Dodaj do ulubionych

Red. Kowalewskiej w służbie Nitrasa

01.03.08, 13:06
Pani Jolu. Postanowiłem przypominać artykuły, w których zarówno Pani
jak i Pani współpracownicy opisywali dążenie PO do władzy i jak
pięknie będzie.
Dziś warto konfrontować ówczesne zapowiedzi z rzeczywistością.
Oczywiście mam też na względzie dowiedzenie, że Pani się pomyliła.
Ale co tam. końcu dziennikarka to tylko człowiek.
Obserwuj wątek
    • whiteentrance pkt1 - Nitrasa walka z przywilejami władzy 01.03.08, 13:09
      Jola Kowalewska w listopadzie 2005 opisała cudne zapowiedzi dot.
      ograniczenia przywilejów władzy. Szczególnie fantastyczny jest
      zapis, że darmowe przejazdy posłów będą tylko dot. posiedzeń Sejmu i
      komisji. Znaczy ostatnio Pitera była na posiedzeniu Sejmu w
      Szczecinie?
      miasta.gazeta.pl/szczecin/1,34959,3025840.html
      • albert_c Re: pkt1 - Nitrasa walka z przywilejami władzy 01.03.08, 13:40
        ale sie usmialem - widac pamiec pani redaktor jakos takos wyrazne
        krotka jest.

        tytul art jest super! 'Nitras ogranicza przywileje' i wszytsko w tym
        temacie:)))))
        Red Kowalewska i posel Nitras sa siebie warci!

        • Gość: iks Re: pkt1 - Nitrasa walka z przywilejami władzy IP: *.szczecin.mm.pl 11.11.08, 16:59
          Czy Kowalewska miala nie pisac, co zapowiadaja przyszli wladcy
          miasta? Czy wy nie rozrozniacie jej pogladow od informacji na temat
          pogladow nitrasa i jemu podobnych.
          Jesli chcecie krytykowac Kowalewska za jej poglady cytujcie jej
          komentarze. Boze, skad biora sie takie barany...
      • Gość: czekając.na.godota Re: pkt1 - Nitrasa walka z przywilejami władzy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.03.08, 05:22
        :-)))) Nokaut !
    • whiteentrance pkt 2 - Nitrasa trele o samochodach 01.03.08, 13:42
      piętnastego października 2005 Nitras mówił o ustaleniu jasnych zasad
      korzystania z samochodów służbowych przez dygnitarzy. Dawno to było,
      więc zapomniał, że wiceprezydentom miasta przykazał jeżdżenie
      lanosami. Ot tak przypomnam w kontekście ostatnich zakupów autek dla
      Krzystka, Masojciowej, Chochulskiego i tego od inwestycji- Nowaka.
      Ten artykuł chyba też Pani pisała:) A jaki śliczny to był
      tytuł: "Zachodniopomorska PO chce wprowadzić jasne zasady
      korzystania z samochodów służbowych".
      Przy okazji- w tym samym artykule Nitras z Zarembą wygrażali się, że
      jak dojdą do władzy to sprzedadzą bryki marszałków. Ktoś wówczas
      przytomnie zapytał Zarembe, czy warto sprzedawać używane auta.
      Zaremba na to: "tu nie chodzi o pieniądze, tu chodzi o zasady". Taka
      była wtedy PO pryncypialna:)
      • zona.pijaka [...] 01.03.08, 14:24
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
        • Gość: pt Re: pkt 2 - Nitrasa trele o samochodach IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.03.08, 14:42
          zona.pijaka napisała:

          > Dlatego głosowałam na LPR. I jako jedyna tu nie zawiodłam się, moi
          > kandydaci nie kradną.

          Taaa... Romuś jeżdzący trzema limuzynami na raz, Wiechecki co tereny kupił
          gdzieś nad morzem za grosze,o innych przekrętasach nie wspominając. Poza tym nie
          kradną bo ich kaczor odspawał od koryta tak samo jak mulata :DDD
          • mamoniowa303 Re: pkt 2 - Nitrasa trele o samochodach 11.11.08, 20:45
            uwierz, to nie byly grosze !
      • Gość: janio Re: pkt 2 - Nitrasa trele o samochodach IP: *.centertel.pl 02.03.08, 17:45
        To że politycy to zwykli oszuści, którzy nigdy nie robią tego co
        obiecują to fakt ale żeby "wolna" i "niezależna" prasa schodziła na
        dno podlizywania się władzy (PO) to już przesada. Ale cóż kasa robi
        wszystko. Redaktor Kowalewska musiałaby zmienić swój światopogląd
        żeby napisac uczciwie o obietnicach Nitrasa: likwidacja przywileji,
        tańsze samochody dla władz, mniej kart służbowych , nieustawiane
        konkursy (Zamek - ha ha)
      • mamoniowa303 przypomnijcie, czyje samochod rozwalil Nitras 11.11.08, 20:47
        na Trasie ZAmkowej ??? Zdaje sie, ze tez byl sluzbowy??? Ale to
        pewnie bylo jeszcze przed ustaleniem tych klarownych zasad ?:)
    • Gość: Dixi Re: SLD IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.03.08, 14:47
      To tak jak szwagier Juras jest na suzbie szwagra Napieralskiego!
      • Gość: odwracanie kota og odwracacie kota ogonem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.03.08, 20:00
        GW w sluzbie PO?? czegos zabawniejszego trudno wymyśleć ale się uśmialiśmy. I
        dlatego tak zajadle atakuje Krzystka, PO a raczej ludzi którzy swoimi głosami
        przepędzili gnojstwo Jurczykowe i komunistyczne. A jej dziennikarze robia
        podpuche na forum - piszą posty że GW w słuyżbie PO aby potem z całym spokojem
        szargać spokój mieszkancom tego mojego miasta.
        Gdzie byliście panowie i panie dzienikarze kiedy niszczono nasze miasto a Rada
        miasta pozwalała na te całe szmugle.
        • Gość: kiełbaska Re: odwracacie kota ogonem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.03.08, 20:56
          Kowalewska to ktoś kogo czytać się wstydzę. Wstydzę się brać do reki
          GW, ale kov. to już coś zupełnie na co szkoda farby.
          Lepiej w tym miejscu drukować kiełbaskę.
      • Gość: Trixi Re: SLD IP: *.chello.pl 01.03.08, 23:00
        A moim zdaniem najlepszym piśmiennym członkiem szczecińskiego SLD jezd towarzysz
        Albin!
    • whiteentrance pkt 3 Krzystka sny o potędze inwestycyjnej 02.03.08, 11:14
      Znalazłem tez taki artykuł o tym jak Krzystek inwestorów sprowadzi.
      Móił Krzystek, że sprowadzi, Pani Kowalewska to oczywiście napisala
      z należną atencją:)
      Pani Jolu! Czy może nie warto już zapytać o efekty?
      miasta.gazeta.pl/szczecin/1,34954,3634023.html
      • Gość: kiełbaska Re: pkt 3 Krzystka sny o potędze inwestycyjnej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.03.08, 11:19
        "Swoją konferencję prasową Piotr Krzystek zaczął od aluzji do
        pomysłu jego kontrkandydatki do prezydenckiego fotela prof. Teresy
        Lubińskiej (popiera ją PiS). - My nie chcemy mówić o hipotetycznych
        wędkach technologicznych [Lubińska mówi o tworzeniu takich
        mechanizmów finansowania badań naukowych, które pozwolą lepiej
        wykorzystać polskie ośrodki badawcze - red.] - zaznaczył. - Na taką
        wędkę można złowić tylko małe ryby"

        Już wiem dlaczego Krzystek wybrał m.in. Nowaka. Dzięki za ten
        podkreślnik.
    • whiteentrance pkt 4. Nitras: "Czesny be!" A Nowak? 02.03.08, 11:55
      Krzyczał Nitras na czesnego, że był fatalny. Też tak uważałem.
      Jednak przy Nowaku, Czesny to himalaje kompetencji. Naprawde.
      Oczywiście Nitras o Nowaku złego słowa nie powie a Wyborcza nie
      zapyta.
      miasta.gazeta.pl/szczecin/1,34959,2605373.html
      • Gość: kiełbaska Re: pkt 4. Nitras: "Czesny be!" A Nowak? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.03.08, 14:08
        A jak to wygląda to w zestawieniu z głową, która tych wicków
        powoływała na stanowisko.
        Nitras to będzie nowa jednostka, ale nie wojskowa.
        • absztyfikant Nitrasomania po jacynofilii 02.03.08, 14:16
          Kiedys JK wymozdzyla np. artykul o tym jak sie nazywaja koty
          podowczas tylko partyjnej dzialaczki MJW. I to byl news w
          szczecinskim dodatku! Ten dzial sie nazywal "MASZ WIADOMOSC" jezcze
          w "Gazecie na Pomorzu"... Brawo bracie, popieram wszystko co
          piszesz!:)
          • zona.pijaka [...] 02.03.08, 14:39
            Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
            • Gość: Queen Kong Re: jak to jest? IP: 217.153.131.* 02.03.08, 16:14
              Whiteentrance postanowił przypominać artykuły, w których "Kowalewska
              i jej współpracownicy opisywali dążenie PO do władzy i jak
              pięknie będzie" i pisze, że ma "na względzie dowiedzenie, że
              Kowalewska się pomyliła."
              Na dowód swojej tezy whiteentrance dorzuca link do artykułu w którym
              opisane są przez Kowalewską jakieś tam propozycje PO.
              Tak to jest jak ktoś nie wie o czym pisze, albo jego pisanie
              przesłania mu mgła personalnej (a może politycznej) niechęci. Otóż
              Kowalewska opisując propozycje PO czy tez Nitrasa wypełnia swój
              obowiązek zawodowy. Jeżeli jutro Joachim Brudziński czy Grzegorz
              Napieralski zwoła konferencję prasową i ogłosi, że przygotowuje
              projekt ograniczający przywileje poselskie to Kowalewska będzie na
              tej konferencji i pojutrze opis tego projektu znajdzie się w GW. Bo
              taki jest zasrany obowiązek dziennikarza. Pójść, wysłuchać,
              zanotować i opisać. Zupełnie inną sprawą jest czy taki projekt jest
              zgodny z tym jak zachowują się wymienieni posłowie i czy będą
              postępować w zgodzie z jego literą. Czynienie z wykonanego przez
              Kowalewską opisu pewnego faktu (powstanie projektu) argumentu, że
              Kowalewska czy jakikolwiek inny dziennikarz chodzi na pasku PO jest
              po prostu absurdem. Jeżeli Kowalewska napisałaby do tej informacji
              własny komentarz i w nim napisała, ze jest zajebiście, że taki
              projekt zgłasza Nitras, bo to młodzian bez skazy, to wtedy
              wnioskowanie whiteentrance byłoby w pełni uzasadnione. Tak jak np.
              było w przypadku idiotycznego komentarza Kraśnickiego do podziału
              funduszy unijnych. Faktycznie, zgadzam się się że po takim
              komentarzu można stawiać zarzut, że Kraśnicki albo zwariował, albo
              miał atak zaćmienia umysłowego, albo chodzi na pasku PO. Ale na
              litość boską odróżniajmy w swojej zapalczywości informację od
              komentarza.
              • zona.pijaka [...] 02.03.08, 16:37
                Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
                • Gość: Queen Kong Re: jak to jest? IP: 217.153.131.* 02.03.08, 16:41
                  Zgoda. Moim zdaniem:)
              • whiteentrance Królowo!!! 02.03.08, 19:48
                nie wdającsię w polemikę, uważam, że świetną odpowiedzią na Twoje
                dylematy może być tekst "czekającego_na_godota" (p. niżej link).
                Przy okazji - dzięki "czekający"
                Pozdrawiam
                White
                forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=70&w=74450305&a=75810312
    • whiteentrance pk 5. Nitras o konstytucji. I tak już cztery lata 02.03.08, 18:57
      w 2004 roku Nitras obwieścił, że chce zlikwidować Senat, ograniczyć
      immunitety itd itd. Nawet organizował referendum w tej sprawie
      (chyba gó.. z tego wyszło - jak to Nitrasowi). Powtarzam- CZTERY
      LATA TEMU!!!!
      Przez ostatnie 3 lata Nitras jest posłem i ........ żadnej
      inicjatywy ustatwodawczej w tym zakresie:)
      W ubiegłym tygodniu Rada Krajowa PO obwieściła, że ...... się
      zastanawia czy nie warto dokonać zmiany konstytucji w zakresie
      likwidacji Senatu, ograniczeia immuni... itd itd.
      Czy Pani Joli nie mdli już od tego pieprzenia w kółko?
      PS. Ostatni akapit w tekście Kowalewskiej wcale nie ma charakteru
      agitacji. Wcale!!!!
      miasta.gazeta.pl/szczecin/1,34959,2295069.html
    • whiteentrance pkt 6. O stałości w uczuciach u ludzi z PO 02.03.08, 20:40
      Sięgnijmy do 2002 roku (tak tak! już wtedy kov. się udzielała). Była
      wtedy taka Masłowska, która była najlepszą kandydatką dzisiejszej PO
      na prezydenta Szczecina. Też sie ze śmiechu poplułem jak to
      zobaczyłem. Dzisiaj Masłowska jest dla PO świntuchą, która
      mieszkania rozdawała.
      Kiedyś jeden cesarz niemiecki w X w. (Otokar) mawiał, że "czasy się
      zmianiają i my wraz z nimi".
      A jednak PO od dawna jest partią, w której się dzieją cuda:
      miasta.gazeta.pl/szczecin/1,34959,1009305.html
      • Gość: Queen Kong Re: pkt 6. O stałości w uczuciach u ludzi z PO IP: 217.153.131.* 03.03.08, 11:26
        Drogi White
        Czemu nie chcesz polemizować? Właśnie "popolemizujmy". Zawsze fajnie
        pogadać. Otóż, jeżeli dobrze rozumiem jeden z twoich zarzutów
        dotyczy tego, że Kowalewska nie rozlicza polityków PO z ich obietnic
        składanych wcześniej i opisywanych przez samą Kowalewską na łamach
        GW. I to jest zarzut, który rozumiem. Tylko nie rozumiem, dlaczego
        tak nie piszesz. Natomiast wrócę raz jeszcze do mojej tezy - nie
        można czynić Kowalewskiej zarzutu z tego że opisuje propozycje PO,
        które ta ogłasza na konferencjach prasowych. Opis takich sytuacji
        jest po prostu obowiązkiem dziennikarza. Dlaczego nie chcesz tego
        zrozumieć, tylko podajesz mi przykład tekstu Kowalewskiej o tym, że
        Masłowska stała się kandydatem PO. No przecież tak było. Było to
        faktem i taki fakt Kowalewska opisała. Jak można jej z tego czynić
        zarzut. Dlatego proszę Cię raz jeszcze - spróbuj na rzecz całą
        spojrzeć bez emocji i zastanów się nad swoimi zarzutami. Jeżeli
        Kowalewska pisze jakiś komentarz to analizujmy go jako np. służalczy
        wobec tej czy innej partii (jeżeli uważamy, że taki jest). Ale
        jeżeli Kowalewska opisuje rzeczuywistośc w informacji na temat
        jakiegoś zdarzenia nie podwajmy to jako przykładu bycia Kowalewskiej
        po którejś stronie. To tak jakbyś napisał, że informacja o tym, że
        był pożar w kamienicy jest lizaniem tyłka komendantowi straży, bo w
        tekście znalazła się informacja, że strażacy ugasili ten pożar.
        • whiteentrance Re: pkt 6. O stałości w uczuciach u ludzi z PO 12.03.08, 08:10
          Gość portalu: Queen Kong napisał(a):

