Gość: Książe POmorski IP: *.deltanet.pl 21.08.03, 19:17 buahahaha najlepsze "..niejakiego adelmusa" ;D wyrdukować i porozwieszać w kościołach Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Książe POmorski Re: 10 powodów, dla których Marian Jurczyk powini IP: *.deltanet.pl 21.08.03, 19:18 naturalnie wydrukować heehe..... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bartoo Re: 10 powodów, dla których Marian Jurczyk powini IP: 213.76.131.* 21.08.03, 20:36 Pragnę przypomnieć że Jurczyk został prezydentem miasta z woli samych Szczecinian! Jakie miasto, taki prezydent!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Piwosz Tylko 10 ? Znam 33, dla których piwo od kobiety jest IP: *.pl / 192.168.3.* 21.08.03, 21:05 lepsze. Bo jest. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ... Re: Tylko 10 ? Znam 33, dla których piwo od kobie IP: *.fnet.pl / 192.168.1.* 21.08.03, 21:31 Chyba nie miałeś jeszcze kobiety ;) Odpowiedz Link Zgłoś
mc.org.pl Re: 10 powodów, dla których Marian Jurczyk powini 21.08.03, 21:12 Kontakt ze sztabem: mc.org.pl@gazeta.pl Kontakt do szefa zachodniopomorskiego MC: Pawel Wieliczko pawel.gawel@wp.pl Kontakt do szefa szczecinskiego MC: Sebastian Napieraj reflux@o2.pl Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gradus Re: 10 powodów, dla których Marian Jurczyk powini IP: *.biomag.uni-jena.de 21.08.03, 21:21 MC a macie jakiegos kandydata? Jesli juz ta cala zabawa jest rozpoczynana to ten kandydat musi byc po prostu lepszy od Jurczyka. Ja takiego na razie wsrod politykow nie widze. Jurczyk niczym od Rujnowiczow, Sochanskich, Kocmielow i innych sie nie rozni. No moze tylko tym, ze tamci udaja intelignetnych :D. Odpowiedz Link Zgłoś
mc.org.pl Re: 10 powodów, dla których Marian Jurczyk powini 21.08.03, 21:37 Szanowny Panie Zaden z wyzej wymienionych nie bedzie kandydatem UW, z bardzo prostej przyczyny. Ci Panowie nie sa czlonkami Unii Wolnosci. Kandydata wyznaczy zarzad zachpom. UW po konsultacjach z Wladyslawem Frasyniukiem. Oczywiscie jesli uda sie odwolac obecnego prezydenta, w co bardzo wierze, ze tak sie wlasnie stanie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: portaboy Re: To moze może UW poprosi Szewacha Weisa? IP: *.smsnet.pl / 192.168.0.* 21.08.03, 21:51 Do MC! Co mi Wy tu Frasyniukiem grozicie. Szczecin ma miec gospodarza a nei politycznego dupka z namaszczenia innego polittycznego dupka. Może kandydatem bedzie Szewach Weis, bo taką uchwałę podejmie zarząd UW? Skończcie z tymi bzdurami. Niech miasto wynajmie młodego menagera po szkołach. Lepiej na tym wszyscy w tym meiście wygramy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tuner Re: 10 powodów, dla których Marian Jurczyk powini IP: *.szczecin.sdi.tpnet.pl 22.08.03, 09:44 Po pierwsze,to każdy będzie lepszy od jurczyka,a po drugie,to on nawet udawać nie jest w stanie. Odpowiedz Link Zgłoś
mc.org.pl prof. Weiss 21.08.03, 21:59 Prof. Szewach Weiss nie jest obywatelem RP, choc sie w Polsce urodzil, wiec nie posiada czynnego i biernego prawa wyborczego. Za wczesnie, by mowic o kandydatach. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Cal Re: 10 powodów, dla których Marian Jurczyk powini IP: *.devs.futuro.pl 21.08.03, 23:41 no nareszcie ktos sie obudzil!!! przeciez ten gosc zyje w zupelnie innej epoce!! chlopie, przeciez PRL dawno sie skonczyl, trzeba zyc przyszloscia a ty ciagle wracasz do tego co bylo...obudz sie stary bo Szczecin przepadnie... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: argos Program UW to BMW. Pan Frasyniuk musi namaścić. IP: *.*.*.* 22.08.03, 10:18 Dlatego nie jesteście w Sejmie. Bo oprócz braku programu nie potraficie zaproponować żadnych zmian, których ludzie oczekują. Dlaczego nie przyjdzie Wam do głowy, że nikt nie chce centralnie sterowanej władzy politykierów, którzy myślą o swych karierach politycznych a nie o swojej "małej ojczyźnie". Oderwijcie się od centralizmu i zacznijcie myśleć o lokalnych społecznościach jako o zapleczu politycznym. Zwycięstwo lokalne to zwycięstwo globalne. Jeżeli społeczeństwo wybierze konkretnych ludzi lokalnie, wygracie globalnie. Jeżeli będziecie tacy jak inni nie macie szans. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: masala dosa Re: Program UW to BMW. Pan Frasyniuk musi namaści IP: *.teleton.pl 22.08.03, 10:49 Gość portalu: argos napisał(a): > Dlatego nie jesteście w Sejmie. Bo oprócz braku programu nie > potraficie zaproponować żadnych zmian, których ludzie oczekują. > Dlaczego nie przyjdzie Wam do głowy, że nikt nie chce centralnie > sterowanej władzy politykierów, którzy myślą o swych karierach > politycznych a nie o swojej "małej ojczyźnie". Oderwijcie się od > centralizmu i zacznijcie myśleć o lokalnych społecznościach jako > o zapleczu politycznym. Zwycięstwo lokalne to zwycięstwo > globalne. Jeżeli społeczeństwo wybierze konkretnych ludzi > lokalnie, wygracie globalnie. Jeżeli będziecie tacy jak inni nie > macie szans. bardzo dobrze napisane-dokladnie tak mysle-przy czym obawiam sie ze arogancja mlodych politykow uw spowoduje ze zignoruja ta rade-a szkoda bo jest to skadinad dobra partia Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: x To nie sa argumenty (i styl wypowiedzi) godny gazety IP: *.cec.eu.int 22.08.03, 10:59 Nie popieram Pana Jurczyka Ale jestem oburzona stylem przedstawionych argumentow Takie argumenty (typu wasy Lukeszenki) czyta sie w brukowcach Gazeta powinna przyjac styl rzeczowy i w miare obiektywny Przykro mi widziec, ze Gazeta na prawde zeszla na psy Na prawde Gdyby nie Wysokie Obcasy, nigdy bym juz Gazety nie kupila Brukowiec, ktory udaje, ze nie jest brukowcem jest gorszy niz zwykly brukowiec, ktory tego nie kryje Odpowiedz Link Zgłoś