych ludzi
        > lokalnie, wygracie globalnie. Jeżeli będziecie tacy jak inni nie
        > macie szans.
        bardzo dobrze napisane-dokladnie tak mysle-przy czym obawiam sie ze arogancja
        mlodych politykow uw spowoduje ze zignoruja ta rade-a szkoda bo jest to
        skadinad dobra partia
    • Gość: x To nie sa argumenty (i styl wypowiedzi) godny gazety IP: *.cec.eu.int 22.08.03, 10:59
      Nie popieram Pana Jurczyka
      Ale jestem oburzona stylem przedstawionych argumentow
      Takie argumenty (typu wasy Lukeszenki) czyta sie w brukowcach
      Gazeta powinna przyjac styl rzeczowy i w miare obiektywny
      Przykro mi widziec, ze Gazeta na prawde zeszla na psy
      Na prawde
      Gdyby nie Wysokie Obcasy, nigdy bym juz Gazety nie kupila
      Brukowiec, ktory udaje, ze nie jest brukowcem jest gorszy niz
      zwykly brukowiec, ktory tego nie kryje

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka