franekkk 25.08.03, 11:35 zdaniem waszym i marjana Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
swarozyc Re: smaczniejsza PEPSi czy COKE? 25.08.03, 11:37 Moim zdaniem coka, ale przez nos... Odpowiedz Link Zgłoś
spik Re: smaczniejsza PEPSi czy COKE? 25.08.03, 11:39 stugębna plotka mówi, że marian popija tylko wodę z niepokalanowa a ja wolę cołk z cytrynką i odrobiną prądu :) Odpowiedz Link Zgłoś
tycjan5 Re: smaczniejsza PEPSi czy COKE? 25.08.03, 11:41 zalezy z kim sączysz..... Pozdro Tycjan Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gradus Re: smaczniejsza PEPSi czy COKE? IP: *.biomag.uni-jena.de 25.08.03, 11:43 franekkk napisał: > > zdaniem waszym i marjana ja moge tylko jedno powiedziec: NIGDY nie kupujcie Coca Coli Light cytrynowej!!! Ostatnio zrobilem ten blad i nie moglem tego wypic... :( Nawet nie zauwazylem, ze to wersja Light bo sie napalilem na ta cytryne :D. Odpowiedz Link Zgłoś
franekkk Re: smaczniejsza PEPSi czy COKE? 25.08.03, 12:02 light cytrynowa? u nas na wschodzie chyba jeszcze takich niet zresztą z pewnych względów i tak jestem skazany na light;) cole robią w atlancie a pepsi w ny to chyba samo przez sie sie rozumie ktora lepsza co do rozcieńczalnika dla wkładki - co za różnica w czym byle sponiewierało;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gradus Re: smaczniejsza PEPSi czy COKE? IP: *.biomag.uni-jena.de 25.08.03, 12:10 franekkk napisał: > > light cytrynowa? u nas na wschodzie chyba jeszcze takich >niet to mam zapas na handel przywiezc?? > zresztą z pewnych względów i tak jestem skazany na light;) > tego sie nie da pic :) > cole robią w atlancie a pepsi w ny to chyba samo przez sie sie rozumie ktora > lepsza ja tutaj wlasnie mam 1.5 litrowa butelke po Pepsi Twist (czyli cytrynowej ale nie lajt) i jest robiona w Neueisenburg (nie wiem gdzie to :)). Butelka stoi bo tutaj teraz PETy sie tez oddaje do sklepu (kaucja 15 centow) ale niestety zazwyczaj trzeba oddac do tego sklepu w ktorym sie kupilo :(. a slyszalem tez, ze w imperium dobra (czyli w Kielcach...) juz podobno jest Cola waniljowa... Szukalem juz w sklepach ale cos tutaj na prowincji na starym kontynencie nie ma jeszcze... > > co do rozcieńczalnika dla wkładki - co za różnica w czym byle sponiewierało;) niebieskie to bierzesz przez chlebek?? Odpowiedz Link Zgłoś
tycjan5 Re: smaczniejsza PEPSi czy COKE? 25.08.03, 12:20 > > > > > co do rozcieńczalnika dla wkładki - co za różnica w > czym byle sponiewierało;) > > niebieskie to bierzesz przez chlebek?? Coś Ty! Feancio to bierze przez wacik do demakijazu od Versaczego - światowo musi być. Pozdro Tycjan Odpowiedz Link Zgłoś
franekkk Re: smaczniejsza PEPSi czy COKE? 25.08.03, 12:40 tycjan5 napisał: > Coś Ty! Feancio to bierze przez wacik do demakijazu od Versaczego - światowo > musi być. patrzcie go znowu się przyczepił, trzeba tylko wiedzieć gdzie potem ten wacik na spacer wyprowadzić Odpowiedz Link Zgłoś
franekkk Re: smaczniejsza PEPSi czy COKE? 25.08.03, 12:22 nie ważne gdzie rozlewają ważne gdzie w imperium dobra robią miksturę a atlanta jakoś tak kielcami zalatuje co do light to owszem tego sie nie da pic ale czasem trzeba (powiedzmy ze dlatego ze mi lekarz powiedzial ze mam za malo E-587 w organizmie) po prostu lyknac jak tran i tyle a marjan pewnie by pil cocacole ale jest od niedawna pewien produkt krajowy cocacolopodobny Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gradus Najlepsza jest... IP: *.biomag.uni-jena.de 25.08.03, 12:24 Vita Cola :) czyli Coca Cola z DDR. Caly czas ja produkuja, na wyposazeniu standardowym ma soczek cytrynowy i witamine C :) Odpowiedz Link Zgłoś
jottka grad 25.08.03, 12:30 us, co ty opowiadasz, pepsi cytrynowolajtowa chyba od przedwakacji stoi w sklepach poza tym to trzeba zamrozić na kamień, wtedy każdą można wypić Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Grad Re: grad IP: *.biomag.uni-jena.de 25.08.03, 12:33 jottka napisała: > us, co ty opowiadasz, pepsi cytrynowolajtowa chyba od przedwakacji stoi w > sklepach przeciez to fran powiedzial, ze nie ma... > poza tym to trzeba zamrozić na kamień, wtedy każdą można wypić ta, nawet Polococte :D. Odpowiedz Link Zgłoś
jottka Re: grad 25.08.03, 12:35 aha, może na dziki zachód nie dotarła a jak jest odpowiednio zmarznięta, to boskiego smaku nie rozróżniasz i chłepcesz szczęśliwy Odpowiedz Link Zgłoś
franekkk Re: grad 25.08.03, 12:37 Gość portalu: Grad napisał(a): > przeciez to fran powiedzial, ze nie ma... tu pisze fr gr napisal ze light cytrynowa a takiej moim skromnym nie ma jest zwykla cytrynowa ale tej nie moge pic Odpowiedz Link Zgłoś
jottka Re: grad 25.08.03, 13:03 franekkk napisał: > tu pisze fr > gr napisal ze light cytrynowa a takiej moim skromnym nie ma w takich całkiem srebrnych butelkach jo Odpowiedz Link Zgłoś
franekkk Re: grad 25.08.03, 12:35 jottka napisała: > poza tym to trzeba zamrozić na kamień, wtedy każdą można wypić i już nieprawda po raz drugi bo jak mawia moj kolega najlepsza w te okropne upaly jest ciepla gazowana wodka Odpowiedz Link Zgłoś
bbury Dlaczego jak proszę Colę - mówią ale my mamy Pepsi 25.08.03, 12:39 Przecież pepsi też się nazywa cola. Jak mówię cola - to mam na myśli napój typu odrdzewiaczowego z kofeiną. A używaliście tego jako odrdzewiacza ??? Ponoć jest w tym najlepszy... Na marginesie cholera ale się zdenerwowałem już miałem pomysł na interes życia. jak na stacji benzynowej Kupiłem C-C i mi kaucję 0,25 euro policzyli. Tak se pomyśłełem: - jadę do polski - kupie kilka kontenerów na butelki plastikowe - postawie w centrum - rozłożę ulotki "uślwiadamiające ekologicznie" pod domami a potem Hoop na stara i nach dojczland do slepu 100 tys butelek to 25 tys euro = da się żyć A w tym wątku moja koncepcja zamarła. chyba się kapną że to nie u nich kupowałem :((( Załamany :(( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gradus Re: Dlaczego jak proszę Colę - mówią ale my mamy IP: *.biomag.uni-jena.de 25.08.03, 12:48 bbury napisał: > Na marginesie > cholera ale się zdenerwowałem > już miałem pomysł na interes życia. > jak na stacji benzynowej Kupiłem C-C i mi kaucję 0,25 euro policzyli. > Tak se pomyśłełem: > - jadę do polski > - kupie kilka kontenerów na butelki plastikowe > - postawie w centrum > - rozłożę ulotki "uślwiadamiające ekologicznie" pod domami > a potem Hoop na stara i nach dojczland do slepu > 100 tys butelek to 25 tys euro = da się żyć > > A w tym wątku moja koncepcja zamarła. > chyba się kapną że to nie u nich kupowałem :((( > > Załamany :(( ja ostatnio wsadzilem polska butelke po C-C do takiego jednego automata w sklepie i przyjal... Najwyzej Coca-Cola Deutschland odkryje, ze dostala za duzo o jedna butelke :D. Wiec moze ten interes da sie przeprowadzic... No i chyba tez sie wycofuja z tej zabawy z przyjmowaniem tlyko swoich butelek bo ostatnio na wydruku z Wal Marta nie dostalem takiego kuponu co byl zawsze potrzebny do oddania butelki... Odpowiedz Link Zgłoś
jottka Re: www.vita-cola.de :) 25.08.03, 12:33 oooo, spamer ile masz centów od flaszki? :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gradus Re: www.vita-cola.de :) IP: *.biomag.uni-jena.de 25.08.03, 12:39 jottka napisała: > oooo, spamer > > ile masz centów od flaszki? :) a mozna tam to u Was na wschodzie kupic?? Pewnie takich dobrych trunkow to Wy i tak nie kupujecie. Przeciez tam u Was biale niedzwiedzie laza po ulicach i wszystkie trunki zamarzaja wiec Cola Light Wam starczy :D. Odpowiedz Link Zgłoś
bbury Re: www.vita-cola.de :) 25.08.03, 12:41 żadne niedźwiedzie - Szakira unas je... :) Odpowiedz Link Zgłoś
franekkk Re: www.vita-cola.de :) 25.08.03, 12:49 bbury chyba żartujesz, mi się chyba nigdy nie przytrafiło żeby pani ekspedientka wyczuła powagę sytuacji, zawsze na pytanie czy jest pepsi odpowiedź brzmi twierdząco (tyle że pani chodzi o ten gorszy napój) a już w ogóle połapać się w tych szłepsach i innych to dopiero sztuka Odpowiedz Link Zgłoś
bbury Re: www.vita-cola.de :) 25.08.03, 13:30 Kiedyś to wogóle było lepiej W szczecinie była Pepsi na ślasku w Wa-wie Cocoa Cola Przynajmniej człowiek wiedział że turystą jest i poznaje świat. A teraz "poproszę fantę" "a jaką ??? czerwoną rózwoą niebieską pomarańczową..." załamać się można i to od morza aż do tatr. Gdzie nie pojedziesz ta podła globalizacja - unifikacja. PS ciekawe kiedy wpadną na to że fanta może mieć smak oranżady rodem z PRLu ? A może to ta czerwona ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: malach Re: smaczniejsza PEPSi czy COKE? IP: *.one.pl 26.08.03, 01:16 własnie ktos tu wsponiał o c-c waniliowej, piłem ją we Francji i dla mnie po prostu super!!!! troche słodsza od zwykłej c-c ale za to ten smak wanilii, normalnie przypomniały mi sie stare dobre lody bambino z OSM w Stargardzie, pamiętacie je jeszcze ??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gradus Re: smaczniejsza PEPSi czy COKE? IP: *.biomag.uni-jena.de 19.09.03, 13:49 Tak w nawiazaniu do tematu to wlasnie dzisiaj wypilem pierwsza butelke Vanilla Coke... Dziwne to troche jest... ma zapach waniliowego proszku budyniowego :) ale nawet calkiem ciekawa odmiana ;). Odpowiedz Link Zgłoś
franekkk Re: smaczniejsza PEPSi czy COKE? 19.09.03, 14:05 Gość portalu: Gradus napisał(a): > Tak w patrze gradus napisal to pewnie na mecz przyjechal sie bic a tu klops wyslalem na yahoo daj znac ze dostales bo taka kiepscizna z poczta ze nie wiem Odpowiedz Link Zgłoś
forumszczecin Re: smaczniejsza PEPSi czy COKE? 19.09.03, 14:22 franekkk napisał: > Gość portalu: Gradus napisał(a): > > > Tak w > > > patrze gradus napisal to pewnie na mecz przyjechal sie bic a tu klops juz nawet myslal zech, co by tu przyjechac na weekend ale zem zbyt duzo podrozowal przez ostantie dwa tygodnie a w nastepny weekend znowu mnie podroze czekaja wiec odpuszczam are... :( > wyslalem na yahoo daj znac ze dostales bo taka kiepscizna z poczta ze nie wiem dzieki, doszlo ale wczesniej juz przegladnalem na forumszczecin ;). Fajne zdjecia ale zobacz co zrobiles z moja skrzynka: "You are using 105% of your 4.0 MB limit." :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gradus hehe :) IP: *.biomag.uni-jena.de 19.09.03, 14:23 nawet jest dowod, ze na forumszczecin to widzialem :) zapomnialem sie wylogowac :D. bedzie 4:0 ... rozjedziemy sledzi ;) Pozdro... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: old.sailor Re: hehe :) IP: *.szczecin.sdi.tpnet.pl 19.09.03, 14:53 bbury 25-08-2003 12:39 odpowiedz na list odpowiedz cytując Przecież pepsi też się nazywa cola. Jak mówię cola - to mam na myśli napój typu odrdzewiaczowego z kofeiną. A używaliście tego jako odrdzewiacza ??? Ponoć jest w tym najlepszy... Bbury, to wlasnie pepsi uzywalo sie na statkach jako "zardzewiacza" no jak sie sruby od czegos odkrecilo ,zeby schowac przemycik , to zeby nie wygladaly na odkrecane polewalo sie pepsi wygladaly po tym jak sto lat nie ruszane :)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PEPSI Re: hehe :) IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 20.09.03, 11:54 No ! I to najlepiej Pepsi Twist !!! Odpowiedz Link Zgłoś