          > Drogi White
          > Czemu nie chcesz polemizować? Właśnie "popolemizujmy". Zawsze
          fajnie
          > pogadać.
          No to jazda.
          Po pierwsze- nie jest Kowalewska moją sąsiadką! Jest aż i tylko
          nierzetelnym dziennikarzem. Nigdy nie miałem okazji z nią rozmawiać.
          Wnioski swoje wysuwam tylko w oparciu o jej teksty. Nie chodzi mi
          nad głową w klapkach ani drewnianych ani żelaznych i nie słyszę
          jakiej muzyki słucha. Jeśli slucha.

          > Otóż, jeżeli dobrze rozumiem jeden z twoich zarzutów
          dotyczy tego, że Kowalewska nie rozlicza polityków PO z ich obietnic
          > składanych wcześniej i opisywanych przez samą Kowalewską na łamach
          > GW. I to jest zarzut, który rozumiem. Tylko nie rozumiem, dlaczego
          > tak nie piszesz.

          A co ja innego piszę!. Tak - to jest zarzut. Poza tym jeszcze
          zarzucam jej stronniczość. Też w oparciu o fakty. O wiele faktów
          które przywołuję w tym i innych wątkach. np po 3 miesiącach
          opisywała jak PO rozliczała Jurzyka za brak strefy ekonomicznej w
          2005r. - po 8 miesiącach nie może za to samo rozliczyć Krzystka w
          roku 2008.
          Queen - jak nic innego na tym forum nie piszę jak fakty. FAKTY.
          Nawet podpowiadam jej fakty z życia (wczorajszy wpis na temat
          mijania się z prawdą przez niejakiego mec. Gardockiego który
          oświadcza nieprawdę w trakcie ubiegania się o posadę członka Rady
          Nadzorczej Kombinatu w Kołobrzegu. (Przy okazji Pani Jolu - to ten
          który stawał przy Nitrasie w jego procesach z Lubińską i/lub o
          SKOKi - czyli można przyjąć, że facet z frakcji Nitrasowców).

          > Natomiast wrócę raz jeszcze do mojej tezy - nie można czynić
          Kowalewskiej zarzutu z tego że opisuje propozycje PO,
          > które ta ogłasza na konferencjach prasowych. Opis takich sytuacji
          > jest po prostu obowiązkiem dziennikarza.

          Casus strefy ekonomicznej jest najlepszym przykładem na stronniczość
          Pani Kowalewskiej. Takich faktów podawałem i podaję dużo dużo
          więcej. Tylko zechciej je przynajmniej przeczytać.


          > Dlaczego nie chcesz tego zrozumieć, tylko podajesz mi przykład
          tekstu Kowalewskiej o tym, że
          > Masłowska stała się kandydatem PO. No przecież tak było. Było to
          > faktem i taki fakt Kowalewska opisała. Jak można jej z tego czynić
          > zarzut.

          Nie czynię Kowalewskiej z tego faktu zarzutu. Piszę tylko, że Nitras
          ze swoją kompanią jest niestały w uczuciach. Zreesztą nie tylko
          wobec Masłowskiej. Zaczynał u Balazsa - dziś go opluwa, był fanem
          pp. Lubińskich - dziś wyzywa Teresę od nienormalnych, o związkach z
          Jacyną Witt nie wspomnę. To są fakty!!!!! Przecież chcesz faktów.


          > Dlatego proszę Cię raz jeszcze - spróbuj na rzecz całą spojrzeć
          bez emocji i zastanów się nad swoimi zarzutami. Jeżeli
          > Kowalewska pisze jakiś komentarz to analizujmy go jako np.
          służalczy
          > wobec tej czy innej partii (jeżeli uważamy, że taki jest). Ale
          > jeżeli Kowalewska opisuje rzeczuywistośc w informacji na temat
          > jakiegoś zdarzenia nie podwajmy to jako przykładu bycia
          Kowalewskiej
          > po którejś stronie.

          Kowalewska w trakcie kampanii wyborczej była zaangażowaną aktywistką
          propagandy PO. I to jest moje zdanie. Koniec kropka. fakty za tym
          świadczą. Nie moje emocje!


          > To tak jakbyś napisał, że informacja o tym, że był pożar w
          kamienicy jest lizaniem tyłka komendantowi straży, bo w
          > tekście znalazła się informacja, że strażacy ugasili ten pożar.

          Kowalewska napisałaby: "Dzięki dotacjom unijnym, którymi zarządza
          Pan Marszałek Obrycki do pożaru wyjechały trzy nowe wozy
          strażackie". I fotka na której widać jak Obrycki wręcza kluczyki
          strażakowi. I byłoby w tym tyle samo prawdy, półprawdy i prawdy
          Kowalewskiej ile w tekstach które przytaczałem. Np o InBit'cie. Był
          to tekst na zamówienie. Bez cienia rzetelności. Bez przywoływania
          faktów. I TO JEST FAKT!!!!!! Jeden z dziesiątek faktów o jakich
          ciągle piszę na tym forum. Tylko zacznij czytać. Piszę o faktach.
          Czesc.
      • Gość: historyk Lotariusz, a nie Ottokar, parę wieków wcześniej IP: *.centertel.pl 28.03.08, 12:37
        tempora mutantur (et nos mutamur in illis) łac., czasy się zmieniają (i my wraz
        z nimi).


        Etym. - przypisywane władcy państwa Franków, Lotariuszowi I (815-855).
        a reszta OK, zwłaszcza co do red.JK
    • Gość: Starszy Re: Red. Kowalewskiej w służbie Nitrasa IP: *.chello.pl 28.03.08, 01:35
      Nitras musi zostać Marszałkiem!
      • Gość: ( Re: Red. Kowalewskiej w służbie Nitrasa IP: *.chello.pl 28.03.08, 21:59
        Ewentualnie Pan Gawłowski.
        forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=70&w=74517670&v=2&s=0
        • Gość: j24 Re: Red. Kowalewskiej w służbie Nitrasa IP: *.globalconnect.pl 29.03.08, 22:26
          W suzbie Nitrasa moze byc jedynie ktos taki jak chlopiec
          Marcinkiewicz.
    • whiteentrance Re: Red. Kowalewskiej w służbie Nitrasa 14.07.08, 21:58
      miasta.gazeta.pl/szczecin/1,34939,2400743.html
      wiem, że tak samo jak półmetek Jurczyka oceni nam Kowalewska
      półmetek Kfsystka.
      Bo mamy wizje! I ogrody!
      Wprawdzie stadionu, filharmoni, szybkiego tramwaju, strefy
      ekonomicznej, biurowców i różnej maści inwestorów nie mamy, ale o
      tym Kowalewska tez napisze.
    • whiteentrance Re: Red. Kowalewskiej w służbie Nitrasa 14.07.08, 22:05
      ten akapit o spółkach skarbu państwa i już znanych wynikach
      jutrzejszego konkursu w zch police ("brawo" arek pawlak)
      serwisy.gazeta.pl/wybory2007/1,85057,4606990.html
      mało sie nie zesrałaś Jolka od włazidupstwa.... i co?????? i jajco!!!
    • whiteentrance Re: Red. Kowalewskiej w służbie Nitrasa 14.07.08, 22:27
      napisze Kowalewska o wielkich intencjach Kfsystka zachowując ten sam
      styl, język, charakter........
      dom.gazeta.pl/nieruchomosci/1,73497,3600196.html
    • whiteentrance Re: Red. Kowalewskiej w służbie Nitrasa 14.07.08, 22:42
      takie coś sobie znalazłem:)
      miasta.gazeta.pl/szczecin/1,34952,1461145.html
      No to Jolka - sru do porównań przeszlości i teraźniejszości i ......
      obiektywnych (jak na GW przystało) pytań o różnice w dochodach:)
    • whiteentrance Krzystka trele o inwestycjach o mleku, miodzie itd 14.07.08, 22:53
      miasta.gazeta.pl/szczecin/1,34954,3634023.html
      Żeby nam się Jolka z dobrobytu nie zesrała:)
      • whiteentrance "czas na przeboje i hity nadejdzie" 14.07.08, 23:13
        O tym Kowalewska też pisała.
        A ten czas se idzie, i idzie, i idzie i idzie i idzie i idzie i
        idzie.................
        i tak do usranej śmierci.
        miasta.gazeta.pl/szczecin/1,34959,3974355.html
    • whiteentrance O Nitrasie jak brzydził się synekurami 31.07.08, 18:45
      Mawiał Nitras, jakie to bezczelne kiedy poliityk jest doradcą
      wojewody. Że synekury, a jak On ten Nitras dojdzie do władzy to.....
      że ho ho! Taki tekst kiedyś GW napisała: "Zdaniem Sławomira Nitrasa
      z PO posada u wojewody [S. Wziątka] była partyjną synekurą
      przygotowaną specjalnie dla szefa miejskiego SLD [G.
      Napieralskiego]".
      Tu link

      miasta.gazeta.pl/szczecin/1,34959,2176232.html
      No i doszedł Nitras do władzy. Między innymi dzięki Kowalewskiej. I
      już ani Nitrasowi ani Kowalewskiej tworzenie synekur nie
      przeszkadza. W tym samym urzędzie (sic!!) ale już u innego wojewody
      (Zydorowicz) pracuje inny "doradca" niejaki Obrycki co kiedyś za
      Marszałka robił u nas w regionie. Z Platformą nie ma ten Obrycki nic
      a nic wspólnego.
    • whiteentrance Re: Red. Kowalewskiej w służbie Nitrasa 11.11.08, 16:19
      Pisze Sławek o sobie: "Jestem uczciwym człowiekiem". Naprawde tak
      rozpoczyna swoje wywody pod wielce szlachetnym tytułem "Relacje
      Państwo - Obywatel". Swojej uczciwości dowiódł świadomie
      bezpodstawnie oskarżając konkurentów politycznych. Taka Nitrasia
      uczciwość.
      Zaciekawił mnie jeden fragmencik z tego wywodu. cytuję: "Jest taki
      film „Co mi zrobisz jak, mnie złapiesz” z Leonardo DiCaprio i Tomem
      Hanksem" (sic!). Panie Nitras, przez wzgląd na pamięć Stanisława
      Bareji, niech Pan więcej się nie wygłupia.

      Podpowiem Panu Panie Nitras, że te światłe teksty opublikował Pan
      sam! Na swojej www. Przy okazji - tam wciąż jest tekst o Andorze
      jako bezguścim kawałku Europy.
      • Gość: dez Re: Red. Kowalewskiej w służbie Nitrasa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.11.08, 18:55
        czy wiesz trollu,że nudzisz już tą nitrasową monotematyką
        • whiteentrance Re: Red. Kowalewskiej w służbie Nitrasa 11.11.08, 20:28
          Nitras jest OK - lepiej ci półgłówku?
          • Gość: dez lecz się trollu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.11.08, 21:10
            Nitras mi POwiewa jak bryza minionego juz sezonu czyli ani w tą, a
            ni w tą bo tego wiatru już nie ma.martwi mnie zdrowie psychiczne
            ludzi,którzy z uporem maniaka wałkują jeden i ten sam temat jakby od
            tego zależały losy świata i po wyczerpaniu wątku odnawiają go na
            siłę zaśmiecając to forum.twój "półgłówek" do mnie to trollowski
            standard.półgłówkiem,oszołomem określa się wszytskich tych,którzy
            mają inny niż troll pogląd.jesteś definicyjnym niemalże
            trollem.musisz zapisać się do klubu ludzi negatywnie zakręconych jak
            Macierewicz,Rydzyk,Senyszyn,Żakowski,Niesiołowski i wielu innych
            trolli
            • whiteentrance się już dawno wyleczyłelm 13.11.08, 08:23
              wałkuje ten (zresztą nie tylko ten) temat, bo inaczej
              już dwa-trzy lata temu wiedziałem, że będę przypominał. Jakoś
              dziwnie wtedy byłem pewny, że będę miał o czym pisać. O obłudzie
              Sławka, o hipokryzji Obryjckiego, wreszcie śmiać się będę
              Kowalewskiej w jej śliczną face, za jej stronnicze teksty i
              komentarze AD 2005, -6 i -7.

              Przy okazji- to Żakowski wg Ciebie jest trolllem? Ciekawe, ciekawe.
              Dla mnie trollem jest Nitras, głąb, który nie ma zielonego pojęcia o
              czym mówi (np wczorajsze teksty podczas sesji sejmiku)i pisze (vide
              jego własna strona wwww).
    • whiteentrance Red. Kowalewskiej w służbie Nitrasa 01.12.08, 12:44
      Pragnę Ci Jola przypomnieć Twój artykuł sprzed 3 lat!
      Przeczytaj szczególnie wypowiedzi Nitrasa!

      serwisy.gazeta.pl/metroon/1,0,2811191.html
      Zachowaj sobie w pamięci!

      A teraz zapodam Ci jeden news!

      www.um-zachodniopomorskie.pl/index.php?wiad=5004
      Jeśli nie zrobi Twoja Gazeta z tego newsa należnego użytku - to
      nazwę Cię po prostu dziennikarską szmatą! Dopiero nazwę!
      • whiteentrance Re: Red. Kowalewskiej w służbie Nitrasa 02.12.08, 10:32
        dzisiaj nic - poczekam jeszcze parę dni! Przecież Pani Jolka nie
        może nie zauważać pieprzonej dwulicowości PO! Napewno odniesie się
        do tworzenia "tuby propagandowej" panującej w regionie władzy!
      • whiteentrance Czy mogę Kowalewską już nazwać szmatą? 09.12.08, 11:49
        Pytam się tylko! Grzecznie!
        Czy traktowanie identycznej inicjatywy (wydawanie biuletynu przez
        Urząd Marszalkowski) raz można nazwać "tubą propagandową", "reklamą
        za publiczne pieniądze" a raz że niby nic się nie stało?
        Gdzie Pani Redaktor-Jeszcze-Nie-Szmata widzi różnicę? W tym,

        Jaka jest definicja "dziennikarki- szmaty"?

        Poczekam sobie! Jeszcze parę dni!
        • swarozyc Re: Czy mogę Kowalewską już nazwać szmatą? 09.12.08, 11:52
          Ze wzgledu na obecne tu dzieci, powinienes uzyc slowa zastepczego, np. "flanelka"..
          Niby nie to samo ale i tak wiemy o co chodzi i taki maly wersal a nie widuchowa..
          • whiteentrance Jolanta "Flanelka" Kowalewska 18.12.08, 14:30
            Tak od dziś będę nazywał to dziwo szczecińskiego świata
            dziennikarskiego! Zasłużyła sobie!
    • whiteentrance O regionie i funduszach unijnych będzie 18.12.08, 12:37
      Pani protegowany w PlatfoJachimoKowalewskoGazecieWyborczej był
      łaskaw kiedyś (09.09.2005 - lokalny dodatek GW) powiedzieć:
      "Co należy w kraju i w naszym regionie zrobić, żeby było lepiej. Bo
      teraz nie jest (...)" No i wziął się ów protegowany za robotę. Nie
      minęło kilka lat i może tenże Sławomir ze swoimi zastępami mądrych
      ziścić swoje pomysły. I -kurna- realizuje.
      Ostatnio ministerstwo od funduszy opublikowało raport o
      wykorzystaniu kasy z UE przez regiony. Wielce ciekawy. Mogę polecić
      link. A z niego wynikają cuda. Średnio w regionach jest po kilkaset
      ocenionych formalnie wniosków. KILKASET!!! Czy wie Pani ile w
      zachodniopomorskim? ZERO!!!!!!!
      Jest tam jeszcze jeden cud: Mimo, że zero ocenionych wniosków, to
      zawarto osiem umów na dofinansowanie (na ponad 21,5 mln złociszy)
      oraz (sic!) już wystąpiono o wypłatę kasy!!!!!! na prawie trzy
      bańki! Oczywiście Pani podejmie temat i wyjaśni jak można występować
      o wypłatę kasy bez formalnie rozpatrzonego wniosku. Taki cud
      występuje tylko w jednym na 16 regionów. Niech no Pani zgadnie w
      którym?

      Teraz kochana Kowalewsko! przypomnij sobie jak kochałaś Obryckiego
      za jego kompetencje w temacie unioeuropejskim. Że będzie pięknie i
      zasobnie.
      Porównaj sobie radzenie z eurofunduszami przez obecnych Platfospeców
      (w/w raport) i ich komunistycznych poprzedników (wykorzystanie na 1
      mieszkańca opublikowane -a jakże - w Gazecie Wyborczej - ale nie
      przez Ciebie redachtorko - bo to nie było wtedy zgodne z wyznawanym
      wówczas dogmatem bi.gazeta.pl/im/4/4370/m4370104.jpg )
      • whiteentrance Flanelko! Inne pismaki- przeciez to kur_wa skandal 18.12.08, 17:08
        To co wyżej opisałem!
        Znowu przymkniecie oko? Że flanela ze swoim Jachimem przymyka,to juć
        się przyzwyczaiłem. Ale reszta?
      • absztyfikant Re: O regionie i funduszach unijnych będzie 18.12.08, 19:55
        To Husejko sie nie sprawdzil?:)
        • whiteentrance Re: O regionie i funduszach unijnych będzie 18.12.08, 19:59
          absztyfikant napisał:

          > To Husejko sie nie sprawdzil?:)

          To Obrycki dupa! I Gazeta Wyborcza! Flanela się wytarła!
          • Gość: looooz Re: O regionie i funduszach unijnych będzie IP: 77.88.136.* 18.12.08, 20:10
            Ty white musisz być jakiś utrącony przez Kowalewską facio zwiazany z
            urzedem marszalkowskim za czasow eseldowa. No po prostu nie wierze,
            zeby taka obsesja tobą targala ot tak sobie, bez osobistego powodu.
            Nie twierdze ze nie masz racji, ale przy okazji ten jad ktory sie z
            ciebie wylewa.... brrrr az ciarki czlowieka przechodza. Albo to jest
            jakas osobista uraza, albo jestes czystej krwi psychopatą:))) bez
            urazy, oczywiscie
            • whiteentrance Jestem czystej krwi psychopatą 18.12.08, 21:06
              i tyle!
              • Gość: loooz Re: Jestem czystej krwi psychopatą IP: 77.88.136.* 18.12.08, 21:18
                dziękuje za wyjasnienie. a już myslalem ze masz osobisty uraz:)))
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka