Dodaj do ulubionych

smaczniejsza PEPSi czy COKE?

25.08.03, 11:35

zdaniem waszym i marjana
Obserwuj wątek
    • swarozyc Re: smaczniejsza PEPSi czy COKE? 25.08.03, 11:37
      Moim zdaniem coka, ale przez nos...
    • spik Re: smaczniejsza PEPSi czy COKE? 25.08.03, 11:39
      stugębna plotka mówi, że marian popija tylko wodę z niepokalanowa
      a ja wolę cołk z cytrynką i odrobiną prądu :)
    • tycjan5 Re: smaczniejsza PEPSi czy COKE? 25.08.03, 11:41
      zalezy z kim sączysz.....
      Pozdro
      Tycjan
    • Gość: Gradus Re: smaczniejsza PEPSi czy COKE? IP: *.biomag.uni-jena.de 25.08.03, 11:43
      franekkk napisał:

      >
      > zdaniem waszym i marjana

      ja moge tylko jedno powiedziec:
      NIGDY nie kupujcie Coca Coli Light cytrynowej!!! Ostatnio
      zrobilem ten blad i nie moglem tego wypic... :( Nawet nie
      zauwazylem, ze to wersja Light bo sie napalilem na ta
      cytryne :D.
      • franekkk Re: smaczniejsza PEPSi czy COKE? 25.08.03, 12:02

        light cytrynowa? u nas na wschodzie chyba jeszcze takich niet
        zresztą z pewnych względów i tak jestem skazany na light;)

        cole robią w atlancie a pepsi w ny to chyba samo przez sie sie rozumie ktora
        lepsza

        co do rozcieńczalnika dla wkładki - co za różnica w czym byle sponiewierało;)
        • Gość: Gradus Re: smaczniejsza PEPSi czy COKE? IP: *.biomag.uni-jena.de 25.08.03, 12:10
          franekkk napisał:

          >
          > light cytrynowa? u nas na wschodzie chyba jeszcze
          takich >niet

          to mam zapas na handel przywiezc??

          > zresztą z pewnych względów i tak jestem skazany na light;)
          >

          tego sie nie da pic :)

          > cole robią w atlancie a pepsi w ny to chyba samo przez
          sie sie rozumie ktora
          > lepsza

          ja tutaj wlasnie mam 1.5 litrowa butelke po Pepsi Twist
          (czyli cytrynowej ale nie lajt) i jest robiona w
          Neueisenburg (nie wiem gdzie to :)). Butelka stoi bo
          tutaj teraz PETy sie tez oddaje do sklepu (kaucja 15
          centow) ale niestety zazwyczaj trzeba oddac do tego
          sklepu w ktorym sie kupilo :(.

          a slyszalem tez, ze w imperium dobra (czyli w
          Kielcach...) juz podobno jest Cola waniljowa... Szukalem
          juz w sklepach ale cos tutaj na prowincji na starym
          kontynencie nie ma jeszcze...

          >
          > co do rozcieńczalnika dla wkładki - co za różnica w
          czym byle sponiewierało;)

          niebieskie to bierzesz przez chlebek??
          • tycjan5 Re: smaczniejsza PEPSi czy COKE? 25.08.03, 12:20
            >
            > >
            > > co do rozcieńczalnika dla wkładki - co za różnica w
            > czym byle sponiewierało;)
            >
            > niebieskie to bierzesz przez chlebek??

            Coś Ty! Feancio to bierze przez wacik do demakijazu od Versaczego - światowo
            musi być.
            Pozdro
            Tycjan
            • franekkk Re: smaczniejsza PEPSi czy COKE? 25.08.03, 12:40
              tycjan5 napisał:

              > Coś Ty! Feancio to bierze przez wacik do demakijazu od Versaczego - światowo
              > musi być.


              patrzcie go znowu się przyczepił, trzeba tylko wiedzieć gdzie potem ten wacik
              na spacer wyprowadzić
          • franekkk Re: smaczniejsza PEPSi czy COKE? 25.08.03, 12:22

            nie ważne gdzie rozlewają ważne gdzie w imperium dobra robią miksturę
            a atlanta jakoś tak kielcami zalatuje

            co do light to owszem tego sie nie da pic ale czasem trzeba (powiedzmy ze
            dlatego ze mi lekarz powiedzial ze mam za malo E-587 w organizmie) po prostu
            lyknac jak tran i tyle

            a marjan pewnie by pil cocacole ale jest od niedawna pewien produkt krajowy
            cocacolopodobny
    • Gość: Gradus Najlepsza jest... IP: *.biomag.uni-jena.de 25.08.03, 12:24
      Vita Cola :)
      czyli Coca Cola z DDR. Caly czas ja produkuja, na
      wyposazeniu standardowym ma soczek cytrynowy i witamine C :)

      • jottka grad 25.08.03, 12:30
        us, co ty opowiadasz, pepsi cytrynowolajtowa chyba od przedwakacji stoi w
        sklepach

        poza tym to trzeba zamrozić na kamień, wtedy każdą można wypić
        • Gość: Grad Re: grad IP: *.biomag.uni-jena.de 25.08.03, 12:33
          jottka napisała:

          > us, co ty opowiadasz, pepsi cytrynowolajtowa chyba od
          przedwakacji stoi w
          > sklepach

          przeciez to fran powiedzial, ze nie ma...

          > poza tym to trzeba zamrozić na kamień, wtedy każdą
          można wypić

          ta, nawet Polococte :D.
          • jottka Re: grad 25.08.03, 12:35
            aha, może na dziki zachód nie dotarła

            a jak jest odpowiednio zmarznięta, to boskiego smaku nie rozróżniasz i
            chłepcesz szczęśliwy
          • franekkk Re: grad 25.08.03, 12:37
            Gość portalu: Grad napisał(a):

            > przeciez to fran powiedzial, ze nie ma...


            tu pisze fr
            gr napisal ze light cytrynowa a takiej moim skromnym nie ma
            jest zwykla cytrynowa ale tej nie moge pic
            • jottka Re: grad 25.08.03, 13:03
              franekkk napisał:


              > tu pisze fr
              > gr napisal ze light cytrynowa a takiej moim skromnym nie ma


              w takich całkiem srebrnych butelkach

              jo
        • franekkk Re: grad 25.08.03, 12:35
          jottka napisała:

          > poza tym to trzeba zamrozić na kamień, wtedy każdą można wypić


          i już nieprawda po raz drugi bo jak mawia moj kolega najlepsza w te okropne
          upaly jest ciepla gazowana wodka
          • jottka Re: grad 25.08.03, 12:36
            nie mówiliśmy o zawodowcach
        • bbury Dlaczego jak proszę Colę - mówią ale my mamy Pepsi 25.08.03, 12:39

          Przecież pepsi też się nazywa cola. Jak mówię cola - to mam na myśli napój typu
          odrdzewiaczowego z kofeiną. A używaliście tego jako odrdzewiacza ??? Ponoć jest
          w tym najlepszy...

          Na marginesie
          cholera ale się zdenerwowałem
          już miałem pomysł na interes życia.
          jak na stacji benzynowej Kupiłem C-C i mi kaucję 0,25 euro policzyli.
          Tak se pomyśłełem:
          - jadę do polski
          - kupie kilka kontenerów na butelki plastikowe
          - postawie w centrum
          - rozłożę ulotki "uślwiadamiające ekologicznie" pod domami
          a potem Hoop na stara i nach dojczland do slepu
          100 tys butelek to 25 tys euro = da się żyć

          A w tym wątku moja koncepcja zamarła.
          chyba się kapną że to nie u nich kupowałem :(((

          Załamany :((
          • Gość: Gradus Re: Dlaczego jak proszę Colę - mówią ale my mamy IP: *.biomag.uni-jena.de 25.08.03, 12:48
            bbury napisał:

            > Na marginesie
            > cholera ale się zdenerwowałem
            > już miałem pomysł na interes życia.
            > jak na stacji benzynowej Kupiłem C-C i mi kaucję 0,25
            euro policzyli.
            > Tak se pomyśłełem:
            > - jadę do polski
            > - kupie kilka kontenerów na butelki plastikowe
            > - postawie w centrum
            > - rozłożę ulotki "uślwiadamiające ekologicznie" pod domami
            > a potem Hoop na stara i nach dojczland do slepu
            > 100 tys butelek to 25 tys euro = da się żyć
            >
            > A w tym wątku moja koncepcja zamarła.
            > chyba się kapną że to nie u nich kupowałem :(((
            >
            > Załamany :((

            ja ostatnio wsadzilem polska butelke po C-C do takiego
            jednego automata w sklepie i przyjal... Najwyzej
            Coca-Cola Deutschland odkryje, ze dostala za duzo o jedna
            butelke :D. Wiec moze ten interes da sie przeprowadzic...

            No i chyba tez sie wycofuja z tej zabawy z przyjmowaniem
            tlyko swoich butelek bo ostatnio na wydruku z Wal Marta
            nie dostalem takiego kuponu co byl zawsze potrzebny do
            oddania butelki...
      • Gość: Gradus www.vita-cola.de :) IP: *.biomag.uni-jena.de 25.08.03, 12:31
        • jottka Re: www.vita-cola.de :) 25.08.03, 12:33
          oooo, spamer

          ile masz centów od flaszki? :)
          • Gość: Gradus Re: www.vita-cola.de :) IP: *.biomag.uni-jena.de 25.08.03, 12:39
            jottka napisała:

            > oooo, spamer
            >
            > ile masz centów od flaszki? :)

            a mozna tam to u Was na wschodzie kupic?? Pewnie takich
            dobrych trunkow to Wy i tak nie kupujecie. Przeciez tam u
            Was biale niedzwiedzie laza po ulicach i wszystkie trunki
            zamarzaja wiec Cola Light Wam starczy :D.


            • bbury Re: www.vita-cola.de :) 25.08.03, 12:41
              żadne niedźwiedzie - Szakira unas je... :)
              • franekkk Re: www.vita-cola.de :) 25.08.03, 12:49

                bbury chyba żartujesz, mi się chyba nigdy nie przytrafiło żeby pani
                ekspedientka wyczuła powagę sytuacji, zawsze na pytanie czy jest pepsi
                odpowiedź brzmi twierdząco (tyle że pani chodzi o ten gorszy napój)

                a już w ogóle połapać się w tych szłepsach i innych to dopiero sztuka
                • bbury Re: www.vita-cola.de :) 25.08.03, 13:30
                  Kiedyś to wogóle było lepiej
                  W szczecinie była Pepsi
                  na ślasku w Wa-wie Cocoa Cola
                  Przynajmniej człowiek wiedział że turystą jest i poznaje świat.

                  A teraz "poproszę fantę"
                  "a jaką ???
                  czerwoną
                  rózwoą
                  niebieską
                  pomarańczową..."

                  załamać się można i to od morza aż do tatr. Gdzie nie pojedziesz ta podła
                  globalizacja - unifikacja.

                  PS ciekawe kiedy wpadną na to że fanta może mieć smak oranżady rodem z PRLu ?
                  A może to ta czerwona ?
    • Gość: malach Re: smaczniejsza PEPSi czy COKE? IP: *.one.pl 26.08.03, 01:16
      własnie ktos tu wsponiał o c-c waniliowej, piłem ją we
      Francji i dla mnie po prostu super!!!! troche słodsza od
      zwykłej c-c ale za to ten smak wanilii, normalnie
      przypomniały mi sie stare dobre lody bambino z OSM w
      Stargardzie, pamiętacie je jeszcze ???
    • Gość: Gradus Re: smaczniejsza PEPSi czy COKE? IP: *.biomag.uni-jena.de 19.09.03, 13:49
      Tak w nawiazaniu do tematu to wlasnie dzisiaj wypilem pierwsza butelke Vanilla
      Coke... Dziwne to troche jest... ma zapach waniliowego proszku budyniowego :)
      ale nawet calkiem ciekawa odmiana ;).
      • franekkk Re: smaczniejsza PEPSi czy COKE? 19.09.03, 14:05
        Gość portalu: Gradus napisał(a):

        > Tak w


        patrze gradus napisal to pewnie na mecz przyjechal sie bic a tu klops
        wyslalem na yahoo daj znac ze dostales bo taka kiepscizna z poczta ze nie wiem
        • forumszczecin Re: smaczniejsza PEPSi czy COKE? 19.09.03, 14:22
          franekkk napisał:

          > Gość portalu: Gradus napisał(a):
          >
          > > Tak w
          >
          >
          > patrze gradus napisal to pewnie na mecz przyjechal sie bic a tu klops

          juz nawet myslal zech, co by tu przyjechac na weekend ale zem zbyt duzo
          podrozowal przez ostantie dwa tygodnie a w nastepny weekend znowu mnie podroze
          czekaja wiec odpuszczam are... :(

          > wyslalem na yahoo daj znac ze dostales bo taka kiepscizna z poczta ze nie wiem

          dzieki, doszlo ale wczesniej juz przegladnalem na forumszczecin ;). Fajne
          zdjecia ale zobacz co zrobiles z moja skrzynka:
          "You are using 105% of your 4.0 MB limit." :)
          • Gość: Gradus hehe :) IP: *.biomag.uni-jena.de 19.09.03, 14:23
            nawet jest dowod, ze na forumszczecin to widzialem :) zapomnialem sie wylogowac :D.

            bedzie 4:0 ... rozjedziemy sledzi ;)

            Pozdro...
            • Gość: old.sailor Re: hehe :) IP: *.szczecin.sdi.tpnet.pl 19.09.03, 14:53
              bbury 25-08-2003 12:39 odpowiedz na list odpowiedz cytując


              Przecież pepsi też się nazywa cola. Jak mówię cola - to mam na
              myśli napój typu
              odrdzewiaczowego z kofeiną. A używaliście tego jako
              odrdzewiacza ??? Ponoć jest
              w tym najlepszy...

              Bbury, to wlasnie pepsi uzywalo sie na statkach jako "zardzewiacza"
              no jak sie sruby od czegos odkrecilo ,zeby schowac przemycik , to zeby nie
              wygladaly na odkrecane polewalo sie pepsi
              wygladaly po tym jak sto lat nie ruszane :))
              • Gość: PEPSI Re: hehe :) IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 20.09.03, 11:54
                No !
                I to najlepiej Pepsi Twist !!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka